Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Na tieru 8 je to trochu rozmanitější. Třeba my berem 3 libovolné tier 6 artky, 1× AMX 13 90, 6×T32, IS-3 nebo VK4502A a poslední 2 tanky cokoliv tier 8. Často potkáváme i dost odlišná složení týmů, ale je pravda, že hodně slabších týmů jezdí se spoustou IS-3.

Tier 6 a 4 souhlas. Zkoušeli jsme na tieru 4 rotu plnou B2 a lamy s PzIII a SU26 nás rozbily.

U čet mi chybí řešení taktiky a hlavně to, že někdy můžeš zahrát s kolegou jak bůh a stejně prohraješ.

Když jsme u té taktiky, tak si dovolím oponovat. Často ji v četě zataktizuješ tak jak nikde....a navíc si i více zahraješ. Tedy oproti rotě.

Taktika rot je všude skoro stejná:

 

4 třída: klany specializující se na 4 třídu to hrají jednoduše, tupě, ale efektivně. Tlupa PzIII jede rychlý rusch pohromadě a druhá tlupa min.4xSU26 je podporuje. Taktika? Jde jen o okamžitou převahu, nic víc.

 

6 třída: pomalejší varianta jen s Kv1S a Grilly.

 

8 třída: i zde vítězí okamžitá převaha počtu kanonů....

 

Ono taky v rotách jinak nelze vyhrát. Myšleno u vyrovnaných soupeřů. Prostě 5x a více JS3 vyjede na dva bránící stroje...když to provalí dříve než utočicí enemáci na druhé straně...je win.

Druhá varianta winů je zapříčiněna lepšíma artynama. mají lepší střelce...méně bulharů ...

Ale o nějakou propracovanou taktiku v rotách nelze mluvit. Řekl bych, že naopak. Myslím, že v klanu nemáme špatné hráče...ale někdy dostanem tak naprdel a od takových lam....a proč? Páč jsem se snažili hrát moc chytře a takticky...byli jsem připraveni na attack i obranu na levo, na pravo i uprostřed...A najednou lamouši všechno vrhnou na jednu stranu...umlátí to počtem kanonů a naši už se nestihnou vrátit.

Nejednoduší a nejtupější taktitka opravdu v rotách často uspěje.

To včetách je to trošku jinak...ale to je i právě tou rozmanitostí strojů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u té taktiky, tak si dovolím oponovat. Často ji v četě zataktizuješ tak jak nikde....a navíc si i více zahraješ. Tedy oproti rotě.

Taktika rot je všude skoro stejná:

 

4 třída: klany specializující se na 4 třídu to hrají jednoduše, tupě, ale efektivně. Tlupa PzIII jede rychlý rusch pohromadě a druhá tlupa min.4xSU26 je podporuje. Taktika? Jde jen o okamžitou převahu, nic víc.

 

6 třída: pomalejší varianta jen s Kv1S a Grilly.

 

8 třída: i zde vítězí okamžitá převaha počtu kanonů....

 

Ono taky v rotách jinak nelze vyhrát. Myšleno u vyrovnaných soupeřů. Prostě 5x a více JS3 vyjede na dva bránící stroje...když to provalí dříve než utočicí enemáci na druhé straně...je win.

Druhá varianta winů je zapříčiněna lepšíma artynama. mají lepší střelce...méně bulharů ...

Ale o nějakou propracovanou taktiku v rotách nelze mluvit. Řekl bych, že naopak. Myslím, že v klanu nemáme špatné hráče...ale někdy dostanem tak naprdel a od takových lam....a proč? Páč jsem se snažili hrát moc chytře a takticky...byli jsem připraveni na attack i obranu na levo, na pravo i uprostřed...A najednou lamouši všechno vrhnou na jednu stranu...umlátí to počtem kanonů a naši už se nestihnou vrátit.

Nejednoduší a nejtupější taktitka opravdu v rotách často uspěje.

To včetách je to trošku jinak...ale to je i právě tou rozmanitostí strojů..

 

A to já roty rád,ano máš pravdu většinou jde o tupý boj,ale několikrát za večer se stane že zůstanou jen 3 tanky prot enemáckým 6 a pak se projeví skill,sehranoust a TS..zvlášt bomba je to kdy jsi v tom tanku ty,team tě podporuje a hecuje..a navíc máš tam 10 kamarádů,ne jen 2..a můžeš provést věci,co na publicku nejdou,viž včera,enemáci při IV rotách prorazili obranu a šli tvrdě po artynách,tam kde hledali je nenašli,poté dvě roszvítili a eliminovali a zustali jsme jen 2 su-26 a proti nám se řítila enemy full pz III,samo že jsme neměli nabité,po ruce sem neviděl žádný tank už sem se loučil a najednou tam zezadu vletel Bordza v pz III ,v plne rychlosti me objel a 10 m přede mnou celne sundal narazem tu pz III..malem sem si nas... do kalhot,podekoval a nasledne sundal 5 enemáků..kvůli těmto situacím hraju roty..a taky kvůli tlachání,srandě a oddychu z publicku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tam proti vam byli jen same pz3, tak vas projedou jako vitr. Ale oni maji jen 3 rychle stroje a jeste o 3 tanky mene a navic je to naka banda nahodnych hracu co omylem vlezli do company.. :Smile_teethhappy:

 

Tohle byl z toho dne nejepičtější výsledek. Jinak i trojky se s tím dají. Jen to od nás, jako brzdícího šrotu vyžaduje nějakej výkon :Smile_teethhappy: (Ten den jsme jeli čtyřky prozatím naposled, trojky jsme potkali dvakrát s efektem 1:1, ... ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co bych dneska pohlásil....

1) U WoT jsem neseděl už 3 dny - Spokojenost

2) Dneska jsem si koupil první auto - Velká spokojenost

3) Konečně můžu jezdit k mladý kdy se mi zachce - MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

 

Ale jinak pohoda :Smile_Default:

 

to vypadá, že se z tebe stává podezřele šťastnej človek. :-) :-)

 

Já dnes jinak pohoda... příjemnej den, dá se říci že vše mi vyšlo k mé spokojenosti... a do toho ještě win/lost ve wot 6/1 ... dam ještě jednu hru a vypínám. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dneska pohoda...18:2...ikdyž prvních deset bitev bylo takové o ničem...netrefil jsem ani parník nebo dal za nula či pásy...ale pak se to srovnalo.

Závěr byl pěkný....s FCM36. Hrozný zvíře...ikdyž by si zasloužilo přesnějšího a hlavně trpělivějšího střelce....střílím zbytečně po všem...i po tom co je možné trefit jen hodně teoreticky... :Smile-hiding: .Pak mám sním mít nějaký snipy... :Smile-hiding:

Ale jinak mám sním náběh na jasně nejlepší III třídu co jsem kdy měl. Po 24 bitvách 3,3 killů na hru..642dmg na hru ....A všechno pěkně stoupá. Na ránu to má tedy menší dmg jak marder ...FCM36 má zatím 68 a marder měl 81. Což odpovídá. Ten dohled a rychlost střelby sejme všechno ..(i přesnost :Smile_teethhappy::Smile-hiding: ).

 

Tož dávám pár dní pauzu. Jedem na vánoce pryč. Možná kouknu na fórum, ale minimálně do středy hrát nebudu.

Tož všem přeju jen to nej!......hlavně ať jsem kurňa zdraví ...my a rodiny.

 

Kiblyk: já si taky koupil auto...po 5 letech zas svoje. Pořád jsem měl služební...Ale svoje je svoje, ikdyž to vyjde sakra dráž. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím včera to už bylo lepší, otevřel jsem si Panther 2 a v nejbližší době se vydám do německých medek až na vrchol....

Jinak se nic zvláštního ve hře nestalo, prohry výhry, i jsem nějakej ten tank sundal a nebo kupodivu někdo sundal mě, hořel jsem dvakrát, KV5 dostávám do ruky a docela se bavím a to skutečně velmi nerad jezdím s tanky co se mi vizuálně nelíbí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem si dneska denní ban. Hrál jsem s T71 střetnutí na Himmelsdorfu a jel na kopec. Löwe mi psal, že jsem idiot, bylo mi to jedno. Vyhráli jsme 14:1 a stáli jsme na capu. napsal jsem, jeslti to bylo fakt tak zlý, že jsem jel na kopec, když jsem nasázel 2100 damage. KV-5 se rozjel a vytlačil mě z capu na stěnu baráku, a nepřestával tlačit, takže jsem se vůbec nemohl pohnout a byl v podstatě celý ve vzduchu. Tak jsem ho střelil do weakpointu. Bylo mu to jedno, tlačil mě dál. Tak jsem ho rozstřílel. Následně mě sesmahla IS-3. S-Persing, jako jediný s modrým EF v týmu, k tomu napsal jen lol. Následně mě to vyhodilo ze hry, protože KV-5 byl v capu, a mám na den volno. Večer jdu na hobita a od zítřka se budu stejně věnovat vánocům, na support psát nebudu, stejně nepořizuju replaye (mašina by to neutáhla). Trošku mě to rozčílilo, ale co, že to hrajou i idioti, to jsme přeci věděli dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera další krásna bitva s Wolwerinem, Ruinberg- byl jsem 4 od vrchu, otáčel jsem bitvu za stavu 6:2 , enemáci si mysleli, že to maj v kapse už capovali- no zase podcenili Wolwerina dal jsem 9 killů přes 2500DMG a odměnou RydleyWoltersova medaile, de Lagelandova medaile, Válečník a Spojenec. Ten stroj mě ani po skoro 700 bitvách nepřestává bavit - má 84 hrdinů včeho druhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě při capu (T1 hvy) rozsekala naše SU-152...a nic se nedělo, jen zmodral a nic víc... spravedlnost.

 

Co ty víš, třeba to taky dostal na jeden den.

 

Ono je asi dobře, že takový mechanismus ve hře existuje. Samozřejmě to není vždycky 100 % spravedlivé, nemůže to prostě podchytit všechno.

 

Já bych se na oplácení taky asi normálně vykašlal, ale jsem už několik dní nachcípaný, a tak nedělám nic jiného, než že hraju WoT. A to leze na mozek. Zvlášť, když člověk hraje se scoutem. Myslím si, že s ním hraju dobře, nová T21 a T71 mě neuvěřitelně baví. Natolik, že jsem po prodeji T21 koupil M5, abych vyexpil Chaffeeho. Mimochodem, M5 zabíjí MM. Když hraju se sedmičkami, jako scout naspotuju spoustu nepřátel, koukám na ně z křoví a ostatní je mohou rozstřílet na kousky. Jenže proti šestkám a pětkám si moc nezahraju. Pasivní spotting na nižších tierech skoro nikoho nezajímá, vždycky si mi stoupne nějaké KV-1 hned za zadek. A já s tou houfnicí jsem nepřátelům pro smích.

 

Nicméně zpět ke hře se scoutem. Našel jsem si konečně na spoustě map keříky, kde můžu spotovat spoustu nepřátel, aniž by mě kdokoli viděl, a často díky tomu vyhrajeme (lemming trainy a noob teamy samozřejmě neovlivním, ale i tak...). Mám ale pocit, že public je plný odborníků na scoutování. Každý ví, kam bych si měl stoupnout, co bych měl dělat a kdy bych se měl nechat zabít, aby oni mohli jednou vystřelit na nepřítele. Pravidelně jsem po třech minutách jediný scout ve hře (a že scoutů momentálně hraje docela dost), protože ostatní zmáčknou třikrát R a jdou na kafe, a tak po mě chtějí, abych zabil všechny artilérie + najel TD tier 10 přímo před kanón. Nebo abych na Himmelu scoutoval. Na konci mě pak vytlačují z capu. Pravidelně mívám nejvíc zkušenosti v teamu a damage srovnatelné sice ne s tankem, který z teamu udělal nejvíce damage, ale tak se třetím určitě. Plus k tomu damage upon detecting, což je podle mě u scouta mnohem důležitější.

 

Ale ne, oni mě stejně vytlačují z krytu, stejně mě posílají před Mause a často mi dávají i team damage, když netrefí nepřátelského scouta, kterého lovím (že to bolí, to jsem si vyzkoušel například od IS nebo Löweho).

 

Asi proto jsem to KV-5 rozstřílel, když mě vytlačil z capu a mačkal mě proti zdi (při tom mi taky ubíral HP). Že to WG nemůže vzít individuálně v úvahu, to naprosto chápu. Stejně je nejvyšší čas, dát si vánoční pauzu od WOT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě na Halufu se SU85 napálila zezadu vlastní SU26, když jsem jel na pozici. Koukal jsem jak puk odkud to tak brzy přiletělo, zacouval jsem a vidím, že je ten šmejd fialovej. Tak jsem se vůbec nerozmejšlel a poslal jsem ho tam, kam patří. Pak jsem se divil podruhý, žádná penalizace ani postih a myslím, že ještě drobná kompenzace :Smile_Default: . Screen ale nemám. Že by občas spravedlnost sundala pásku nebo zmatenej server?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm idiotům v bitvách: už to začíná být docela hrůza..protože jeden blbec dokáže prohrát bitvu, nemyslel jsem si to..ale stačí aby tam jeden napsal, noobs go to hill..a všichni se před vrcholem kopce otočí..krásně se otočí a nepřítel je rozseká zezadu..

to nebyl jeden blbec... blbci byli ti co se otočili :Smile-tongue:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro zajimavost - a co jsi ocekaval? ze se objevi hlaska o tom, ze je hrac zabanovan nebo dostal od tatíka zaracha? ;)

 

Klidně! Tady se člověk snaží hrát co nejlíp a pak to zakončit zabráním báze kvůli ER a když se to nějakýmu volovi nelíbí, tak si namastí ego jedním výstřelem. Naštěstí to byla četa a za modrý žádný postihy nejsou. Výhra i po jeho smrti.

 

Dneska co se hraní týče, S T1 hvy jsou krásný bitvy, hlvně ty ve městech. Odrazit v uličce smrti v Himmlu BDR, T1 Hvy, Matildu a ještě nějaký smetí a následně se prostřílet až k základně kterou jako poslední zaberu, to je luxus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoria hovori, vyzyvat kazdeho nech dava complain na unfair/team damage... nastastie sa mi to nedeje...

 

vcera orlik za IX IX VIII, a nejaky humel... potom enemy capli aj ked som bol sam a najmensi tier... tigra som uz mal otvoreneho.. :)

dneska orlik za Black Knight, Tiger, TigerP

 

M24 to stale vie :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...