Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přes víkend se mi 2x stalo, že trefím enemáka, hláška ,, máme je,, vidím jak zhasne, ale win se mi nepřipíše.

Měl ses podívat do výsledků bitvy komu ho připsali. Pokud ho někdo trefil o fous po tobě je jeho. Nevím jak česky, já mám zvuk v angličtině, ale pokud nemám hlášku "Enemy destroyed!" tak to není jistota. "Máme je!" je anglicky
"We got 'em!"
- a to znamená průstřel a poškození, ne zničení.

 

Poškození nepřítele:

Punched right through their armor!

We've hit them hard!

They're hit!

Another one like that should finish them!

We got 'em!

Nice shot!

Enemy is hit.

Enemy armor is damaged.

Penetration.

We've got them.

 

Zničení nepřítele:

Enemy destroyed!

Another one down!

Enemy vehicle eliminated!

Scratch another bad guy!

 

 

Když mě dáš email můžu ti ten přehled všech hlášení (anglicky)
poslat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez víkend som splnil dva ciele o ktoré som sa poslednú dobu snažil:

- celkový 54% win rate

- efr 1300+

 

Inak, stretol som v našom tíme jedného chlapíka, celkom známeho odtialto s fóra. Najskôr všetkým škaredo vynadal - stihol to už pri odpočte - potom spamoval čosi o dementnom tíme, ktorý určite prehrá, potom dal jeden umýselný team kill a potom ho (chvalabohu) zosudnal súper... celkom som nechápal ale budiž.

Mimochodom, bitku sme s prehladom vyhrali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes víkend se mi 2x stalo, že trefím enemáka, hláška ,, máme je,, vidím jak zhasne, ale win se mi nepřipíše.

tohle tu lidi psali uz pred 2ma roky a ...... uz tehdy bylo jasne, ze nemaji pravdu - prohlidni si sve replaye, nez budes psat podobnou vec nebo je nahod a mozna se nekdo najde, kdo tomu venuje cas misto tebe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že víkend vcelku normálka. Jen mi neustále padal net nebo ping v rozmezí 400-900, ta wifi a tohle počasí nejde k sobě :-( Pořídil jsem si KV5 a hned první hru jsem shořel na papír....a že jsem jich viděl hořet sakra málo, inu pešek.Snad už jsme ji trochu dostal do ruky, první hry mi to moc nešlo,tank jako stodola :-) nyní vidím zlepšení, jen nechápu proč má tak slabou pene..ta 167 je hooodně málo...a mě se do toho rvát goldy prostě nechce. Naopak kam je dávám je můj novej stroj M4, ta houfnice a goldová munice je ultra zabiják, nastřílená dmg je taková, že nejdete ani do mínusu, což tedy kvituji s povděkem. Slušné prdítko.Rozhodl jsem se , že si pořídím celou řadu strojů IS, celá lajna má slušné stroje a mě to s nimi docela baví a na ty ruská děla jsem zvyklej.nyní jen vydělat na IS-3 a IS-8 :-) zbytek mám.To je asi tak vše, ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez víkend som splnil dva ciele o ktoré som sa poslednú dobu snažil:

- celkový 54% win rate

- efr 1300+

 

Inak, stretol som v našom tíme jedného chlapíka, celkom známeho odtialto s fóra. Najskôr všetkým škaredo vynadal - stihol to už pri odpočte - potom spamoval čosi o dementnom tíme, ktorý určite prehrá, potom dal jeden umýselný team kill a potom ho (chvalabohu) zosudnal súper... celkom som nechápal ale budiž.

Mimochodom, bitku sme s prehladom vyhrali.

 

To jsou ti co si stáhli XVM statistiky, vidí že bitva je 5% šance na win a ví že je to ztracený...a ono náhle se tomu týmu povede sundat hlavní tanky enemy týmu a vítězství je na světě..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle tu lidi psali uz pred 2ma roky a ...... uz tehdy bylo jasne, ze nemaji pravdu - prohlidni si sve replaye, nez budes psat podobnou vec nebo je nahod a mozna se nekdo najde, kdo tomu venuje cas misto tebe ...

 

No jo, ale XVM mi napsalo zásah toho stroje, včetně poškození, ale ve výsledku hry jako takové nebylo nic. Přitom jsem ho trefil a zhasl. Replay nemám, nebudu se kvůli tomu hádat, ale slepej nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stokrat omylany dokola ... ano, ty jsi zasahnul a ano dalo ti to DMG ... napr. 400 ... a ten tank mel poslednich DMG 400?? nebo vic? a kolik vas bylo na mape? byl si sam a tudiz jsi si jisty, ze nikdo jiny nestrilel.... ??!!

 

kolikrat jsem hlasil KILL a synator za ramenem hlasil: "kill ano, ale ne tvuj - BOBe" :)

od ty doby, co mi hra pocita DMG primo ve hre, tak na killy vubec nekoukam a pokud vim ze neni nutny zabit enemyho, tak strelim radeji na toho s vice HP ... dorazku za 10HP necham jinym ..

 

pokud nemas replay, tak bych se priste ani nezminoval o tom co jsi reportoval ....od toho replay je ... je to tak tezky dat si to zatrzitlo a pokud nemas misto na disku, tak to jednou za cca, mesic promaznout?

 

takze ano, jsi slepy a navic podivin, kdyz lezes na verejnost s takto hloupym tvrzenim, bez jedineho dukazu ... nic ve zlym, ale je to tak ... sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tank zmizel v porostu, včetně ikony. Vypálil jsem na předpokládané místo, hláška máme je, XVM vypíše nahoře dmg, tank je zhaslý, v tabulce na konci bitvy, v garáži, není zásah evidován. Jsem podivín, hloupý dokonce, tedy dále v debatě nepokračuji a admina prosím o průmaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se po mnoha měsících vrátil ke stroji se kterým jsem jezdil ve verzi 6.4. Napsat mi to někdo před pár týdny tak si budu myslet, že mu trošinku hráblo. Dokonce jsem zauvažoval, že si ho nechám nastříkat nějakou kamufláží, což jsem ještě u žádného stroje neudělal. Zatím si na Leoparda zvykám. Expím na něm posádku a hledám jeho možnosti, protože se toho za tu spoustu patchů mnoho ve WoT změnilo. Jeho vliv na hru je proti dřívějšku skoro nulový, což mi dává neuvěřitelnou volnost. Mohu si dělat co chci a ve své podstatě mi nikdo nemůže téměř nic říct. V bitvách s ním ani nějak moc nestuduju sestavy týmů a tím pádem ani šanci na výhru. Když to týmu jde, tak trošinku pomohu a když ne, tak si jedu po svých. To je podívat se na nějakou zatím nenavštívenou část mapy či pokusit se někde přebrodit řeku nebo někam vyšplhat. V mínusu je tenhle stroj zřídka a to když nevyjde nějaký experiment hned na začátku a tým prohraje. V bitvách s ním neřeším kvalitu spoluhráčů ani výsledek bitvy a proto se nerozčiluju a hraní je pohodové na relax. Každý hráč by měl mít aspoň nějaký stroj co mu dává takový pocit pohody bez nervů, zvlášť při tom kam směřuje kvalita bitev na publicu. Nerad bych zde někoho uvedl v omyl. Já jsem svým způsobem divnej a mám trochu jiné hodnoty a představy o hraní ve WoT a tak mi i Leopard vyhovuje, čímž se od 99,9999% hráčů liším. Jeho koupi rozhodně v současné verzi hry nedoporučuji!

 

PS: Třeba se mi se svým staronovým oblíbencem podaří do konce roku dotáhnout jeho win na 50%, když se budou mé týmy dostatečně snažit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Miri37:

už si strieľal po vtáčikoch či lietadlách vo vzduchu? :Smile_teethhappy:

 

Ptáci jsou moc vysoko aspoň co jsem zatím viděl. Co se letadla týká, tak už tu jeden pokus byl. Bohužel nebyl klid, protože jsem se líbil jednomu borci v arty SU-26 a ten do konce bitvy nedal pokoj. No, když se to tak vezme, tak v případě prohrávané bitvy moc na nějaký výstřelky není prostor. Nepřítel ovládá většinu mapy :( a životnost toho tanku je malá průměrně asi 2-3 zásahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tank zmizel v porostu, včetně ikony. Vypálil jsem na předpokládané místo, hláška máme je, XVM vypíše nahoře dmg, tank je zhaslý, v tabulce na konci bitvy, v garáži, není zásah evidován. Jsem podivín, hloupý dokonce, tedy dále v debatě nepokračuji a admina prosím o průmaz.

 

- Tank zmizel v porostu

- Vypálil jsem na předpokládané místo

- hláška máme je

- XVM vypíše nahoře dmg

- tank je zhaslý

 

kterykoliv z tvych 5ti "padnych" argumentu je dukaz toho, ze posledni 1HP toho vozidla jsi ubral ty??? ani jeden. stejna diskuse, stejne argumenty, tu byly uz nekolikrat - proc to delas?? proc nemas zapnuty replaye?? proc si myslis, ze ty jsi jediny, kdo na daný tank v jedny desetine sekundy vystrelil? proc by ti hra ubrala kill - komu by ho pridelila - spoterovi, arte nebo nekomu na jiny mape?? jak by to ta hra dokazala? boze, boze ... za tvrdosijny tvrzeni blbosti, bez dukazu!, ti musim dat -1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Tank zmizel v porostu

- Vypálil jsem na předpokládané místo

- hláška máme je

- XVM vypíše nahoře dmg

- tank je zhaslý

 

kterykoliv z tvych 5ti "padnych" argumentu je dukaz toho, ze posledni 1HP toho vozidla jsi ubral ty??? ani jeden. stejna diskuse, stejne argumenty, tu byly uz nekolikrat - proc to delas?? proc nemas zapnuty replaye?? proc si myslis, ze ty jsi jediny, kdo na daný tank v jedny desetine sekundy vystrelil? proc by ti hra ubrala kill - komu by ho pridelila - spoterovi, arte nebo nekomu na jiny mape?? jak by to ta hra dokazala? boze, boze ... za tvrdosijny tvrzeni blbosti, bez dukazu!, ti musim dat -1

 

Evidentně nechápeš, co píšu. Ten tank jsem trefil, XVM mi vlevo nahoře na obrazovce vypsala zásah a udělenou DMG. Ale, na konci bitvy, v garáži!!!!, jsem neměl hrou zásah a DMG, potvrzené. Jako bych ho netrefil. Tedy popisuji rozpor mezi XVM a výpisem hry. A replay nemám zaplé proto, že používám momentálně nouzovou grafiku a tedy mám vyplé všechno, co by ji zpomalovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...