Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

ok

- Tank zmizel v porostu

- Vypálil jsem na předpokládané místo

- XVM mi vlevo nahoře na obrazovce vypsala zásah a udělenou DMG

 

promin, ale jiz toto tvrzeni je podivne - XVM ti nemuze pripsat DMG za zasah do nespotnuteho tanku - ty, ani klient v tom okamziku nema udaje o zasahu - to se dozvim az na konci bitvy nebo dalsim spotnuti daneho tanku a z HP se muzu pouze domyslet, jestli jsem zasahnul ja nebo nikoliv...

 

uz se k tomu prosimte nevyjadruj neb chrlis jeden rozpor za druhym. promin, ale pravdu mam ja a napsali by ti i ostatni ze se mylis, ale nechteji zaneradit toto tema zbytecnym OT, coz me nevadi, tak reaguji

 

hmm...

takze budto vubec nevis o cem mluvis nebo pokud ti XVM opravdu pricetlo DMG do tanku, ktery v tom okamziku nebyl videt, tak to prosim odinstaluj neb je to nejaka podivna verze, ktera asi automaticky nacita DMG za kazdy vystrel, jen aby se nereklo ...

nadruhou stranu samo ze neverim tobe (a ne cloveku ktery udelal XVM), ale jen hypoteticky je mozne, ze k nejake chybe CML proste doslo a mas castecne pravdu neb XVM ti podava falesne impusy ..

 

BTW od kdy ma grafika a jeji vykon vliv zaznam replaye? sic tomu nerozumim, ale tusim, ze je to dalsi rozpor kterym zde argumentujes ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla tady nejaka verze uz nevim ceho,ktra ti pocitala damage ve hre a zobrazovala nahore vedle udaju o pingu.mam pocit ze je to aji v musašiho baličku.takže ja mu verim,neni duvod mu neverit.

a pokud mas slabou grafarnu,tak kdyz mas zaply repleje,seka se to.vlastni skusenost.

a Bobe-v tehle hre je mozny uplne vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla tady nejaka verze uz nevim ceho,ktra ti pocitala damage ve hre a zobrazovala nahore vedle udaju o pingu.mam pocit ze je to aji v musašiho baličku.takže ja mu verim,neni duvod mu neverit.

a pokud mas slabou grafarnu,tak kdyz mas zaply repleje,seka se to.vlastni skusenost.

a Bobe-v tehle hre je mozny uplne vsechno

Jak mluvíš o tom zobrazení dmg v bitvě, chvilku sem to měl, po zmizení enemy sem po něm vystřelil a ve finálový tabulce sem měl větší dmg než co se zobrazilo v bitvě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla tady nejaka verze uz nevim ceho,ktra ti pocitala damage ve hre a zobrazovala nahore vedle udaju o pingu.mam pocit ze je to aji v musašiho baličku.takže ja mu verim,neni duvod mu neverit.

a pokud mas slabou grafarnu,tak kdyz mas zaply repleje,seka se to.vlastni skusenost.

a Bobe-v tehle hre je mozny uplne vsechno

Taky souhlas, a pokud při je při hře pořizován záznam, u slabších kompů to bude mít vliv na výkon (psal kdysi někde něco i Svejk). Pokud je člověk závislej na rozdílu 5 fps, tak je pak vděčnej za všechno, co mu výkon zvedá. Jak se to začne škubat nejde pořádně ani mířit a střílet a je to zbytečný se hrou zabejvat! To, že např. někomu při hře nevadí skajp ještě neznamená, že je to neproblémová kombinace. Nemáme stejné počítače a tudíž ani podmínky. A už vůbec souhlas, že u týhle hry je možný všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnešek byl na winy v poho jako včerejšek, ale normálně jsem to vypnul....nejlepší hry byly ty co jsem pukli.

Jsou vánoce no...takže buď vyhrajete 15:2 a pořádně si nevystřelíte nebo naopak, dostante velice špatný los, topky jsou lamíci a je zas rychlý konec s náma.

Fakt den blbec...když si vezmi snip TD je město a jsem v lose dole, když si vezmu KV1S je mapa bez baráků....

146000 online hráčů...téé peklo. Předposlední hra s S35 kdy jsem byli dole v lose, ale pěkně jsem si zahrál páč naše dvě 7 byly monster noobové.

Tiger P sedí na base za šutrem a slavný premium TOGII jede sám do města a za minutu je mrtvý. Hráč s TOGII byl tak dobrý že jsem si dal práci(už to normálně nedělám) a dal si ho do ignoru....45% win nepřekvapí...ale 13500 her a 3700 killů to už jo :arta: .

 

EDIT: k tomu fps....velice brzy přestanu hru hrát. Ale né zmé vůle...nehodlám kupovat kvuli blbé hře nové PC, ale mapy mi cukají čím dál víc. Velice často netrefím ani stodolu páč mířím v reálu už jinam. Lítání fps z 45 na 12 není problém.

Zvláště mapy s vegetací...někdy jsou úseky, kdy je to nehratelné a můžu se vrátit do garáže.

I když mám dědu PC, tak mi nové hry jako Skyrim jdou dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: k tomu fps....velice brzy přestanu hru hrát. Ale né zmé vůle...nehodlám kupovat kvuli blbé hře nové PC, ale mapy mi cukají čím dál víc. Velice často netrefím ani stodolu páč mířím v reálu už jinam. Lítání fps z 45 na 12 není problém.

Zvláště mapy s vegetací...někdy jsou úseky, kdy je to nehratelné a můžu se vrátit do garáže.

I když mám dědu PC, tak mi nové hry jako Skyrim jdou dobře...

Já na to ani nemám a mít nebudu. Skyrim taky, na 50 fps bez výkyvů, celej ME na plný rozlišení a tady z toho někdy bolej oči. Zatím tři hry, který bych kopal do propadliště virtuálních dějin kvůli tomuhle problému: SH5, X3 a Wot. V dnešní době na jedno jádro? Hlavně mě překvapilo, že ta lepší verze grafiky nemá dopad, spíš naopak(nepočítám vypnuté detaily). Většina zátěže je asi na procesoru a oni na to serou.... :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne dojala situace.... když jsme zbyli sami dva, enemácké KV5 ... a já s JgPantherem... stojím v lese nehýbu se,.... a on to do mne začne šít... a já ho nevidím.... musel jsem se rozjet směrem odkud to lítalo a ujet asi polovinu vzdálenosti mezi náma.... přitom jsou to stejný almary..... nakonec sem ho dostal, ale to jen proto že mu zbývalo 200hp ... jinak bych byl v řiťi .... nevíte kde se dá mrknout kolik má jakej tank invisibility factor??

 

edit: ještě mne napadlo... nelosuje se náhodou před začátkem hry i tzv. faktor viditelnosti? Přijde mi že nějaké hry mne vidí každej přes celou mapu a všichni střílí na mne, ačkoli přede mnou stojí stodoly jako JgTiger apod... a ty nikdo nevidí.... a nekdy zase zajedu na místo kde jsem spolehlivě jindy mrtvej.... a ejhle... mohu odstřelovat jak chci a nikdo mne nespotne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne dojala situace.... když jsme zbyli sami dva, enemácké KV5 ... a já s JgPantherem... stojím v lese nehýbu se,.... a on to do mne začne šít... a já ho nevidím.... musel jsem se rozjet směrem odkud to lítalo a ujet asi polovinu vzdálenosti mezi náma.... přitom jsou to stejný almary..... nakonec sem ho dostal, ale to jen proto že mu zbývalo 200hp ... jinak bych byl v řiťi .... nevíte kde se dá mrknout kolik má jakej tank invisibility factor??

tady:

http://www.wotdb.info

ve složce tanku záložka "More info". Ale někdy tam ten údaj chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil T1 Heavy. Sakra, další boží stroj do sbírky. Kulomet co střílí 3,1s a dmg kolem 120 je excelentní. Losy to má dobrý, občas sedmičky, se šestkama se hraje dobře. Když je top, pod úhlem cinká a sází to do nepřátel jedna báseň. W/L kolem 3/1...krásný. T18 jezdí stále perfektně, jen občas dostanu jelita, že čumím, co se děje. Proč nikdo nestřílí po tý BT-2 co mě krouží, když ji vidí 6 lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pořízení T18 jsem si uklidnil nervy.

Včera mi bylo enemáků i líto, 3 capovali naši základnu, natočení v kruhu zpátky ke své vlajce, tak jsem je objel, vjel do kruhu a dal je postupně na 4 rány, stál jsem jim prakticky za výfukem. Ani se neotočili.

Jsem zvědav, kdy ji Lukašenci dají nerf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to stálo za starou bačkoru. Jeli sme desítkovou rotu a zjistil sem, že to sou tak nezábavný hry, že to snad ani nejni možný. Na jedný straně přetlačovaná hevyn, na druhý zakempený medka čekající až se přiřítí Baťáci.

 

A v publicu kromě luxusní hry se sedmičkových Churchillem stejná mizérie, i když člověk zaválí, tak stejně lsot, protože dvě třetiny týmu nejsou schopny se s DMG za bitvu přehoupnout přes 500. Po deseti lostech sem to radši vypnul.

 

Prokletí IS pokračuje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil jsem včera večer hru a hned první 3 bitvy prohrané už při odpočtu. Přesto jsem zatnul zuby a odjezdil postupně všechny 3 násobky u expených strojů, abych se ve WoT posunul aspoň o kousek dopředu. Pak jsem si vzal relax stroj a prohry 2-5:15 bral s nadhledem.

 

Jednou jsem se zasmál. Jako celkem často si jeden náš top stroj na veřejném chatu postěžoval, že jeho tým je „Noob team“. Odpověď od enemáků byla boží. „Jsi jedním z nich“. To se náš topák divil :). Faktem je, že nastřílel dost DMG, ale zdechnul mezi prvníma. Tak stroj uměl určitě dobře ovládat, ale nedokázal reagovat podle situace na publicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne dojala situace.... když jsme zbyli sami dva, enemácké KV5 ... a já s JgPantherem... stojím v lese nehýbu se,.... a on to do mne začne šít... a já ho nevidím.... musel jsem se rozjet směrem odkud to lítalo a ujet asi polovinu vzdálenosti mezi náma.... přitom jsou to stejný almary..... nakonec sem ho dostal, ale to jen proto že mu zbývalo 200hp ... jinak bych byl v řiťi .... nevíte kde se dá mrknout kolik má jakej tank invisibility factor??

 

edit: ještě mne napadlo... nelosuje se náhodou před začátkem hry i tzv. faktor viditelnosti? Přijde mi že nějaké hry mne vidí každej přes celou mapu a všichni střílí na mne, ačkoli přede mnou stojí stodoly jako JgTiger apod... a ty nikdo nevidí.... a nekdy zase zajedu na místo kde jsem spolehlivě jindy mrtvej.... a ejhle... mohu odstřelovat jak chci a nikdo mne nespotne.....

 

Asi jsem paranoidní,ale po posledním patchi mám podobný pocit.Na tanku kde mám posádku na 100% maskování,maskovací síť a žárovku jsem spotlej na poměrně velkou vzdálenost a ještě k tomu se mi žárovka ani nerožne.Když píšu enemákům jak dlouho jsem spotlej,tak odepíší,že minimálně 10vteřin.

U stugu střílím přes několik křoví a ještě za teréní vlnou a spotne mě KV1 na 250metrů.Kde jsou ty doby,kdy jsem s Marderem ničil enemáky na 50 metrů aniž by mě spotli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To medařCZ:

Ona to asi nebude paranoia...ale fakt ....že tam WG něco poštelovalo...... od té doby co jsem psal včera ten, příspěvek proběhlo tak 10 dalších her kde jsem se na to soustředil a opravdu se hra chová jinak než před patchem (8.2). Stalo se mi to i obráceně... můj pojízdný lichoběžník JgPanther stál za vypelichaným pidi-křovím (vypadalo to asi jako když se hroch schovává za v záhonu růží) a blížila se ke mne IS ... jindy by mne viděl už na 200m ...ale tady on musel přijet prakticky ke mne (cca 10m ) aby mne spotnul.... a celou dobu sem to do něj ládoval... upřímně mne to dost štve...protože to je další věc, co se už ve hře nedá odhadnout... a záleží na tom co nám do hry nalosujou....

PS: Budu muset začít nahrávat hry a pak to sem upnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ony obecně TD měly dobré maskování v betě a byla to jedna z výhod, která vyvažovala absenci věže. StuG, Marder, SU, všechny byly v křoví s maskovačkou naprosto neviditelné a odmaskoval je až vástřel na krátkou vzdálenost.

 

Jenže lamy na publicu neví o maskování a spottingu nic, navíc s nástupem formulí, který projedou celou sestavou nepřítele dvakrát křížem krážem se stejně nedá spolehnout na nějaký rozumný zaujímání obrany, takže se styl TD dost změnil. K horšímu jako skoro všechno v týhle hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To medařCZ:

Ona to asi nebude paranoia...ale fakt ....že tam WG něco poštelovalo...... od té doby co jsem psal včera ten, příspěvek proběhlo tak 10 dalších her kde jsem se na to soustředil a opravdu se hra chová jinak než před patchem (8.2). Stalo se mi to i obráceně... můj pojízdný lichoběžník JgPanther stál za vypelichaným pidi-křovím (vypadalo to asi jako když se hroch schovává za v záhonu růží) a blížila se ke mne IS ... jindy by mne viděl už na 200m ...ale tady on musel přijet prakticky ke mne (cca 10m ) aby mne spotnul.... a celou dobu sem to do něj ládoval... upřímně mne to dost štve...protože to je další věc, co se už ve hře nedá odhadnout... a záleží na tom co nám do hry nalosujou....

PS: Budu muset začít nahrávat hry a pak to sem upnu...

 

to b\ch teda chtěl těch 10 metrů fakt vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych byl fakt rád, hranici 50 metrů se mi podařilo prolomit jen s rychle jedoucím scoutem. Zatím žádný replay ,a to jich tu bylo, neukázal prolomení hranice 50m na spot

 

Jakou šířku může mít ten lesík ve svahu na malinovce... Když se sjíždí od mlýna.. Jeli jsem dolů třemi T18kami.. krajem mapy (ne úplně)..

Až jsme sjeli dolů tak za náma bliklo SU-76.. V půlce toho pásu lesa, rozuměj na šířku.. museli jsme projet kolem něj..všichni tři a nerožnul se.. doufám si tvrdit, že to bylo méně než 50 metrů, ale možná se pletu..replay mám...

Ten spoting se vážně jeví jako trochu zmatenej po posledním patchi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...