Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem s T54 nebyl schopnej udělat násobek. A to s tou potvorou Mám 61% WIR. Dneksa zatím super fun situace na 2 tieru. Všude samej dáreček (pozn překl: čti potrava). Ten tank je dobrej akorát na prodání. za to Tatrarcha mám ještě pořád v garáži

Dneska s T54 hnedka napoprvé a pro prvně jsem dostal "Sparťana" pod stromeček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem oprasil a vytahnul z garaze rusky monstrum MS-1. po letech jsem dal cetu ve dvou.

zajimave sledovat, jak to kolem jde lidem, co maji za sebou celkove cca 20 bitev :) nekteri stoji 10m od capu a asi netusi, ze prohrajem kdyz nevjedou do toho kruhu a pod.

docela me prekvapil ten britskej obr prvniho tieru - pripomel mi, ze i full MS-1 neni neporazitelna :)

jinak standart - 3 killy na bitvu a 80% win

 

dal jsem i jednu s T82 a povedl se mi jeden kousek:

 

m-2r2keea.jpg m-eo8y59n.jpg

 

zasah/kill hounici na 641m

 

 

BTW: ono se na ucty zalozene jeste v bete posilali nejaky goldy? sem ted nahodou spustil mrtvej ucet, jeste z bety (ktery si samo WG take pricte do tech 40M, ktery hlasa v reklame) a krome tanciku tieru 1, tam na me koukalo 1500 goldu ... nebo to je za to, ze sem s tim uctem rok a pul nic nedelal a nezatezoval jim server? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám. Včera jsem měl nejspíš nalosováno zas v pár bitvách prohry, předem protože to co někteří jedinci dělali, to snad museli bejt boti od WG...

Další věc, v těch předem rozhodnutejch bitvách, to už prostě nejsou náhody, tank stejnýho tieru, krásně z boku ale i přesto jsem měl goldy, 3x máme je z nula, jindy s Lowem střílím na T34 taktéř z boku, pod pásy, do věže z boku, dvakrát mámeje za nula a dvakrát ding, na popátý jsem mu sundal, že mu zbyl jeden jedinej (1HP). Ale to že vžčera zůstaválo až extrémě často všem tankům míň než 10HP, to taky bylo divný, jo stává se to čím dál častěji ale včera jsem to na vlastní kůži začil snad dvacetkrát.

A poslední věc, včera se mi i nějaký bitvy povedly, sice jen s prckem PzKpfw 38H735 (f), protože už jsem vážně neměl nervy na nic většího,ale že se to povedlo mě a dal jsem ve dvou bitvách 20 killů (v první 11 a ve druhé hned na to 9), tak to bohužel neznamená že se bitvy povedly týmu. Vždy jsem zůstal sám a vždy mě dostali poslední dva. Takže vážně skvělý dárky od WG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší den zajímavý.

Prémium tank sice druhé třídy a s garážovým stáním potěší. Můj první prémiák. Sice jsem ho zatím nevyvenčil, protože jsem nenašel nějaký důvod, ale přesto v garáži zatím zůstane. Včerejšek byl den, kdy by se moc válčit nemělo, ale TV mě moc nebaví. Další super věcí bylo, že se mi ping držel mezi 25-35 a na několik okamžiků vyšplhal i k 50. Bohužel tak fantastický stav dnes již neplatí a je to jako obvykle v rozsahu 30-48 s občasnýma špičkama někdy atakujícíma číslo 3300. Včerejší den přinesl také posun ve hře. Skoro až 4 bitvy z 10 rozhodnuté (prohrané) při odpočtu a bylo nutné je tak nějak odjezdit. Bohužel dnešní den se zatím takto nastaveného trendu drží a u všech tanků jde win dolu a rychlost pádu závisí na celkovém počtu jejich bitev. Pokud mají stovky, tak je to o desetiny či 1 procento a u těch s méně to klesá rychleji. Už mám dokonce stroj s win 42% a to expí už jen nástupce.

Expit stroje a zvlášť ze základu při tak velkém počtu předem prohraných bitev mě demoralizovalo a odjíždím u nich jen násobky a to se dost přemáhám. Má to asi jen jednu výhodu. Ještě víc se zpomalil můj postup k vyšším třídám a tím oddálila nutnost prémium účtu.

Co se kvality hráčů týká tak takový běžný normál. U předem prohraných bitev pozoruji jeden jev. Pokud Top enemáci kempí, tak se uhraje prohra někdy i 9:15. pokud nekempí a jsou vidět v první linii, tak top bývá zlé. 2-4:15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera kolem 11 jsem zapnul hru a to bylo... Americkej premiáček slušnej, asi si v něm budu expit posádku pro T21 a spol. Ale jinak... s KV1S jsem vyhrál napopátý. V těch 4 hrách předtím jsem byl první až třetí v exp, všechno hry s osmičkama...Spoluhráči děs běs, např. máme 4 scouty, hra plná osmiček, soupěř má jen 2 scouty. Nazačátu si řikam ajejej, 2 chybějící guny. Scouti se rozjeli a během 30s to bylo 0<4 a pak dementní leopard nadává, že mu nikdo nepomohl a že udělal maximum co může, přitom nikdo z nás ještě nebyl na pozici. Pak se utopí T29ka a než jsem poprvý vystřelil, tak to bylo 0<7. Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni si říkáme, že publik je kvalitou horší a horší. Ale zamysleli jste se někdy, že jsme jenom prostě lepší a lepší?

 

Taky jsem měl čest vidět Noobíka (promiň brácho), pustil jsem ho na ntb k puštěným tankům, sám hraje, ale jen pár hodin týdně. První vzal T18. Max 2. tiery, 3 killy. Mašinu na to měl, tak proč ne. Pak jsem se dozvěděl, že za tu chvilku stihl i ELC. Víte jak takoví typičtí mladí hráči myslí co se skautingu týče? "Všechny jsem je naspotoval a stříleli do nich dokonce i další tanky." Pak jsem zjistil, že to stříleli další skauti. Takže mějme pro ty spoluhráče pochopení. V mladém věku prostě taktika nic neříká a jsou rádi, když se občas schovaj za kámen. Možná kdyby jste poprosili rodiče, aby jim pár hodinek věnovali, to by se mohla úroveň zvednout o 200%. Nebo tankodrom místo večerníčku. To by byla bomba.

 

Bobe, zásah hezkej, ale...to není zas tak extrémně vzácný (pokud jeden den hraješ jen tank s houfnicí :Smile_trollface-3: )

 

Po čtyřech hodinách zprovozňování navigace na mobilu a následném zjištění, že to na mou verzi OS a mobilu nepojede jsem zapnul tanky. První bitvu si mé VK3001P vychutnala artina, druhou hru Hellcat zachránil, třetí s Tigerem typická katastrofa...alt+f4 a nechávám to na jindy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On publik bohužel jde kvalitou co se úrovně zábavy a napínavosti bitev týká dolu. Čím bude WoT starší hrou, tím to bude horší. Prostě to bude dané rozdílem mezi hráči co do jejich zkušeností a hlavně taky vybavením.

 

Co proti tomu dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prestat to hrat,dokud ma člověk ještě trochu zdravyho rozumu.včera sem hral asi 20 her solo-5 xwin,jinak sama prohra.kdyz s Jtigrem nastrilim 7000 dmg,dam valečnika a jsem v pulce tabulky a nase top MAUS,T110E4 a IS4-jeden klan-jedna ceta dohromady stihnou vystrelit 5x a dat opet dohromady cca 2000 dmg,je to k placi a nemuzu se pak divit,že proste nevyhraji.a to byla na kazde strane jedna osmickova artyna

pak chvili četa ve dvouch-už se to zlepsilo-ale žadnej zazrak.

jediny positivum vidim v tom,že sem konečne vzdal druhou lajnu ruskych TD-pac SU 101 je za trest a ani dablama se to neda.koupim spatky ISUnku a bude to.

a druhy positivum bylo to-že sem si otevrel druhej ostrov ve FARCRY 3 :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomáhá utéct na nižší tiery :Smile_Default: . Po 2 měsících hraní tierů max 7 jsem včera opět koupil zpět šrototyp, za volné expy nasadil alespoň 105 gun a uvidíme, zkusím to dotáhnout na TOP dělo,abych zjistil, jestli to je opravdu takový krám, jak se zdál na první seznámení. Potěšil mě buf Typu, konečně se alespoň přiblížil ostatním medkům tieru 8 a sem tam ho opět vyvenčím, už se s ní dá zahrát opět slušně a výdělky okolo 100k nejsou vzácností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svátky nesvátky mě se daří. Nevím čím to je, ale win i průměrný dmg na různých strojích mi roste, takže spokojenost. Teďka hraji výrazně jen Obj.704 a M48A1 a dá se to celkem. Občas se zadaří výhra nebo prohra typu 4:15 či 15:0, ale je to tak zhruba stejně jako během roku. Artyn je normálně a možná dokonce i méně, arty party jsem měl (dnes) jen jednu, ale za to šílenou 6 na 7 to byl fuj.

 

Pronásobení II tieru bylo peklo... MM postavil proti sobě 8 na 8 "dárků" takže nuda a hra na prd....

 

Z nudy jsem si koupil SU-100 a tragédie, vůbec nevím jak s tím zahrát. Je jedno jestli hraju se 100mm nebo 122mm.... Obě děla lítají někam a to tam, kam obvykle já nechci. Papír a ještě k tomu bez života a dohledu. Jo... Půjde hned, jak vyexpim tu "nádheru" SU-100M1.

 

Opět z nudy jsem pořídil (už po třetí) M24 Chaffe a na rozdíl od SU-100 zábava. Narval jsem do něj 15 goldů a čekám na svojí příležitost k pokoření hranice 3000exp. To půjde...

 

Ať se daří... :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z nudy jsem si koupil SU-100 a tragédie, vůbec nevím jak s tím zahrát. Je jedno jestli hraju se 100mm nebo 122mm.... Obě děla lítají někam a to tam, kam obvykle já nechci. Papír a ještě k tomu bez života a dohledu. Jo... Půjde hned, jak vyexpim tu "nádheru" SU-100M1.

tak SU 100 je proti SU100M1 uberkiler.pokud ti to nejde s SU100,dal se ani nepoustej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera celkem pohodový hraní s kámošem, střídali jsme čety 2xT29 a Crusader+Churchill I... Nebyli jsme za ultrahvězdy, ale takovej příjemnej večer... a vyšla nám pěkná pastička na Prochorovce - jedno otravný KV-1S tam bylo na kopci, kámoš jel na kopec ve směru od vesnice (s Crusaderem) a já se postavil mezi baráky.. Povídám kamarádovi, ať na toho joudu vykoukne, třeba i vystřelí, a pak začne utíkat s kopce dolů... že se ten trouba snad pustí za ním a ukáže mi bok... jak jsem řekl, tak se stalo, trouba s 1S, zradu netušíc, se rozjel s pocitem "jeee, sežereme Crusadera" dolů na kámoše... Ukázal mi svoje ladné křivky z boku... pic-pic-pic-pic a půlka HP, co mu ještě zbývala, šla během deseti seknud a čtyřech výstřelů z mého Chrchlala I do kytek :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem oprasil a vytahnul z garaze rusky monstrum MS-1. po letech jsem dal cetu ve dvou.

zajimave sledovat, jak to kolem jde lidem, co maji za sebou celkove cca 20 bitev :) nekteri stoji 10m od capu a asi netusi, ze prohrajem kdyz nevjedou do toho kruhu a pod.

docela me prekvapil ten britskej obr prvniho tieru - pripomel mi, ze i full MS-1 neni neporazitelna :)

jinak standart - 3 killy na bitvu a 80% win

 

dal jsem i jednu s T82 a povedl se mi jeden kousek:

 

m-2r2keea.jpg m-eo8y59n.jpg

 

zasah/kill hounici na 641m

 

 

BTW: ono se na ucty zalozene jeste v bete posilali nejaky goldy? sem ted nahodou spustil mrtvej ucet, jeste z bety (ktery si samo WG take pricte do tech 40M, ktery hlasa v reklame) a krome tanciku tieru 1, tam na me koukalo 1500 goldu ... nebo to je za to, ze sem s tim uctem rok a pul nic nedelal a nezatezoval jim server? :)

Já sem dal neska s PzIV a 105mm 3 zasahy za sebou na nakych 630 metru, abych nasledne na 250 střílel pánubohu do oken:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálka, Hellcat a dokonce i VK3001P...pak jsem koupil Grilla...nejdřív dubový lesík, heavyny jely na most, u nás na základně celou hru kroužily lehký...pak Himl s osmičkama. No a nakonec Dragon ridge...na odreagování T1 hvy...do půlky sedmičky = alt+f4.

 

Dnešní večer byl ... normální. Ale nechápu, jak může blbej GWpanther poškodit M103 za 1000HP...blbá artina 6. třídy si může dát heavynu devítku na dvě rány k večeři? ... absolutně znechucenej hrát i ty dvojnásobky na těch třech devítkách co mám :facepalmic: Do toho týmy plný jantarů a když už jedu, tak přiletí orbitální odpad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 5 dnech to zapnu...ihned jedu s četou tak pohoda, páč šašíků jsou tuny i u enemáků a četa je čato ten jazýček co zařídí win...ale pak jsem na závěr vzal sólo FCM63..4hry 4x losty...přitom Halonenku, hafo killů...nic nepomohlo. Ty vánoce tomu daly.....varování...zahrát se dá krásně, ale bez čety to vůbec nezapínejte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co proti tomu dělat?

 

Proti tomu nejde nic dělat, když je to dané přirozeností hráčů a postupným vývojem hry. Stačí porovnat verzi 6.4 s aktuální 8.2 a v té původní nebyl tak velký rozdíl ve vybavení stroje hráče (vlastnosti posádky) hrajícího kratší dobu od toho co to hrál mnohem déle. Co se přirozenosti hráčů týká, tak většinou použijí vše co jim dá nějakou výhodu nad ostatníma ať co do výběru lehce kvalitativně vyčnívajícího stroje, tak úpravou hry v podobě různých rozšíření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem poctivě hrál a expil každej den a byla to šílená jízda. Hodně dětí i dospěláků si asi nadělila pod stromeček nějaký ten premiák 8 tieru a já zase barvičky ( XMV mod ) a to jsme opět neměl dělat, bo měl bral čert i bez Mikuláše. Hráč má hrdě T34 a 0k battles a takových bylo až to bylo k zoufání. Desítky pomalu, ale jistě vzdávám, mrzí mě to ale na publicu se příliš hrát nedají.Nejvíce jsme expil dva tanky a jeden mi přinášel radost a to Panther 2 - slušné solidní medko s dobrým dělem a druhej AMX 45 bo chci těžkou francouzskou zásobníkovou heavy to je martýrium. Plečka, kterou kde kdo prostřelí, sice slušné dělo ale to zaměřování.....ech darmo mluvit, budu rád až vyexpím tu osmičku. Mno a vydělávalo se, blíží se akce na ty doplňky ( bino atd ) tak abych měl nasysleno. Kreditů je nějak stále málo.Nějaké ty bitvy se povedly, nějaké ne, taková klasika :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 9 odpoledních her a 9 winů...ale tím zábava skončila. Poslední dvě hry jsem se ani jednou netrefil. Z 50fps to spadne na 13 a je konec.

Hlavně mapy se stromy....jak vyjede více tanků a je akce...konec. Cuká to tak, že se hra nedá hrát. Hlavně že WG vymýšlí tisíc kravin, ale optimalizace výkonu žádná.

Mám osekáné už všechno...a stejně je to každý patch horší a horší. Na 100% do půl roku skončím. PC si kupovat nebudu, když mi tam jinak všechny hry jdou...a debilní WOT s 10 let starou grafikou cuká jak stará stará promítačka...

Takže nakonec to hraní ukončí samotný WG...alespoň budu mít klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Svejk:

To je klasika. Ono vždycky nějaké dítě pláčem přesvědčí rodiče o nějaké investici. S námi je to ale jinak. Na co ale kupovat kvůli takovýmhle enginům 4jádro, když to stejně pořád běží na jednom a záleží na jeho frekvenci? Taky mě přijde, že nadprůměrně hrající dospěláci jim asi vadí, protože nejdřív zmršili nejvyšší tier a nakonec odpadnou ti, co to od začátku hrajou na přibližně stejné konfiguraci....v tomhle množství hráčů jsme jen zlomek jejich zájmů. A pokud mají smlouvy s výrobci komponentů, tak to ani nepoznají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...