Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Á páteček......a zvracím. Jak čéék jede v četě tak ho to v 70% hodí dolů a to co nám nalosuje za topky to je "elita",bo spíš jelita....

Začal den pěkně...6:1....a pak jsme vzali vyšší a museli jsem dolů...to se nedalo.

Snad mě uklidnila jen Halonenka na FCM36, ikdyž zas s lostem....kdepak pátky...to je lepší jít na pivko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se pridam, konecne jsem dneska dokoupil veci a dal IS do plny palby a konecne vratil na KV-1S delo. :-D

Uz mi to jezdeni s nim chybelo. Zahral jsem par povedenych bitev s GW Pantherem, ale musim souhlasit pri patku je lepsi jit na pivko, sam jsem sice lamka, ale co jsem obcas videl to bych brecel. Capoval nam zakladnu s AMX 50 120, a ctyri frajeri mu tam jezdili krasne jeden po druhym a on mel plnej buben, vsechny je pokosil na jednu hromadu zeleza, ja nastrel na arty pres 3K, a byla by to i prvni vyhra. To jsem si trhal vlasy a to si o sobe myslim, ze jsem klidas. Proste parada aspon na ISku jsem mel dneska dobry losy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa v piatok dočkal aj ja. Tolko som tu o tom čítal a ja stále nič a nič. Už som začínal mať komplexy ... ale včera...včera konečne, som svoj "tím" dostal aj ja.

 

Vyhratá bitka, stačilo capnuť, len pár nepriateľov nažive, u nás takmer polka tímu, skoro všetci s full hp

Pozerám ako sa roztrúsená zelená skupina pomaly koncentruje okolo súperovho capu

Zrazu panther zahlási - no cap, kill !

Ja im zbesilo vypisujem, necxh kašlú na killy, treba capovať

Nie, všetci idú dorážať posledných súperov.

Behom 30 sekúnd je "No cap, Kill" roznesený na cucky

Zvyšok tímu vletel do pekne sformovanej línie súperov

Padne další

další

další

další

..odchádzam si radšej zapáliť, lebo ma prsty svrbia tak, že by som isto chytil minimálne ban na chat v hre ...

Na balkone pohoda, decká hrajú futbal, pekná baba venčí psa ...

Vraciam sa a čítam "Porážka"

....

no aspoň to mám za sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Optimalizace pancíře a goldovka spolu s naprostou idiocií vyšších tierů udělaly z Tigera P naprosto nehratelnej stroj. Je jedno kolik sundám nepřátel a kolik udělím damage, stejně to projedem. Vážně uvažuju o tom, že ho pošlu z garáže do světa, protože jak mě bavil, tak už mě vůbec nebaví. Například posle hra, kde jsem sudal dvě IS3, KV3, Superpershinga a Typa a většinu jsem ustřílel sám a protože všechny naše osmičky se chovaly jako naprostí dementi, tak jsme to opět projeli. Já dostal 1500 expů a 32000 stříbrnejch za bitvu a takhle to vypadá pořád. Z 63% win jsem za 14 dní spadl na 50% a přitom jsem za ty porážky vyexpil VKčko jsem na třetině na ferdu. A to většinou za expy z porážek. nejvíc mě dostane, když předemě přijede bokem idiot v KV1 já ho do boku třikrát neprostřelím a ten magor mě do tý naúhlovaný, 20cm tlustý vany dá na tři střely. To už je vážně na hlavu. Od posledního update vepředu tenhle tiger nemá žádnej pancíř, spíš papír. Tenhle Tiger neprodělává ale... teď se všichni zase napakujou goldovkou a než to vystřílej, bude potřeba tak 14 dní. Kopnu ho do rohu a budu jezdít nižší tiery.

Obdivuju všechny, co jezděj devítky a výše, protože když vidím, co dělaj když Tigera jedu, mě hlava nebere. I jedničky jsou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jízda s Hellcatem. 80% win, 4000ER :Smile_teethhappy: Můžu si stěžovat? Navíc mě ani jednou netrefila artina, s artinama jsem navíc skoro nehrál. Také mám osobní rekord vER na bitvu. 34 000, cap i decap, vystřílení všech nábojů.Tralalala...

 

Porovnal jsem svý staty s Kanárkem.

Co mě udivilo - mám 12k bitev, Kanár 22k, já mám 5mega XP, on 13mega. Já průměrný tier 5.6, Kanár 7.8

Čumím, co svede hraní vyšších tierů s prémkem. Hold nemám ještě ani jednu desítku, ani mě to ale netáhne. Brzy se dočkám T110E5, ale jestli ji budu kupovat nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal jen 2 bitvy a mám banána! Asi ten report funguje dobře. Zase nějaký idiot s tierem 8 vzal do čety Hetzera a ještě nějaký tier 3, takže tým byl hned o dva tanky slabší. Odpráskl jsem oba hned, jak se vymotali z kruhu a bylo mi dobře na duši. Vím, je to hnusné, je to ubohé ale když se může v této hře každý bavit jak chce, dělat si co chce, tak proč já bych měl koukat na to, jak zbytečně utratím kredity a ztratím jednu bitvu kvůli takovým nezodpovědným jedincům? Aspoň si zalétám War Thunder... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal jen 2 bitvy a mám banána! Asi ten report funguje dobře. Zase nějaký idiot s tierem 8 vzal do čety Hetzera a ještě nějaký tier 3, takže tým byl hned o dva tanky slabší. Odpráskl jsem oba hned, jak se vymotali z kruhu a bylo mi dobře na duši. Vím, je to hnusné, je to ubohé ale když se může v této hře každý bavit jak chce, dělat si co chce, tak proč já bych měl koukat na to, jak zbytečně utratím kredity a ztratím jednu bitvu kvůli takovým nezodpovědným jedincům? Aspoň si zalétám War Thunder... :Smile_blinky:

 

Ban?Za co?Vždyť si odpráskl dva nepřátele.

 

Nedávno jsem takhle vyvvezl s E50M na výlet Ltraktor.Jednoduše jsem jej nabral v domění,že jej přejedu a ono ne.Hrnul jsem jej před sebou a pak rozmáčkl o enemáka.Já i enemák jsme se tomu upřímě zasmáli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vpoho, dneska nějakej premiovej debil s typem vzal do roty dvě MS1čky a další dement jel s IS 8 a měl v četě T1. Byl jsem s Tigerem P hned nad těma jedničkama jako jediná sedma. Na druhý straně byla nejhorší T29 a pak jen osmy a devítky. Za 4 minuty jsem za stavu 3:10 s pěti killama sám s dvouma artynama a polák s mrtvým STI mi nadával do noobů, že neútočím a že kempuju. Další mi psali, ať radši odinstaluju wot. Zajímavý je, že mi pak po hře od třech lidí, co jsem proti nim hrál a některý sundal pozvánka do rot. Největší fór byla rota KV5tek. To jsem ještě nežral. Totálně na palici. MM se zbláznilo, vysoký tiery už se zbláznily před delší dobou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu mam dalsi vecer a koncim paradnim losem. :-D

 

http://img24.eu/v-5d5sdyvh.jpg

 

Jinak dneska docela uchazejici losy, se svym vykonem jsem docela spokojenej, nic jsem vyznamne nepohnojil, vydelano taky mam.

 

Dokonce jsem se dockal nadavek do hackeru a slov co ani neznam.jen kvuli tomu ze jsem zepredu sesmahnul Tigra (P), ja v KV-1S ale do poklopu sla na 120m krasne.

 

Takze dneska spokojenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://img24.eu/v-haomtpd.jpg

http://img24.eu/v-f321ny34.jpg

 

Když jsou ty odměny za odstřelovače,tak jsem se začal více snažit.A takhle to dopadlo :facepalmic: .

Splnili jsme oba.Já víc nastřílel.On měl lepší % přesnost a víc zkušeností.

Nechcu aby to vypadalo,že jsem nějáký ješita,ale opravdu by mě zajímalo,za co dostal více zkušeností.

Mimochodem mě tento hráč připravil o to jedno procento při obsazování :Smile_teethhappy:

 

PS:díky Kanáre za odbornou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře kanáre...udělal jsi dobře.

Jinak dneska pohoda...35:5...na sobotu až zázrak. Přemýšlím, že si místo SU100 koupím ke Kv1S do garáže KV2 a pojedu for funn jen s goldy....sice mám s SU100 super win, ale nějak mě už nebaví. Nebo prodám našlapanou SU26, kterou nerfnou a super posádku bych dal na KV2...... No uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já po včerejšku nemám chuť to zapnout,dařilo se celkem ok až na lemply v týmu s IS-3,kteří prostě odmítali hrát,a poslední bitva s IS-3,kde se mě jeden blbeček,který dostal nakládačku od enemáků rozhodl natlačit přímo před laufy enemáků(a to jsme jel před něj,jelikož jsem měl více HP) za jeho snahu jsem jej odměnil střelou na poklop a svým názorem na něj..někteří lidi maji v hlavě opravdu nasráno,asi neunesl že dostal klepec a zahrál tužku..

909cf00e1f782e2553c3524c7b0758d3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, zdá se jim pořád, že je moc hráčů, kteří jsou lepší, než ten šedý průměr. Cílem WG je dosáhnout toho aby byl W/L u každého 50% a docela se jim to daří protože už je potvrzeno některými hráči, že i když vůbec nehrajete, tak vám W/L na té hodnotě + - udrží.

 

Nechápu.... Když nehraji tak mi logicky W/L nikam nepoleze ani dolů ani nahoru. A jakými hráči je to potvrzeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal jen 2 bitvy a mám banána! Asi ten report funguje dobře. Zase nějaký idiot s tierem 8 vzal do čety Hetzera a ještě nějaký tier 3, takže tým byl hned o dva tanky slabší. Odpráskl jsem oba hned, jak se vymotali z kruhu a bylo mi dobře na duši. Vím, je to hnusné, je to ubohé ale když se může v této hře každý bavit jak chce, dělat si co chce, tak proč já bych měl koukat na to, jak zbytečně utratím kredity a ztratím jednu bitvu kvůli takovým nezodpovědným jedincům? Aspoň si zalétám War Thunder... :Smile_blinky:

 

Dneska jsem četl v otázkách i odpovědích, že je jedno, jestli někoho nahlásíš v bitvě 1x nebo mu dáš všech svých 5 reportů. Buď tě nahlásilo hodně lidí z týmu (čemuž se divím), nebo na to mají nějaký automatický systém.

 

Jinak ti to teda ale plně schvaluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...