Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Večer četa. Já T1 hvy + T49 nebo Tiger + IS. Krásný. Kdyby Tiger nebyl pořád mezi devítkama, tak bych si ho užil. A ano, už jsem ho koupil asi potřetí, ale teď chci jednou v budoucnu vyexpit Tigera II.

 

A chci aby to všichni věděli! T1 hvy je ultimátní stroj! Většinou, když je max tier 5, vedu útok a i přes ty lemry, co mě nechaj jet v půli cesty samotnýho to dotáhnu až k enemy základně, boží :Smile-playing:

A prodal jsem Pz 35(t)...teď už na bojšti nemá cenu za něj hrát, už nevyniká vůbec v ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se moc nedařilo. Po bitvě, kde mě naštval jeden hráč s E-75 z našeho týmu jsem se na hraní dnes už vykašlal. Po tom co jsem neudělal co chtěl a při přestřelce zemřel, tak mi napsal, že jsem Noob pak idiot a že se mám naučit hrát. Jeho příkaz ZPĚT jsem stejně nepochopil. Mapa Steep já v prostoru cesty u prostředka mapy a cestou projíždělo AMX 13-90. Na spot 50 m jsem byl tutovej a startovat z 0 s Leopardem a snažit se ujet na základnu nemělo asi smysl zvlášť, když bylo AMX celkem slušně rozjetý. Cesta byla z naší základny nechráněná a za základnou byla arty. Vím, že mám u Leoše nějaké mezery, ale netušil jsem jak obrovské jsou podle některých hráčů.

 

Jinak dnešní win lehounce nad 48%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch artyn je už opravdu moc. Jen na zkoušku vezmu nějaký tier 10 a pod 4 to nejde. A ani s tierem 8 to není o nic lepší. Jak dlouho to ještě bude takto fungovat? Ty počty totiž narůstají, to je jisté. Stačí se kouknout na tu tabulku, když čekáte na bitvu co se tam ukazuje. Běžně je tam artyn i 3 x víc než tanků!!! Blbé na tom je, že ti hráči jsou jako ovce, nikdo s tím nic nechce dělat a snad jim je to jedno. Přitom by stačila taková malá stávka a jeden den prostě všichni nehrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch artyn je už opravdu moc. Jen na zkoušku vezmu nějaký tier 10 a pod 4 to nejde. A ani s tierem 8 to není o nic lepší. Jak dlouho to ještě bude takto fungovat? Ty počty totiž narůstají, to je jisté. Stačí se kouknout na tu tabulku, když čekáte na bitvu co se tam ukazuje. Běžně je tam artyn i 3 x víc než tanků!!! Blbé na tom je, že ti hráči jsou jako ovce, nikdo s tím nic nechce dělat a snad jim je to jedno. Přitom by stačila taková malá stávka a jeden den prostě všichni nehrát.

 

 

ono těch arty je pořád stejně, akorát lidí co jezdí tanky na daných tierech ubývá jelikož je to nebaví čekat až na ně z vrchu spadne piano :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych netvrdil. před půlrokem se WG ohradilo, že je vše OK protože je průměr 2,5 artyny na bitvu. Což je jasně demagogie protože to nejde počítat jako průměr od tieru 1 až po tier 10 z jednoduchého důvodu. Prvních 5 tierů každý jen tak přeletí ale pak se to začne teprve hustit. No, a poslední počítání je prý 3,5 artyny na bitvu a to je prý také ok. Přitom se WG chystá roztáhnout artyny až po tier 10 a to tak, že stávající tier 8 bude pak tier 10 a tím se stane co? Zvýší se zase jejich počty protože kdo chce tier 10, tak bude muset expit ještě o 2 tiery víc a tím samozřejmě narostou také zisky WG za prémiáky a goldy pro tyto chudáky. Myslím si, že si WG udělalo z artyn dojnou krávu a jede si bezohledně za ziskem a pokud s tím něco neuděláme, tak se bude hrávat víc artyn, než tanků. Což se už běžně stává. Bohužel! 95% artynářů má víc než podprůměrný EFR a nedá se tvrdit, že by to nějak uměli s tím hrát. Tím je jasně dané o co WG jde. Dát zábavu dětičkám a lamkám na úkor toho, že si tanky v pohodě zahrají. Když byla arty jen do tieru 6, tak to lamky a děti nehrály protože se to muselo umět. Damage byl slabý ale kdo to uměl, tak byl skvělou podporou pro tým a pamatuju si časy, kdy se artynáři vynášeli do nebe za dobrou práci. Dnes, když jich tam je 6, tak na ně každý tak akorát prdí a nebo se naštve. Stačí se pak kouknout do výsledků po bitvě a zjistíte, že z těch 6-ti artyn jich 5 nedalo ani tolik damage, jako tank tieru 7 a jen jedna má nastříleno a něco týmu odvedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že celkem nově, se scoutem 5 tieru občas nahlídnu do těchto sraček, arty 5 na každé straně a zábava to zrovna není. Pro scouta tohoto ranku to prostě znamená, upozornit hned na startu svoje arty že jedu sebevraždu, v 30 sekundách umřu uprostřed enemy base a při troše štěstí je to pak na arty 5:3, 5:2. Pak asi většinou rozhodne palebná podpora zbytku artyn, ale já už tam dávno nejsem. Win plus jedna, expy málo, prachy drobný, zábava žádná. Těžko říct, jak to může být zábavný pro devět deset třídy tanky. Asi vám budu věřit, že moc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak tedka v bitve na zacatku trochu kecali.... a jeden typek tam rikal ze nesnasi "siemka" "witam a bohuzel taky "ahoj"...no neni se co divit....uchatovanych ceskych lamek uz taky neni malo, na prvni pohled se polakum priblizujem

Bohuzel to je dano mentalitou polaku ze se "radi zdravi" ale jinak je to jak otvrdit ze nemam rad nemce bo se cas od casu mihne jejich pozdrav. Frantiky atd. Verim ze i polaci maji spousty dobrych hracu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem si dovolil požádat někoho z klanu 2CSTR aby zůstal stát na tom fleku v mapě Dračí řiť, jak je z něj krásně vidět na enemáky, kteří tam projíždí na začátku bitvy jako na přehlídce. napsal mi, že si od BiÁka nenechá radit. tak jsem mu pak hlásil, kolik projelo tanků, kterým já jen uzobával HP protože T71 víc jak 200HP nedá. Pak napsal, že asi nebudu zas tak špatný BiÁk.. :Smile_teethhappy: Zeptal jsem se ho, zda mu náhodou není 14 a on, že ne, že míň.. :facepalmic: . Měl EFR 850 a 16k bitev. Prý se snaží ale nejde to zlepšit se. Jsem mu radil, že WoT není CS, že musí myslet a ne střílet. Tož nevím, co si z toho vzal ale asi mu ten praktický příklad pěkně převrátil hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si po delší době odehrál alespoň všechny násobky, hrálo se pěkně, ale výsledky tradiční...

2boc52.jpg28vprm9.jpg

Ta 4ková francouzská artyna je pro mě velký zklamání, s SU26 dávám větší dmg, nepřesná, jediná výhoda je, že dokáže za 50-120 kousnout i osmičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katastrofa...10 proher za sebou... šance na výhru <30%, dva se rozjedem jedním směrem, zbytek druhým, najednou se objeví 6 top tanků, během vteřiny mrtví, nebo nás rozsekají artyny. Druhá strana se nechá rozmlátit o dva tiery nižšími... a takhle každá hra. T1 přestala cinkat, začala přitahovat artiny. Taky věčně v losech úplně dole. Tiger, T1 hvy... Nakonec jsem vytáhl M103, 9 artin, 30% šance na výhru, třikrát R a návrat do garáže. Odmítám hrát takový sra*ky. Dnešek děsná bída, nechám to na večer na četu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slibuju, že se budu snažit nenedávat týmu ...protože nevím kdo má jak dlouho který tank a zda ho nemá ve stocku. ... ... jezdím teď Panthera v social edition a to je teda očistec... hodí mne to jako top tank a já se nezmůžu skoro na nic! Jsem tam víceméně jen pro okrasu. To je opravdu znásilnění tankistické duše... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začnu mínusy - opraven blud o winu v sekci Leopard. Stačí přesmyčka (překlep a člověk vypadá jak … ) Za to se omlouvám a díky za upozornění.

 

Další trapárna už ve hře na Malinovce, když jsem napsal hráči s Batem, že je noob. Nějak jsem se nechal unést, když bylo potřeba sjet z kopce a naspotovat arty a přicházeli jsme při těch pokusech zbytečně o slabé pomalé HT a technika se začínala pomalu srovnávat na početním stavem nepřátel. Win a nakonec jsem zjistil, že to byl náš nejlepší hráč a získal taky ocenění scout. Ve hře většinou nic nepíšu a když to jednou udělám tak se takhle ztrapním :(. Z nějakého neznámého důvodu jsem zapomněl, že tam asi nekempí jen tak a že je občas nutné i nabít.

 

Nyní něco pozitivnějšího. U Leoparda se mi po odehrání dalších 451 bitev zvedl win o jedno 1% na vytoužených 50. Byla sleva na maskování a tak jsem mu je všechny tři na měsíc pořídil. Zatím první stroj co je dostal.

 

Dnes bylo větší množství výher, ale většinou takových ubohých. Buď měli enemáci nějaký Top stroj AFK a nebo jejich týmu byl win totálně fun. Ovládají střed mapy a mají dvojnásobnou početní nebo technologickou převahu a nemají zájem ani o cap a ani o obranu základy. Na win statistiku sice dobré, ale radost z takových výher žádná.

 

Už jen drobnost. Leopard mi dnes 12x hořel (né v jedné bitvě) a taky ho milují klanový artynáři. Občas mám pocit, že kdyby vedle mého Lea stála arty, tak se stejně bude střílet na moje vozítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokážete někdo to co já? Střílím 6 x goldovkama z E100 na dva JpzE100 a 6 x dingnu. Pak vystřelím na T62A, který se na mě řítil a zas ding a to přímo do spodku kolmo. Ramnul mě a to byl jediný damage, který jsem tu bitvu dal. Celkem 196HP!!!! :facepalmic: . Držel jsem ho zaramnutého a než jsem nabil, tak ho někdo sundal. Kolega z týmu, nějaký borec z klanu HUNů dal za tu bitvu s E100 celkem 6100 damage!!! No není to k posrání? :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.research...4-Survey-C1RPT?

 

Nevím, zda to bude fungovat, kdysi jsem si udělal druhý účet na pokusy a už jsem tam dlouho nebyl a tak mi přišel formulář, kde se dotazují co se mi líbí a nelíbí na WoT. Bylo by dobré aby to poslal každý ale to je asi vázané na mejl. Když, tak to prubněte někdo. Piště tam co chcete ale hlavně tam dávejte, že vám vadí velký počet artyn.... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska 5x trefim Tigera z 10-30m, 3x do veze (mimo kanon) za 0 DMG. Jo, strilel jsem z IS, prohral jsem samozrejme.

Ten hod kostkou by teda mohli ve WG upravit! /sem patri spousta sprostych slov, opravdu spousta! a hodne sprostych! kurvy, svine, pice! a podobne..../

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relativně dobrý dneska, Pz IV s houfnicí a prémium ammo etrémní zabiják na malé vzdálenosti. Předposlední hra Lorraine...mohla být výhra, kdyby se dva češi v četě vrátili bránit základnu, jak jsem jim půlku hry říkal...pak mě rozlouskla artina...poslední hra, T95, 3 arty, no kdo myslíte, že mě zabil?... ty vysoký tiery se fakt nedaj hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké jsem měl teď večer štěstí, 10 proher v řadě (Tiger, VK3001P), Tigera jsem trojnásobek dneska nedal. Němci jsou na munici náchylnější jak rusáci. Poslední 3 hry: Tiger...ammo, oprava, ammo, VK...ammo, Tiger ammo...to se prostě musí poštěstit :Smile_trollface-3: Mizérie. Opravdu se líp hraje ve všední dny, když jsou děti ve škole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...