Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

sparťan stejně jako ocelová zeď jsou metály za štěstí,ne za schopnosti.

 

to je blbost, to co říkáš, není to jen o štěstí, úhly taky hrají svou důležitou roli. Třeba, když někdo dostane ocelovku na Hellcatovi, nebo ELC, tak není žádnej blbec a musí tomu dát trochu víc, než jen štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně dnes zahrál novou verzi. Než jsem udělal násobky, tak jsem se 3x utopil. Když se začne pohybovat ping mezi 400-999 tak to není tak těžké. Stačí se pohybovat po užší cestě podél vody či nábřeží nebo nějaký ten most přes řeku. Byl jsem taky 2x na Prochorovce. Pro roty, CW asi super úprava mapy, ale pro normální public celkem bída. Budu potřebovat tak 500 bitev než se tu mapu naučím. Po camping a obránce se tam určitě najde dost zajímavých míst. Co se týká dnešního win, tak ten jsem nesledoval, protože jsem nechal o výsledku bitvy rozhodovat svůj tým. Pro extrémně malý počet strojů v garáži (nebylo s čím hrát) jsem si pořídil M7. Tedy se 75% posádkou tragédie proti enemákům co mají našlapané posádky. Dnes jsem proti jiným dnům viděl strašně málo arty což jim nevadilo v tom udělat ve dvou stejně 10 killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je blbost, to co říkáš, není to jen o štěstí, úhly taky hrají svou důležitou roli. Třeba, když někdo dostane ocelovku na Hellcatovi, nebo ELC, tak není žádnej blbec a musí tomu dát trochu víc, než jen štěstí

 

Seš zřejmě dobrý hráč,když se umíš naštelovat s Hellcatem tak,že si necháš naložit a zbytek vyúhluješ.Ale jo,máš pravdu,zkušený hráč,kterému zbývá pár procent a tým to dodělá sám,tak zaleze a počká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je blbost, to co říkáš, není to jen o štěstí, úhly taky hrají svou důležitou roli. Třeba, když někdo dostane ocelovku na Hellcatovi, nebo ELC, tak není žádnej blbec a musí tomu dát trochu víc, než jen štěstí

Když někdo dostane ocelovku na hellcatovi či ELC, tak se na mě nezlob....měl jen hódně velkou z prdele kliku. Můžeš úhlovat jak chceš, ale tyhle stroje neprostřelí jen ty třídy, které je neprostřelí i bez úhlování.

Ocelovka byl už od začátku nicneříkající metál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem asi udělal kravinu. Měl jsem nasyslenou hromádku volných XP a tak jsem si dal novou US lajnu. Přeskákal jsem tu zoufalost až po tier 7 a mám na full tančík T71. Ovšem nevím, k čemu to jako je ten tank je uplný zoufalec a nebo jsem zoufalec já ale on se nehodí vůbec na nic. Spotovat se s ním nedá protože i když je jeho dohled tabulkově o 30m lepší, jak dohled na T-50-2, tak ten tank nevidí nic! Tam, kde s T-50-2 zastavím na známých méstech a svítím celou mapu, tak tento zmetek rozsvítí akorát tak polovinu toho. Artyny uklovává na 5 ran a co je uplně šílené, tak je strááášně vidět. Nevím sice, jaký má ten koeficient viditelnosti ale je rozhodně nějaký dodrbaný protože jako spoter je ten tank uplně nepoužitelný. Jestli bude i další tier tak naprd, tak mi bude těch volných XP opravdu moc líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že ve středu jsem nehrál...a ve čtvretk usedl k novému patchi a docela dobrý, zvuky se mi líbí, do toho jsem si pořídil IS-4, takže mám už druhou desítku a nejezdí se s tou holkou nijak zle, i když mě hodně lidí od ní odrazuje, tak mě ten tank vyhovuje i se mi líbí :-) No a jelikož nebyl Typ v prodeji, tak jsem si koupil tu KV 5, na výdělky bude dobrá a musím vydělávat, ty desítky v ceně 6 milionů jsou pořádnej maglajz, když devítka stojí od osmičky navýšena milion a tohle je rovnou dvojnásob. Takže víkend je zasvěcen vydělávání kreditů. Ferda je stále větší milášek, ani se mi moc nechce dál na JT. Tak nějak zjištuji že někdy hraju setrvačně, vypadá to že tanky rok hrát nevydržím....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně, co je na těch nových tancích dobrýho? Možná tak jejich vzhled, ale papírově snad nic.

Včera jsem koupil JgPz IV, jsem si ale jistej, že dřív stál 600 000 a ne 900 000. No, chci Ferdinanda, to je můj další cíl po IS-3, která je již chvilku v maxu.

 

 

jj, stál okolo 600k , ne 900k, asi inflace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem asi udělal kravinu. Měl jsem nasyslenou hromádku volných XP a tak jsem si dal novou US lajnu. Přeskákal jsem tu zoufalost až po tier 7 a mám na full tančík T71. Ovšem nevím, k čemu to jako je ten tank je uplný zoufalec a nebo jsem zoufalec já ale on se nehodí vůbec na nic. Spotovat se s ním nedá protože i když je jeho dohled tabulkově o 30m lepší, jak dohled na T-50-2, tak ten tank nevidí nic! Tam, kde s T-50-2 zastavím na známých méstech a svítím celou mapu, tak tento zmetek rozsvítí akorát tak polovinu toho. Artyny uklovává na 5 ran a co je uplně šílené, tak je strááášně vidět. Nevím sice, jaký má ten koeficient viditelnosti ale je rozhodně nějaký dodrbaný protože jako spoter je ten tank uplně nepoužitelný. Jestli bude i další tier tak naprd, tak mi bude těch volných XP opravdu moc líto.

Sice ještě nemám T71, ale mám T21 a to je taky krám. Je jako M24, ale ve všem horší a o tier výš... Dvojnásobky mívám 1000XP s premiem... Původně jsem chtěl to rychle přeexpit, ale jsou to takové krámy, že budu jenom objíždět dvojnásobky a zaměřím se zpátky na Brity.

 

Když někdo dostane ocelovku na hellcatovi či ELC, tak se na mě nezlob....měl jen hódně velkou z prdele kliku. Můžeš úhlovat jak chceš, ale tyhle stroje neprostřelí jen ty třídy, které je neprostřelí i bez úhlování.

Ocelovka byl už od začátku nicneříkající metál.

S Hellcatem jde získat ocelovka i skilem. Když nastavíš štít děla tak, aby nemohli střílet nikam jinam, tak odingáš skoro vše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snazil som sa odohrat dvojnasobok na pershingovi... 6 bitiek, vzdy rozdane kopa dmg, ale nasi to stale hrali bezmozku a prehrali sme... potom som si otvoril flasku cerveneho... dal hru... flasku prevalil, rozlial vsade okolo, tak som napisal ze idem AFK koli tomu.... a oni to vyhrali... no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní win 26%, 32% bitev povinná účast – prohra jasná už při odpočtu. Všechny 3 násobky se podařilo uhrát až na 16 pokus. Můj provider se dnes také vyznamenal. Pokud se člověk o něco víc pokusil, tak si zrovna vybral chvilku s vyšším pingem. Dnešní rozsah byl od 40 do 2156. Sečteno a podtrženo bída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice bylo včera dost winů, ale já měl den blbec. Vždy jsem byl tam, kde nebylo žádné žrádlo...nebo jsem měl smůlu.

Vezmu si Stuga abych si udělal nějakého snipera( to je továrna na tyhle metály). A první hru jsem měl 15 z 15, ale nerval jsem vztekle naší retardovanou T14 co mě vystrkovala z utesu jako živý štít a tak jsem ho nedostal. A druhou hru jsem měl 20 z 21 střel, ale naše péčko mělo 12 z 12...

No prostě takový ten den blbec. Ale alespoň že winy byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam to hodit tak to zkusím tady, není to denní hlášení ale spíš denní žážitek. Je možno v novým patchi spáchat sebevraždu jinak než skokem do vody nebo odněkud? Případ, teď před chvilkou, dal jsem si na uklidnění T18, jede se mapa Doly, na začátku se zase 3-4 naši kreténi snaží ustřílet navzájem tak se klasicky zeptám jestli máme zas tým idiotů? Někdo kdo má 500 bitev mi na to odpoví ať držím hubu, jak dlouho hraju WOT, že on to hraje 4 roky :Smile_trollface-3: .To byl první zážitek, samozřejmě zdechnul mezi prvníma.

No jedem dál, loupu to co se dá, nakonec jsme zůstali u nás dva, PZII s 2 HPčkama a jedním killem. Já jsem měl v týhle bitvě 9 killů. Proti nám zbyl Pz35t, řikal jsem si zkusím ho dostat, náš PZll capoval a už bylo kolem 95 % když jsem objevil za šutrem toho posledního. Měl 150 HP, říkám si zkusím si k němu najet, houfničkou bych ho třeba mohl sfouknout, najendou rána, jeho 150 HP bylo pryč a já si řikám že by to naše PZll mělo takovou reakci a hlavně takovou zbraň z capu ho sundal? To je blbost ne? Pak ve výsledcích čtu že hráč PTV****R zničen hráčem PTV****R :Smile_trollface-3: .Nová možnost od WG? Přidat si do tanku bombu a radši spáchat sebevraždu než to dostat od někoho jinýho :Smile_teethhappy:

Ten tank neznám tak nevim co má za výzbroj, je možná že měl nějakou houfnici s HEčkama a napral to do tý skály kde byl zašitej tak blbě že to koupil sám? Nevim co si mám myslet, tohle jsem viděl poprvý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...