Jump to content

Piratx_CZ

Members
 • Posts

  593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Piratx_CZ last won the day on April 7 2018

Piratx_CZ had the most liked content!

About Piratx_CZ

 • Birthday 11/11/1975

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Piratx_CZ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

136

Reputation

 1. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Nenajdeš. Je dead . Díky SCS
 2. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Tady poslední akce , kopie reálný NG
 3. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Já'? :D jo, ne na Scanie, ale na švédský auta celkově, Volvo, Scania, STRV ve WoT :D atd..Scania se navíc dobře tuní, je na ně dost modifikací. a ano, jezdím to i když to dělím s WoT ;)
 4. Piratx_CZ

  ETS 2 - Euro truck simulator 2

  ETS2 Wiki :) doporučuji přečíst...reagovat jsem nechtěl, ale.. nedalo mě to. :D :D
 5. Piratx_CZ

  ETS 2 - Euro truck simulator 2

  Mno, zálaží jaké dlouhé :D jestli myslíš ty " věci" od SCS za klasikýma návěsama, tak ty můžou i po Čr, jedna souprava mě jezdí i cestou do práce... jestli myslíš ty hezké modované 25 metrů dlouhé "nordic" tandemy, tak ty jsou hlavně v severských zemích, v Eu nesmí.. Takže tak ;)
 6. Piratx_CZ

  ETS 2 - Euro truck simulator 2

  To ježdění s "někým"............. můj názor který nezměním- MP je na nic. NEdořešený "kriplíci" který baví bourat a škodit ostatním, malé cesty atd.. navíc to je jen amaterský počin borců z Polska, tomu odpovídají malé servry, které padají. Tož tak.
 7. Piratx_CZ

  ETS 2 - Euro truck simulator 2

  Asi takhle.. existuje toho spousta. Ale osobně jsem používal jen svoje, co jsem sám vytvořil a to na test profilech. Ale vydělat si v ETS2 je tak easy, že sem to nakonec vše smazal a jen čtu jak ty různý cheat enginy rozm***daj hru. NApoužívat, normál vyjezdit, koupit auto, jezdit v singlu až pak MP. Sice jsem psal o tom,ale je to víc škody, než užitku.
 8. Piratx_CZ

  ETS 2 - Euro truck simulator 2

  Spíše mu pořid nějaký mod na postup-rozumný, at má peníze na opravy :) nebo tlačítko na rychlý save a je to. SCS to z tohoto důvodu nikdy neudělá,. Kvůli toxic playerům.
 9. Piratx_CZ

  ETS 2 - Euro truck simulator 2

  mno... jestli chceš potkávat střelce co tě vyhoděj do stratosféry, blokujou a maj z toho strašnou srandu...tak ano, to co je nade mnou je právě pro tebe. Jestli chceš jezdit s někým-ne, není a nebude. Jakákoliv diskuze o tom je zbytečná, prostě ETS ani ATS na toto nebyly stavěný. Mám toho odst odjeto na obou i na obou v Mp...a co píšue je ověřeno.
 10. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Tak po delší době, zase nějaké fotky :) Vídeň centrum.. Okolo trhů na vykládku, zajímavé místo.
 11. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Nějak neponimáju ale to nič... prostě-návěsy sou pro každý simulátor napsaný,ale..když pochopíš, jak na to...jde si je přehazovat mezi nima..viz tento "caravan" určený pro ETS2..ani tam pořádně nefungoval,ale..já ho donutil..takže ho mám v obou..jen na barvě se ještě pracuje. ETS2 : ATS :
 12. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  No, čemu nerozumět ? :) že návěs co je jako mod v ATS mám v ETS2? Jedná se o tento trailer : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=744479587 Já si ho pujčil a upravil mu náklady pro ETS2 ..
 13. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  no a tady jedna specialité :) RJL longline a ....US trailer co jsem překopal do ETS2 ;)
 14. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Tak po delší době :) v ETS2 je nová BETA 1.31- tzv silniční události, kabely mezi tahačem a návěsy...atd atd..mody na trucky, pokud člověk chce koupit-nejde, změna definic. Pokud ho ale má, funguje..atd atd,,, já si udělal matný lak pro dva stroje-vypadá to docela zajímavě. RJL Scania R a RJL Scanie torpedo :
 15. Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Tak po delší době :) kdysi sem si poskládal první verzi tohohle auta, bylo tam spousta tuningu který byl autory nechán jako "nekompatibilní" ... já ho předělal-definice a auto šlapalo ještě dlouho ;) Tohle je taková vzpomínka - díky Roadhunterovi mám zpět původní trailer ;) Jen auto sem si udělal trošku jinak... A celá souprava :
×
×
 • Create New...