Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ať si každý hraje jak chce, nemám zapotřebí nikomu rozmlouvat jeho styl hry. Já hraju proto, abych si zastřílel - radši víc dmg a prohrát než capnout s nějakým ušmudlaným dmg. Navíc nechápu, proč bych měl myslet jen na přejíždění z místa A ( náš cap ) do místa B ( enemy cap ) .. to si zrovna můžu pustit nějakou závodní hru :whistling:

Však  závodní hry se dočkáš v dalším patchi, s novou fyzikou :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se nudil i přesto, že zelený tým dostával častěji lepší techniku = častější výhra. Zašel jsem za kámošem, který kdysi začínal s WoT a mém účtu a hodil řeč o věcech kolem hry. V rámci toho jsem zjistil, že z 29 posádek co vlastním jich má jen 8 žárovku a celkově je v mém kasínu mnohem větší bordel než v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska bída. Jak může hra namixovat víc jak jednu arty do hry? Teď jsem hrál proti třem a hra to byla o ničem. Nějak mi uniká systém ve kterém není možné prostřelit papírový tank i když s fialovým hráčem. Ten tank má asi kolem sebe  auru. Když neprorazí E95ka SU152 jenom proto, že soupeř je fialový a zahlásí to místo průrazu kritikal hit, který je nic, něco není v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím hlásit, že včera se mi opravdu zadařilo. Splnil jsem poslední úkol za LT(podařilo se na mapě Dálnice), dostal čtvrtou babu, přistál mi Stug IV v garáži a po otevření úkolů na to T28THC jsem koukal, že to bude asi vynikající zdroj kreditů. Už jen za první úkoly je 100k za primární a 50k za sekundární, což je paráda! Navíc, individuální mise stojí za mým objevením LT tanků ve hře. Opravdu jsem nečekal, že hraní těchto strojů bude taková zábava.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se jen líbí, jak se všem okolo daří. Nikdo nenapíše, že některé úkoly trvají tak či tak. Já se nemohu hnout s M12 na poslední a LT nemohu nebo nedaří se mě spotovat, aby se nerozsítil nebo jak tam psáno jest. Chybí mě poslední papír (listina), udělat s arty poslední misi s přežitím a měl bych to také.

Nebo než jsem zapálil tank, vypnul jsem misi a tank po zásahu hořel jak fagule, zapnul jsem misi a nic.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se jen líbí, jak se všem okolo daří. Nikdo nenapíše, že některé úkoly trvají tak či tak. Já se nemohu hnout s M12 na poslední a LT nemohu nebo nedaří se mě spotovat, aby se nerozsítil nebo jak tam psáno jest. Chybí mě poslední papír (listina), udělat s arty poslední misi s přežitím a měl bych to také.

Nebo než jsem zapálil tank, vypnul jsem misi a tank po zásahu hořel jak fagule, zapnul jsem misi a nic.  

To je normální, já jsem nebyl schopný udělat na LT misi s naspotováním artyny a jejím znehybněním. Odehrál jsem 15 bitev a z toho 12 bez artyn a 3x po jedné ale ve městě. Ještě že jsem to nakonec nepotřeboval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se jen líbí, jak se všem okolo daří. Nikdo nenapíše, že některé úkoly trvají tak či tak. Já se nemohu hnout s M12 na poslední a LT nemohu nebo nedaří se mě spotovat, aby se nerozsítil nebo jak tam psáno jest. Chybí mě poslední papír (listina), udělat s arty poslední misi s přežitím a měl bych to také.

Nebo než jsem zapálil tank, vypnul jsem misi a tank po zásahu hořel jak fagule, zapnul jsem misi a nic.  

Pro mě osobně bylo vždy nejtěžší capnout základnu, pak jsem také dost dlouho nemohl nikoho zapálit a nakonec jsem se cca týden zasekl na tom, že jsem neměl nikoho do čety s artynou potažmo druhým LT.  Nakonec mne z toho vysvobodila Květule s Dextrem, za což jsem jim velmi vděčen.  :wink:  Překvapivě spot na 4000DMG se mi povedlo zhruba do 10-ti her, toho jsem se bál asi nejvíc. Když to shrnu, tak nejvíc zabrat jsem dostal od úkolů, které považuji za nic nepřinášející a spoléhající na velkou dávku štěstí.  :smile: Pro mne osobně, těžké tanky plus TD poměrně jednoduché, medka jen o krapítek těžší, LT asi nejvíc zábavné, páč jsem je začal kvůli tomu to hrát a učím se je.  :biggrin:  

Jinak bavím se tedy o úkolech na Stuga! T28HTC jsem otevřel až včera, takže nemohu posuzovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska bída. Jak může hra namixovat víc jak jednu arty do hry? Teď jsem hrál proti třem a hra to byla o ničem. Nějak mi uniká systém ve kterém není možné prostřelit papírový tank i když s fialovým hráčem. Ten tank má asi kolem sebe auru. Když neprorazí E95ka SU152 jenom proto, že soupeř je fialový a zahlásí to místo průrazu kritikal hit, který je nic, něco není v pořádku.

Zrejme si spatne miril nebo proste distribuce strely v ramci zamerovaciho kruhu. Resit jestli byl protihrac fialovy nebo puntikovany...  :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byla středa, tudíž hrát bylo třeba. Teda aspoň myslím, že tak nějak zní pořekadlo.Tak jsem ve svém volnu zapnul hru a po hodině a něco jsem ji nevěřícně vypnul. WN 4600 a z deseti her pouze dvě prohry. Bylo jasné, že odpoledne nebo večer to bude o něčem jiném. A taky že ano. Hned jsem měl MM jen +2. Ale i tak jsem si zahrál solidně. Bohužel to co jsem stačil dopoledne zachránit, tak odpoledne už jsem nezmohl všechno, jelikož bandy rudých toptierů jezdili na úplně nesmyslná místa, kde by vůbec neměli být. Takže jsem většinou chcípnul velice rychle. Protože kdo by čekal na kolejích na Himmlu 2x IS3 společně s KV4? Tam žádný normální člověk s HT při stavu 2x artyna na každé straně nejezdí. A takto bych mohl pokračovat dále. No každopádně večer jsem si začetařil a docela to šlo. Hlavně kolega z klanu potřeboval splnit mise na TD, tak jsme vytáhli dva Obj 740 a jelo se do boje. Tři bitvy a jen jedna stála s upřímností za pšouk. Ale ta třetí byla epic. Na Opatství jsme chtěli ze začátku být chvilku na bázi a pak vyjet na nějaký flank. Leč nějak se to nepovedlo, protože po dvou minutách bylo jasné, že náš tým to těžce nezvládá na všech frontách. Tak jsem zůstali dále na bázi a jali se bránit co šlo. Nakonec z toho byl následující výsledek: dohromady nastříleno 11000 dmg, 8 killů. Kolega zůstal sám proti pěti, takže dostal nakonec Kolobanovku a hromadu medailí navrch. Ale co bylo nejepic, tak po zabití posledního normálního tanku, jel na enemáckou bázi capovat, protože honit po mapě frantíkovu artynu je nesmysl. Přijel na cap, a po něco málo pěti vteřinách se ozvala siréna. Jeden náš spoluhráč, který měl nastříleno 700dmg, pořád psal, že kolega je noob atp, protože nejede zabít artynu a bude z toho remíza. Jenže nebyla, protože tam byl větší odstup než pět vteřin a tudíž výhra. Pak jsem to vypnul a spokojeně jsem si řekl, že to bylo super a těším se na další den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, k těm misím, hraju málo a trvá mi to 150 let. Mám zajím jen hotové TD a zbytek jsem cca v půlce.

Jinak k včerejšku, hlavně jsme hráli T6 a já hrál s VK3601H udělal jsem 4 mise a docela to šlo. Zajímavá byla bitva s T67, když jsem si udělal placku za 8 kilů.

Hra s GWTiger P s tím top gunem je opravdu jiná káva a docela mě to baví, než s tím flusátkem. Motor, expit nebudu nemá smysl když ho pak dál už nikde nevyužiji. A konečně už mi chybí jen 30k a budu mít Amx 13 90.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...