Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jenže s tím menším dělem dáváš stabilně větší damage..... :smile:

 

Mluv za sebe chlape ... :-) Jezdím s oběma ... a dmg je víceméně srovnatelné. :-)  Někdy je lepší lešenářská trubka, někdy kanalizační. Jde opravdu jen o styl s jakým se hraje a jakou dostaneš mapu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U celkové statistiky všech hráčů bych tomu věřil. Každopádně u sebe jsem to právě pozoroval a vycházelo mi to nastejno. Zkrátka nekempím a tlačím se docela dopředu. A je to docela sranda.

Jenže to pak nevyužíváš naplno potenciál tohoto TDéčka. Je to  neviditelný zabiják a tudíž dokáže nadělat nejvíc škody pouze pokud ho nikdo nespotne. Agresivné hraní je samozřejmě možné ale troufám si tvrdit, že díky dlouhému přebíjení a častému dingání se s tím velkým dělem nedá dostat dál, než-li na polovinu toho, co to dokáže někde ze vdáleného krytu a se snajperským dělem. Že se s tou velkou rourou prakticky nedá trefit nic co jede rychleji, jak 20km/h ani nepíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže s tím menším dělem dáváš stabilně větší damage..... :smile:

 

 

Právě, že ne. S tou 150kou, se mi daří lépe. Na některé věci je ten big gun super, třeba vypínání scoutů, Nebo dorážení na konci hry,kdy si klidně dojedu k HT, která má třeba 650 HP, takto vím, že jednu ránu unesu a sám ho vypnu na jednu.

 

Zase ta přesnost tam není, o tom žádná. Což u tohoto TD není úplně košer, protože by měl být co nejvíce vzadu, nepozorován a nespotnut.

Jenže tahle teorie v praxi nefunguje, je spousta map, kde se neschováš a pak ta rána za 800 má slušný odstrašující potenciál. 

 

Já se vyptával u nás v klanu, první 1/2 lidí drtivě a zcela rozumně obhajovala použití jen a jen 128mm děla, druhá 1/2 stejně horlivě a stejně rozumně obhajovala 150mm dělo. Tady asi fakt záleží na stylu,který hraješ a co ti vyhovuje.

 

Ty jsi Kanáre kemper, takže 128mm je pro tebe jediná správná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se těším, že si odpoledne zapařím.....rychle si oběhám banky...dodělám práci....zapnu PC a už najíždím myší na klienta WOTu.

"To nějak blbne!"...řekne žena a kouká na můj čerstvě koupený(starší) notebook, co jsem si koupil na tisknutí do práce a pro ženu na večer, aby tak neprudila :smile: .

Už večer nějak blba instalace aktualizací....a teď už tam 3h jezdí nápis ..aktualizace 3 z3 hotovo 0%......

Windows se seknul. Zas...dojeb....vym....zku...Visty. Na PC mám 6 let nezformátovaný XP profi a spokojenost. Drží jak blázen.

Visty jsem nainstaloval před 3 dny a je to v prrr....a už to instaluju znovu...všechna práce i ženy v čudu....to mi zrovna dělala daně.

Nepomohlo nic...až reinstal....za ty Visty bych Gatese pověsil za koule do průvanu. Mám do večera co dělat.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.a už to instaluju znovu...všechna práce i ženy v čudu....to mi zrovna dělala daně.

nevím proč, ale od té doby co mám zásadu "systém se nesmí potkat s daty na jednom disku" nemám problém s prací v čudu.

Mimochodem přeinstalace noťasu veliteky mě potkala včera. Naštěstí "True Image" :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Visty, já být tebou se s nima netrápím, fakt nejhorší dostupný systém... Máš to legálně? Netuším jak teď, ale byla možnost downgrade na XP, což byla záchrana. Předpokládám, že sedmičky by se ti kupovat nechtělo.

 

Také jsem si začal hrát s distribudema Linuxu, a jako nenáročný desktop (internet, pošta) je to naprosto v pohodě. Vyzkoušej nějakou live distribuci z flešky, jestli nebude vyhovovat. Ale nevím, k čemu ten noťas je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl ve znamení RNG, sice v můj prospěch, ale i tak...Docházelo pak až ke komickým situacím, když mě do boku Rhm dinglo ISU s BL-10 a jen shodilo pásy, hned v další hře mě  dingla do Rhm  čelně E-75 , pak jsem na Malinovce za jízdy dal přes celou mapu KV-1S ammo rack- no zkrátka parodie na hru :down: . Fakt by mě zajímalo, který dobrák usoudil, že RNG přispívá k větší zábavnosti hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl ve znamení RNG, sice v můj prospěch, ale i tak...Docházelo pak až ke komickým situacím, když mě do boku Rhm dinglo ISU s BL-10 a jen shodilo pásy, hned v další hře mě  dingla do Rhm  čelně E-75 , pak jsem na Malinovce z otočky dal přes celou mapu KV-1S ammo rack- no zkrátka parodie na hru :down: . Fakt by mě zajímalo, které dobrák usoudil, že RNG přispívá k větší zábavnosti hry.

Já mám ze včerejška podobnej zážitek. Nejdříve jsem v E-100 čelně na jednu ránu sundal WZ-111-1-4 ze vzdálenosti 50m a cca po minutě jsem cinknul čelně nástavbu WT E100, kterej mne následně vyndal. Taky na vzdálenost jednoho baráku v Ensku. Nepochopím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T69, T69, T69... 15 bitev sólo na pobliku, 12x konfrontace. Ale to nevadí, protože jsem byl většinou top, maximálně nějaká devítka. Potom ještě ukázal svou sílu v rotách. Dokonce i čísílka jsou s ním slušný, což bych vůbec nečekal. A to jsem ještě nenasadil goldovku  :biggrin:

 

Už jen 3k XP a je v garáži T54E1... to zas budou násobky na lepší dělo a příležitostné zlacení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešku už mi nikdo nenamluví, že kvalitní četa není pořádně handicapovaná od MM. Ať jsme hráli cokoliv, tak furt nad námi 2 tiery a když už jsme náhodou byli na topu, tak v týmu byl takový výběr, že to náhoda být nemohla ani náhodou :devil: . Dříve jsem čety skoro nehrál ale co jsem v NIHIL, tak zas nehraju skoro vůbec sólo a  tak mám větší počet bitev v četě a můžu to lépe hodnotit. Je to fakt okaté a hnusné !!! :sick:  Na závěr dne jsem si dal jedno sólo a málem mě z toho jeblo, zase s tierem 4 proti tierům 6. Skoro vyhraná bitva a ti joudové se nechali vymlátit jak naši hokejisté. Sice jsem to sám vyhrál ale uznejte, že 9 killů je přece jen pro jednoho trochu moc na to aby se vyhrálo, ne? :biggrin:

 

http://wotreplays.com/site/661877#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nuda... 8 her, 7 výher. V pěti hrách jsem byl pod průměrným dmg danýho tanku, prostě soupeři umírali moc rychle, nebylo na co střílet. V četě s devítkama jsme potkali artyparty, 5 artyn na každý straně... naše artyny měli na konci dmg: 0, 0, 230, 450, 500 ... soupeřovy arty: 450, 1600, 2500, 3600, 3900. To byla ta jediná prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešku už mi nikdo nenamluví, že kvalitní četa není pořádně handicapovaná od MM. Ať jsme hráli cokoliv, tak furt nad námi 2 tiery a když už jsme náhodou byli na topu, tak v týmu byl takový výběr, že to náhoda být nemohla ani náhodou

 

 

 

tohle je kolorit WG, stejné to platí ve Wowp, kdy jsem hrál včera poprvé letku a co hra to tiery výše a přesně jak píšeš , když top tak kamikadze :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem zahrál, oproti úterku, málo her. Ale i tak jsem měl vcelku dobrý pocit ze hry. Opět Marder38T a opět 1x proti VI a 1x proti V. Ty hry stojí sakra moc kreditů  :biggrin:. Provětral jsem i T-150. No hra se povedla, ale začátek byl katastrofický. Zase mě prostřelili jen tak do mantletu děla, lehce líznutá věž přímo ze předu a také za dmg. Njn někomu to cinká, někomu to projde. Ale jinak výhra, takže spokojenost. S Pershingem jsem si užil hru na Westfieldu. Vypadalo to na prohru, jelikož soupeř měl daleko lepší skladbu tanků. Tak jsem se rozhodl, že když už mám tank, který má dobrou depresi děla, že to vemu jako HT a budu se s nimi přestřelovat přes kopečky. Tato sázka na hraní si na HT vyšla. Díky tomu jsme měli převahu a hezky to vyčistili. Nicméně taky musím uznat, že enemáci to zahráli velice špatně. T30 se schovávala v keříku, RHM odjelo úplně z kopce pryč, takže takticky zahráno velice špatně. Ještě že o hrách nerozhoduje jen RNG, ale i intelignence hráčů  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešku už mi nikdo nenamluví, že kvalitní četa není pořádně handicapovaná od MM. Ať jsme hráli cokoliv, tak furt nad námi 2 tiery a když už jsme náhodou byli na topu, tak v týmu byl takový výběr, že to náhoda být nemohla ani náhodou :devil: . Dříve jsem čety skoro nehrál ale co jsem v NIHIL, tak zas nehraju skoro vůbec sólo a  tak mám větší počet bitev v četě a můžu to lépe hodnotit. Je to fakt okaté a hnusné !!! :sick:  Na závěr dne jsem si dal jedno sólo a málem mě z toho jeblo, zase s tierem 4 proti tierům 6. Skoro vyhraná bitva a ti joudové se nechali vymlátit jak naši hokejisté. Sice jsem to sám vyhrál ale uznejte, že 9 killů je přece jen pro jednoho trochu moc na to aby se vyhrálo, ne? :biggrin:

 

To je dle mého v pořádku. Je-li trojčlenná četa skillerů, pak je nanejvýš v pořádku ji trápit losy. Nevím, co bys(te) nechtěl(i)... 3 skilleři, elitní tanky, namakané posádky, postrach bojišť... takovým četám bych dával standardně MM +2, pokud by měl někdo z čety narozeniny, pak jenom MM +1 :-D

 

Navíc to máš brát jako VÝZVU, která ti umožní naplno uplatnit tvůj skill ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi stáhla včera nějaká aktualizace (tuším že ta proti lagům) a ejhle, moje FPS jsou zase tam, kde byli před patchem 8.9, tedy min o 10-15 výše... Jinak jsem expil Lorraina a katastorfa. Smůla na týmy a já jsem tomu taky moc nepřidal. Jo a všim jsem si, že se nám pomalu a plíživě vrací artypárty. Na devátym tieru už pořád 3-4 na každý straně :facepalmic:

 

Zdá se mi to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...