Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kde berete tu jistotu, že ty tanky od Gaijinu budou spása?

Víra hory přenáší :biggrin: . Ale celkem logicky vzato to dělají uplně jinak, takže pro skalní hráče by to mohlo být dobré a naopak pro dětičky to bude o ničem. Tam se nikdo stylem huráááá, pif paf....a je po mě, nikam nedostane a nebude to ani tak pro ně zábavné. Myslím, že právě to ohlodávání nepřítele je velká zhovadilost která z jakékoliv hry dělá tu nejarkádovatější arkádu a tento systém WG dotáhlo k dokonalosti tím, že tam dali 25% slosovatelnost všeho :biggrin: . Když budeš hrát poker, tak na tom budeš líp.. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky by mě to zajímalo. Koukal jsem na video od Akcida. Docela vtipné jak se ve WoT nadává na artyny a tam máte možnost naučit se dělostřeleckou přípravu. No tak nevím jestli je lepší aby mi seděl v artyně Indiánský bratr nebo si nějaký skilla na mě objednal extra jednu dávku. Nehledě k tomu, jak jim na respawnu seděl Tiger a sundal od tama všechno, co se tam objevilo. Než se stačili rozkoukat, byli zpět v garáži. To bylo vskutku hrdinské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky by mě to zajímalo. Koukal jsem na video od Akcida. Docela vtipné jak se ve WoT nadává na artyny a tam máte možnost naučit se dělostřeleckou přípravu. No tak nevím jestli je lepší aby mi seděl v artyně Indiánský bratr nebo si nějaký skilla na mě objednal extra jednu dávku. Nehledě k tomu, jak jim na respawnu seděl Tiger a sundal od tama všechno, co se tam objevilo. Než se stačili rozkoukat, byli zpět v garáži. To bylo vskutku hrdinské.

To co popisuješ s tím Tigrem jsem čet už před hodně lety v jiné hře. Hrdinský to není, ale je to dost efektivní z taktického hlediska. Každý herní systém má nějakou nevýhodu a tady byla vidět jedna u respawnu. Nicméně tam ten tank musel přijet, takže u vyrovnanější týmů (bitev) asi vzácná situace.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto nepoužívám xwm......by mě mrdlo, ještě před odpočtem.....ta druhá četa....proč to hrajou? 42%.....To musí už hrát někdo jiný než lidi...třeba psi z babičky Sultán a Serblll :biggrin:

Náhodou, je dobré, že se trotlové drží spolu v četě. Jinak by mohli vlastně kazit 3x tolik bitev, hrát samostatně :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli 5 artyn nebo 10 TD na kazdfy strane.oboji sem zazil a je me osobne prijemnejsich tech pet artyn

To mě teda ne, protože TD střílí jako tank, můžeš se schovat za hardcover, můžeš hrát vykukovandu přes terénní nerovnosti atd. Proti aty musíš hardcore campit a nebo se pro ně snažit spotit (ale to je záruka toho že umřeš a necháš to v rukou bůh ví koho), o to jsme se snažili my, ale jejich arty bylo víc = prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co popisuješ s tím Tigrem jsem čet už před hodně lety v jiné hře. Hrdinský to není, ale je to dost efektivní z taktického hlediska. Každý herní systém má nějakou nevýhodu a tady byla vidět jedna u respawnu. Nicméně tam ten tank musel přijet, takže u vyrovnanější týmů (bitev) asi vzácná situace.    

No, stímto byl vždy v BF2 problém. Na mnoho serverech to bylo zakázané. U infantry hry bylo skoro nemožné tomu zabránit.....hodně to hru otráví, to je pravda. Já to řešil tak, že jsem po oživení toho dotyčného šmejda sundal :biggrin: .Pěkně včeličkou do hlavičky.... :biggrin: Vůbec to nečekal...myslel si, že budu v šoku lítat...jenže já o něm věděl.....plesk mezi lampičky a byl pryč. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, stímto byl vždy v BF2 problém. Na mnoho serverech to bylo zakázané. U infantry hry bylo skoro nemožné tomu zabránit.....hodně to hru otráví, to je pravda. Já to řešil tak, že jsem po oživení toho dotyčného šmejda sundal :biggrin: .Pěkně včeličkou do hlavičky.... :biggrin: Vůbec to nečekal...myslel si, že budu v šoku lítat...jenže já o něm věděl.....plesk mezi lampičky a byl pryč. :biggrin:

Já to čet u jiné hry než BF2. Tiger tam byl na zdejší poměry dost OP stroj, ale zase dost nedostatkový (málo kusů) a tak ho často vyřešilo letectvo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek obecně pohoda, ale tři okamžiky stály za to.

1. Ihned prní hra v 6 četě, kdy byl MM s 7 třídou. Ani jeden z nás neměl M18. Prochorovka...ihned po stratu naši četu slovně napadnul enemák z CSA - 3 . Termit22. Že si naše četa "pedobrears" zvyšuje staty...a pořád něco blekotal o camperech apod. Česky jsem mu odpověděl ať nědělá ostudu naší zemi a jeho klanu....no škoda mluvit. I s pingem 100 jsem to ukempili :biggrin:  a těsně vyhráli. Enemáci měli totiž 2xM18....dobře ty k mrchy spotily. Fakt ve vulgaritách Češi vedou.....

 

2. minimálně 35 zásahů dostala enemy KV1S!! Než jsem ji objel a sundal do boku, tak byla nesmrtelná. Rvali jsem to do ní 4 hráči...byla vyjetá..měla 200ho, ale všem střely před nímizely!! Nikdy jsem tohle ve WOT neviděl. Rvali jsme to do ní min.5minut....Když jsem po bitvě na ni kouknul, tak obdržela jen 8 ran a všechny prošly! Kdyby jste viděli co na ní lítalo...daleko více než 8 střel.....tohle jsem ještě neviděl.

 

3. Jako posledí hru jsem dali 3 třídu. Kanár ji nemá tak vzal MKIII. Každý z čety si vyndal jednu pětku :biggrin: . Byli jsem všichni nahoře v tabulce...enemák nechápal :biggrin:  a my taky ne :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

3. Jako posledí hru jsem dali 3 třídu. Kanár ji nemá tak vzal MKIII. Každý z čety si vyndal jednu pětku :biggrin: . Byli jsem všichni nahoře v tabulce...enemák nechápal :biggrin:  a my taky ne :woot: .

Jo, to byla teda dobrá sranda!!! S tierem 2 proti tieru 5. Samo, že jsem to valil goldem a kdyby to tak pomalu neubíralo, tak jsem dal celkem 3 killy !!! Pokaždé mi chybělo ještě jednou střelit a někdo mi to vyžral :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim a nerozumim, jak si na tohle muze nekdo stezovat. Ziskat kredity je specielne tedka diky misim tak neuveritelne snadne...

 

Stokrat radsi pet artyn na tym nez tri WT E-100/FV183 na tym. Artynu sral pes, pred 8.6kou jsem s nema problem nemel v zadnem stroji, vcetne tech pomalych.

TDcka jsou pruser, pac artky, co by je povypinaly, tak nejak vymizely a velky TDcko narozdil od artyny clovek vypina prumerne tak 40-80s, coz je sakra hodne, narozdil od artyny co jednou nekde prdne, pul minuty nic nedela a pojde na ranu.

 

 

Já mám málo odjeto a jen tři tanky v garáži a ušetřit na tank za 3 míle je pro mě běh na dlouhou trať. Pokud vím, tak mise jsou momentálně jen na čety a já teď díky práci nemám večer na čety čas.

 

Stokrát radši tři WT E-100/FV183 na tým než pět artyn. Na tier deset lézt nemusím ale pět artyn potkám i na tieru pět a tam je to horší, protože střílí jako kulomety, anglické artyny střílí i za šutry a zdi baráků, takže už není kam se schovat. Neblaze se to odráží na tom, že i na nižších tierech se kempí jako o život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera pouze dvě hry , aneb muž míní - žena mění. A přitom nastartováno jsem měl pěkně, wn8 3748 :-P Dnes je patch, tak to nevím esli budu hrát. Jelikož čtu Sharpa, tak mám nutkání hrát Napoleona Total War, ty námořní bitvy korábů s 122 děly je krása :-) Ono to chce prostě nehrát jen wotko, bo člověk zblbne a přijde mu to jednotvárné, někam jedete, něco střílíte - o ničem, zvláště když neexpíte jako já, tedy máte jen mazlíky, na to stačí pár her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám málo odjeto a jen tři tanky v garáži a ušetřit na tank za 3 míle je pro mě běh na dlouhou trať. Pokud vím, tak mise jsou momentálně jen na čety a já teď díky práci nemám večer na čety čas.

 

Nic si z těch jejich řečí nedělej, já budu mít pomalu 11k bitev, z toho asi tak 9k bez prémka, a nepamatuju si jedinou dobu, kdy bych měl kreditů dostatek. Pokaždé, když se mi v garáži něco nashromáždí, začnou mě svrbět prsty a koupím si nějaký tank ve stocku, pak nějaké to vybavení na něj (další tak 1,2 milionu), a než se naděju, jsem na mizině. Momentálně mám 200 000 a nevím, co budu dělat, až vyjezdím T110E4 a T95. Asi nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...