Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po nainstalování a spuštění nové verze jsem myslel, že jsem se vrátil o několik let zpět. Takto odfláknutá práce hned na začátek je dosti neprofesionální. Ale co, to už jsme si u WG museli zvyknout. Všichni víme, že chyba je na našich přijímačích, a proto WG za nic nemůže. Jsem zvědav co Vám všem, kteří jste se rozhodli napsat ticket, support odepíše. Snad si zahrajete :smile:. No tak jsem hru vypnul a zkusil zapnout opět v osm večer. A ono to náhle fungovalo. Mikrolagy zmizely a dalo se docela obstojně hrát.

A teď k průběhu hry. No nebylo to nic moc. Sólo hry byly takové všelijaké. V četě se nám dařilo samozřejmě lépe. Až tedy na tier 5. Tam jsme 2x shořeli jak papírový čertíci. Prostě naše banda ruďochů stačila umřít dříve než ta enemácká. Co si budeme nalhávat, ještě nejsme všichni společně sehraní, takže chybičky se našli i u nás. Ale věřím, že si to sedne. Nový mód jsem hral myslím 5x nebo 6x. Vždy jsem (jsme) ho vyhráli. Ať už s Němci, nebo Amíky. Nový Himmelsdorf jsem hrál 4x. To je vcelku na počet bitev opravdu hodně. Je hezká a kupodivu mám vyšší FPS než na normálním Himmlu. Nicméně je to Himml a já ty vyloženě městské mapy nemám moc v oblibě. Takže nijak extra nadšený z ní nejsem. Hrál jsem jednu hru i na novém Severozápadě. Jestliže to předtím byla vcelku složitá mapa, protože tam sice byly koridory kudma jet, ale bylo tam i dost místa na nějaký ten překvapivý tah. Tak nyní je to mapa, kdy vyhraje opravdu tým s lepšími hráči, kteří u hry uvažují. Už nejde jen obsadit cestu po jednom kraji. Teď je tam i druhá cesta, kde TD nemají šanci střílet. Takže se z té mapy stala opravdu taktická mapa a to si myslím bude docela problém a po nějaké době tu mapu zase upraví tak, aby na ni mohli bezmozci v klidu hrát.

 

A konečné slovo bude patřit JK: víš on žádný učený z nebe nespadl. A troufám si říci, že tvé neustálé poznámky, že hráč s necelým počtem 600 bitev dělá něco špatně jsou naprosto egoistické a nafoukané. Samozřejmě dělá něco špatně. Musí se to všechno nejdříve naučit. Proto jsem ho vzal do klanu a ze včerejška si doufám něco malinko odnesl. Byť se nám tedy příliš nedařilo na těch nižších tierech, tak s Hellcaty jsme mu ukázali, jak se to v četě dá zahrát. Sám přiznal, že s Hellcatem se příliš kupředu nežene. Ale trošku jsme ho popohnali, tak zjistil i jiné přednosti této mašinky.

A dovolili bych si ti nadhodit jednu bitvu, kde jsme hráli proti sobě. Nebudu se bavit o tom, že jsi se tam projevil jako s prominutím vůl, protože se ptáš, jestli je E75 "stronk" tank. V době kdy minimálně 40% lidí používá XVM je jasné, že s tvým počtem bitev to byla otázka naprosto provokující. Dále ani neumíš odpovědět na pozdrav, ale to je vlastně dnes naprosto běžné, protože dnes nezdraví skoro nikdo nikde a je těžké to obhájit před potomkem, proč ta paní nezdraví a já ji nutím aby to dělala. No a v neposlední řadě na to, jaký jsi tady co se týče taktik odborník, jsi v té bitvě se svým kolegou zahrál naprosté minimum. Hrál se Rybářský přístav a vy jste jen jezdili uprostřed. To, že jste mohli pomoci ve městě. kdyby jste tam nešaškovali jak mamlasi (omluva jednou hráči, že si ho beru do huby), a zajeli malinko jinak, tak by jste nás v tom městě rozsekali. Jo, zůstali jste v bitvě nejdéle, to všechna čest a sláva. Ale to bylo tak vše.

 

Takže pro 812014: naučíš se všechno, chce to jen čas. I vydělávání kreditů. Každý normální člověk na to přijde. A myslím, že jsme se přesvědčili o tom, že jsme všichni dosti staří na to, abychom se tady nechávali provokovat hráčem, který má sice všechno lepší než mi obyčejní, ale zase víme, že není všechno zlato co se třpytí.

Tak jiste,ale taky po 600 bitvach nemusis vsechno komentovat,kdyz jich mas tak malo,slepicit vycteninky mi prijde trochu srandovni,jako nic proti nikomu,ale kdyz se vyjadrujes o tieru X po par bitvach na cizim uctu...no lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta mlha na mapách je trapná berlička pro zvýšení FPS na slabších PC. Obzvláště na té nové mapě je vypečená. Není vidět ani po první baráky !!!

 

Lol kanáre,asi si módy,které ji odstraňují a tím mi zvyšují FPS přez rok stahuji úplně zbytečně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jiste,ale taky po 600 bitvach nemusis vsechno komentovat,kdyz jich mas tak malo,slepicit vycteninky mi prijde trochu srandovni,jako nic proti nikomu,ale kdyz se vyjadrujes o tieru X po par bitvach na cizim uctu...no lol

 

Já se jen vyjádřil k tomu, že (jistě po čtyřiceti bitvách na tieru 10) je mi milejších pár TD než pět artyn, to je všechno. Nikomu to necpu, nehodnotil jsem nijak hru na těchto tierech, jen jsem napsal co víc vyhovuje mně. Nic víc v to není třeba hledat. Jenom můj pocit. Já na rozdíl od JK tady kategoricky netvrdím nějaké své pravdy, píšu jen ze svého pohledu na hru.

Nic ve zlém ...ale spousta lidí spí v knihovně. :-)

 

P.S. Proč si myslíš, že je 600 bitev málo na to aby člověk pochopil o co jde? Každý není trubka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je velice zajímavý:

podle všeho to vypadá, že nárůst FPS v 8.11 je způsobenej snížením FOV.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/355521-field-of-view-change-in-811/page__p__7250258__hl__+new%20+patch&do=findComment&comment=7250258

 

Budu to doma muset projet, jestli to mám taky dodrbaný, spousta lidí píše že jim je z toho blbě. Naštěstí se to nechá předělat, ale je to tuning, v configu, takže nic pro nezkušené...

 

:sick:

 

Tohle je dle mýho horší než lagy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se to i přetřásalo v odpovědích vývojářů, že se jim obměnil mapovej tým.

Právě naopak, v těch odpovědích vývojářů jsem viděl že je stejný tým celou dobu.

 

//edit: našel jsem to: "všechny nové "problematické" mapy má na svědomí stejný tým, jako ty staré mapy"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mody nastahovany,serizeny,jen ten tyrkysový jimbo se moc nemusí se zimními mapami,ale hned jak vyjde můj oblíbený tak stahuju..btw nemáte někdo odkaz na funční tweaker 8.11??ten co jsem stáhl byl pro 8.10 i když u něj bylo psáno že 8.11 a musel sem komplet přeinstalovat hru..dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mody nastahovany,serizeny,jen ten tyrkysový jimbo se moc nemusí se zimními mapami,ale hned jak vyjde můj oblíbený tak stahuju..btw nemáte někdo odkaz na funční tweaker 8.11??ten co jsem stáhl byl pro 8.10 i když u něj bylo psáno že 8.11 a musel sem komplet přeinstalovat hru..dík..

Tady máš odkaz na WOT Tweaker 0.8.11. Funguje všechno jak má.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/125384-wot-tweaker-upd-for-0811/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CharlieV, že ty hraješ na tom lepším zobrazení? Já hraju na tom starém a jednoduchém.

 Mám FullHD monitor (1920*1080) a jedu to "všechno na High", v novém renderu.

 

Možná to bude důvod proč já mlhu nemám a ty jo, to mě nenapadlo... :ohmy:

 

Každopádně ten bordel s FoV, který právě na širokoúhlých monitorech zmenšili, mě dost naštval a večer zkusím odladit.

 

Edit: opraveno rozlišení :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mám FullHD monitor (1920*1280) a jedu to "všechno na High", v novém renderu.

 

Možná to bude důvod proč já mlhu nemám a ty jo, to mě nenapadlo... :ohmy:

 

Každopádně ten bordel s FoV, který právě na širokoúhlých monitorech zmenšili, mě dost naštval a večer zkusím odladit.

Já sice mám mašinu, která by utáhla i dvě WoTka na full ale já to nesnáším, když nemám přehled co se kde děje a jen koukám do výbuchů, plamenů a dýmu. Proto to mám všechno vypnuté a jedu na staré grafické zobrazení, kde je to jednodušší a méně barevné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mám FullHD monitor (1920*1280) a jedu to "všechno na High", v novém renderu.

 

Možná to bude důvod proč já mlhu nemám a ty jo, to mě nenapadlo... :ohmy:

 

Každopádně ten bordel s FoV, který právě na širokoúhlých monitorech zmenšili, mě dost naštval a večer zkusím odladit.

 

Jakou máš grafiku? Shodou okolností jsem včera zapojil nový monitor s FullHD a byl jsem na nějakých 30 FPS. Nastavení bylo vše na max.

První hra byla strašná (lagy), ale když jsem to zkusil někdy po 22. hodině, tak už to bylo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou máš grafiku? Shodou okolností jsem včera zapojil nový monitor s FullHD a byl jsem na nějakých 30 FPS. Nastavení bylo vše na max.

První hra byla strašná (lagy), ale když jsem to zkusil někdy po 22. hodině, tak už to bylo v pohodě.

Radeon 7950, jedu tak na 30-60FPS podle mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mám FullHD monitor (1920*1280) a jedu to "všechno na High", v novém renderu.

 

OT: monitor s uvedeným rozlišením dozajista nemáš... a pokud ano, tak ti zatančím v hospodě na stole nahatý, pouze obalený v asfaltu a peří :-D

 

(můžeš mít 1920*1080 = "klasika" 16:9, anebo 1920*1200 = 16:10)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony jsou tam nejake vybuchy,kour a mlha?to vubec neznam,nedavno jsem cumel jak tele na nejaky screenshot,jak hezkou to ma grafiku:D ja jedu pravek,stejne me ma hrach nebavi grafika ale hratelnost,kdybych si dal lepsi grafiku,tak se mi z komplu katapultuje graficka karta,chladic procaku by odletel a pameti by se zapekly do motherboardu jak lasagne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je velice zajímavý:

podle všeho to vypadá, že nárůst FPS v 8.11 je způsobenej snížením FOV.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/355521-field-of-view-change-in-811/page__p__7250258__hl__+new%20+patch&do=findComment&comment=7250258

 

Budu to doma muset projet, jestli to mám taky dodrbaný, spousta lidí píše že jim je z toho blbě. Naštěstí se to nechá předělat, ale je to tuning, v configu, takže nic pro nezkušené...

 

:sick:

 

Tohle je dle mýho horší než lagy.

 

FOV? O co jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...