Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já sem nainstaloval pár modů (obligátní staty, lepší minimapa) a pokusi se rozběhat hitlog - byl s damage panelem, kterej funguje, ale hitlog z nějakýho záhadnýho důvodu ne. No, alespoň se nebudu peklit, že mě perou goldama. Tři bitvy s T18, všecko losty, v jedný dokonce 7 killů - ani to nestačilo. Vynikající bitva s Caernarvonem, 2500 GMS a přes 2k EXP, ukrutnej lost s nastřílenou nulou v Nashornovi - střetly se lemming trainy a já jim chtěl najet do boku - dostaly ěm zakempený TD... radši sem vypl, nic mě na tom neláká...

 

Jediný pozitivní dneska je tak ten vylepšenej FOV, kterej sem rozběhal. Hra už je zase trochu normální, ale škube to pořád a všecky reakce sou zpožděný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střílí to o něco později, než mačkám tlačítko... ale jo, vtáhl jsem T32, že to přes lagy vyzkouším a dobrý:

641C3.th.jpg

85No2.th.jpg

 

WOT je po patchi hodně nemocný... to jsem zvědav, co s tím bude dál. Už třebas jen to, že to vždy po spuštění vybere server jako "auto" ... naštěstí na to už je modifikovaný lék.

Jsem zvědav na WN8... čísla jsou podobná jako dřív... krom pár jedinců. Že by opravdu něco přesnějšího, ač si to nemyslím?

Nefunkční modifikace...klasika...

 

Já se na ten patch těšil... a dostal jsem FOV (už celkem napraveno modifikací... tvle...) a dalších pár smrtelných virů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to nelaguje a tak jsem zkusil jen tak ze zvědavosti válčit sólo s WT100. Nic blbějšího jsem udělat nemohl !!! 10 bitev a jenom jedna výhra !!! Neskutečná hovádka to hrají na topce a zajímavé bylo i to, že jsem měl každý los pod 45% a jen 3 byly nad 60%. Ovšem stejně to byly zas prohry protože i ti zelení jsou asi uplně vymakovaní protože neumí nic jiného, než útočit na 8 zakempených TDéček. Píšu jak debil aby jen spotovali a nikam se nehrnuli. Néééé, to jeden za druhým jedou a zdechnou a vůbec jim nevadí, že už prohráváme o 5 tanků. Copak to něčemu vadí?! Jedeme dál a útočíme jak ožralí rusáci. Akorát jim nějak nedošlo, že jich není mnógo ale jen 7, takže bylo raz dva po nich. Děkuju, že můžu hrát v četách NIHIL protože tohle může takto sólo hrát jenom nějaký masochista a nebo blbé děcko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže po skoro půl roce...jsem překvapen kam dokážou čumět hevyny za jízdy....to ta moje T 29 je slepá jako já bez brejlí. Jinak poučka "hevyny jsou od prorážení"...no nevim, dvě TD vás vyvedou na jinou cestu.

Každopádně ta hra už není o agresivním útoku, ale o kempení a o tom, kdo má "zásobníky". Oni to prostě ve finále vyřeší bo mají.

Nicméně se těším na výlet do Saumouru, kde si ty svině železný pohladím. Pantera už jsem si pohladil, Pz III, stuga a rendla 17 jsem taky vočumoval. Takýže tam mě čeká tygřisko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvláští, s T 29 oždibávám za minimum, ale enemy mě dá na jednu prdu. To stojí za zamyšlení.

hlídka, dvojka a rozparovač na M 18, na štugu dvakrát trojka :-D a na M6 jednička, ocelová zeď a válečník

mno nové mapy neumím, předělané už vůbec a staty jsem poslal kajsi tam, kde slunko nesvítí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že ač prost kvalitních statistik háže mně to už dva dny do týmů s totálními zabedněnci. Někde jsem tady četl o znevýhodňování brufenů, ono to bude spíš věcí regulace výher a proher. Jeden den dostávám celkem slušné spoluhráče a pak dva dny megadementy. Jeden den 75% win, tak hup, tady máš a dva dny nevyhraješ (myšleno sólo na publicu), kdyby ses postavil na hlavu a odrážel ušima.

 

shot006eee.jpg shot007zyz.jpg shot008ovo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych včerejší hraní přirovnal k mučení by WG. Zase naprosto klasických 8 her v řadě prohra. Měl jsem za to, že četa to změní. No jaké bylo mé zklamání. V četě jsme sice urvali několik hezkých bitev, ale ani trojice není schopná ničeho, když na Malinovce je stav po 1:30 bitvy 0:7. A takhle pořád dokola. Vzali jsme střeďáky na Prochorovce a jeli na kopec. No to co se na nás vyřítilo bylo neskutečné. Půlka enemáckého týmu vedená dvěma IS7 a jedou IS8, do toho dvě T-54 a ještě cosi, co jsem už nestačil zaregistrovat. Neměli jsme šanci ani sjet dolů. Bitvu jsme sice vyhráli, ale jako četa jsme toho udělali opravdu hodně. Teda vlastně nic  :confused:. A takových her byla hromada. Jak to tady jinak čtu, tak vidím, že s tím nemáme problém jen mi, ale to nemění nic na tom, že faktor ForFun je v takovémto případě nulový. Opět se mi potvrdilo, že nejlépe hratelný je tier 7. Losy jsou relativně v pořádku a s TigremP a T29 se dají zahrát velice solidní bitvy. Jinak jsem za poslední dva dny hrál tolikrát Himmlsdorf, že kdybych to spočítal, tak by to vydalo za stejný počet za poslední tři měsíce. A k tomu krásná nová Dálnice a překvapivě Velký park. Rotace těchto map je neskutečná. Ještě jsem zapomněl na Step, ale ta mi tolik nevadí. A s jistými tanky ještě Horský průsmyk a ten paskvil jménem Skrytá vesnice. Ve hře jsou skoro tři desítky map a mě se točí dokola pořád jedno a to samé. Občas tam spadne něco jiného, ale tyto výše zmíněné jedou pořád dokola. A je mi z toho docela blbě, protože Himml nemám moc v oblibě, Dálnice sic předělená ale podle mě pořád podělaná. O Velkém parku se nebudu bavit. Ta mapa je směšná svou velikostí. Vůbec netuším co je na té mapě velkého, leda tak kolotoč a ten rybník. To je asi tak vše. A šestkové tanky jsou na té mapě prostě k smíchu. 

Jo, je mé dnešní hlášení negativní, ale ono to odráží dojem z celé hry po novém, úžásném, skvělém, a naprosto dokonalém patchi, který přinesl pouze jednu věc. A to zhoršení kvality všech prvků ve hře. tanky se pohybují jak ve zpomaleném filmu. Jedu 50 s Hellcatem a mám dojem jako kdybych jel 20. Otáčení všech tanků, popřípadě věží je taky jaksi mimo. Asi měli dojem, že průměr trvání bitvy je moc krátký, tak ho uměle prodlouží a hotovo. A to se jim asi taky povedlo. Takže si mohou dát aspoň za něco velké + a skleničku vodky k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lagy jsem měl jen první večer po patchi. Včera už naprosto v pohodě. Vyzkoušel jsem jezdit s čímkoliv ale zaujala mě konfrontace, na sedmém tieru je to radost hrát. Vcelku mi to šlo, tak jsem spokojen :) Nová mapa Vichřice mi přijde dobrá, dost pěkných zákoutí nahoře, s e-25 jsem se vyžil. ještě musím později prozkoumat město. Na hořící ruinberg a zimní himml jsem ještě nenarazil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střílí to o něco později, než mačkám tlačítko... ale jo, vtáhl jsem T32, že to přes lagy vyzkouším a dobrý:

641C3.th.jpg

85No2.th.jpg

 

WOT je po patchi hodně nemocný... to jsem zvědav, co s tím bude dál. Už třebas jen to, že to vždy po spuštění vybere server jako "auto" ... naštěstí na to už je modifikovaný lék.

Jsem zvědav na WN8... čísla jsou podobná jako dřív... krom pár jedinců. Že by opravdu něco přesnějšího, ač si to nemyslím?

Nefunkční modifikace...klasika...

 

Já se na ten patch těšil... a dostal jsem FOV (už celkem napraveno modifikací... tvle...) a dalších pár smrtelných virů...

WN8 je nejméně objetivní WNko co vyšlo. Vůbec ho nebudu brát na zřetel. I hodně lidí v klanu jej kritizuje. Penalizace někým vybraných strojů je fraška. Dobrý hráč bude hrát s M18 a bude mít menší WN8 než průměrný hráč v KV1, která v seznamu není. S čím je lehčí hrát a co je blbuvzdornější stroj, nemusím psát. No rozhodně hrát dle "výkonosti strojů ve WN8" nebudu. Ať hodnocení klesne jak chce, já s M18 budu hrát pořád. Lidi dost řvou, WN9 bude zas jiná....WN8 je neobjektivní paskvil......a to mi oproti WN7 stoupla WN8 o skoro 300bodů a roste mi WN8 nesrovnatelně rychleji než WN7..stejně stále trvám na tom.....je to neobjetivní paskvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni co máte problém s "línější" hrou - pokud máte widescreen monitor (16:9 a 16:10), tak je to z 90% změněným zorným polem ve hře - hra na widescreenech začala zobrazovat téměř to samé jako na 4:3 monitorech. Je to bug a nechá se to odstranit jednoduchým modem.

 

Já včera odjel jen pár bitev, abych odzkoušel mody (minimapu a statistiky), rozběhal sem všechno krom hitlogu, ten zkusím dneska, pokud už bude funční download tady na sránkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno... budto najedes jak blbec ke kostelu a (pokud nemas extra hafo hpcek) tam pojdes nebo pouzijes mozek a zaparkujes se bliz k base na tom kopecku u ni, takze enemaci musi vylizt zpoza kostela a tahnout se pomalu vodou, coz ti da kupu prostoru k tomu, jim nalozit. Variantne pak zmiznes za horizont nabijet, nechas je dojet na cap a zmines na hulldown, odkud je na base videt. Jak snadne.


V TC pak staci pouzit danou stranu uplne pustit (enemak te odtamtud do boku sypat nebude ani omylem) a v pripade, ze to tam rupne, tak se staci v pohode stahnout ke kolejim a sypat na base odtamtud. Jak snadne.
 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jak snadné!!! Stačí, když nebudeš hrát public ale rotu protože ta telata na publicu k ničemu takovému nedonutíš a mám vyzkoušeno, že i velice dobrá četa má s tímto velký problém obzvláště, když ta četa nemá vhodné tanky. Ono dost dobře nejde zpoza toho kopečku ostřelovat například 4 jedoucí a nezastavující se KV-1S pouze s jedním Hellcatem a dokonce ani se třemi. Je srandovní, jak si někdo myslí, že hráč, který má 33k bitev a je modrý, tak neví co a kde má na které mapě dělat. Obzvláště, když mám osobní zkušenost, že to tam sám nikdy nedám a s četou to není o moc lepší. Zato z druhé strany jenom zavelím aby všechny HT jely ke kostelu a za pár minut máme výhru i když se mnou jedou třeba jenom 2 - 3 tanky. tyhle názory jsou stejně blbé, jako to, že nějaký herní mód, třeba teď ten nový je vlastně bezvadný, jenom hráči ho neumějí hrát :biggrin: .

 

Z jiného prostoru, třeba od kolejí, jak píšete se báze bránit nedá pokud není celá ta strana bez nepřátel protože jinak jste z boku pro enemáky jako na střelnici. Ale jinak je to snadné. Akorát nevím proč z jedné strany mám 75% výher a z té druhé 75% proher..... :biggrin: Žebych byl tak dobrý hráč a výsledek byl pokaždé jenom na mě? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ale ty jsi JK přímo žádal o radu, jak na tuto mapu. A teď frfláš že, považte, se někdo odváží poučovat MODRÉHO hráče s 33k bitev. A  s osobní zkušeností. To je pak těžké. A ještě s přídavkem informace (kdyby někdo nevěděl), že ten nový mód je blbý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ale ty jsi JK přímo žádal o radu, jak na tuto mapu. A teď frfláš že, považte, se někdo odváží poučovat MODRÉHO hráče s 33k bitev. A  s osobní zkušeností. To je pak těžké. A ještě s přídavkem informace (kdyby někdo nevěděl), že ten nový mód je blbý.

Já psal, že ta mapa je nevyvážená a on machroval, že to není pravda a že se to dá zahrát v pohodě, což je vzhledem k publicu lež. Je to stejné, jako s tím módem. WG udělalo hru akčně strategickou pro dospělé hráče ale hrajeme arkádu s malými dětmi a od toho je nutné se odrazit. Nemůžeš dát na dětské hřiště 50m vysokou skluzavku a motokáry namísto šlapacích autíček a ohánět se tím, že je hřiště parádní ale ta děcka se tam neumí hrát. Všechno se dá zahrát a proti čemukoliv a na jakékoliv mapě ale bavíme se snad o publicu a ne o sehraných rotách s namakaným velitelem. Já od něho chtěl aby mi napsal, jak se to tam má bránit s těmi telátky na publicu. Moje chyba, že jsem to tam nenapsal velkými písmeny a myslel jsem si, že to je jasné, že hrajeme public.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WN8 je nejméně objetivní WNko co vyšlo. Vůbec ho nebudu brát na zřetel. I hodně lidí v klanu jej kritizuje. Penalizace někým vybraných strojů je fraška. Dobrý hráč bude hrát s M18 a bude mít menší WN8 než průměrný hráč v KV1, která v seznamu není. S čím je lehčí hrát a co je blbuvzdornější stroj, nemusím psát. No rozhodně hrát dle "výkonosti strojů ve WN8" nebudu. Ať hodnocení klesne jak chce, já s M18 budu hrát pořád. Lidi dost řvou, WN9 bude zas jiná....WN8 je neobjektivní paskvil......a to mi oproti WN7 stoupla WN8 o skoro 300bodů a roste mi WN8 nesrovnatelně rychleji než WN7..stejně stále trvám na tom.....je to neobjetivní paskvil.

Souhlasím, že WN7 je dobrej kazatel, ale říkám, co se týče XVM atp... nemá smysl proti tomu bojovat. Takhle jsem se bránil co to šlo novému WN6... a pak jsem ho stejnak musel začít používat. Takže teď už jen přijímám to, co "frčí"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se omluvil, že jsem svůj dotaz špatně specifikoval i když si myslím, že by mohl automaticky, stejně jako já přemýšlet v těch intencích, že hrajeme public a nechám to na něm co on na to. Nikde ho nepsuju, pouze jsem odpovídal stejným stylem jako on mě, a doufám, že on to vidí stějně. Rozhodčího nepotřebujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě v tvé odpovědi pobavilo toto:

 

pro "horší" stranu - "...ta telata na publicu k ničemu takovému nedonutíš..."

pro "lepší stranu" - "...jenom zavelím, aby všechny HT jely ke kostelu..."

 

tě poslouchají jenom někdy? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě v tvé odpovědi pobavilo toto:

 

pro "horší" stranu - "...ta telata na publicu k ničemu takovému nedonutíš..."

pro "lepší stranu" - "...jenom zavelím, aby všechny HT jely ke kostelu..."

 

tě poslouchají jenom někdy? ;-)

Jistě a tebe na publicu poslouchají pokaždé a všichni? Já napíšu " all HT go pls right " a on se někdo třeba přidá. Někdy také ne. Prostě public. A nech těch provokací protože já narozdíl od tebe dostanu ban za OT. Ale je docela možné, že o to ti jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WN8 je nejméně objetivní WNko co vyšlo. Vůbec ho nebudu brát na zřetel. I hodně lidí v klanu jej kritizuje. Penalizace někým vybraných strojů je fraška. Dobrý hráč bude hrát s M18 a bude mít menší WN8 než průměrný hráč v KV1, která v seznamu není. S čím je lehčí hrát a co je blbuvzdornější stroj, nemusím psát. No rozhodně hrát dle "výkonosti strojů ve WN8" nebudu. Ať hodnocení klesne jak chce, já s M18 budu hrát pořád. Lidi dost řvou, WN9 bude zas jiná....WN8 je neobjektivní paskvil......a to mi oproti WN7 stoupla WN8 o skoro 300bodů a roste mi WN8 nesrovnatelně rychleji než WN7..stejně stále trvám na tom.....je to neobjetivní paskvil.

:facepalm_wowp:

 

ale vim proc se ti WM8 nelibi. Protoze ve WN8 uz nejsi tokovy borec jako s WN7   :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...