Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud budete hrát těžký sedmičky, tak si zapněte ten nový mód.

Tohle je cca každá třetí až čtvrtá hra a to je paráda :smile: Takovýhle MM jsem dnes měl 4x, 3x výhra proti Rusům (IS party) a 1x prohra proti T29kam. 3x Ace tanker (M) za Tigra.

2hn76ae.jpg

Co to tam je za dobyteK?No ještě že nemám barvičky.....tam je 4-5 normálních hráčů a 25 jsou totální odpad! Na to nemám nervy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tam je za dobyteK?No ještě že nemám barvičky.....tam je 4-5 normálních hráčů a 25 jsou totální odpad! Na to nemám nervy....

Tohle je naprosto běžný na tierech 1-7. Až na osmičkách tam začíná bejt víc veselejších barev. (to XVM ukazuje Efficiency rating - nevím proč, předtím ukazovalo WN7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bude lepší hrát sólo public, než se koukat na hokej. :confused:

 

Vypadá to zatím docela stejně. Jeden tým plný zelených a modrých hráčů, proti nim to táhne Jágr UNICUM, jeden dva modří a pak se tam plácá pár palačinek. A z lavičky se ozývá jen "nepozoruju, není bug".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska výjimečně bez lagů! Nechápu jak je to možné, ale je to tak. Takže za 22 bitev 82% vítězství. S T-44 to šlo jako po másle, ale stále ten tank nemám rád. Zimní Himmelsdorf vypadá pěkně, ale někteří hráči asi nepochopili, že je to úplně stejná mapa a vymýšleli kraviny... S dneškem jsem velmi spokojen, ale po tom patchi mám pocit jakoby ty tanky nejeli vůbec rychle a všechno je takové zpomalené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska výjimečně bez lagů! Nechápu jak je to možné, ale je to tak. Takže za 22 bitev 82% vítězství. S T-44 to šlo jako po másle, ale stále ten tank nemám rád. Zimní Himmelsdorf vypadá pěkně, ale někteří hráči asi nepochopili, že je to úplně stejná mapa a vymýšleli kraviny... S dneškem jsem velmi spokojen, ale po tom patchi mám pocit jakoby ty tanky nejeli vůbec rychle a všechno je takové zpomalené.

Těch 82% je z důvodu toho, že v těch 18% zbylých případech, to totiž nelagovalo  2 lidem v protějším týmu... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodolal jsem a zkusil sam jednu bitvu, pekna vyhra ale tohle mi hra napsala: Commanders, we are aware of the ongoing latency issues and are doing our best to address them as soon as possible. Thank you for your patience and understanding. Your WG Team.

Neumim poradne anglicky, prelozil by mi to nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodolal jsem a zkusil sam jednu bitvu, pekna vyhra ale tohle mi hra napsala: Commanders, we are aware of the ongoing latency issues and are doing our best to address them as soon as possible. Thank you for your patience and understanding. Your WG Team.

Neumim poradne anglicky, prelozil by mi to nekdo?

Velitelé, jsme si vědomi současných problémů s odezvou a děláme vše pro to abychom je vyřešili. Děkujeme za vaši trpělivost a porozumnění. Váš WG tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal na 24h prémko..chtěl jsem expit T30. Jedna bitva stačila...brutální lagy spolu s rudým odpadem = jdu hrát Panzer Generál.

Hrozné hry.....WOT je pro mě akutálně nehratelná hra. Fakt jsem rád, že už ho neplatím. To mě uklidňuje....dostanu na den prémko a dám si 6 her.....WG jsou neskuteční amatéři. Teď si představte, kdy by byla na trhu podobná hra, kde to nelaguje... WG by po pár pečích skončilo....

 

1392239212.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal jednu bitvu. Naše top stroje v Topu 2 minuty AFK. Lost 3:15 a po proklikání hráčů a porovnání týmů a čet bych odhadoval šanci na win tak kolem 20%. K tomu divný cukání hry jako včera. Po dnešku to cukání začínám řadit mezi základní vylepšení hry posledního patche.

Herní podmínky bídné a zábava nikde. Logický postup = hra pro dnešek ukončena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...