Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jo když už jsem v tom denním hlášení tak jsem včera vyexpil top gun na Sturer Emila a to je prostě nehoráznost.. u prvního kanónu jsem se dost trápil a w/l byl na 45%.. teď už mám 51% a ani to nebolelo.. DMG kolem 500 a netřeba goldy.. pokud se podaří zůstat nespotnutej, srandy kopec :teehee: vydělává to a je to jedinej stroj kdy mám radost že hraju proti tieru +2,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 her v cete,win 80%,staty super.pak 10 her solo/pulka  proher ani sem si neprdl.a ted pomalinku to zvedam na lepsi prumer

Výher/Bitev:    21 (35)    (60.0%)
XP (x1):    29 995      (857)
XP s bonusy:    36 388      (1 039)
Volných XP:    1 784  
Kredity/Zlaťáky:    94 696      0  

Zničeno:    54    (1.54)
Hity/Strely:    226 / 295    (76.61%)
Poškození:    65 326    (1866)
Obdrženo:    30 599
Detekováno:    22    (0.6)

Efficiency/WN7:    1 335    1 681

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak si zasedli na mojí e50m,,, :-/  se vším ostatním to jde.... hry někdy horší, někdy lepší.... ale e50m... ta je zakletá. Včera 11 proher v řadě. Dnes už 3 ... a zkouším to jak blbec dál ....zda se to nezlomí..... :-/  X tier asi fakt nemá cenu hrát.... leda bych koupil něco se zásobníkem....  :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Win rate pohoda, ale hry takový divný...když to vypadá na masakr, tak se mi hra kousne, další hru máme vtýmu 50% rudého potratu...

takové divné to dneska bylo, ale hlavně že se vyhrávalo.

 

Ovšem  odpoledne jsem si podrobně projel hit zony na všech tancích a pak maskování. A čuměl jsem jak je ventilace k hov....tak jsem ji skoro všude sundal a dal síť. Dokonce i na stroje, kam bych ji nikdy nedal....třeba T29,Ferda, T30, Kv1S...jenže simulace ukázala, že to je hozně znát. Dokonce i blbé pomalování tanku. To zas skoro o 50% zvedne maskování v pohybu. Tak jsem ty nejpoužívanější tanky zmaloval.

A výsledek? Bomba. Ano T30 teď nabijí za 17,72 místo 17,30. Ale to hráč nepozná. Za to zlepšení maskování jsem poznal ihned. Zvláště při přejezdech. Kašlu na ventilaci, myslel jsem si že to umí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu "pomalování" tanku - to je potřeba na každý typ mapy dat jiné maskováni? a při připojeni na mapu naskočí to správné "pomalování" nebo camo na snih mi zůstane i na poušti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu "pomalování" tanku - to je potřeba na každý typ mapy dat jiné maskováni? a při připojeni na mapu naskočí to správné "pomalování" nebo camo na snih mi zůstane i na poušti?

Přesně tak. Jsou 3 druhy nátěrů a podle toho, jakou mapu máš, takový se nahodí. Pokud si ale zakoupíš jen např. pouštní a budeš mít zimní mapu, nátěr (5% bonus) mít nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rld26: pokud si koupíš jen pouštní, tak bude jen na pouštních mapách, jinde bude tank "čistej"

 

 

Hele.. co se stalo s tím že když dostanu např. sniper medajli při prohře, tak dostanu stejnej počet exp jako by jsme vyhráli?

Neříkejte mi, že 440 exp je adekvátní za 2500 dmg a 400 spotting dmg

125qnpl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to buď rád, že tolik. Já jsem včera sám s E-50M držel jednu stranu Hallufu, nastřílel jsem druhou největší dmg (3050) v týmu ale protože jsem nespotil (svítil skaut dole, já střílel), neměl kill a nepřežil, koneckonců jsme to prohráli, tak jsem skončil šestý odspoda (hned nad těmi co měli 0-300 dmg) a dostal jsem 238 expů. Ono je dneska lepší dělat skauta než nastřílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem  odpoledne jsem si podrobně projel hit zony na všech tancích a pak maskování. A čuměl jsem jak je ventilace k hov....tak jsem ji skoro všude sundal a dal síť. Dokonce i na stroje, kam bych ji nikdy nedal....třeba T29,Ferda, T30, Kv1S...jenže simulace ukázala, že to je hozně znát. Dokonce i blbé pomalování tanku. To zas skoro o 50% zvedne maskování v pohybu. Tak jsem ty nejpoužívanější tanky zmaloval.

A výsledek? Bomba. Ano T30 teď nabijí za 17,72 místo 17,30. Ale to hráč nepozná. Za to zlepšení maskování jsem poznal ihned. Zvláště při přejezdech. Kašlu na ventilaci, myslel jsem si že to umí víc.

 

Švejkum můžeš to nějak více rozvést, prosím tě.

 

Hanouja ventilaci i tady hodně prosozoval, třeba JejKey zase jí považuje za šunt. jak jsik tomu došel i ty? Dost mne to zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkendové hraní ušlo, jen kvalita týmů je bídná, přičítám to víkendu.Pořízena KV4, pragmaticky s první věží  a je to zábava, díky zhoršujícímu skillu u hráčů se s ní dají pohodlně ničit i devítky.Pomalu ale jistě opuštím svět desítkových her, kde je převaha TD až příliš zřejmá, kdo má lepší WT vyhrává by se dalo s jistou nadsázkou říci a to si hrajte beze mne.Navíc mě dorazilo, že jsme si vzal Objecta 268 a nevěřil jsem vlastním očím.Ocitnul jsem, se mezi indiány, já zelená tvář. Co tank to velmi slabý hráč a to prosím i hráči co mají přes 10, 20k bitev. Výsledek 2-15. Nepřítel se koupal v rajčatové omáčce mého týmu a o tom že několik tanků mělo 0 dmg po bitvě ani nemluvě....

 

Tak jsem vzal Cruisera dvojku a na Malinovce dal 7 kousků jako v Sarajevu a bylo mi líp, tam mi indiáni nevadí....tam je to Divokej západ.

 

Všímám si častěji pro mě velmi znepokojivého jevu a tou je nekoukání se na minimapu u hráčů vyšších tierů. Jinak si nedokážu vysvětlit proč jedou dopředu, či se neotočí, nebo dokonce ano , ano dokonce že by se resetlo zabírání základny. Ne, jedeme dopředu, vidina nepřátelské báze. A to mají děti a mladí lidé lepší reflexy, postřeh, vnímání. Ještě nerad ale musím říci že mě opět začlo docela štvát příval polštiny v chatech, jak se to tam rozkecá....je to lost. Prostě oni žvaní a nehrají, nebo hrají jako retardi, většina...

 

No já čekám ban na chat, protože jsem se několikrát velmi rozčílil a nedalo mi napsat i po bitvě co si o některých myslím. Jenže oni místo toho aby se lepšili, místo toho aby se snažili , učili se to nekazit druhým, jako každej normální hráč co se zlepšuje zkušenostma, tak mě budou reportovat, což mi bylo slíbeno hned několikrát, nu asi zase opráším hraní bez chatu, v novém patchi jsem si ho ještě nedal.Nedivím se některým hráčům, že nadávaj, musím dát za pravdu těm, co říkají že kvalita herní šla dolů, masivní příliv nováčků co si hned koupí premium osmičku, po 1600 bitvách má desítku je jich moc, jistě jsou mezi nimi i dobří hráči, ale těch je skutečně pár...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se zda, ze me tu nikdo neposlouchá :) Ventilacka ma opravdu minimální vliv na vše. Bohužel si stále všichni mysli, je to prd něco dělá a je znát. Dokonce jsem si to i hodil do podpisu. Ventilacka patří na arty a pak maximálně na zásobník... Ale na zásobník se dají dat lepší srandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš link. Zadej si jakýkoliv tank co máš v garáži, přesně co na něm máš za vybavení i jakou posádku. Když neudáš ventilaci, tak se poze trošku sniží dohled, jenže ten je většinou stejně už na 445m...a dál už to nemá smysl. Ale na camo factor má vliv nicotný. Zato maskovačka....i na strojích , které mají camo efekt 6 jako má T29, jsem se všim možným došáhnul na 14. A to už není špatný.

pak je hrozně znát perk maskování na posádce....ale nehorázně. Já ho u většiny TD mám, takže poho. Hell má bez bonusů camo výborných 21. Ale ten můj má 54! Za pohybu 25 a při výstřelu 19! To jsou neskutečný hodnoty.

 

http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

 

Na T30 mám 32 .....ze základních 9 to není špatný! :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nic nepsal, abych mohl víkend zhodnotit jako celek. Bohužel by to bylo celkově neobjektivní. Sobota byla naprosto průměrná v mém podání a podání celé hry. Některé hry super, některé zase smůla, nebo prostě celkově špatný los. Tak nějak jsem v ničem nevyčníval ale ani nezaostával. Se stroji, s kterými se dá bitva ovlivnit, jsem zahrál co bylo potřeba, a se stroji, které jsou víceméně jen podpora týmu jsem dělal jsem co jsem uměl. Den jsem zakončil na WR 67%, takže celková spokojenost. 

No a včerejšek byl klasika víkend, tentokráte teda neděle. I kdybych se rozkrájel, tak prostě záplavu bezmozků nepřekonám. Chtěl jsem si ještě dojezdit posádku na Pershinga. Když už ho teda vytáhnu, tak ať už má posádku s žárovkou. Jenže abych s T20 hrál 8 her a až tu osmou vyhrál, to je trošku na palici. Co se týče MM, ten byl relativně příznivý, jen jednou devítky, jinak osmy a sedmy. No ale los spoluhráčů byl naprosto tragický. A to platilo prakticky o všech hrách. Opět to byl systém co je obvyklé, je vlastně špatně, takže X lemmingů, X kempujících HT na bázi, X nepoužitelných scoutů, kteří stojí za artynou. Kam jsem najel, tam mě přejela horda enemáků, a našim to bylo jedno, ani nebyly ochotni se vrátit. Nebo ve třech tancích držíme 6 top nepřátel na jednom místě a zbytek vychcípe na jiné straně během pár minut. No co člověk nadělá. Hlavně jsme se hodil do klidu, takže jsem se ani nenervoval. Prostě tak to je a nic s tím nenadělám. 

Aspoň jsem se rozhodl pořídit si ještě nějaké to prémiové vozítko. Dlouho jsem zvažoval, co by se mi líbilo a nakonec jsem si koupil Ram II. No pokud je něco více zábavného, tak snad už jen E25. V popisu je, že to není žádný rychlík, ale mě ten tančík teda nadchnul. Rychlost je průměrná, když si vzpomenu na Jumbo, tak nadprůměrná. To dělo je prostě sranda. Na většinu pětek bohatě stačí a i na šestky si umí vyskakovat. A tím, že to fluše za 2 vteřiny, tak to většinu hráčů tak rozhodí, že raději zajedou. No a jelikož jsem s ním docela řádil, tak jsem dostal odměnu. Jsi mezi pětkama Top, hezky s tebou mezi šestky. No a pokud jsi i tam hodně nahoře, tak zapomeň na nějakou dobrou hru, šup tě mezi sedmičky. Bohužel pro hru už mě to mezi osmy hodit nemůže, protože i tam jsem nastřílel jak blázen. Zabil dvě T29 za pomoci spojenců, naspotil přes 1500dmg. Prostě sranda. 

Snad když už je konec těch prázdnin, bude hra zase vyrovnanější a více zábavná. Ale nejsem si jistý. Přes svátky to začalo hrát tolik lidí, že některé to nepustí ještě dlouho dobu, takže počítám tak +- dva měsíce bude ještě utrpení a pak až do velkých prázdnin to bude OK  :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pár her v četě - nízký tiery dobrý, pak dvě bitvy s E-75 - v první hned mrtvej, dostal sem ránu od objekta, ránu od AMX, ránu od objekta, konec šmitec, nastříleno 500 (jedna rána tomu objektovi). OK, stane se že má člvoěk smůlu. Druhá hra, tam sem pro sichr najel bokem před pět tanků, pásys dole a šup šup šup konečná, nastříleno 450.

 

S E-75 sem prostě marnej :sad:

 

K ventilačce: to máte tak - ventilace přidá celý posádce 5% skillu, pak jse o to jestli chce člověk mít o trochu víc na všem, nebo místo toho dá přednost velkýmu specializovanýmu bonusu na jedný věci.

 

Kanár: BIA ti přidá taky jen 5%, a třebas u řidiče nebo radisty je spousta jinejch užitečnějších skillů - a expit jí až jako třetí, no k tomu sem se ještě nedostal.

 

Já bych řekl, že je to o vkusu každýho soudruha. Někdo má ventilačku, někdo spíš síť, někdo místo toho nahodí lepší pásy.

 

U medka, který potřebuje dobře střílet, dobře jezdit, dobře točit bych řekl že je lepší hodit ventilaci a u řidiče nahazovat skilly na lepší průchodivost a otáčení, než expit BIU, zase u kempera je asi rozumnější využít maskovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se zda, ze me tu nikdo neposlouchá :) Ventilacka ma opravdu minimální vliv na vše. Bohužel si stále všichni mysli, je to prd něco dělá a je znát. Dokonce jsem si to i hodil do podpisu. Ventilacka patří na arty a pak maximálně na zásobník... Ale na zásobník se dají dat lepší srandy.

 

Jj, já jsem noob, který dává na rady lepších hráčů a co se týče ventilace, tak tu hodně prosazoval Hanouja, který ji považoval za naprostou nutnost. Mám na mysli, když jsem ještě psal.

 

Takže ji mám skoro všude, kam šla vrznout. ale jsou vozidla,kde mám jiný vybavení. Ono ne vždy se nabízí něco lepšího než ona ventilace. 

 

 

 

Tady máš link. Zadej si jakýkoliv tank co máš v garáži, přesně co na něm máš za vybavení i jakou posádku

 

http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

díky  :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejkej: zrovna na TD má dle mýho daleko větší význam maskovačka než třeba pohon, ale zase - záleží taky na konkrétním stroji.

 

já bych řekl že spíše bino než maskovačka,TD sama o sobě maj výborná dohled a tohle je navíc super... na TD jsou jedny ze základních perků " maskování " , což spolu s nátěrem a normálním cammo bonusem dělá své a síť nefunguje při výstřelu... a pohon určitě je na TD gut podle mého soudu :-)

 

na TD mám svou lamáckou výbavu  nabiják, pohon a bino :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...