Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

Největší hvězdou tohodle stylu je asi Frank Medrano (pozn. ten nemá nožičky jak slečinka) a je to vegan btw

 

no právě, vždyť se podívej na jeho naprosto nevypracovaný nožičky, které vůbec necvičí. Právě v kontrastu s jeho horní půlkou těla to vypadá strašně nevyváženě.

A co že to má za nemoc? Vegan? No, já si hned říkal, že nemá zdravou barvu. Ale třeba se z toho dostane… :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta láska na první pohled tě přejde hned v ten moment, když si člověk uvědomí, že jakmile tahle křehká květinka dá chlapovi facku, tak ho budou muset seškrabovat ze zdi… :teehee:

 

 

Jinak hned za tímhle videem bylo pak nalinkované další, podobné. Akorát s chlapem.

Prováděl tam podobné cviky, jenže mnohem náročnější, až se úžasem tajil dech.

Fakt nabušený chlap, ty mohutné svaly! Pěkně udělané bicepsy, tricepsy, trapézáky a tak dále!

Ty prsní svaly a co teprve ty vykrojené buchty na břiše!

No prostě nabušenej jak sfiňa!

Jenže do té doby, než člověk zmerčí ty jeho hubený a slouboulinký nožičky, které v tom kontrastu vypadají doslova komicky! :woot:

to mi pripomnelo :D

 

bricho.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě, vždyť se podívej na jeho naprosto nevypracovaný nožičky, které vůbec necvičí. Právě v kontrastu s jeho horní půlkou těla to vypadá strašně nevyváženě.

A co že to má za nemoc? Vegan? No, já si hned říkal, že nemá zdravou barvu. Ale třeba se z toho dostane… :woot:

Když budeš na YT procházet jeho videa, tak v několika dělá i dřepy a má tam docela mordu (odhadem přes 150kg). Ale nohy prostě bez pořádnýho objemovýho tréninku nezvětšíš a on cvičí hlavně s vlastní váhou.

A podle mě na tom že je vegan nic špatného není, jen je složitější poskládat vyváženej jídelníček.

 

Tím netvrdím že se mi tenhle způsob workoutu líbí, není nad klasiku :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Když budeš na YT procházet jeho videa, tak v několika dělá i dřepy a má tam docela mordu (odhadem přes 150kg). Ale nohy prostě bez pořádnýho objemovýho tréninku nezvětšíš a on cvičí hlavně s vlastní váhou.

A podle mě na tom že je vegan nic špatného není, jen je složitější poskládat vyváženej jídelníček.

 

Tím netvrdím že se mi tenhle způsob workoutu líbí, není nad klasiku :wink:

nejhorší ze všeho je pak přestat se cvičením. Když jsem se oženil a na cvičení už nebyl absolutně čas, protože jsem se musel starat o rodinu a její obživu — kdybych to tušil, nikdy bych takhle necvičil, maximálně jen lehce kondičně.

I když jsem držel dietu, tělo si začalo dělat zásoby jak pominuté… :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší ze všeho je pak přestat se cvičením. Když jsem se oženil a na cvičení už nebyl absolutně čas, protože jsem se musel starat o rodinu a její obživu — kdybych to tušil, nikdy bych takhle necvičil, maximálně jen lehce kondičně.

I když jsem držel dietu, tělo si začalo dělat zásoby jak pominuté… :-(

Uvidíme, postavil jsem si svoji vlastní malou posilovnu, ještě nějaká bradla a mám vše co potřebuju. Zatím nemám v plánu s tím seknout i když času je míň a míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...