Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Bohata americanka dala inzerat, že kto s nou vydrzi 15 cisel za sebou,tomu vyplati 400 000 dolarov. Traja americania, jeden kanadan a aj francuz odpadli po 5 cisle.

Inzerat sa dostal do usi Janovi z vychodneho Slovenska, ta prihlasil sa a vycestoval za nou. Idu na vec, Jančo na nu skocil jak bujak a pare ju ostošest. Americanka si robi na... stenu ciarku po kazdom cisle, aby sa nepomylila.

Pri 9 cisle,uz zacina mat obavu, ze Jančo to zvladne, ta robi ciarku len za kazde druhe cislo.

Jančo sebe to všimnul, a skriči na nu... "TY PICO , ZATO ŽE OJEBUJEŠ, IDZEME OD ZAČATKU !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jmenuju se Petr, je mi 55 let, narodil sem se 5.5.1955, bydlím v 5. poschodí, v bytě číslo 5. Říkal sem si, že by v tom mohla být nějaká symbolika. A tak sem jel autobusem č.5 na letošní 5. dostihy a vsadil koně č.5.
- a vyhrál?
- ne, ten ***** doběh pátej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit.
Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!"
Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!"
A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Slečno, jste krásná, jak se jmenujete?”
„Jmenuji se Carmen.”
„To je ale hezké jméno. Vaši rodiče vám to jméno dali, protože jsou ze Španělska?”
„Ne, ne, to jsem si vybrala sama.”
„A mohu vědět proč?”
„Protože mám ráda auta a muže -- Car and men. A když už si tak povídáme, jak se vlastně jmenujete vy?”
„Beerfuck!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muhhehe ten chlap je borec a je skilla a zaslouží poklonu. Video jsem viděl celé. Viděl jsem že zná mapu, viděl jsem že se dokáže vrátit, když teče do bot a má cit pro hru, viděl jsem že se umí trefit... mno a když jste trochu lucky tak z toho je 15 kousků :-) kdyby všichni hráči troufám si říct hráli ze 35 % jako tenhle borec, tak není problém ve wot a nebo podobných hrách :devil: co se týká skillu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muhhehe ten chlap je borec a je skilla a zaslouží poklonu. Video jsem viděl celé. Viděl jsem že zná mapu, viděl jsem že se dokáže vrátit, když teče do bot a má cit pro hru, viděl jsem že se umí trefit... mno a když jste trochu lucky tak z toho je 15 kousků :-) kdyby všichni hráči troufám si říct hráli ze 35 % jako tenhle borec, tak není problém ve wot a nebo podobných hrách :devil: co se týká skillu...

A proto je žlutý, to je jasné. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o RNG to nebylo, přes polovinu tanků dal na ránu, ve své podstatě nastřílel prd, největší souboj měl s IS3 s tankem co propálí skoro vše a měl co dělat, spíš mu přálo štěstí od toho nahoře :)

 

Ale bylo, IS-6 má sedmičkový kanón a bez goldů má problém probít i sedmé tiery (najezdil jsem s ním 1113 bitev, takže vím o čem mluvím). Tenhle čoudek střílel jen AP municí a probil všechno. RNG mu byl víc než nakloněn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bylo, IS-6 má sedmičkový kanón a bez goldů má problém probít i sedmé tiery (najezdil jsem s ním 1113 bitev, takže vím o čem mluvím). Tenhle čoudek střílel jen AP municí a probil všechno. RNG mu byl víc než nakloněn.

co to hrajte za hru v tom případě? ... ;-) pay to win... já vím, jenom trochu :-) mno dost také záleží proti čemu stál, jestli to byli retardi nebo tak, ale pořád na něj mířili tři guny a on měl jenom jeden... trvám si na svým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...