Přejít na obsah

MegaVydra

Moderátor Armored Warfare
 • Počet příspěvků

  630
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  10

MegaVydra last won the day on JLeden 6

MegaVydra had the most liked content!

O uživateli MegaVydra

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 24.4.1977

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olomouc
 1. Určitě, Gorac chce dělat :)
 2. Zdroj Gorac na fb :) Dne 28.1.2018 ve 20:00 se plánuje přátelské utkání mezi CSGW a BOS.Jste srdečně zváni. TS počítám tady ;)
 3. AW - PTS – Update 0.23.4362

  No zátím žádný pts stáhnout nejde ...
 4. AW - Krčma "U tankána"

  Já to mám tak že zabít FOSU je bonus navíc, hezká odměna... povede se málo kdy :D
 5. AW - PTS – Update 0.23.4362

  Nevím jak to přeložit přesně... Mortars by měl být minomet pokud si pamatuju. Čili nepřímá "indirect" podpora "děla minometu" z blízké vzdálenosti? nevím jak je to myšleno... "Self-Propelled Mortars are close-range indirect fire vehicles, designed to improve gameplay dynamics."
 6. AW - PTS – Update 0.23.4362

  Hodnocené bitvy... hodně pozdě ale přece. Snad to naláká lidi zase z5 na eu a do batalionu :)
 7. AW - PTS – Update 0.23.4362

  PTS – Update 0.23.4362 Zatím jen výběr, uvidím jestli přeložím zbytek, ve změnách je dost technických údajů který asi nepřeložím ideálně :) Zdroj: https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?162492-PTS-–-Update-0-23-4362 Velitelé! Od 19. ledna 2018 se budete moci podílet na veřejné zkušební věrzi aktualizace 0.23.4362 na speciálním serveru PTS. Aktualizace 0.23.4362 přináší do hry řadu vylepšení a funkcí: Hodnocené bitvy Nová vozidla (ST1 a Abrams AGDS) Změny speciálních medailí Několik oprav a vylepšení Samohybná děla V tomhle testu představíme velmi rannou variantu nové třídy nazvané Samohybné děla, na které pracujeme, abychom otestovali mechaniku. Samohybné děla fungují jako nepřímá palebná podpora, které jsou navrženy tak, aby zlepšovaly dynamiku hry. Pro tento počáteční test použijeme zástupný model - konkrétně BMD, cosplaying Nona-S Tier 8 SPM. Vezměte prosím na vědomí, že tato funkce je ve své koncepční fázi a neznamená, že se ve hře nebo ve všech režimech hry objeví třída (nebo samohybné děla). Budeme rádi, až si přečteme váš názor na tuto novou třídu - a tu pak pečlivě ji vyhodnotíme. Samohybná děla nebudou představeny v živé verzi aktualizace 0.23.4362. Pozor prosím: Veřejný testovací server je speciální, samostatný server s experimentální verzí hry s konkrétním cílem odhalit a vyřešit problémy nové verze pomocí zpětné vazby od hráčů. Přihlášením na server berete na vědomí, že zážitek z hry může být snížen výše uvedenými problémy, stejně jako výpadky, které se mohou kdykoli vyskytnout na základě potřeb testovacího plánu. Aktualizace 0.23.4362 - Předběžný patch notes Hodnocené bitvy " Rank Battles" Spuštěním této aktualizace představujeme nový režim Hodnocené Bitvy. Více o tom můžete přečíst v náhledu. Další informace budou zveřejněny v samostatném článku. Debata na ofiku zde: https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?128484-In-Development-Rank-Battles nebo https://aw.my.com/us/news/general/development-rank-battles Nové vozy: Představujeme následující vozidla: ST1 Tier 8 Progresivní TD Abrams AGDS Tier 9 Premium TD (odměna za příběhovou kampaň ) Změny speciálních medailí. Udělali jsme úpravy některých speciálních medailí, které jsou v současné době k dispozici ve hře, abychom je lépe přizpůsobili úrovni obtížnosti, pro kterou byly navrženy. Jako takové: Ocelový meč bude nyní vyžadovat 7 až 9 zabití (od 5 do 8) Bronzový meč bude nyní vyžadovat 10 až 13 zabití (od 9 do 13) Iron Jestřáb bude nyní vyžadovat 10 bodových vozidel ( je 9) Železný drak nyní bude vyžadovat, aby hráč udělil alespoň 33 procent celkových škod všech nepřátel ( je z 50 procent) Chcete-li vstoupit na server veřejného testování, musíte mít nainstalován speciální klient. Prosím, otevřete spoušť Armored Warfare My.com Na horním řádku klikněte na tlačítko Adresář her Z nabídky vyberte Public Test Server Postupujte podle standardních pokynů k instalaci Uvidíme se na vašem bojišti!
 8. AW - Krčma "U tankána"

  Pokud to tahle funguje je většinou rozhodnuto velice rychle. Ale většinou je to 15ti minutová mapa :/
 9. AW - Krčma "U tankána"

  VBL 150m je přede mou a já ho nevidím samozřejmě smrt že...
 10. AW - Zrušení resetu účtu

  Co tak čtu někdo tam tu ikonu má pořád od 0.20 "pokud ten reset neudělal" a někdo ji tam nemá. Takže se tam asi případně objeví v ten jeden den před tou aktualizací. Asi o tom budou informovat ;)
 11. AW - Zrušení resetu účtu

  sorry no já to s toho článku hned nepochopil až Robo mně upozornil díky mu za to a debata na ofiku ukázala že to je jinak.
 12. AW - Zrušení resetu účtu

  Takže aktualizace já to špatně pochopil omlouvám se všem za špatnou informaci. Vezměte prosím na vědomí, že možnost Resetu účtu bude zrušena jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare. čili ta možnost tam podle všeho byla do teď i když měla být dávno ukončena a teď tedy bude poslední možnost pro ty co to do teď neudělali ...
 13. AW - Zrušení resetu účtu

  No tak jestli to není myšleno jen jako reset pro toho kdo to před tím nedělal? V tom aby se zase prase vyznalo... p.s. Psal jsem SS ať mi to vysvětlí...
 14. AW - Zrušení resetu účtu

  No takže udělat reset a pak naházet co bude zrovna dobrý no ni? :D
 15. AW - Zrušení resetu účtu

  Takže vrátili goldy nemáš ani je pak jo?
×