Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Dva ožralí si přivolali taxi. Taxikář když viděl že jsou opilí, tak jen
nastartoval motor, hned ho zhasl a řekl: "Už sme tu."
Tak mu dali peníze, jeden poděkoval, ale druhý mu vrazil nehoráznou ránu.
Taxikář myslel, že si všiml, že se s autem vůbec nepohnul z místa, přesto se optal: "Ta byla za co?"
A on mu odpověděl: "Příště neleť jak *****!!! Si nás mohl zabít!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

všichni říkají, že je Putin hajzl. Ale já myslím, že je to férovej chlap. Přivedl Ukrajinu do jiného stavu a chce si ji vzít.

Jo, hezký vtípek :-)

 

Sakra admine, nedopustil jsem se porušení pravidel, tak se mi netentuj do příspěvku!!!

Přiznej se, abych tě mohl nahlásit a podat na tebe stížnost!!!!!

Tohleto už přesahuje všechny mezky!

 

Napsal jsem jen bigdragonovi, v reakci na jeho vtipný příspěvek, že ve skutečnosti se zdá, že na Ukrajinu si brousí zuby spíše EU a potažmo Merkelová (neboli Německo) — a to zejména z toho důvodu, že Ukrajina by byla velmi levným zdrojem obilovin. Bylo to k věci a nedopustil jsem se tímto žádným způsobem porušení pravidel diskusního fóra. Takže takovouhle cenzuru už nedělej, protože nejen že se to příčí pravidlům slušného chování, ale sám porušuješ „administrátorský kodex“! V žádném případě si nemůžeš dovolit filtrovat a cenzurovat příspěvky ostatních dle svého osobního politického přesvědčení či svého světonázoru!

 

Reakci na vtípek sem ti tam nechal, tak co se rozčiluješ. Ta další narážka už s tím vtipem neměla co dělat, to už patří do článku o ukrajině v hyde parku.

 

Zde je téma vtipy srandovní a zajímavá videa obrazky, a ne politicke haraseni na tema ukrajina, takže pro mě to bylo OT!

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...