Jump to content

vspingu

Sponzor
 • Content Count

  628
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • TS3 Server

  Never Logged On

vspingu last won the day on October 25 2013

vspingu had the most liked content!

About vspingu

 • Rank
  V.I.P Legenda
 • Birthday 03/03/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olomouc

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vspingu

  Co posloucháte?

 2. vspingu

  WT - tanky

  1. rank sou sice srágory, ale mají docela funny faktor. Crusader mk. III je pro mě utrpení, ale poslední bitvu sem si jako záškodník užil. Překazil to oneshot od M3 Lee, který měl mrtvého řidiče, střelce a nabíječe....inu když chce hra smrt, tak bude smrt...
 3. vspingu

  WT - tanky

  Je tu jedna možnost. Střelit ji do kopulky nad střelcem. 2x se mi ji podařilo killnout, ale v historické bitvě je pravděpodobnost asi 1:100000000 že dostanu šanci ji tam trefit.
 4. vspingu

  WT - tanky

  Který 3==D vymyslel, že budou Němci IV. ranku hrát proti IS-3, když je neprostřelitelná.....(nemám vozidla v topu). To prostě dokud nevyzkoumám top munici, tak mám každou bitvu proti IS-3 leavnout?
 5. Víte, proč v Pákistánu nemají sexuální výchovu a autoškolu ve stejný den? . . . . . Aby si osel trošku odpočinul.
 6. vspingu

  WT - tanky

  Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jakým způsobem hra vybírá nejlepší skupinu? Mě to akorát tak omrdává....
 7. vspingu

  WT - tanky

  Tak já si tu účelově postěžoval, aby se mi MM zlepšil a povedlo se. Tu bitvo ovlivnilo to, že sem měl nahozeného Panthera Ausf. A. Když s Tigery chodím neustále proti IV, tak proč si s jednou nepomoci.
 8. vspingu

  WT - tanky

  Aneb proč mě nejvíc baví II. rank a III. rank s Tigerem stojí za pi*u....
 9. vspingu

  WT - tanky

  To já měl včera super bitvu v simulátoru s Pantherem ausf. D proti Shermanům. V prvním kusu mi 2x zničili dělo, v druhém kusu jednou zničili dělo a pak odrazem od mantletu zničili i tank. lucky guy
 10. vspingu

  WT - tanky

  Simulátor je fakt simulátor.......s Pz IV J střelím do boku M3 Lee, začně hořet, já to schytám od Shermana do mechanismu věže, tak zacouvu za barák abych se opravil (mapa Polsko). No a hořící M3 objede barák a ještě mě na 3 rány killne... real jak prase.
 11. vspingu

  WT - tanky

  Díky za info.....teď už vím proč dostávám asistenci, když odbouchnu tank a je nemožné aby ve stejnou vteřinu vystřelil i někdo jiný. A jo, ta hra mě baví. Hlavně za Němce na III. ranku -> 12 bitev - 1 výhra. Prostě dvojnásobek za první výhru dne sem chtěl stůj co stůj.
 12. vspingu

  WT - tanky

  Jako aspoň ten Panter (teď 6 killů) za něco stojí, k tomu třeba prémiová Pz IV, ale ten Tiger mi leze krkem. A jelikož je Rusů vždy víc (trilion Tigerů s jedním spawnem vs. trilion T-34-85 se dvěma spawny), tak je to samá prohra.
 13. vspingu

  WT - tanky

  Tak sem přesedlal na simulátor. Čekačka pár vteřin, ale ujistilo mě to v jednom: **** NA NĚMCE! To není ku*** možný co ta munice dělá! Tiger I na 30m dingne přímo do boku T-34! V další bitvě Panther v ulicích města dingne na 20m T-34 mezi věž a spodek! Nakonec sem tu T-34 dal na asi pátou ranu. A to sem se stejné bitvě dal T-34 přímo kolmo z boku krásně do munice, ještě mu poškrábal posádku s moduly a on si v klidu odjel.
 14. vspingu

  WT - tanky

  Nj budu tam muset zpět. Mě prostě nebaví čekat 5 minut ve frontě abych pak šel na jednu ránu do hangáru, tak sem zase uklouzl k arkádě.
 15. vspingu

  WT - tanky

  Štve mě to čím dál tím víc.... Koupil sem si ZUT-37, ještě ani jednou sem z něj nevystřelil. V každé bitvě stačí poskočit na nerovnosti a posádka umře. (vitalitu mám na 25-30) Tiger je nejojebanější tank ve hře, ta jeho munice je k smíchu. V reálu to louskalo tanky na kilometr, ve WT to je shopné čelně dingnout T-34-85 na 50m. Shermani jsou sice killeři jak prase (vše na 1-2 rány) jenže co mi je to platný když je to jediný tank ve hře zničitelný pádem letadla. V jedné bitvě oba moji Shermani zapáleni a zničeni letadlem. Poprvé na mě spadl Hurrican a podruhé mě zničil střelbou IL-2. Hlavně že já když letadlo hodím na lehký tank, tak mu to nic neudělá.
×
×
 • Create New...