Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Na co si dávat POZOR!

POZOR! Nová finta našich rómských spoluobčanů!!!
Ahojte, kdo je připraven, není překvapen. Zdravím Jarda Pozor nová finta hnědočechů Nakoupil jsem v marketu a lístek zahodil. Když jsem přijel s vozíkem k autu... přiběhl hnědočech a ztropil povyk, že prý jsem mu ukradl nákup. A že to v koši je jeho, má na to paragon (ten můj vyhozený) a zavolali policajty.Zachránilo mě, že jsem platil kartou. Když to cikán uslyšel, tak zdrhnul. Jinak bych ale podle policajta měl problém, protože doklad o zaplacení měl on, nikoli já. Prý se to množí, pokladní nic nedosvědčí, těm tam projde spousta lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Na co si dávat POZOR!

 

POZOR! Nová finta našich rómských spoluobčanů!!!

Ahojte, kdo je připraven, není překvapen. Zdravím Jarda Pozor nová finta hnědočechů Nakoupil jsem v marketu a lístek zahodil. Když jsem přijel s vozíkem k autu... přiběhl hnědočech a ztropil povyk, že prý jsem mu ukradl nákup. A že to v koši je jeho, má na to paragon (ten můj vyhozený) a zavolali policajty.Zachránilo mě, že jsem platil kartou. Když to cikán uslyšel, tak zdrhnul. Jinak bych ale podle policajta měl problém, protože doklad o zaplacení měl on, nikoli já. Prý se to množí, pokladní nic nedosvědčí, těm tam projde spousta lidí...

klídek, je to prý urban legend a hoax…

 

Tak teda hochu to je pravda u nas v chotebori uz to nejaky cizi romaci zkouseli, jezdej z jinejch mest aby je nikdo neznal.

 

 

No, tyhle zprávy se začaly na webu vyskytovat již v červnu loňského roku. Pominu-li, že by se cikán prohraboval v koši a měl to štěstí nalézt hned tu jednoznačně správnou účtenku — měl by stejně smolu.

Jinak i kdyby — názor nějakého monocajta by mne nezajímal. Ten se k tomu nemá co vyjadřovat a naopak měl by konat, to znamená předně zajistit dotyčného nepřízpusobivého, aby nemohl zdrhat. Pak by se přistoupilo k dokazování. Podle mého názoru by nedošlo ani k té první fázi…

Jinak — svědectví pokladní, především záznam z kamer (těmi jsou nákupní centra přímo skrz naskrz prošpikována) a platba kartou — jsou zcela neprůstřelné důkazy!

Upraveno uživatelem DinDin_snr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...