Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

No vidíš pro mě je to normální já mám doma postiženou 5 letou dceru co má downův syndrom.

Asi dva roky staré foto, ale je furt stejná teď teprve začíná stát. Tak si dovedeš představit co sní je starostí, jiní je strčí do ústavu ale já bych to v životě neudělal!

 

1393456334.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, už jsi to někam postoval - mimochodem vše nej s malou :-) - proto mě to trochu překvapilo. Asi to mám postavené jinak, mě to prostě nepobaví, sry. Jinak školou jsem nemyslel ústav, jde o zařízení, spíš školku, kam je ráno dáš a po práci vyzvedneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedné noci dorazil přítel se svou přítelkyní k ní domu. U vstupních dveří se začnou líbat na dobrou noc, a mladík začne být Pomalu vzrušený. Opře se dlaní o zeď, usměje se na ní a povídá: „Miláčku, co kdybys mi ho vykouřila?“
Ona zděšeně: „Zbláznil ses? Rodiče nás uvidí!“
„Ale prosím tě! V tuhle hodinu?“ Zubí se na ní.
„Ne. Dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby nás přistihli?“
„Ale jdi! Nikdo tu není, vaši už spí!“
„Ani náhodou, je to moc nebezpečné!“
„Prosím, prosím, Moc tě miluji?!?“
„Ne, ne a ne. Taky tě miluji, ale teď nemohu!“
„Jasně, že můžeš. Prosím?“
„Ne, ne. Fakt nemohu.“
„Moc prosím ... “
Najednou se na schodech rozsvítí světlo a ukáže se její mladší sestra v pyžamu, s rozcuchanou hlavou a rozespalým hlasem povídá:
„Taťka říká, že už ho máš vykouřit, nebo to mám udělat já. A máma vzkazuje, že kdyby bylo třeba, tak to udělá klidně sama. Jen ať už proboha dá pryč ruku z toho zvonku!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

No, DHL je rychlejší už po třetí. Napřed jsem to sem dával já, George to pro jistotu zopakoval o den později. No a nyní pro velký úspěch ještě i ty… :-)

 

 

 

 

Čtyři kamarádi se už dávno dohodli, že pojedou na pořádnou pařbu pod stany. Dva dny před odjezdem najednou říká jeden z nich:„Sorry ,kluci ,ale manželka mě nechce pustit ,tak si to užijte beze mně...“ Ostatní jsou samozřejmě namíchnutí, že jim trhá partu. Ale mají už všechno nakoupené, a tak se rozhodli, že jedou tedy jen ve třech. Za dva dny přijedou na místo, čtvrtý kamarád už je tam ,stan postavený, v ohništi hoří oheň, pivo se chladí a dřevo nachystané na celý víkend. Ptají se ho,jak je to možné, když jim říkal, že nemůže. „No ,páni, včera večer si sedím na gauči, piju si pivo, koukám na fotbal. Najednou se manželka přikradla, zakryla mi oči a když mě pustila, tak tam stála v průsvitném spodním prádle. Potom mě vzala do ložnice.Tam hořely svíčky, po zemi plátky růží a na posteli pouta. Řekla mi, ať ji přivážu k posteli.Když jsem to udělal, pokračovala: Teď můžeš dělat, co jen chceš. No a tak jsem tady!“

 

 

Doba je asi opravdu zlá, když i pozitivní činy dnes vzbuzují odmítavé až zlé reakce. Člověk takhle pochválí fakt hezkej knír a hned se dotyčná urazí…

 

 

Jede jeptiška taxíkem a zpozoruje, že si ji taxikář neustále prohlíží ve zpětném zrcátku. Ptá se ho tedy: „Proč na mě neustále hledíš, synu? Máš něco na srdci?“ „Ále… mám, ale to se nehodí říkat,“ povzdychne si taxikář. „Synu, mně můžeš říci cokoli, jsem v řádu již dlouho a lecčemu jsem zvyklá,“ povzbudí jej jeptiška. „No, sestro, již od dětství mám tajné přání, aby mi ho jeptiška vykouřila,“ svěří se taxikář. „Tvoje přání se ti může splnit, ale musíš splňovat dvě podmínky,“ odvětí jeptiška. „A jaké, sestro?“ zvědavě se ptá taxikář. „Musíš být svobodný a katolík,“ na to jeptiška. „No, ale já obě podmínky splňuju!“ zaraduje se taxikář.“Tak někde v klidu zastav,“ poradí mu jeptiška. Taxikář zastaví na opuštěném místě a jeptiška se dá do kouření. Vtom si všimne, že taxikář brečí. „Co se stalo, synu? Proč pláčeš?“"Víte, sestro, já jsem vám lhal. Já jsem žid a ženatej…“ „Nic si z toho nedělej, synu. Já jsem Karel a jedu na maškarní…“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...