Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jo, hezký vtípek :-)

 

Sakra admine, nedopustil jsem se porušení pravidel, tak se mi netentuj do příspěvku!!!

Přiznej se, abych tě mohl nahlásit a podat na tebe stížnost!!!!!

Tohleto už přesahuje všechny mezky!

 

 

 

 

A co se týče mojí práce, od toho sem tu abych ti tvoje (vaše) příspěvky kontroloval a přepisoval, mazal atd. Když do daného tématu nepatří nebo jsou do daného tématu nevhodná. Nejsi tu první den abys nevěděl jak se tu máš chovat a jak psát příspěvky, nechápu proč mě tady osočuješ a ještě si chceš jít stěžovat. Kdy už pochopíte že je to naše práce aby se tu dodržovala nějaká pravidla psaní příspěvků!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jo je to stary jen jinej klip a jeste horsi vulgarita, za me uz je to opravdu dost vulgarni na to ze sem chodi i mladsi useri.

Ehh... Nerad bych kecal, ale nebyls to náhodou ty kdo sem dával ženský nahoře bez? A vzhledem, k tomu že kdokoliv kdo kdy vstoupil do vzdělávacího systému už umí nadávat jek dlaždič, tak mi tohle přijde vcelku neškodný.

 

<on> Tvoji rodiče už odjeli?

<ona> Jojo, barák je teď celý můj, MUHEHEHEHE!

<on> Užíváš si svobodu tancováním nahá ve svém pokoji?

<ona> OU yea!

<ona> Počkat... Jak to víš?

<on> Máš odtáhnuté žaluzie... 

 

 

Jednou rukou si s tebou píšu a druhou rukou na tebe myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehh... Nerad bych kecal, ale nebyls to náhodou ty kdo sem dával ženský nahoře bez? A vzhledem, k tomu že kdokoliv kdo kdy vstoupil do vzdělávacího systému

 

 

Tak to už nepamatuju, ale ženské poprsí vidí každej den v televizi třeba v reklamě na šampon. Ale to nadavaní fakt dost divnej příklad, nebo snad slyšíš v reklamách takovéto vulgarity?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už nepamatuju, ale ženské poprsí vidí každej den v televizi třeba v reklamě na šampon. Ale to nadavaní fakt dost divnej příklad, nebo snad slyšíš v reklamách takovéto vulgarity?

Ok ok. Když myslíš. Ale proč dávat jako příklad reklamu? Filmy, videa, ostatní lidi. Sprostý nadávání nemůžeš chtít mazat s tim, že je to morální ochrana mladších(viz ti mladší useři). Mladší dítě, který neumí nadávat pravděpodobně nemá ani přístup k netu, takže je to jedno. Netvrdim, že to neni divný, ale... Prostě jinej level. 

 

Fakt je, že sem to video, který tuhle konverzaci odstartovalo kromě asi prvních 10-ti sekund vlastně ani neviděl. Takže bych měl radši sklapnout a nechat to bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z operačního sálu vyjde unavený doktor, na lavičce ho čeká zkroušený mladý muž. 
"Pane vaši ženu se nám podařilo stabilizovat. Bohužel, upadla do kómatu a v takových případech je prognóza i na několik desítek roků. Manželce budete muset 3x denně podávat umělou výživu hadičkou, vždy po pár hodinách ji musíte otočit, aby nedocházelo k proleženinám, měnit jí savé vložky na malou potřebu, umývat ji po velké a přitom k ní něžně a laskavě mluvit, protože je celkem možné, že bude všechno vnímat a slyšet. Po dvaceti letech se může stát, že se na chvilku probere, otevře oči, pozná vás, usměje se a znovu upadne do kómatu na dalších dvacet let." 
Doktor chvíli pozoruje mladého muže, jak postupně bledne, zelená a jinak mění barvy. Potom ho kamarádsky poplácá po zádech a říká: 
"Nebojte se! To byl jen žert. Nepřežila to."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...