Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Spíš je to k pláči ale třeba se někdo zasměje. Tohle jsem teď našel na novinkách, jako reakci na to, že k nám jezdí poláci odesílat zahraniční poštu.

 

To za komunistů k nám zase jezdili rakušáci telefonovat do celého světa.Takové tady byli časy!A hlavně ceny!

 

Že tam má hrubku jenom potvrzuje to, jaký to je kovaný a blbý soudruh !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš je to k pláči ale třeba se někdo zasměje. Tohle jsem teď našel na novinkách, jako reakci na to, že k nám jezdí poláci odesílat zahraniční poštu.

 

To za komunistů k nám zase jezdili rakušáci telefonovat do celého světa.Takové tady byli časy!A hlavně ceny!

 

Že tam má hrubku jenom potvrzuje to, jaký to je kovaný a blbý soudruh !!!

co si myslet o tobě, když pleteš Češtinu do politiky? :-D (nebo vlastně do čeho...)

 

Space engineers je hra od Českých vývojářů...

 

1904237_292986420854688_2132097841_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane průvodčí," ptá se cestující, kdy bude tento vlak v Libni?" "Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví." "Vy si děláte legraci? Já nutně potřebuji vystoupit v Libni! Nedalo by se to nějak zařídit?" "No, jedna možnost by tu byla." Vlak tedy vjíždí do nádraží a průvodčí drží cestujícího vysoko za sako. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí jej polalu spouští dolů, až se chlápek dotkne země.. jeho nohy kmitají neuvěřitelnou rychlostí. Už je to jen běh. Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, chytí jej za límec a vtáhne dovnitř: "Chlape, máte štěstí, že jsem tu stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...