Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zvedák: Mně taky spadla huba, když jsem se podíval na EFR za Tetrarch... mám tam nějakejch 2400 nebo tak něco, to jsem teda hrál tak 15-20 bitek, ale i tak mě to u tanku, kterýho jsem se pak zbavil protože mě nebavil, dost ... pobavilo, řekněme :-)

 

Jinak k dnešku - po výletu na kole jsem akorát dodělal doubly, celkem to šlo, na sedmi strojích doubly za hodinku a něco, ale několikrát jsem měl momenty, kdy jsem si říkal, že kdyby se mi ta hra mohla smát do xichtu, tak to namouduši dělá :-) Znáte takovej ten pocit, jak jedete na skoro mrtvýho enemáka, sami taky zrovna moc HP nemáte a on vás MINE, vám dojíždí reload, ještě sekundička zbejvá, a vy se jen v duchu modlíte - andělíčku můj strážníčku, dopřej mému granátíčku, natrhnout ***** tamtomu zmrdíčku... Maminkoo, jen ať to proboha nedingne... Vystřelíte a NIC, protože to samozřejmě DINGLO :-) To ta hra snad dělá naschvál, kdybych byl takovej konspirátor jako někteří tady, tak řeknu, že je to určitě nějaká temná magie a spiknutí WG... Takhle jsem nad tím jen zakroutil hlavou a zasmál se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po týdenní dovolené na Moravě sem u WOT rychle vystřízlivěl. :Smile_sceptic: Sobota a neděle hnus win 40 a 43%, včera chvilka večer a win 50% snad se to bude dále zlepšovat. Ještě že sem si dovezl dost dobrého vínka z Hané pro zlepšení nálady. Muškát moravský z Polešovic je opravdu luxusní. :Smile_veryhappy:

Prodal sem Lorejnu, kterou sem koupil v superakci před patchem za účelem zisku než jí přesunuli na 9 tier. Zkoušel sem s ní i něco odjezdit, ale byl to takovej opruz že šla z garáže, ovšem s 500k stříbrnejch navrch. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 bitev s Pantherem I - 13 proher, pokaždé se angažoval nějakej vůl v premiaku jako například Lowe, T34, Super Pershing kteří to řídí jako idioti a prohrají bitvu tak lacině že se mi chce plakat. Lidi, to že jste si za nějaký kačky koupily imba tank z vás nedělá super tankisty. První si to vyexpěte na 8-9 tier a pak si kupte premiak, protože pak budou jen oči pro pláč. Fakt se mi z té demence chtělo plakat. A další experti o víkendu v KV-1s a VK3601, samo lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska supr... Asi nějaký skvrny na slunci, nebo co?! Každopádně s kámošem jsme necelý tři hodinky pařili, většinou Tiger + AMX M4 45, když jsme to rozbili a bylo dlouho do konce bitvy, tak jsme vzali něco jinýho... Mně se dneska s Tigříkem hrálo fakt bombově... A většina bitek výhry :-) Asi nej bitka, byť se nevyhrálo, byla tahle...

 

http://www.ulozto.cz...-line-wotreplay

 

Aneb jak udělat Boltera, i když většinu bitvy leží nabíječ v krvi :-)

 

EDIT: Že bych si za začátek měl místy dát přes držku, a že jsem měl v některejch momentech kliku jak kráva, to psát nemusíte, to vím ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se vrátil z dovolené v Adršpachu.Člověk by nevěřil,že siemka najde vyškrábaný v pískovci ve skalách.Nic se nezměnilo.S E50M se stále nedaří.Remíza na Malinovce mi utekla o 5 sekund,když jsem zbyl sám proti šesti enemákům.Aspoň mě hřálo u srdce,že jsem smáznul jednoho enemáka v IS 8,který měl na kontě 5 našich a pořád vypisoval next.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se vrátil z dovolené v Adršpachu.Člověk by nevěřil,že siemka najde vyškrábaný v pískovci ve skalách.Nic se nezměnilo.S E50M se stále nedaří.Remíza na Malinovce mi utekla o 5 sekund,když jsem zbyl sám proti šesti enemákům.Aspoň mě hřálo u srdce,že jsem smáznul jednoho enemáka v IS 8,který měl na kontě 5 našich a pořád vypisoval next.

 

tak to si mě rozbil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 8 dnech si nadržený jdu zahrát WOT...obecně dobrý, ale zachranuje to jen má armáda prcků...hrát sám větší třídu jak 4 nemá cenu. To už jsem rezignoval...nebudu vypisovat co kdo dělal...je to pořád dokola. Ale že to dělají hráči v top tierech....to je ostuda. V četě pak super is Objectem 268..i když dohnat sním ty hrůzné začátky, kdy jsem za prvních 40 her hrál jen na schovávanou před arty....ale staty snad půjdou nahoru....už jich je méně. Dá se už i zahrát...

Ale jen v četě...S Ferdou jsem dal jednu hru a konec...nezkoušel jsem ani druhý pokus o dvojnásobek...další skupinu premium v topu bych už nervově nedal...pro ukázku...tohle byl jejich šéf....nick" Taorie". A to byli všichni tak nějak stejně "super". Dát 450 killů za 1777 her...hlavně že má všechny preimum tanky co existujou.

Čím dál víc si hraju jen tak pro funn prcky. S T18 či marderem je to pohoda. Artyn málo...a často si sám ten win zařídím.

Popravdě v top třídách jezdí ty samé negramotní opičky...jenže v top třídách to prostě sám dát nemůžu...

Už mám, vyexpéné kousky jako jsou JPII, M103. PzJg E100 a další...ale nekupuju je. Proč? Chci se bavit a nenervovat se...

To zas byl materiál...ještě že jedu zas na dovču.... WOT my chybět rozhodně nebude. Tolik lidské hlouposti...vidět najednou ....to se dlouhodobě nedá vydržet :Smile_Default: .

PS: a když už s JP vykřešu naději na WIN..i přes totální propadák našeho retard týmu, tak dvakrát dingnu z 20m KV1S.....dvakrát.....měla pouhých 263hp. Mít v ten okamžik u sebe ředitele WG ...tak mu urvu hlavu a ****** mu do krku :Smile_Default: (diplomaticky a inteligentně řečeno) :Smile_veryhappy::Smile-playing::Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se moc nedařilo. 10-9 nehratelné.Koupil sem Panthera a ve Stocku hruza + me to jeste solil MM. Ale ziskal sem Orlikovu medajlu s ALC AMX. Sundal sem IS, T29, Ferdu, E50, A jeste sem mohl met JT, ale až sem ho ustrilel na 100HP tak mě ho vyžrala T30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 8 dnech si nadržený jdu zahrát WOT...obecně dobrý, ale zachranuje to jen má armáda prcků...hrát sám větší třídu jak 4 nemá cenu. To už jsem rezignoval...nebudu vypisovat co kdo dělal...je to pořád dokola. Ale že to dělají hráči v top tierech....to je ostuda. V četě pak super is Objectem 268..i když dohnat sním ty hrůzné začátky, kdy jsem za prvních 40 her hrál jen na schovávanou před arty....ale staty snad půjdou nahoru....už jich je méně. Dá se už i zahrát...

Ale jen v četě...S Ferdou jsem dal jednu hru a konec...nezkoušel jsem ani druhý pokus o dvojnásobek...další skupinu premium v topu bych už nervově nedal...pro ukázku...tohle byl jejich šéf....nick" Taorie". A to byli všichni tak nějak stejně "super". Dát 450 killů za 1777 her...hlavně že má všechny preimum tanky co existujou.

Čím dál víc si hraju jen tak pro funn prcky. S T18 či marderem je to pohoda. Artyn málo...a často si sám ten win zařídím.

Popravdě v top třídách jezdí ty samé negramotní opičky...jenže v top třídách to prostě sám dát nemůžu...

Už mám, vyexpéné kousky jako jsou JPII, M103. PzJg E100 a další...ale nekupuju je. Proč? Chci se bavit a nenervovat se...

To zas byl materiál...ještě že jedu zas na dovču.... WOT my chybět rozhodně nebude. Tolik lidské hlouposti...vidět najednou ....to se dlouhodobě nedá vydržet :Smile_Default: .

PS: a když už s JP vykřešu naději na WIN..i přes totální propadák našeho retard týmu, tak dvakrát dingnu z 20m KV1S.....dvakrát.....měla pouhých 263hp. Mít v ten okamžik u sebe ředitele WG ...tak mu urvu hlavu a ****** mu do krku :Smile_Default: (diplomaticky a inteligentně řečeno) :Smile_veryhappy::Smile-playing::Smile-angry:

 

Nic si z toho švejku nedělej my měli včera vítězný horský průsmyk já byl s IS7 už zbývalo dorazit pouze Obj.261 na basi no věř tomu nebo ne ale třikrát se my ho podařilo dingnout pak my ho pomohla dorazit T-32 :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jle jen v četě...S Ferdou jsem dal jednu hru a konec...nezkoušel jsem ani druhý pokus o dvojnásobek...další skupinu premium v topu bych už nervově nedal...pro ukázku...tohle byl jejich šéf....nick" Taorie". A to byli všichni tak nějak stejně "super". Dát 450 killů za 1777 her...hlavně že má všechny preimum tanky co existujou.

 

Jsem se na toho človíčka podíval. Win ratio 43%, EFR 490 (!!!). Vzhledem k tomu, že má Loewe, T34, KV-5, tak bude hrát dost často v čele týmů. Takže prohra.. :Smile-angry: .

 

Tohle dle mého mínění současný největší problém WoT. Hráči této úrovně, kteří jsou díky premium tankům i na nejvyššších pozicích týmu. Největší průšvih je to, protože WgG toto odmítá vnímat (bodejť, jsou pro ně zlatým dolem)

:Smile_glasses:

 

Znechucují komunitu veteránů a zkušenějších hráčů, protože nemají šanci s touto kvalitou (!) v čele týmu na vyrovnaný boj.

 

Píšu toto často a stejně napíšu že to mám za zlé WG. ne podobným hráčům. Má to odreagování po práci, koupí si premium tank a drandí po mapě. Proč ne, na tom není nic špatně.

 

špatné je, že i já (a taky platící hráč), si chci taky užít pohodovou hru, což se vzájemně vylučuje... :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera totalny prepadak zo strany spoluhracov v prvych 5 bitkach, konecne vidim eff a viem co ma asi caka.....bohuzial vcera top tanky mantaci, ja dole robil som co sa dalo, nikto nikomu nepomahal, kempenie....tym padom brutalne porazky.....hlavne ze maju kupene premiove tanky a vobec ale vobec nevedia hrat :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se na toho človíčka podíval. Win ratio 43%, EFR 490 (!!!). Vzhledem k tomu, že má Loewe, T34, KV-5, tak bude hrát dost často v čele týmů. Takže prohra.. :Smile-angry: .

 

Tohle dle mého mínění současný největší problém WoT. Hráči této úrovně, kteří jsou díky premium tankům i na nejvyššších pozicích týmu. Největší průšvih je to, protože WgG toto odmítá vnímat (bodejť, jsou pro ně zlatým dolem)

:Smile_glasses:

 

Znechucují komunitu veteránů a zkušenějších hráčů, protože nemají šanci s touto kvalitou (!) v čele týmu na vyrovnaný boj.

 

Píšu toto často a stejně napíšu že to mám za zlé WG. ne podobným hráčům. Má to odreagování po práci, koupí si premium tank a drandí po mapě. Proč ne, na tom není nic špatně.

 

špatné je, že i já (a taky platící hráč), si chci taky užít pohodovou hru, což se vzájemně vylučuje... :Smile_sad:

 

Je třeba zavčasu vystřízlivět a WG za paskvil jménem WoT nic neplatit !!!

Když hraju tak už se nevztekám jen se směju, protože na mě WG jen prodělává :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První bitva dnes a jsem do běla rozžhavený!!! Na Arktidě jedu s T95 do kaňonu a píšu jim aby jeli někam jinam, páč máme 4 artyny a ty to spolu se mnou lehce udrží. Tým celkem slušný se šancí na výhru vyšší jak 60%. Ovšem 2 top tanky jsou lůzři s EFR kolem 800 a také se to potvrdilo. Do kaňonu se najebali spolu se mnou + se ještě další dva přidali. Dole začala otravovat IS-7, Lowe a IS-3. Naše IS-3 si stoupne uplně vlevo a i když mu píšu, že ho tam dá artyna, tak nereaguje a jen se snaží střílet po IS-7. Bác! A je po něm na jednu ránu od hyeny. Loweho jsem mezi tím dal na 2 rány a koukám, že už vedeme o 6 tanků. Vtom se zezadu kolem té hory hrne Batmobil. Klikám jak debil na mapu. Píšu do chatu. Reakce nulová. Batmobl vesele projede a zničí všechny 4 naše artyny. Plný kaňon debilů, kteří se ani neotočili. Prohra uplně zbytečná....je mi z toho nanic!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys ho Kanáre s T95 nedohnal? To je ale divný :Smile_teethhappy: , jo jo hluchí a slepí spoluhráči to je terno :Smile_great: Minulý týden sem byl v Mařaticích a oblezl nějaké sklípky v okolí a musím říci, že tam máte fakt dobré vínko a na WOT sem si ani nevzpomněl. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare, nic si z toho nedělej, to je klasika. Vždy, když hraju Arktidu na téhle straně mapy, jedu bránit tohle místo. Je to provařená mapa, provařené místo k průniku rychlých tanků a scoutů a stejně se nikdo neobtěžuje to hlídat. Max se tam nějaký trotl narve tak, že jakoby bude střílet na enemy bazi, přitom je vidět na kilometr a nechá se během první necelé minuty rozstřílet :Smile_sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys ho Kanáre s T95 nedohnal? To je ale divný :Smile_teethhappy: , jo jo hluchí a slepí spoluhráči to je terno :Smile_great: Minulý týden sem byl v Mařaticích a oblezl nějaké sklípky v okolí a musím říci, že tam máte fakt dobré vínko a na WOT sem si ani nevzpomněl. :Smile_blinky:

No, Jižní Morava, to je chlasturáj....celkem mám v životě smůlu ale narodit se, to se mi povedlo.....njn, to ale vlastně nebyla moje zásluha, co? :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se na toho človíčka podíval. Win ratio 43%, EFR 490 (!!!). Vzhledem k tomu, že má Loewe, T34, KV-5, tak bude hrát dost často v čele týmů. Takže prohra.. :Smile-angry: .

 

Tohle dle mého mínění současný největší problém WoT. Hráči této úrovně, kteří jsou díky premium tankům i na nejvyššších pozicích týmu. Největší průšvih je to, protože WgG toto odmítá vnímat (bodejť, jsou pro ně zlatým dolem)

:Smile_glasses:

 

Znechucují komunitu veteránů a zkušenějších hráčů, protože nemají šanci s touto kvalitou (!) v čele týmu na vyrovnaný boj.

 

Píšu toto často a stejně napíšu že to mám za zlé WG. ne podobným hráčům. Má to odreagování po práci, koupí si premium tank a drandí po mapě. Proč ne, na tom není nic špatně.

 

špatné je, že i já (a taky platící hráč), si chci taky užít pohodovou hru, což se vzájemně vylučuje... :Smile_sad:

A to si vem, že jsem měli v této hře 4 prémiáky! pak už byli jen 7 třídy(já JP)....A víš co jsem prohráli!?? Obranu v attack modu na mapě Karélii!!!!! Přitom s doboru obranou to capnout nelze....jenže 8 prémka napsaly do chatu..."best def is attack!" A všechny premkové 8 jely hrdě umřít.....neměl jsem slov....Z druhé strany se na mého Jp vyhrnulo 6x enemáků......3x jsem si vystřelil...ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys ho Kanáre s T95 nedohnal? To je ale divný :Smile_teethhappy: , jo jo hluchí a slepí spoluhráči to je terno :Smile_great: Minulý týden sem byl v Mařaticích a oblezl nějaké sklípky v okolí a musím říci, že tam máte fakt dobré vínko a na WOT sem si ani nevzpomněl. :Smile_blinky:

 

Co mi lezeš do honitby? :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...