Jump to content

Dadyn

Members
 • Content Count

  215
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • TS3 Server

  Never Logged On

Dadyn last won the day on February 24 2012

Dadyn had the most liked content!

About Dadyn

 • Rank
  Profesionál

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lhotka :)
 1. Kdo by mel zajem tak https://eu.alienwarearena.com rozdava kody. 300G + den premka. byl sem chvilku ve fronte. Ale vyplatilo se.
 2. Vzpomínám si na to. Na začátku jsem jich od tebe několik schytal a musel jsem se stáhnout.
 3. celkem dobrá hra. Ta moje stodola i něco trefila.
 4. Taky dík. Povedená hrá. Pěkně jsi jim nasypal. GJ. Trochu sem se bál těch rejží, peršana mám ve stoku. Ale nakonec sme je v těch kopcích rozmrd....
 5. Dadyn

  WOT - Denní hlášení

  jako mě se hrálo dobře i ve 3. a 7 mě nevadí. A to na Stugu nevozím hovnici
 6. Victory! Battle: Mines 24. února 2013 18:33:42 Vehicle: Leichttraktor Experience received: 10 770 (x5 for the first victory each day) Credits received: 26 698 Battle Achievements: Kolobanov's Medal, Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner
 7. Dadyn

  WOT - Denní hlášení

  Včera se dařilo. 28:4 pěkné hry. Projel sem skoro celou garáž.
 8. Dadyn

  rc tank jaký?

  Tak určitě vyber podle toho jak bude použivany. Vyrobce bych doporučil Heng Long, cena je přijatelná a kvalita se taky da. Samozřejmě u určitych typu tanku jsou tam nějaké chyby, někdy i velké.Ale všechno se da opravit. :) Hlavně kovovů převodovku, když k tomu budou i pasy neni to na škodu. Ale pokud budeš jezdit doma po linu tak plastove stačí. Ale jakmile koberec tak lepši kovové.
 9. Dadyn

  WOT - Denní hlášení

  Včera to celkem šlo. Ale jak píše švejk. Co ten MM předvaděl bylo něco. A to sme na hru čekali skoro minutu, 160t hráču online a nakonec tohle.
 10. Dadyn

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  To by taky šlo. Ale i tak se mě to zda divné.Ale asi to tak bude.
 11. Dadyn

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  To je jasně, že zaleži v čem sediš a do čeho to šiješ, třeba 6 do 8 a že LT dostane víc atd. to vím. Mě se jedna o tento připad, kdy je všechno stejné. Oba sme měli LT 4 lieru. střileli sme do stejných tanku. stali sme skoro vedle sebe. akorat on je dycky vyžral. A nechce se mě věřit, že 3 vyžrané tanky je vic jak +600DMG.+60dmg za spot,+7 bodu capu,+4 spotnuté, +2 poškozené.proste hledám co udelal tak suproveho.
 12. Dadyn

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Já sem žil v tom(nebo myslim, že to tak byvalo) že za kill neni nic.(jen prostě ta čarka na pažbě), že rozhodujici je DMG. spot, dmg za spot, cap, decap a možna obržene zasahy.
 13. Dadyn

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Takže když si budu střilet jen tak do prázdna, jezdit po mape jen tak, třeba pořad dokola abych co nejvic najezdil, pak skočim někde z utesu abych přišel o nějaké to HP tak dostanu víc expu??Proč se na to vůbec ptam. Měl sem včera bitvu. Kousek vedle me stal typek. střilel uplne nesmyslne a vždycky čekal až sem neco ustřilel na posledni ranu tak to pak vyžral. Nakonec dostal vic expu jak ja.Tak mě zajíma co mu ty jeho expy tak ovlivnilo. a tady moje uspěšnost.
 14. Dadyn

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Tak mám trapnou otázku. Co všechno ovlivnuje expy které po bitvě dostanete.Třeba: DMG,Kill,Spot,CAP,DECAP,Pečet vystřelených střel,Počet zásahu které dostanete,počet HP se kteryma dokončite bitvu,počet ujetých km, Střelbou do určitých tanku(jako třeba za TD je víc atd)vzdálenost na kterou střílite,nebo třeba britske tanky dostanou vic jak nemecke, prostě co všechno na to muže mět vliv.dík za odpoved.
 15. Dadyn

  WOT - Denní hlášení

  Včera jen 18 her. 15:3. hry celkém dobré. 5 se hrali dobře až na bůliky s houfnicema. Pěkně hry s VK4502A i s JT sem si krásně zastřílel, ikdyž jednou sem s nim prohral. A to diky tomu, že naše is7 jela na začátku kamikaze a 10 brit byl afk. 2 bitva na dolech byla super. U prcků to byla pohodička a posledni včerejší bitva a to Jagdpantherem na malinovce byla mazec. Jediná 7 ve hře jinak všechno 9 a 8. DMG jako prase. a 8 poškozenych. Krásně se mě šlo spinkat
×
×
 • Create New...