Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nevim nevim, ale pod pojmem velike mapy si teda predstavuji neco jienho, nicmene jak vypada ta treti mapa ? NIkde jsem ji nevidel, ani videjko na youtube neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera nebylo moc času tak to zhodnotím letmo

E-50M luxus a vrcholná spokojenost, ten posun tam jde znát

T-62A velice milé překvapení ten kanon nemůže být ruský a dingá velice pododobně jak T-54

Batmobil , ten kanon je podstatně lepší než byl ten starý, opět je z něho lovec medek

Celkově hodnotím patch pro mě kladně, včera jsme dojel T-30 tak dneska kupuju nástupce a uvidíme.

 

Je mi líto hráčů s heavy a td nižších tierů tyto stroje jsou momentálně trošku UP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera bylo vidět dost změn ve hře. Marder má jiný MM, protože se objevuje v nižších bitvách, kde jsem ho dříve neviděl. Přesněji v půlce týmu, kde na TOP místě je Minimaus.

 

MM drží mimo SPG a LT rozdíl v třídách +-2T a je to znát. Není to sice tak pestré, ale většina hráčů si víc zahraje. Také to vypadá, že na hru budou mít mnohem větší vliv čety a né jako doposud pouze ty v TOPu.

 

Co se bitev týká, tak takový normál. Více prohraných a každá čtvrtá bitva mód útok jak jinak na straně útočníků. Přes prohry zábavný den. Nepoužívám žádné úpravy originální hry a včera se mi nepodařilo dle složení týmů odhadnout předem výsledek bitvy, což bylo dříve běžné až v 35% bitev. Je celkem fajn prohrát bitvu díky vlastní neschopnosti a spoluhráčů než díky MM a jeho rozdělování strojů.

 

útoky s úspěšností 50/50 což bylo dříve také nemožné. Několikrát jsem byl v top třídě a vzal to přes pancíř jako již dříve. Na hrotu útoku jako spoter spoléhající, že to pancéřování chvíli vydrží. Zásadní rozdíl proti dřívějšku je v tom, že většina strojů v týmu je schopná aspoň trochu poškodit top stroje nepřítele, což útoku dost pomáhá. Prostě už se asi nebudou opakovat situace, kdy naspotuju Top nepřítel a 3-5 pět strojů jedoucích za mnou v odstupu ho nejsou schopný téměř poškodit.

 

Doufám, že včerejší den nebyla jen souhra okolností a v podobném duchu to bude pokračovat dál s jednou drobnější změnou a to je větší poměr výher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sem včera dal 14 her a udržel pouze 50% win. S Marderem jenom jedna hra, ale ten rozptyl děla je katastrofa, člověk se jen pohne a zelený kruh je přes půl obrazovky, uvidíme jak se s ním bude hrát dál. Su-85 s novým dělem zatím pohoda páč sem nepotkal KVčko tak nemůžu hodnotit. Nový mapy sem neměl vůbec a s T-54 sem po třech hrách nedal win :Smile_sceptic: Novýho darovanýho frantíka sem zatím nezkusil snad dneska, pořád nevím zda ho rovnou prodat za tímto účelem sem kopil zpětně AMX12 nebo aspoň vyzkoušet.

Pozitivum je, že všechny modifikace co sem měl fungujou i z patche 7.04 akorát EFR trochu zlobí, protože nezná nové tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak měl jsem z toho patche obrovskej strach... Ale musim říct, že po 7.1 konečně zase patch, kterej se docela poved.

 

- MM je znát, bitvy jsou o kapku vyrovnqanější, i když včera několik proher typu 3:15

- KV-5 měl jsem o "holku" strach, ale včera asi 4 bitvy a myslim, že se neztratí a prašulky vydělá

- Type 59 taky dobrý, je fakt znát, že ho nehází mezi X tiery...z toho plyne že vydělá prašule

- Německý OBER TD, myslim že to půjde, dá se prostřelit a navíc má brutální reload... Jen to na ní nechce vyrukovat s něčím co má reload 13-14s, to si pak člověk 2x vystřelit nestihne

- X tier medka asi fakt tolik hru neovlivní, většinou MM nasadí 1, max2 do hry a to není moc. Když pojedou ale třeba 3 v četě,pak to bude asi maso

- volitelné módy? Čekal jsem naivně, že v tomhle patchi už budou a nic, no tak snad příště. Nenávidím demence typu Prochorovka/Útok!!! Střetnutí mi nevadí, naopak je docela zábavný.

 

 

- No a na závěr pro mně poměrně důležitá věc MODIFIKACE. Musim s radostí konstatovat, že veškeré modifikace které jsem používal na 7.4 fungují i na 7.5, takže v tomhle za mně spokojenost.

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... No a na závěr pro mně poměrně důležitá věc MODIFIKACE. Musim s radostí konstatovat, že veškeré modifikace které jsem používal na 7.4 fungují i na 7.5, takže v tomhle za mně spokojenost.

 

:Smile_honoring:

 

Naprostý souhlas, tohle mě opravdu potěšilo. Jinak včera, díky tomu že jsem dostal nějaké volné expy (a to ani nevím za co ) jsem nasadil konečně na E-50 top kanon a hned se s ní hraje úplně jinak, cesta k E-50M bude zábavná.

Pak jsem projel celou garáža díky novému MM a štěstí to byl samý Win, kromě jedné prohry s S-35, takže spokojenost. Nových strojů jsem moc nepotkal, čekal jsem to podstatně horší :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem měl 30 000 000 stříbrných, tak jsem si pořídil JagdPz E-100, E50M a Jagdpanther II. Namontoval všude klasickou výbavu. A tím začínám opět hon na moje oblíbené Tankové eso.

S JagdPz E-100 jsem odehrál 7 bitev 6 win a vyřešil problém s ruskou řadou T-62A z boku na jednu a obj.268 čelně na dvě šlupky. Jedno razítko na pancíř vyjde na 2200 stříbrných.

Jinak E50M bude skvělý lovec artyn. Jagdpanther II je docela pohyblivé a rychlé TD s poměrně jiným stylem zaměřování než u Jagdpanthera I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten MM je bezva ne jen pro hru ale také XP a kredity hezky poskočily. Ovšem staré modifikace fungují divně protože mi to píše, že mám dobývat, když mám bránit a naopak..... :Smile_veryhappy: a také se mi tam objevují divné popisy v chatu. Namísto toho, pro koho to bude určeno TýM, VšEM, ČETA, tak tam mám nějaké kusy programového kódu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten MM je bezva ne jen pro hru ale také XP a kredity hezky poskočily. Ovšem staré modifikace fungují divně protože mi to píše, že mám dobývat, když mám bránit a naopak..... :Smile_veryhappy: a také se mi tam objevují divné popisy v chatu. Namísto toho, pro koho to bude určeno TýM, VšEM, ČETA, tak tam mám nějaké kusy programového kódu.

To obcas dela nejakej mod (vetsinou starej), kterej saha do "klicu" pro popisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní hlášení bych tak před půl hodinou zahrnul vulgarismy, jak jsem dneska naštvanej. Jezdím si T-62A a není hra, abych nepotkal 5 artyn. A samozřejmě, když mě trefí, tak nedostanu menší dgm než 700... 3x jsem šel za instant a to jednou od S-51, 2x T-62A a 1x obj. 704... Nevím, jestli je to jen můj pocit, ale každej moula vyrazil hrát s artynou, ale hlavně brutální dmg i od V artyn... Předpokládám, že si WG zase hrálo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedarí sa dnes. Prvé dva násobky išli ešte na prvý raz.

Trochu som sa potom potrápil s T-25, kde som si ale dve porážky bohate vynahradil win s top gun.

Podobne aj KT - tri porážky, štvrtá hra win a top gun.

A to bolo všetko, prehra za prehrou, nakoniec som to vypol.

 

EDIT: tak som to ešte zapol, dal s KT 5 kilov a získal lovca tankov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska fakt prima večer. S kámošem jsme jezdili čety, já M6, on ARL44, většinu her jsme vyhrávali a celkově prima. Přijde nám, že ten nový MM funguje docela OK. Takže za mě dnes rozohodně spokojenost :-)

 

MadSnake: Ty dmg od tier V mě zaujaly... už mám Hummela v garáži _hodně_ dlouho, ale takový dmg co mi tam občas padly v poslední době jsem fakt nikdy neviděl... do včerejška nebo předvčerejška jsem netušil, že Hummel může dát hit za 1000+ HP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se pochlubit, co se mi dneska přihodilo. Byl jsem otrávenej z trubek co furt hráli se mnou, tak že si spravim náladu v arty... Samozřejmě přišla mapa Port :Smile-angry: Ale co se tam dělo, to jsem nechápal, lítalo to přesně jak mělo, s M41 jsem dal jagdpanthera na ránu (wtf?) a skončilo to takhle http://i46.tinypic.com/nz6af.jpg Normálně by to nebylo nic moc, ale na týhle mapě podle mě dobrý a ten 1-shot jagdpanthera :Smile_teethhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal 37:21.....a je to zázrak. Páč půlku jsem jel s Objectem 268. Nebýt toho zpraseného MM na 10 třídách, kdy potkat skoro každou hru 4-7 artyn je samozřejmost, tak bych patch hodnotil na 1. Ale za ty nervy na 10 třídě má WG 3.

K čemu něco testují, když pak z toho vzejde totální paskvil? Myšleno hra na 10 třídě....neuvěřitelné množství lidí na WG během těchto her nadává....tohle Wg nezvádlo.

Ale jinak super...

Chtěl jsem si dát poslední nostalgickou hru s Marderem II než ho prodám....před patchem už mě nebavil jeho nepřesný kanon...už dávno jsem jeho ultra nadupanou posádku dal na 3 frantíka. Aktuálně na něm mám 87%. Mno a čuměl jsem...díky MM jsem 5 her, kdy jsem nejel proti 5 třídě získal top gun.

Neprodám ho :Smile_veryhappy: . Je to aktuálně nejvíc OP stroj ve WOTu....Marder na topu...to jsem nezažil :Smile_veryhappy: .

Ale super hry kompenzují hry proti 5 třídám. Tady se logicky jeho vliv lehce snížil. Ale nejde o merdera....celý den kdy jsem hrál proti 5...byly naše 5 totální šašíci...pokaždé.

Mám teď do středy volno...doufám, že nějak do té doby nenápadně poladí ten počet artyn. Za 43 her s Objectem 268 jsem rád za 56% win....musel jsem to vytáhnout z 41%!!!!

Ale zkuste vyhrát attack mód s TD a navíc proti 5 artynám....ten patch mohl být hodnocen jako nej, který kdy WG vydalo...škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zkuste vyhrát attack mód s TD a navíc proti 5 artynám....ten patch mohl být hodnocen jako nej, který kdy WG vydalo...škoda.

 

Zkoušeno, ale jen se 4 arty. Po několika takových bitvách jasná představa. Není kdo by útočil a díky řidčí útočné vlně a tomu, že se dost TD blbě otáčí snadněji projedou nepřátelské rychlé stroje a je to během pár minut útok s TD bez arty proti obráncům s velkým počtem arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tohoto patche jsem očekával vylepšení MM, možnost volby modu a zlepšení děla E100-ky. První bod se WG povedl, druhý neexistuje a třetí? Podle mne je už teď E 100, ze hry na publicu, totálně vyřazena. Reálně jde totiž pozorovat pouze prodloužení doby nabíjení, zvýšení přesnosti jsem opravdu pouhým okem nezaznamenal. Dal jsem s tím tankem včera tři hry a v jedné hře mi byl souzen vadný granát a ve druhé mi na 100 metrech přes úplné doměření šla střela o několik metrů jinam! To tzn. že cca 34 sec sem "mimo hru", ale enemy desítka mezi tím mohla 3x vystřelit.....já nevím, ale zřejmě opravdu nastala doba, kdy E100 prodám... :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co včera předváděl MM na 10 Tieru bylo šílené. Každá 2 hra 5 artyhumusů na každé straně. Pak zas jeden tym má o 4 X víc. V další zas o 7 IX víc. 90% her Mody. Co se týče winu tak to byl normalní den. Jinak sem opět koupil Stuga a je to s nim mazec jak zamlada. :Smile_veryhappy: Suprově sem si s ním zahrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koniasi - vitej v realite WoT kde wehrmacht tanky nikdy nebudou patrit mezi ty lepsi ... nicmene mohu te uklidnit, ze obdobnou situaci zazivaji vsechny X hevyny jelikoz WG tak dlouho varil a varil, az udelal takovy gulas v balancu ze hevyny jsou out

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koniasi - vitej v realite WoT kde wehrmacht tanky nikdy nebudou patrit mezi ty lepsi ... nicmene mohu te uklidnit, ze obdobnou situaci zazivaji vsechny X hevyny jelikoz WG tak dlouho varil a varil, az udelal takovy gulas v balancu ze hevyny jsou out

 

Trošku jsem doufal, že se mi s tím bude hrát podobně jak s E 75, ale to bohužel ne e.......jinak souhlasím s tím, že obecně X hev sou už takřka nehratelný. Nebo lépe řečeno, hraní desítek a bohužel už i dle mého devítek, je strašná pruda a nuda! Mě osobně to nejvíc baví 7-8 tier, tam mám chvílama pocit, že to mohu aji trochu ovlivnit.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000x napíšu: "NEBUDU S TD NIKDY JEZDIT DOPŘEDU, I KDYŽ SE NĚKAM ŽENE JAKO BLBEC NĚKDO Z TÝMU, JÁ MU CHCI POMOCI A OBA TEM ZAŘVEME PROTOŽE CELÝ TÝM JEDE DRUHOU STRANOU". Mam nahrÁno už dost her na to, abych to nedělal... a stejně...nemohu si pomoci... vidím masakrovat spoluhrÁče a jedu mu pomoci...až mozek mi říkÁ, vykašli se na to... stejně je on už ztracenej ..... a stejně tam s tou s TD stodolou jedu ...uf .. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...