Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

Hele, to už jsu tak nahluchlý a nebo fakt slyším ve verzi 7.5 v jedné zahajovací hlášce „vpřirážíme!“ či dokonce „přirážíme!“?

Jak to ten mluvka vlastně myslel?

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem potkali jako enemy hráče s nickem "WG gamescom". Asi dostanu ban, ale bylo třeba mu vysvětlit že takhle jde WOT do háje....

celý den pohoda....vezmu Object 268 v 7 večer a je konec....6 artyn na každé straně a navíc attack mod...k tomu měl enemáck jako obránce 2x T50-2..my nic.

Já jim vynadal...no ulevil jsem si. Ze 4 her 3 losty....myslím s Objectem. Všechny tři hry byly módy a arty párty....jediná hra s normálním počtem artyn..my win a já navíc topíka. O toho nejde, ale nechci se 80% hry s 10 třídou někde krčit za barákem aby mě ti hrdinové nesmahnuly.....

Takže zas beru Mardera a kašlu na Top třídy.....moje TD 10 třídy jsem jmenuje Object 268...ne "svačinka pro artyny".....

Ale krásně jsem si ulevil tóó jóó :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S E50M jsem měl tak do 60ti bitev win/lost cca 50/50.Od té doby to jde z kopce.Už nevím jak zahrát abych aspoň udělal dvojnásobek.Před chvílí jsem dohrál bitvu,kde jsem udělal 8 enemáků a vydělal 70 000 stříbrných bez premka(zbylo mi 8ks munice) a stejně jsme prohráli.Ještě mi kdosi napsal,že jsem noob,když jsem nedal zbývající T110 a IS 8.Asi by mi na to nestačili ani náboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze to nebylo v primym prenosu. Videli sme v prenosu E-75 a JgT. E-75 se jakz takz snazil ale nejaky kryti mu moc nerikalo. Ten s JgT se nechal ukazkove popravit. Oba gold munici i spotrebak. 9 skylu naklikanejch:)

 

Dneska sem koupil AMX M4 at trenuju na akci. Uz mam top delo a s tim to jde. 11 her - 10x win:) Dneska to celkove slo. 12win v rade a pak sem vzal Lorraina. Samozrejme lost. pak dalsi 3 winy a jeden lost s AMX a radsi jdu spat. Proc to takhle nejde kazdej den? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číše přetekla.....

Jak jedu stroje do 4 třády...ok. Ale jak vezmu 8,9 a 10 třídu je po zábavě. Když pominu ty cvičené opičky co to hrajou...ok. Ale ty dvě další záležitosti už překousnout nejde.....počet artyn a ty sasarný mody.

S velkou slávou si koupím JPII....zěším se na něj jako na Object 268....a stejně jako s Objectem jsem si sním ještě pořádně nezahrál.....11 her, 12 killů, 55%win a hlavně trapných 1660dmg na hru. A proč? protože ti naprostí ignoranti z WG nám dali z 12 her 10 modů!!!!!

Už toho mám fakt plný zuby...poslal jsem rodinku ke tchnýni, že se v pohodě zapařím....lejno....jen jsem nasraný.

Za 21h mi končí prémko....vždy jsem ho obnovil, protože jsem chtěl 3 členou četu. Na to kašlu...dvjčlená bude stačit. Ani korunu už neuvidí....

takový dva super stroje a co jsem snima zatím zahrál? Možná tak na schovávanou....

Tohle byla poslední kapka. Do doby než dají možnost výběru modu jim nedám nic....mám 27 milionu...a stejně budu hrát prcky. Ti si na sebe vydělají i nez prémka.

Hrozně WG zmachrovatěl...hrozně....ale ono se jim to vrátí. Až neskutečně lidí do chatu nadává...to jsem ještě nezažil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dvou dnesch utrpení, kdy jsem většinou hrál tier X si musím na pár dní dát oraz na tieru 5-7. Už jsem úplně zapomněl, proč jsem přestal kdysy hrát s IS-7 a tyhle dny mi to bohužel připomenuly. Takovéhla zvěrstva, co předvádí hráči s tierem X se jen tak nevidí ani na menších tierech. Lemming, absolutní sobectví, nehlídání enemy scouta, vyjíždění na jatka po jednom, nebránění vlastní báze....atd, atd.. A bohužel velkou měrou se na tom podílejí hráči z CW. Zřejmě public berou jen jako zábavu, kde jim nesejde na tom ,jak bitva dopadne- jen si něco vyzkoušet, popř. si zastřílet. Samozřejmě čest výjimkám, jenže na 1povedenou bitvu vyjde min.5 tragických (ať z naší nebo enemy strany) a to už se zábavou nemá nic společného :Smile_sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle čeho poznáš hráče z CW? Já to nějak neumím.... :Smile_sceptic:

 

Kanáre poradím ti- za jménem mají název klanu v závorce :Smile_veryhappy: . Ale bych byl pozitvní- potkal jsem se v jedné bitvě s maníkem z BIA, měl M103 a spolu jsme udrželi jednu stranu proti mapy proti IS-8, KT, T28, Tigrovi. Zahrál naprosto parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom už tomu vůbec nerozumím, proč se alespoň v tom případě na publicu nesnaží zahrát něco kloudného....

Členství v klanu ještě nic neznamená. Když bys měl XVM, tak bys viděl, že je halda klanů, kteří mají hráče naprosto podprůměrné. Běžně třeba vidím v klanech hráče s EFR nižším, jak 800 a to už jsou na 95% hráči, kteří nezahrají vůbec nic, jenom chcípnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klan není žádnou zárukou kvalitního hráče. Klan si může založit každý, taky to tak vypadá :Smile_sad:

 

Jistě jsou klany, kteří mezi sebe nevezmou ichtyla a vybírají mezi sebe jen kvalitní hráče, ale těch bude z celkového množství klanů menšina. Drtivá, tipl bych si.

 

P.S. Kanár byl rychlejší :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjišťuju, že se mi nějak záhadně hraje nejlépe mezi půlnocí a 01h ráno... to jsou samé win.... ráno to taky bývá dobré.... ale jakmile k tomu sednu večer... cca od 16h do 23h... tak je to děs... říkal sem si...je to náhoda... jenže už se mi to opakuje asi měsíc... :-) Tak nevím.... asi mimozemšťani.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjišťuju, že se mi nějak záhadně hraje nejlépe mezi půlnocí a 01h ráno... to jsou samé win.... ráno to taky bývá dobré.... ale jakmile k tomu sednu večer... cca od 16h do 23h... tak je to děs... říkal sem si...je to náhoda... jenže už se mi to opakuje asi měsíc... :-) Tak nevím.... asi mimozemšťani.. :-)

 

Už tady tu teorii někdo také propagoval :Smile_Default: . Já to párkrát vyzkoušel, když byl čas ,ale vyšlo to vždy na víkend, takže naprostá katastrofa. Přičítám to ale tomu, že se otcové od rodin vracejí v tenhle čas z hospody s tím, že si ještě před spaním dají pár her. Vím o čem mluvím, občas jsem v takovém stavu taky zkoušel hrát :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všechny hry super...celá garáž...pak vezmu Object 268 nebo nového JPII a je konec.....mody nebo arty párty.....

Z 63% jsem si Object sundal na 56%. jestli jsem dřív neměl artyny rád, tak ted je ultra nesnáším.....i ty co za ně hrajou...ta hra je od 8 třídy výše nehratelná a nezábavná.

Ale jinak dneska super....tedy mimo tyhle "výšiny". Od 8 třídy tožim hrajem World of Arty.....ubožáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku zdarec. Ja to mám podobne s JgpzE100. pořad jen mody a artyhumus. A tyhle stroje ty mody uplne extra přitahují. Mužu odehrat x bitev s čim koliv, ale jak vezmu JgpzE100 tak je jasné, že to bude mod. A kdyxž to neni mod tak Artyparty. Cely tyden každy den si dam s JgpzE100 2- 3 bitvy a přestanu. Ne že by za to mohla kvalita jgpzE100. :Smile_blinky: všechno maji na vine hlavně mody a pak humus. Mužu odehrat x her s čím koliv a v pohode. Ale jak vezmu JgpzE100 tak na 90% dostanu utok a na 50% prochorovku. Co tak vzpominam tak za tech 90 her co s nim mam sem asi jen 2x branil. Všechno utok utok utok. A to mě neba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...