Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

švejku zdarec. Ja to mám podobne s JgpzE100. pořad jen mody a artyhumus. A tyhle stroje ty mody uplne extra přitahují. Mužu odehrat x bitev s čim koliv, ale jak vezmu JgpzE100 tak je jasné, že to bude mod. A kdyxž to neni mod tak Artyparty. Cely tyden každy den si dam s JgpzE100 2- 3 bitvy a přestanu. Ne že by za to mohla kvalita jgpzE100. :Smile_blinky: všechno maji na vine hlavně mody a pak humus. Mužu odehrat x her s čím koliv a v pohode. Ale jak vezmu JgpzE100 tak na 90% dostanu utok a na 50% prochorovku. Co tak vzpominam tak za tech 90 her co s nim mam sem asi jen 2x branil. Všechno utok utok utok. A to mě neba.

Přesně....ale je to hrozná škoda. nejvíc mě totiž štve, že si čéék těch strojů vůbec neužije....než jsem vyexpil 301 000...a pak co za to dostanu? Ob hru arty párty nebo mód. To je hrozná škoda....to samé JPII. Zahrál jsem si 20 her a ani jedna nebyla ono....pořád něco...mod, artyny ....a když se raduju že je normální hra a málo artyn, tak máme šašíky v týmu....

Další hnus je fakt, že jsem pak tak vytočený, že dělám chyby...ale fakt hustý. Daleko více trefuju pásy enemáků v případě, že je mám dorazit apod.

Prostě už instinktivně chvátám..ani pořádně nezamířím...a rychle zpět za barák aby mě netrefila artyna....chyba za chybou....už mě ta hra na schovávanou nebaví.

No prémko skončilo....mám do něděle dovču...pak pojedu jen stroje do 6 třídy. Sem tam zkusím top třídy v četě. Počkám na patch....WG to musí řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redshire, PZ 3/4, jen lepší dělo, motor a rádio. Normální bitva.

Začinali jsme nahoře, po startu jsem jel doprava, že je zkusíme protlačit na pravý straně. No, jel jsem tam sám, zbytek doleva nebo na kopec. Tak nějak jsme dostávali na zadek a pak jsem si všiml Pz IV u pravého kraje. Podařilo se mi ho zrušit bez ztráty HP (zezačátku se staral o někoho na kopci) a pak mě napadl šílenej nápad. V tu dobu to bylo asi 9:3. Zkusil jsem se rozjet a protlačit sám. Jak to dopadlo, podívejte se sami :Smile_teethhappy:

http://mwreplays.com...y/6DY2TRIR2R7X/

Prostě úplná haluz výhra. Ale taková hra potěší.

 

Také jsem si oblíbil ELC, je to super skautík, maskovačka a bino, posádka maskování. člověk někam vyjede a doufá, že ty spotlý někdo trefí. Když jo, většinou se podaří prorazit a pak zabírat. ER se poslední dobou hezky zvedá :Smile-playing:

 

Na letišti jsem byl někde v kopci, úzká cestička, ostřeluju M6 pod kopcem a pak koukám, že něco vystřelilo za mnou a hned nato vedle mě zaparkoval Stug III. Koukám a on to je enemák. Já měl 60HP, na 5m minul a když mě chtěl napálit tak se taky netrefil. Já ho tlemil jako ještě nikoho, pak jsem ho dorazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejk ad.JPII.....tohle jsem s JPII zažíval od samého začátku.Projel jsem garáž se svým standartním win. průměrem,ale jak jsem vlezl do JPII nebo Maxe tak konečná....4x prohra 1x win a pořád do kola.U Maxe to bylo spíŠ dáno nepřizpůsobením se k jeho vlastnostem,ale u JPII to bylo Štěstím na ony ŠaŠíky.Takovou bezradnost v bitvách jsem dlouho nezažil.Flustrující na tom je že člověk by ho jezdil celý večer,ale za těhle současných podmínek se to prostě nedá.Na to nemám nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím ze šumavy z místní knajpy :) je tu krásná příroda, ještě krásnéjší holky a vůbec je to tadyfajn. zítra se vracím domů, tak hned vytáhnu m48 a ausf m. jinak jsem se dneska mrkl na stránky podpory, jak mi odpověděli a ono jo! udělali mi radost, změnili mi herní nickname k lepší čitelnosti :) asi měl chlap nějakou vyjimečně dobrou náladu, ale i tak, třikrát hurá pro českou podporu! :) taky mám radost že forum furt běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem hrál stihl dvě hry, jedna byla celkem klasická že ničím nepřekvapila a druhá parádní! V krátkosti: První bitva: Kampingovka. My jsme se ,,narodili" na kopci, píšu ( jako vzdy) at tam zustane jen par tanku, a zbytek se rozjede na obe strany. ( Ja hral jako treti nejsilnejsi tank s VK3601) Nakonec vyjeli ke kostelu jen 2x PZIV a já. Chvíli jsme odrazeli utok, z druhe strany uz do nich sili enemaci a padalo to tam jak jabka na podzim. Já s pezetkama jsme to docela kropili ze pres nas nikdo neprosel, nakonec jsem zustal ja, pezetka tuhy, enemaci taky a koukam na score, a zustal jsem jen ja, a arty asi proti 10 enemakum :-DDD rozjel jsem se teda dolu ze najdu aspon nepretelskou artinu, a jeste jsem si rejpl ma oblbibena veta: ja jsem to rikal, nebo jak to jde na kopecku mrtvoly? :-D mrtvy comrades mi nadavali do noobu protoze jsem odmítl jet rusit cap na zakladne. Nakonec jsem to prezil a prohra. No a to druhé: jí opet s Vkčkem v osobnim souboji s T29. Ona mela ubrano tak 80 hp, ja plno. A uz jsme do sebe jeli. Povedlo se mi zajít tak daleko ze T29 mela jen 60 hp a ja asi deset, ale nakonec jsem pri prestrelovani se dingl a on me zrusil. S protivnikem jsme si jeste na chatu vymenili pochvalné komenty a podekovani za dobry souboj. :) A to jsou lidičky momenty kvuli ktere mam radost tuto hru hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že sem toho od minulýho tejdne moc nenahrál. Byla u nás tchýně a neteř, které je 6 let a pořád se ptala proč si hraju, když už sem dospělej :Smile_veryhappy: Tak sem se musel krotit, no včera odjeli a dal sem si konečně 2 hodiny WOTko. Na co sem šáhnul to se dařilo až neskutečně, předešlý dny sem měl win 38 a 45 % což byl neskutečnej vopruz. Včera samej win do doby než sem přerušil hraní večeří pak už to šlo z kopce, ale stejně 14 her win a 7 proher.

Prodal sem legendu KV-2 páč to už se nedalo, děsně pomalej a trol kanon už nebudí takový respekt, 107mm gun má malou damage a než se otočí věž, tak už mám medko za prdelí. Taky je pro svou pomalost oblíbenou sváčou pro artyny, kterých zase nějak přibývá. :Smile_sceptic:

Místo něj sem koupil KV-1 S, tento tank potkávám s T14 (pro mne vždy konečná, já neprostřelím on mně dá na dvě rány) a hrozně se mi líbí. Hodil sem ho za volňásky do full (chyběla jen věž a pásy) a nasadil 122 mm gun. První bitva 5 killů, víc enemy na mně nezbylo,ocelovka, rozparovač, a tankista II třídy. Tento tank má velmi příznivý MM, byl sem jednou v topu a nejvíc do poloviny, což je paráda. Tanky ze spodu tabulky vypínám na ránu a damage 400 je luxusní, tank je přitom dost rychlej. Zatím jen pár her, ale vypadá to že bude mojim oblíbencem :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera by se dalo mluvit jen o dvou bitvách. První kempingovka obrana, kdy já s 3601čkou mezi horním losem se mi nějak nechtělo dolů. Všichni vlítli na obě strany a zůstali jsme na kopci jen já, arty a jedna T28čka (díky bohu za ten jeho 57mm lauf). Samo celej team na obou stranách během pár minut vychcípal a mrtvoly se do nás opřely, že jsme kempeři, noobové a podobný kecy. Skončili jsme tak, že já měl pět killů, T28 taky a arty 4 killy. Zbyla jim jen arty a tak sme si s T28 dali každej jednu stranu a jelo se lovit. On měl větší štěstí.

Pak já KV1S, Dubový lesík, kde jsme s 3601 sami jeli do města a když nám kompletně město zčervenalo, tak už tam nikdo z teamu nejel. Všichni udělali čelem vzad a prchli přes trať. S VKčkem jsme postupně sestříleli celý město. Já sundal top enemáků, 2x KV1S, VK 3001h a T150. VKčko udělalo černou práci s dvěma PZ4, Wolverinem, SU-85 a M4. Zakempený PZ 3/4 dala arty. Málokdy se mi stane, že dáme přesilu 2:10. Já končil s 80HP a za munici jsem dal přes 20000 stříbrnejch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy sem velice rád, když zničím 50% všech nepřátelských tanků z celkového počtu zničených enemáků naším týmem. Nicméně když pak člověk zjistí, že těch 50% je jeden zničený tank a on sám je předposlední živý ve svém týmu TAK JE NĚCO PROSTĚ šPATNĚ. Prohra 2:15. Prostě průser samozdřejmě high-tier bitva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme hráli klanovou rotu a na konec dne jsme dali bitvu se 13-ti Batmobily a 2 x E50M. Lidi, to byl neskutečný masakrrrrrrrr :Smile-playing: . Tuším, že jsme 4 bitvy vyhráli a tu poslední prohráli ale jen tak, tak protože nám pár posledních enemáků zdrhlo do města a tam se to holt nedá točit. :Smile_veryhappy: . Malinovka - obrana. Nééé, nic takového pěkně E50Mka na bázi a 13 Batmobilů obchvatem dolů a na poli jak indiáni kolem vozové hradby kolonistů. Naprostá šílenost....dobře se mi bude usínat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera Prochorovka, 2x po sobě útok, v obou případech se jelo hromadně středem a pravým přejezdem. První bitva 15-1, druhá 15-10. Vozidlo Tiger, celkem 6 killů. Jak jednoduché, když aspoň 50% lidí poslouchá pokyny někoho zkušeného. (nemyslím sebe :Smile_veryhappy: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera Prochorovka, 2x po sobě útok, v obou případech se jelo hromadně středem a pravým přejezdem. První bitva 15-1, druhá 15-10. Vozidlo Tiger, celkem 6 killů. Jak jednoduché, když aspoň 50% lidí poslouchá pokyny někoho zkušeného. (nemyslím sebe :Smile_veryhappy: )

 

Jak jsi psal jedna skupina pravou stranou a druhá středem. Něco podobného jsem včera také několikrát hrál, ale výsledek útoků byl opačný. Co to bylo u vás za super rozkazy?

 

U poslední bitvy nás na Prochorovce překročení železnice na pravé straně stálo 1xTop HT plus 1xMT, 3xTD a obránce jen 1xHT a 2xMT. Střed vypadal na počátku aspoň na poměr ztrát lépe. Jak to ale odnesl náš druhý a poslední top HT a s ním 3 TD, tak to začalo jít rychle do kopru. Posledních pár TD a HT ze spodní části týmu bylo už jen lovnou zvěří. Prostě nám to nepřátelské IS, KV a TD všeho druhu nandali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme hráli klanovou rotu a na konec dne jsme dali bitvu se 13-ti Batmobily a 2 x E50M. Lidi, to byl neskutečný masakrrrrrrrr :Smile-playing: . Tuším, že jsme 4 bitvy vyhráli a tu poslední prohráli ale jen tak, tak protože nám pár posledních enemáků zdrhlo do města a tam se to holt nedá točit. :Smile_veryhappy: . Malinovka - obrana. Nééé, nic takového pěkně E50Mka na bázi a 13 Batmobilů obchvatem dolů a na poli jak indiáni kolem vozové hradby kolonistů. Naprostá šílenost....dobře se mi bude usínat.

Takhle hrají roty PTS a MUMMY.Když takovej tým potkám tak pochybuji o duševním zdraví protihráčů.To už není zábavná hra,ale masakr.To je horší než artyhumus :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi psal jedna skupina pravou stranou a druhá středem. Něco podobného jsem včera také několikrát hrál, ale výsledek útoků byl opačný. Co to bylo u vás za super rozkazy?

 

U poslední bitvy nás na Prochorovce překročení železnice na pravé straně stálo 1xTop HT plus 1xMT, 3xTD a obránce jen 1xHT a 2xMT. Střed vypadal na počátku aspoň na poměr ztrát lépe. Jak to ale odnesl náš druhý a poslední top HT a s ním 3 TD, tak to začalo jít rychle do kopru. Posledních pár TD a HT ze spodní části týmu bylo už jen lovnou zvěří. Prostě nám to nepřátelské IS, KV a TD všeho druhu nandali.

 

Někdo z TOP tanků udělil povel all richt, midle nebo tak něco a kupodivu, jelo se. Enemáci tedy pomohli, většina zůstala na kopci a většinu jsme s artynama ustříleli efektivním vyjížděním na násep. Ale, že se to povede hned za dalších deset minut s jiným týmem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo z TOP tanků udělil povel all richt, midle nebo tak něco a kupodivu, jelo se. Enemáci tedy pomohli, většina zůstala na kopci a většinu jsme s artynama ustříleli efektivním vyjížděním na násep. Ale, že se to povede hned za dalších deset minut s jiným týmem?

 

No, čekal jsem víc než jeden příkaz. :).

U nás nebylo štěstí :(. Enemáci nečekali na kopci, bitva bez arty, víc jak polovina našeho týmu poctivé TD (bez věže).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo z TOP tanků udělil povel all richt, midle nebo tak něco a kupodivu, jelo se. Enemáci tedy pomohli, většina zůstala na kopci a většinu jsme s artynama ustříleli efektivním vyjížděním na násep. Ale, že se to povede hned za dalších deset minut s jiným týmem?

 

...no to je ten DŮVOD, proč jste vyhráli útok. Ne to, že jste dobře zaútočili, ale to, že protivník zalamil a zůstal na kopci.

 

Pokud se obrana hraje tak jak má, tj, sjede se dolů a brání zpoza náspu, krty vagóny proti palbě artyn - není šance vyhrát útok na Prochorovce, pokud jsou kvalitativně srovnatelné týmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi přijde, že vyhrát útok na malinovce je lehčí než to bránit. Každá hra vypadá stejně:

1) banda scoutů, ideálně i s nějakym medkem se vydá hurááá dolu, všichni chcípnou, aniž by enemy přisli o jedinej tank. 0<3

2) nějaký TD čučí nazačátku lesa, můžeš mu psát, jdi zpět, ani prd... spot, za 3 sekundy mrtvej. 0<4

3) teď se to vzájemně chvíli střílí u kostela, závěr je vždy stejnej, útočící tým je přestřílí a dobije kostel

4) TD zakempený na kopci v křoví je spotlý, umře od arty

5) nějakej hrdina z kopce se vydá ke kostelu a chcípně na půli cesty

6) finální push a GG

 

Co si toho všímám, tak za útočníky mam skóre 5/5 a za obránce 1/4, prostě ti lidi u tý obrany nepřemejšlí a nebo u toho sedí osazenstvo bohnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...