Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Před chvilkou jsem hrál s francouzkou artynou tieru 5 mapu Malý park. Vlezu si uplně dozadu za ten kruhový parčík a koukám zoomem, kde bude trasírka od enemáka. Najednou bác a je po mě. Čumím a nikde nikdo a až po chvilce se ukázal nějaký VK tančík, který se tam klidně motal a ani nevěděl, že tam jsem. Nicméně mě nasvítil a jejich arty mě sundala. Sice jsme měli děsnou převahu v kvalitě hráčů atak se to rychle vyhrávalo. Naštvalo mě to, že jim všem tak blbý tank, kdyby aspoň T-50-2 to byl, ujel až tak daleko do týlu a tak jsem si ulevil anglicky v tom smyslu, že jsou stupid a idiots, když ho nechají projet. Pak jsem ještě napsal česky, že to je neskutečný kreténizmus a že máme kliku, že je enemák taková ******, jinak, že bychom to prohráli. A představte si, že se do mě pustil nějaký Astar z ANV, že co držkuju, když vyhráváme a že proč mu nadávám? Nepodařilo se mi mu vysvětlit, že nenadávám jemu ale celému týmu. Prý jsem dobře věděl, že je tam on a ještě jeden čech a když jsem psal nejprve anglicky a pak česky, tak že se nemám vymlouvat. Tak jsem mu vynadal abych nebyl osočován z něčeho, co jsem neudělal.... :Smile_veryhappy: Jo, a ještě mi napsal, že chcípnout v první minutě může jenom debil.....OMG! :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý den píšu toto:

 

1.9. 2012 = lucky day for all old veterans in WoT

 

Pokaždé se někdo ozve z dotazem, proč? A tak odepíšu toto:

 

All stupid kids go in schools.

Nebudu si to brát osobně kanáre :Smile_teethhappy:

Je pravda ,že o prázdninách se hraje hůř , ale soboty a neděle jsou nehratelný jak o prázdninách tak ve školním roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl takovej divnej den. Odehrál jsem jen dvounásobky, všechno jsem vyhrál, šlo to až podezřele lehce, s T40 jse udělal 8 killů, a ke konci předemnou všechno prchalo včetně KV1čky. U Jumba jsem si při obraně základny v poušti udělal ocelovku, kde jsem stál na základně a jako poslední jsem nechal do sebe střílet VKčko a počítal sem si zásahy a až jsem jich měl 11, tak jsem ho dvouma ránama sesmahl. Jen jsem checknul co má za rouru, a pak jsem byl naprosto v klidu. Muselo to bejt šílený, když mu základní kanon jsen dingal. S Wolverinem to byla artypárty. Bylo jich šest. Když začla hra a v momentě bouchla T28 na jedný straně, a v mžiku T34 na druhý. Sem si řekl, kua, má štěstí, rozjedu se a dostal jsem to taky. Regulérní střelba na slepo do naší báze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ty jsi zřejmě "v kolektivu oblíben" :Smile_teethhappy: Takovou sodu dáváš spoluhráčům často?

Jo, vzhledem k situaci na publicu je to tak půlka bitev. A na oblíbenost kašlu! Když prostě někdo není ochoten se naučit pouhé základy WoT, že skaut má dělat spoty a že artyna nemá jezdit někam přes pole do útoku, tak holt nadávám. Není to sice správné ale mě už došla veškerá trpělivost a říkám si, že když těm ignorantům nikdo nic neřekne, tak že se nic nezmění. Je to asi v 99% sci-fi ale třeba aspoň jeden se probere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to šlo jak svina. 29:6. Rota byla 15:0 proste mazec. Jinak švejku 2nasobek na JgpzE100 byl sice až na 2 pokus, ale prvni hra nebyla špatná. prohrali sme 14:15. Bylo to strašná škoda. Zůstal sem já a u nich GWtigr. Byl sem schovan pod utesem a on mě po haluzy trefil přes hranu. Jinak si mě tam malem vyndala T32, ale pomohl mě naš GWtigr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem hrál s francouzkou artynou tieru 5 mapu Malý park. Vlezu si uplně dozadu za ten kruhový parčík a koukám zoomem, kde bude trasírka od enemáka. Najednou bác a je po mě. Čumím a nikde nikdo a až po chvilce se ukázal nějaký VK tančík, který se tam klidně motal a ani nevěděl, že tam jsem. Nicméně mě nasvítil a jejich arty mě sundala. Sice jsme měli děsnou převahu v kvalitě hráčů atak se to rychle vyhrávalo. Naštvalo mě to, že jim všem tak blbý tank, kdyby aspoň T-50-2 to byl, ujel až tak daleko do týlu a tak jsem si ulevil anglicky v tom smyslu, že jsou stupid a idiots, když ho nechají projet. Pak jsem ještě napsal česky, že to je neskutečný kreténizmus a že máme kliku, že je enemák taková ******, jinak, že bychom to prohráli. :Smile-tongue:....

 

Kanáre za tohle tým nemůže. To je prostě mapa na prd, jak vyjede skaut či jakýkoliv vozidlo přes pešuňk s kolejemi, tak nasvítí většinu týmu, artyny nevyjímaje.Tomu nezabráníš, tam skout může vyjed odkudkoliv..Mohl tě nasvítit i jiný tank, který jen vykoukl přes hranu náspu, ani jsi si ho třeba nevšiml.

 

Tahla mapa je je pro artyny za trest (osobně ji nemám rád vůbec, s žádným vozidlem), stačí vystřelit a svítíš, okamžitě musíš zalézt za barák a pokud na tebe jejich artyna čeká, tak to ani často nestihneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se na dably doslova nadřel. Ale aspoň nějaká odměna za dnešní ježdění.

 

Vítězství!

Bitva: Klidné pobřeží (Serene Coast) 24. srpna 2012 11:20:55

Vozidlo: ELC AMX

Získáno zkušeností: 1 146

Získáno kreditů: 27 279 (kompenzace za poškození spojenci: 35)

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre za tohle tým nemůže. To je prostě mapa na prd, jak vyjede skaut či jakýkoliv vozidlo přes pešuňk s kolejemi, tak nasvítí většinu týmu, artyny nevyjímaje.Tomu nezabráníš, tam skout může vyjed odkudkoliv..Mohl tě nasvítit i jiný tank, který jen vykoukl přes hranu náspu, ani jsi si ho třeba nevšiml.

 

Tahla mapa je je pro artyny za trest (osobně ji nemám rád vůbec, s žádným vozidlem), stačí vystřelit a svítíš, okamžitě musíš zalézt za barák a pokud na tebe jejich artyna čeká, tak to ani často nestihneš.

To máš pravdu. Mě spíš nakrklo to, že ten enmák stál vedle mě za zdí, což je docela hrůza, když ho nechají bez povšimnutí projet až na konec mapy i když je to minimapa.... :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dneska tragédie. Jezdím jen 4 stroje a násobky jsem za 1,5 hodiny ještě neudělal. Občas mám pocit, že hráč klanu má snad o proti ostatní nějaké bonusy, aby dříve dosáhl T10 a posílal WG goldy. V poslední bitvě se pokusím zdržet četu dvou HT a výsledek. Co zásah do mi něco uberou a dokonce si jeden z nich vyjede klidně kolmo bokem s 80 m pancířem 30 m před můj kanón já mu nic neudělám s min penetrací 170. Tahle hra je čím dál víc o štěstí než o umění. Hráči co k WoT přistupují jen jako k bum bum bác bác akci dělají jen dobře. Už aby byla nějaká konkurence téhle hry, co bude jednodušší a nebudou tam složité výpočty vyhazující zásahy za 0, nesmrtelní scouti a spousta dalších tzv WG vylepšení. To jsem se dnes, ale vytočil. Spoluhráči dnes taky nic moc, ale pokud na tom byla většina se střelbou jako já, tak se není čemu divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska paráda :) Dal jsem pár bitev, celkem pohoda, dařilo se, killovalo se, dobrej pocit. Pak jsem si řek, že dam eště 3 bitvy a končim. Po těch jsem si řek, že až prohraju, končim. No byla z toho série 15 vítězství v řadě a ta prohra byla jenom těsná!

Takže dneska už k tomu nevlezu a budu se těšit zejtra na planetwot na čísílka! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by napsal Nemesis. Dobrý hráč umí tyto "vychytávky" využít ke svému prospěchu. Já naopak toto zatracuju a tvrdím, že v jednoduchosti je krása a hlavně, když budu chtít hrát s náhodou, tak budu hrát Člověče nezlobse a nikoliv WoT. Šachy nejsou zas až tak jednoduchá hra, že? Ale jejich pravidla jsou jasná a nejde to nijak ojebávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska asi nejlepší hra s Jumbem. V Opatství na silnici smrti jsem po kratší výměně názorů na delší vzdálenost sundal T25/2 kterej mě prostřelil jen jednou, paxe tam vyvalilo T29 a náš Tiger s KV1S zdrhli, schoval jsem se za ty vraky a dával jsem mu to do spodku vany. Když byl na 40%, tak zpanikařil a šel na mě čelně. Začal jsem ho točit kolem těch vraků a sundal jsem ho. Na ferovku sundat ze 100% T29, když jsem měl dole 240HP, to se mi ještě nepovedlo. Další hru se mi podařilo to samý s tím rozdílem, že jsem prdnul Hulldown a jen jsem mu dával vanu. Věž mě čelně neprostřelil. Pak to zkusilo ještě T43 a Panther2 a všichni jsou už v pekle. Jumbo miluju čím dál víc. Je to neskutečnej syčák. Jinak dneska s T150 mám rekord na ocelovce 39 zásahů a rozchodil sem to. Perk přesnost poškozeného děla funguje. Zrychlený opravy taky. Dal jsem na max. vzdálenost s poškozeným dělem na ránu Sluggera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončení mého postu (2218).

 

Tak jsem dohrál zbytek z těch 4 dvojnásobků co většinou denně dělám a dost dalších her. Střelba byla stále dost na prd. Expení a postup po tech. stromech začíná být děsný utrpení. Asi se na to vykašlu a najdu si nějaké 2-3stroje ve spodních třídách, tak někde mezi T2-3. Taky bych mohl proti svému dřívějšímu rozhodnutí vyzkoušet i nějakou nízkou arty. V nízkých třídách se toho až tak moc nestane, když jde nějakému stroji hůř střelba. Prostě se na nějakých 20 zásahů vystřílí místo 45 třeba i 70 ran.

 

Bitvu kterou jsem se dnes rozloučil byla prohra za stranu útočníků v Sand River. Každá strana měla 2 arty. Obránci v Topu převážně HT a útočníci TD. Proč dává MM útočníkům do týmu 8 TD a obráncům jen 2? Co si vlastně stěžuju. Můžu být rád, že obránce nedostal ještě nějaké opravdu našlapané rychlé stroje do spodní části týmu.

 

Už jsem toho napsal celkem dost a je na čase se stát zas na pár dní pouhým čtenářem fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska je to rozporuplný.

koupim vk3001, a samý úspěchy s 88mm dělem. ale pak sem chytnul takovýho bulhara, že mi půlka kláves s klávesnice vyletěla pryč. 5x za sebou sem neublížil t29 ani do spodního plátu vany, ani do strany, a to prosím asi na 150 metrů.

proč když mě wot chvíli baví, tak mě pak tak nasere, že si ničim klávesnici?

zas si nadju něco jinýho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem trenoval s KV-3 a z 15bitev mam 4x odstrelovaca + par kde sem mel z 15 strel 14x zasah a podobne:) Od presunu o tier vejs sem s tim skoro nehral, ale hodne me to dneska prekvapilo. Z cca 850 EF sem to vytahl na 1169 a 57% Win:) Staty na VI tieru podstatne horsi. Skoda her, kdy spoluhraci zalamili, nebo sem proste musel vyjet a sundat skauta i za cenu vlastni smrti (obrana na Malinovce) nebo kdy proste WG reklo, ze na 50 metru neprostrelim R2D2 na KV-5:) Nebo kdyz sem to proste pohnojil:) Vysledky pri vyhre vetsinou 1300- 1500 XP a 40+k kreditu. UZ se tesim na zejtra :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...