Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si po 5 dnech zahrál.... a jak to vyjádřit slušně...no jeden z nejhorších dnů od doby co to hraju. Já nehrál špatně, ale RNG a všechno hrálo proti mě...

1. 40% jsem netrefil...mohl jsem mířit jak chtěl, kraj kruhu to jistil...

2. když už jsem trefil, tak jsem sundal enemákovi pásy nebo jsem ho nepenetroval a to včetě největších papírů ze hry.

3. dvakrát mou T49 sudnala KV1S na ránu...vždy mě i nehybného v křoví viděla první....jedoucí KV1S....

 

Poslední kapkou byla hra s T30, ve veledůležitém okamžiku mi z metru dingla T57....měla 400hp a její smrt by znamenal win...já ji s T30 dignul. Předtím mi dvě do ní do stejného místa v poho prošly.....

 

Hra mě po znovu nainstalování baví, ale ještě jeden takový den a jde z PC. Nekompromisně....já za těch 20her snad nedal nad 2000dmg....už se mi ty zázračně netrefitelné či nesmrtelné stroje začínají zajídat.....opět si vybavuji jiné hry, které jsem hrál v pauze a opět si nezpomínám, že by tam bylo tolik trapné náhody jako ve WOT....dnešek byl příšerný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zacnu zase hrat az pridaji nejaky novy herni mod. a novym modem fakt nemyslim 7 vs 7 nebo utok a stretnuti. tahle nahodne losovana komedie uz me nebavi. CW taky ne - pul hodiny mezi kadzym matchem se ceka, pak to hodi do hry, kde bud 1) bude tym slozeny ze tri tanku 5 tieru (hodina ztracenyho casu), 2) tym totalnich kempu 3) se neco posere, cela taktika tim jde do haje a vsichni jsou nasrani. cety jsou furt moc ovlivneny nahodne losovanou demenci v randomu, roty nikdo hrat nechce. to je cely WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 vs 7 začalo fungovat skill hodnocení. Panečku, začíná to být zajímavé. Při vyrovnaným týmu vyhrává sehranost. ale celkem se nám dařilo. A i jsme se zasmáli. Ve 4 na 2 IS-3. Byli dobře zajetí, moji kluci načatí, někteří na ránu. Jak to skončilo? Ty IS_3 měly obě nacinkáno 4k dmg, pak ještě 50 100 měly 2k... slušně řečeno, RNG jelo jako šílený. Tak jsme se zasmáli, prohráli a jeli dál...

 

A dneska tu mám třešničku pro milovníky pedotankerství: 

SZUO7.jpg

 

Teď se můžete klanět  :biggrin: Amatéři  :devil:

 

Průstřely skrz tank už jsou do očí bijící. Mohli by popřemýšlet nad samotným systémem střelby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A dneska tu mám třešničku pro milovníky pedotankerství: 

 

 

Teď se můžete klanět  :biggrin: Amatéři  :devil:

 

Průstřely skrz tank už jsou do očí bijící. Mohli by popřemýšlet nad samotným systémem střelby.

 

 

Se ti machruje když jezdíš s 17 tierem  :Smile_veryhappy:

 

 

ale co já, když jsem stále v takových týmech 

post-12405-0-01420600-1387225893_thumb.jpg post-12405-0-32069700-1387233437_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otestoval nový klan. Ze začátku párkrát Hellcat, pak týmovky. Žádná komunikace a šlo to jako po másle  :smile: A nakonec jsem dal pár bitev se Švejkem. 2x jsme prohráli, zbytek celkem šel, ale spíše průměrné hry. Účel to však splnilo, WR stoupá, takže radost.

Vítej mezi Nihilisty, určitě budeš spokojenej :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak večer začal stejně jako odpolední hry...5 her 4 losty....no šílenosti....s losty se člověk popere, ale vadí mi, když nemám dmg...hrozně to dneska dingalo...s T30 či M18 nebyl problém dignout 8 z 10 ran....

Tak jsem si dal pár her sám a srovnalo se to....ihned pěkná první hra s T30. Ten další obrázek kde je můj JgPzE100...není co komentovat. WG neumí losy...zas akorád budou lidi řvát a WG vrátí teplé artyny.....V té hře jsem si jak zázrakem dal potřebných4500dmg a mám den prémka. Popravdě jednou a stačilo....10 jsou nehratelné.

Jo nejdřív mi pustil enemácký němec se zásobníkem dvě včelky a já mu to vrátil včelkou za 1200...tak zajel. Pak hned u mě zaparkoval náš němec se zásovníkem a začal šít...jsem ho sledoval.....sice to není pancéřová jebka jako Foch...jak to někdo spotně ta leží....ale to je kulomet. Já na to čumel jako blázen....sotva vystřelí už šile znovu...kam se hrabe T57....to je moc. Fakt UFO,to do hry nepatří. Při tak rychlém reloadu mezí výtřely a s otočnou věží...to ani pancíř nepotřebuje. Taky měl chlapák 47%, ale na konci 6300dmg......

No zlatá hra s Hellcatem nebo T29 či T30....

 

 

 

1387234339.jpeg1387233821.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otestoval nový klan. Ze začátku párkrát Hellcat, pak týmovky. Žádná komunikace a šlo to jako po másle  :smile: A nakonec jsem dal pár bitev se Švejkem. 2x jsme prohráli, zbytek celkem šel, ale spíše průměrné hry. Účel to však splnilo, WR stoupá, takže radost.

Vítej chlape! No dnešek...však si to určitě četl.....ale jak jsem to četl v chatu tak jsem to v klanu neměl jen já......Po 22h už se to srovnalo a dmg už byl zas takový jaký má být....ale byl o dneska den blbec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme poprvé vyzkoušeli roty 5x tier VIII+I a byl to mazec 11 her 10 výher, škoda že se výsledky nezapočítávají do statistik, to by byl mazec :-) Jinak publik klasika něco málo jsem nastřílel s T100E3, ale IS4 opět nezklamala, katastrofální bitva i když jsem střílel jak u Verdunu. Takže standartní stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, střílel jsem damage na špatným místě. :Smile_trollface-3:

09rn.png

 

Jinak včera 7vs.7, ale nic moc, různorodá technika a nesehranost. Ale hasičáky a pohon jsou ve skladu. :Smile_blinky:

 

A včera, a teď se držte, jsem pořídil M103! Svou první IX.! :Smile_teethhappy: Holt začátky ve hře, kdy jsem jako osel rozjel paralelně asi 5 linií, se podepsaly na tom, že první IX. přišla až tak pozdě. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po včerejšku celkově rozladěn. Několik hloupostí, které se včera udály, mohou zničit celkově jinak dobrý den. Nicméně když to člověk překousne, pořád je to pohoda  :smile:. Nejvíc mě mrzí, že díky střele, která prolétla skrze tank jsme remizovali v CW, takže smůla. Tento tank způsobil smrtelnou škodu mému spoluhráči, takže tohle opravdu naštve. Ještě jsem se díval na replay a udělal jsem si i screeny. Je to fakt hnus, když vidíte jak střela proletí skrze tank. Další ptákovinou co jsem zažil bylo neviditelný AMX M4 1945. Já měl VeKu P, stojím ve křoví na Ryb. Přístavu a čekám až vyjede zpoza rohu, abych mu mohl uštědřit taky ránu. A on vyjel, dal mi ránu, ale jaksi se zapomněl rozsvítit. Na 176 v otevřeném prostoru  :Smile-tongue: . Asi jsem debil, ale tohle hraničilo s úchylností. A ne, nebyl mezi námi křák. Nicméně celkově jsem s hrou za včerejší den spokojen. Měl jsem tzv Hrací pondělí takže jsem naflákal bitev habaděj. A pohnul pořádně s posádkami. Hlavně na T30 hrát bez žárovky je za trest. Ale když posádka tak škemrala, že nechce z prototypa, tak jsem je tam nechal a na T30 cvičím novou. Toť asi vše, jelikož těch her bylo tolik, že vypisovat hlášení aspoň z několika by bylo na celý jeden topic  :tongue:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem to dráždil jen chvilku a sám, tak nějak to šlo. Nad granáty, co levitují kolem enemáckého tanku, se už jen trpně směji. Je to trapné Serbe, trapné, trapné.

Týmovky jsem nehrál, nebylo místo. 

O tomhle mi povídej....s ruďochy jsem se už smířil...jeden den jich mám víc já druhý den enemák...ale tyhle WG "anomálie" mě pěkně lezou krkem. Člověk vystřelí.....střela lětí tak jak má....a najednou metr před cílem jí srazí ocelové ruce Diovo a ona se zaboří do hlíny pod kola enemáka.....tak ať letí rovnou křivě!

Ale včera mě nejvíce vytáčela penetrace....dobře si pamatuji mou poslední hru s T30....z 8 trefených prošly jen 3 a jen jedna dala dmg za 728! Jen jednou jsem trefil nechtěně enemákovi věž, jinak vše šlo do těl....i do T57....IS4 nebyla natočená a dostala odemě tři včelky....jen měla na těle tři fleky....

Snad dnes bude RNG ke Švejkovi hodnější.... :wallbash:

 

 

HBJ: no hra to moc zábavná nebyla...T110E5 když to viděl, tak se odpojil....enemáckou E50M a Leoparda jsem fláknul za 1200 v plné rychlosti a navíc jsem jim dal pásy, takže kolegové je do sekundy dorazili....a pak už to je jen, kdo víc dingne...vyhrál...jenže já tedy s JgPzE100 moc nedingal.....prošlo všechno.

Jenže jak vyřešit problém velkého počtu TD? Ty prasátka obecně řádně nerfnout. Páč nasazením artyn se nic nevyřeší..to se jen z hove...dostanem do sra..č..

Jako podpora je TD užitečný, ale aby plnilo hlavní sílu..to je hloupost. Chudák s E50M...hrál pěkně snažil se. Nebyl to žádný blbec, ale pak stejně zmizel během 2 sekund. WG do hry vůbec 10TD nasazovat nemělo...to říkám od začátku. Rebalancovalo tak hru....buď bude na 10 třídě tuna artyn nebo TD...takže vždy nehratelno...

Bohatě stačila TD 9 třídy. Jako podpora co rozdává za 750 to stačilo. 10HT byly stále králové, ale 9 TD svůj vliv měly taky. Vše do sebe zapadalo....no pak nasadí 10MT, 10TD a 10 artyny...a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně s tebou souhlasím Švejku. 10TD a SPG jsou zhovadilost. Všechno je to o jednom a tom samém, musíš si počkat, komu rupnou nervy dříve a taky co je to za mapu. Včera ukázková bitva na Dálnici. Enemákovi zůstal Foch155 a nejUFO TD WT E100. Na naší straně E100, Maus, E4 a E50M. Všichni nahitovaní. Jak myslíte že ta bitva dopadla? Během 10 vteřin bylo po našich. Žádná šance na výhru páč Foch na zásobník vyndal E3 a ten zbytek už si dostřílel WT E100. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně s tebou souhlasím Švejku. 10TD a SPG jsou zhovadilost. Všechno je to o jednom a tom samém, musíš si počkat, komu rupnou nervy dříve a taky co je to za mapu. Včera ukázková bitva na Dálnici. Enemákovi zůstal Foch155 a nejUFO TD WT E100. Na naší straně E100, Maus, E4 a E50M. Všichni nahitovaní. Jak myslíte že ta bitva dopadla? Během 10 vteřin bylo po našich. Žádná šance na výhru páč Foch na zásobník vyndal E3 a ten zbytek už si dostřílel WT E100. 

Také proto se do X tieru vůbec nehrnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nedelu večer tortúra s indianom - nasobok na 10. pokus... no masaker.

Včera to bola tiež celkom sranda - najskor 2:1 solo, potom 2:7 v cate a nakoniec 10 winov v rade zase solo.

Môže byť.

Každopádne, odkedy zase hram tanky (3-4 týždne) win rate mi padol o 0.4%, čo je celkom sila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...