Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

"3) to co postuješ všichni (snad) důkladně známe, takže já jen tiše házím facepalmy (tento důvod je už navíc a je to jen můj názor). Kdybych měl každej den házet, jakej vůl mě zmého týmu ustřílel na nulu, jací volové se při capu hromadně rozjeli co nejdál..."

 

Takže postujeme to samé, jenom já to dávám na obrázku. Tys nám vyrostl Zvedáku.

Zas tak zle to myšleno nebylo. Faktem je, že jsem měl za to, že tu je x-krát denně pár obrázků super profíků z pobliku, ale půlka z toho byla ještě citovaná facepalm.gif A to se tu pak četlo naprosto výborně. Jestli můžu poradit, zkus server na obrázky jpeg.cz - vyhodí ti to rovnou i odkaz miniatury do fóra. Jen se teda musí uploadovat po jedný fotce, hromadně jim to nějako nefakčí.

Btw, jo, jednou ze mě bude pořádná svině. Hold já za to nemůžu, to ten náš českej vzduch mě kazí  :sad:

 

Dopoledne miláček T-127. 11/12. Ale co se musí nechat, za posledních 25 herjsem s ním jel městskou mapu jednou  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je spot v téhle hře dojebaný, speciálně u TD, to ví každý ale abych stál ve křoví, celej předek vytelenej do prostoru, přede mnou pole, všechny spotovací body tanku upřený na to pole a dvě TD (ISU-152 a AC MLE 48) přejedou to pole a rozsvítí se pár metrů ode mně to je vrchol.

ISU-152 je největší humus ve hře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou kliku, abych si s ním mohl vystřílet všechny náboje jsem ještě neměl.

 

když mě zničili tak mi stále ještě 4 náboje zůstaly...taky se mi ještě nepovedlo všechno vystřílet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes víkend jsem dal něco okolo cca60 bitev, což je více než zdrávo, takže pátek a sobota to celkem i šlo dokonce i na X to bylo v pohodě, ovšem čekal jsem kdy se na mě zaměří všemocné oko Serbovo a nemusel jsem čekat dlouho, stalo se tak včera, kdy to byla opravdu nefalšovaná bída, děs, utrpení a pravděpodobně, bych se po včerejšku měl zařadit mezi kandidáty v topiku "síň hanby". Ale jinak krásný to byl víkend :-)

 

 

 

to: CharlieV, být na tvém místě, tak to ani nezkouším a nekazím si blížící se svátky, protože až to zapneš, tak to bude WG nářez :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reeki jsem rád, že tě vidím. Jak jsme si psali, že budu nadávat na E5  :cool:, tak i já jsem překvapen. Tento stroj má pro mě všechno, co si tak nějak představuju a co bych chtěl hrát. Pro mě je to takové těžké medko. Až na dvě či tři hry, kdy jsem nezahrál nic, díky své blbosti, jsem s tím tankem naprosto spokojen. 

Jináč včerejšek jsem se zaměřil na střídání tanků a poexpení hlavně VII a VIII medek. Ono se to taky hodně potom odráží na celkové výkonnosti. Nicméně celkově za mě spokojenost. V některých hrách jsem zahrál prd, v jiných zase exceloval. Ale pořád se snažím se bavit a pořád mi to vychází  :smile:. Snad až na pár blbůstek, které člověkovi kazí pocit ze hry. Asi vím, jak se musel cítit Hellcat na Ruinbergu, když ho spotne z jedné uličky někdo jiný, a já mu to nakouřím s IS3 za 400 aniž bych se rozvítil. Borec stál u kašny a za křákem. Takže mě celkově chránil jen ten křák a to jsem byl od něj necelých 200m. Musel nadávat jak špaček. No díky tomu, že mě nespotnul, tak se na mě a kolegu v KV5 vyřítily dvě fialky. Ono totiž mysleli si, že tam je jen ten kolega, který sice po Hellcatovi nestřílel, ale byl spotnutý  :tongue:. Fialky v T34 a IS3 jsme za pomoci okamžitě mrtvého TigeraII rozdrtili, že se jim o tom musí zdát ještě teď, protože na nás vyjížděli jak největší noobíci. Jinak celkově hry byly jak na houpačce. Jednou drtivá výhra, podruhé zase drtivá prohra. Čím dál víc si všímám faktu, že když je četa modrých nebo fialových v jednom nebo druhém týmu, tak MM k nim přidá ještě jednoho až dva podobné hráče a na druhou stranu nahází jen maximálně zelené a jednoho malinko statisticky lepšího hráče. Když jsem si po včerejšku analyzoval tři takové hry, kdy 2x stálo toto složení proti mě a jednou hráli se mnou, tak celkově WR bylo vždy cca 43%vs56%. Asi někde MM fail. 

A jinak jsem měl den: Arty shoot to Jasson. Kde jsem hnul s jakýmkoliv strojem, tam mě ostřelovali. Dokonce i za barák to zkoušeli. Kolega se mi musel po páté hře smát, protože sám tomu nevěřil, proč arty střílí po mě a né po tancích, které jsou na otevřeném poli. Ale i tak jsme si v četě zablbli. Hlavně musím říct, že kombinace IS8 a T30 je celkem povedená když dostane dobrou příležitost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Jasson Smith, zdravím pane, ano musím ti dát za pravdu s tou E5 jsem se mýlil v sobotu jsem měl možnost si jí sám zahrát u kolegy na acc a byl jsem mile překvapen, jeho obratnost v kombinací s dělem, které setsakramentský rychle zaměřuje je opravdu vražedná, takže asi si E5 někdy doexpím, když už jsem u M103 :-).

 

 

Teď už mi chybí jen vyzkoušet FV215a abych mohl prohlásit, že IS4 je ze všech HT, ten nejhorší stroj ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend je za mnou a hlavně skončila kampaň a nyní piánko :-) Hon na IS-6 je díky tomu že zevluje v mé garáži mimo mě. Konečně mám devítkového Pattona ve fullu a to je absolutně o něčem jiném, šel mi Peršan, tohle je stejnej styl, začíná doslova atakovat místo mezi mazlíky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...