Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

já u něj pořád vidím WN7 a u mě taky, myslím v podpisu tu na fóru

 

mě to poskočilo z 1534WN7 na 1972WN8, takže pořád modrá, takže nechápu smysl těch úprav WN

 

EDIT: tak jsem si nechal vygenerovat nový podpis a už tam je WN8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka nespravedlnost ? S hellcatem mas nizsi rating, protoze vic % hracu s nim ma lespi vysledky nez ty. Zato u kv1 tech hracu co s ni hraji lip je mene (nez u hellcata).

A to je jako důvod proč mu brát body? :biggrin:

Já s M18 prostě udělám víc práce jak s KV1 ....chápeš mě?

 

Ikdyž....teď jsem si dal dvě hry..na zahřátí vždy sám...než člověk jede čety. První pohodička MkIII....a druhá hra s KV1!!!! Má to cenu komentovat???? Já s 57mm klovátkem .....a koukněte ten sedmičkovýa hlavně šestkový  materiál....z toho by člověku prasknul......

 

1387357723.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zas debata kvůli pidníkometrům :Smile_trollface-3: Do tohoto vlákna to asi ale nepatří :Smile_blinky:

Když se někomu něco nezdá, tak se upraví výpočty pro statistiky a je to, děláte jako kdyby jste to nikdy neviděli a náš český statistický úřad v tom umí přímo kouzlit. :Smile-tongue:

Jinak včera totální vopruz, protože se v pondělí dařilo tak včera WG nadělilo retardy a bulhara. Celkově win 3/11.

Postnu sem večer obrázek jak jsem s T28prototypem, který byl úplně dole nadělil nějvětší DMG z týmu a s nulou končily TH desítky z topu. To byla pánové fofr jízda, za pár minut 2:15. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo krásné pohodové hraní, které bych chtěl zažívat stále. :smile:  Dal jsem posledních cca 3tis expů na M48A1 a musím říct, že devítkovej Patton zůstane navždy v garáži. Ten tank je prostě výbornej a sedl mi daleko více než třeba T54. Teď jsem ještě hodně zvědavej na E50, do které se možná brzo pustím, uvidíme.
A teď z jiného soudku, blíží se Vánoce a spousta lidí kouká po nějakém tom prémiáku, takže rada ode mne, ať mám taky nějakej dobrej skutek :biggrin: , kupujte SU100Y.  Je to zábavné, vydělává to hodně kreditů a je to "za pár" korun.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a s nulou končily TH desítky z topu. To byla pánové fofr jízda, za pár minut 2:15. 

Já začínám být opatrný s podobnýma soudama. Včera jsem vzal do čety E75, Přístav-město. První rána a hořím, automatický hasičák zachránil, ale v okamžiku přilítnul pozdrav od francouzské arty, znovu požár a konečná. Nula DMG na kontě. Byl jsem top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je jako důvod proč mu brát body? :biggrin:

Já s M18 prostě udělám víc práce jak s KV1 ....chápeš mě?

 

 

 

 

 

Chapu, ale podle mne, jsou ty hodnoceni delany proto, aby jsme si mohli pomerovat pindiky. A nema zalezet na tanku s kterym jezdime. S nekterym tankem jde totiz lepe ovlivnit bitva nez s jinym. Proto zavedli wn8, ktery porovnava vysledky na kazdem tanku zvlast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já u něj pořád vidím WN7 a u mě taky, myslím v podpisu tu na fóru

 

mě to poskočilo z 1534WN7 na 1972WN8, takže pořád modrá, takže nechápu smysl těch úprav WN

 

EDIT: tak jsem si nechal vygenerovat nový podpis a už tam je WN8

Já tam čtu WN8... Teda u té hodnoty 60-DAY

 

EDIT- přišel EDIT :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka nespravedlnost ? S hellcatem mas nizsi rating, protoze vic % hracu s nim ma lespi vysledky nez ty. Zato u kv1 tech hracu co s ni hraji lip je mene (nez u hellcata).

Tomu nerozumím. Nějaké bližší info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začínám být opatrný s podobnýma soudama. Včera jsem vzal do čety E75, Přístav-město. První rána a hořím, automatický hasičák zachránil, ale v okamžiku přilítnul pozdrav od francouzské arty, znovu požár a konečná. Nula DMG na kontě. Byl jsem top.

Na prvním místě byl červený jouda s IS-7, všechny top tanky jeli  v přístavu za ním na jednu stranu, kde zakempili páč je zastavilo pár enemáků v osmičkách. Nás pár co jsme se snažili bránit bázi přejeli enemáci v top tancích, to už ale většina našich byla tuhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto mám ten stupidní mód vyplej (stejně tak i obranu/útok). :Smile_Default: 75% hráčů nezná mapy při standardní hře, natož, aby pochopili, že tyhle 2 módy se mají hrát trochu odlišně. pak to končí přesně takhle. nikdy si to nezapnu zpátky, ani jedno. :Smile_Default:

 

Já to mám normálně taky vypnutý. Dnes jsem to ovšem na posledních pár bitev zapnul a takhle to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu, ale podle mne, jsou ty hodnoceni delany proto, aby jsme si mohli pomerovat pindiky. A nema zalezet na tanku s kterym jezdime. S nekterym tankem jde totiz lepe ovlivnit bitva nez s jinym. Proto zavedli wn8, ktery porovnava vysledky na kazdem tanku zvlast.

Jo, tak to taky chápu, ale myslíš si že KV1 je méně vlivná než M18 a proto jej WN8 nezahrnula do penalt? KV1 když je mezi 5 třídou, tak je schopna se natočit a vymlátí enemáky sám....M18 je total papír, který si v každém lose musí dát sakra pozor na hity...jinak je do sekundy v pánu.....

Ale jak říká Charlie...bude stále brát v potaz XVM....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď z jiného soudku, blíží se Vánoce a spousta lidí kouká po nějakém tom prémiáku, takže rada ode mne, ať mám taky nějakej dobrej skutek :biggrin: , kupujte SU100Y.  Je to zábavné, vydělává to hodně kreditů a je to "za pár" korun.... :wink:

Mohu jen souhlasit a doporučit. SU100Y je prostě prasostroj, který když zůstane hezky v zadu, tak nafláká bez problémů přes 2000dmg a v tom případě máte vyděláno cca +45000 kreditů. 

 

A k tématu WN7 vs WN8. Na jednu stranu je lepší jedno, na druhou to druhé. Takže bych to nijak nehrotil. Kdo má už nějaký ty staty dobré, bude je mít dobré tam i tam. A ještě k tomu přidejte Eff a budeme v tom mít total guláš. Třeba u Eff jsem já totálně marný, protože prakticky necapuju, tak ho mám hoooodně nízké. Ale když se mi zadaří den, kdy z 30 her 2x capnu base enemákům, tak to jsou potom sakra dobré čísla  :biggrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když o tom přemýšlím, já už necapoval ani nepamatuju. :-)  Buď bídně zahynu během bitvy, nebo když je jasné vítězství tak se snažím uklovat co se dá, i když ostatní capují....

 

Včera jsem zažil nádhernou bitvu s Rhm.Borsigem....  enemáci nás docela drtili, ale nakonec jsme to s jedním "Ferdíkem" a IX artynou otočili (na typ se mne neptejte :-) )

Nejhorší bylo ustřílet poslední Obj. 704 .... nakonec nás po přestřelce dostal oba (protože jsme taky už byli oba na ránu) a zbyla jen Arty ...která mu krásně sebrala jeho zbývajících 64 hp .. takže došlo k divokému souboji naší arty s enemáckým GW Tigerem.... potkali se za barákem a honili se okolo jak kočka se psem..... ta naše byla přesnější..... :) Pro takovéto hry má smysl wot hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si úkol, že využiju slevové akce a že to bude i takový důvod pohnout zas trochu s expením. Abych se moc nepřecenil, tak jsem si 15k expů u jednoho stroje rozvrhnul na 3 dny vždy po 5k. Hraní mi nějak moc nejde a taky mi připadá takový křečovitý. Ještě ke všemu většinou herní den začne pořádnou nakládačkou u 1-2 bitev. Dnes zas budu muset dát asi víc bitev než bych chtěl, ale na konci čeká doexpení T-34 (MT páté třídy). Trochu jsem to přešvihnul s tím denním limitem na hraní bez PÚ a hru si díky tomu zbytečně víc znechutil.

 

Na MyWOTstats už neukazují u mého účtu hodnotu EFF, kterou jsem tam po winu hlavně sledoval :sad:. No co, život je změna. Budu si muset zvyknout na něco dalšího asi VE.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že mi tři týdny expení udělali pěknou díru do již tak chabých statistik.

Taky eviduji změnu u wotlabs, přechod z WN7 na WN8, co to? Ze všech statistik byl WN7 nejspravedlivější i když samozřejmě objektivní nebyl. 

 

ccfzf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...