Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Švejku částečně máš pravdu, ale pleteš se v tom, že TD10 úrovně ve hře neměly být. Já bych to doplnil, pouze některé TD, jako Foch155, WT E100, FV215b(183) a jiná monstra ve hře neměly být a největší hloupost co WG kdy udělalo, bylo umožnění používat goldovou munici za kredity, ono vůbec celá goldová munice je jeden veliký hnus, který naprosto rozhodil rebalance a vymazal výhodu armoru HT a těžkých obrněných TD, tohle je největší svinstvo a zlo co do Wot bylo dáno. A samozřejmě také arty-party, které už naštěstí nejsou taková hrozba jako kdys. Ale obecně mi TD10 úrovně, nepřijdou jako mega-zlo ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera se celkem dařilo. Četa E-25 s bobešem super, pak jsme to završili týmovými bitvami kde byla 100% úspěšnost (10/10 win) pak jsem hrál ještě chvíli sám a poprvé jsem ve WoTku viděl něco neuvěřitelného

 

1387272027.jpeg

 

co je Vám na tom obrázku divného??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  klasika RNG by WG.... dneska dopoledne pohoda 16/4, pěkné bitvy. A když už lost, tak alespoň pěkný dmg....ale ani RNG, které mi přálo, nezajistí win...ani četa...když je tým rudý jak knížka z politbira....

 

1387275658.jpeg

 

Tady v tom screenu s T30 ihned po startu začal enemák hlásit, aby naší četu reportovali....že mám v týmu 7 třídu. Sice této bitvě kolega moc nenastřílel, ale to bylo tím, že tým celkově stál za totální ho.....další hru s Emilem nalouskal 3500dmg...

Ale jinak pěkné bity ...

 

1387275699.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je poprvé za 21k bitev co vidím houfnici na obj.704 a stále to nechápu....

No, myslím, že horší jsem zažil dobráka s ISU, co střílel s BL-10 celou bitvu jen HE ammo. Bohužel byl v mém týmu :biggrin: . Jinak včera jsem konečně doexpil Borsiga, takže šunka Emil šla hned z garáže a najednou je ten WoT svět o maličko veselejší :smile: . Navíc jsem dostal 3 dny prémka, ani nevím za co a je mi to nakonec  jedno, páč nic dalšího expit nepotřebuju, ale i tak to mírně potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já lamík jsme po pořízení IS-4 vyjel na Lakeville a zjistil že mám dělo z IS ( nepřehodil jsem si je, v zápalu nadšení... ). to bylo veselo v chatu :-) dostal jsme titulů přehršle a všechny velmi lichotivé :-)))

 

Waltare to máš naprosto fuk co máš na IS4, jelikož to je největší SH*T heavyna ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím podvozkem má JK pravdu, ale ještě jsem neviděl obj.704 s houfnicí a čuměl jsem na to jako tele na nový vrata

Já jej s houfnicí potkal taky ...jen jednou, ale zachránilo mi to kůži......vyjel jsem decapovat base s ferdou.....a najednou předemnou čumí Objcet 704....já měl cca 400hp...tak už jsem zavíral oči abych neviděl tu smrt.....ples...a skoro nic mi nevzal....

Tak jsem ho vyndal. To bylo ještě v době, kdy byl Ferda Ferdou a penetrovat to 152mm houfnicí nešlo...a HE ammo neládoval....Štěstí jako sviňa. Ale jinak mám opravdu daleko více vzpomínek jak vyjedu a tam Object 704....a já už nebyl .... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je poprvé za 21k bitev co vidím houfnici na obj.704 a stále to nechápu....

 

Když jsem někdy před rokem zakoupil Obj. 704, tak jsem hned házel Bino a zapomněl, že to taky něco váží. Takže jsem jako největší lamka vyjel do bitvy s houfnicí a zjistil, že to není ono  :biggrin: Opravdu tam nesmí být nasazené nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se mi začalo dařit. Jezdím s tanky co mě baví, občas něco i poexpim. Opravdu jsem se zasmál, když mi nějakej ňouma na publicu napsal, ať jdu spotovat. Jel jsem v t28 prot. Jsem mu napsal, že s 18 km/h rychlosti opravdu nejdu spotovat a smal jsem se. Napsal mi to Jagdtiger. No aspon se člověk občas na tom publicu zasměje, když už nic jinýho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem v garáži koumal tu super akci s odměnou ve formě IS-6..takže otázka,má někdo koule to splnit???co jsem sledoval Hellcat,1s,VK3601,Cromwell,Arl V39 by ještě u mě šli..no bohužel čínskou mám jen Type T-34 a prostě mě nesedi a myslím že ani 6ka nebude stát za to a nebude nějak extra sypat expy..ovšem zabili to s japonci.Dostat sice dobrý tank,ale za cenu neustálého sezení u počítače přez svátky,konvertování expů na japončíky je v mém případě utopie.Větší radost by mi udělali dkyby se jelo např o V,VI prémiák s polovičními požadavky..by mě zajímalo kolik jihc nakonec rozdají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...