Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No co ke včerejšku dodat...... Asi jsem se opět WG znelíbil a dostávám tak často týmy, které jsou k pláči, až to možné není. Hlavně ale co jsem včera vzal do ruky, to bylo low tier. Vzal jsem pětku a šup k sedmám. Šestka vs osmy a tak pořád dokola. Až jsem vzal desítkovou E5 a šup, stála proti mě většinou četa skillerů v zásobníkových UFO TD. No něco malinko jsem uhrál, ale celkově jsem si připadal jak idiot, co tuto hru neovládá. Hry byly nejen z pohledu mého týmu katasrofa, ale i já hrál jaksi katastroficky. S T-44 najedu na nenáviděné mapě Přístav do toho bordelu po levé straně (start jsem měl na vrchní bázi). Očekávám jistý odpor od snajpujících TD a možná nějakého toho medka. Ale aby se tam za mnou vydaly tři HT a nikdo s nima nic nedělal, to mě dostalo. A takto jsem to měl pořád. Někam jsem najel a překvapila mě horda tanků, které se v těch místech neobjevují. Až na pár vyjímek to byl prostě a jednoduše Crazy Bad Day. A pokud někdy dojedu na E4, tak to bude vrchol mé trpělivosti. Co to s tou T30 je, tomu vážně nerozumím. Nejen že jsem ani jednou nebyl Toptier, ale hlavně je to jedna prohra za druhou. Než jsem tam namontoval Top dělo, tak jsem měl WR někde kolem 52%, teď jsem na 45%. Nicméně je mi jasné, že tyto období přicházejí jaksi nepravidelně ale přicházejí, takže snad to nebude trvat dlouho, co budu za lowtier lamu a začne se opět dařit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě věci, kterými jsem se začal řídit a zatím to funguje.

 

NEHRÁT NASRANEJ.

JE TO JAKO FORBES, ČÍM VÍC SE SNAŽÍŠ VYHRÁT, TÍM JE MENŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE SE TAK STANE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej šance na výhru 68%  :Smile_veryhappy:  u nás cca 4ks zelenáčku ,2ks žlutejch a rozsekali nás rajčata :arta:  :facepalmic:

 

 

jenže na nízkejch tierech XVM nefunguje, tady záleží na tom, který rajčata chcípnou rychleji, a který při svých sebevražedných sklonech vezmou (nebo nevezmou) koho sebou. Teprve pak se začíná hrát, a pokud je to ve 3. minutě 0:6, tak je většinou vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě věci, kterými jsem se začal řídit a zatím to funguje.

 

NEHRÁT NASRANEJ.

JE TO JAKO FORBES, ČÍM VÍC SE SNAŽÍŠ VYHRÁT, TÍM JE MENŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE SE TAK STANE.

Na tohle jsem přišel už dávno, takže se opravdu nenervuju. Ale musím přiznat, že dneska jsem nervnul. Polský idiot v E100 mě blokoval, dostal jsem kvůli němu dvě rány, tak jsem to našil do něj. A ten idiot mě vytlačil úplně ven. Prostě kretén.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem koukal v garáži všimnul jsem si, že mi chybí jedna bitva do významného jubilea 21000 odehraných bitev a přemýšlel jsem co vzít

 

1387020650.jpeg

 

nakonec jsem vybral Hellcata a takto to dopadlo  :Smile-playing:  :Smile-playing:  :Smile-playing:

1387020397.jpeg

 

1387020647.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vikendovy skill v randomu, sobotni poledne:

 

Ruinberg, nepritel posle 3 TD do prvni ulice, co zastavi 8 nasich tanku ve meste. zbytek nepratel ve vesnici, zbytek nasich se jen rozlezl po mape a kazdej si nasel svuj zajebanej kempici barak/sutr, zatimco nepritel muze strilet z vesnicky vsechno co se pohne. ja se je tam v Objektu 140 snazim aspon svitit, ale i kdyz je nekdo na rane, tak ho proste nikdo nestrili!!!!! nakonec nepritel vyjede se vsim z vesnice a jen dorazi ty nase chudaky, bullshit

 

pak vytahnu Hellcat, abych si trochu spravil naladu, vyjedu na kopec a proti me Cromwell, kteryho jsem relativne lehce sundal, nestacil ani moc mirit a bylo po nem. chlapec rozjel do chatu nevidany hate, co ze to jsem za cheatera, jsem v OP tanku a kazim ostatnim hru \ :-D / dal mi asi pet reportu na zaklade niceho. wtf??? to jako kazim ostatnim hru jen proto, ze hraju s tankem co me bavi hrat? pak se dotycny clovek divil, ze jsme ho trefoval "bez mireni", asi neslysel o stabilizatoru

 

co hezkyho clovek nezazije ve dvou hrach v tyhle uzasny videohre

 

jdu si zahrat Fallout a pak jdu na pivko :)

 

 

@HeavyBoyJoe

neslo by davat ty 1920x1080 screeny treba do spoileru? uz me boli pracka z toho scrollovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar....ty máš na kočce stabilizátor ?? :teehee: :biggrin:

nj tyvoel. :D mas recht. ale i tak to miri lip nez Cromwell, typek se jen nedokazal srovnat s tim ze ho nekdo sundal.

ja vzdycky s Hellcatem jezdil v domeni ze to stabik uz ma :D davam ho na vsechno kde to jde a to co nemiri to vetsinou prodam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo ale já mám rád veliké barevné obrázky. Ty děláš, jak bys točil rumpálem u studny. :-)

I já se přidám, prosímtě, házej aspoň miniatury nebo to dej do spojlerů. 

1) scrolling - otrava

2) přehlednost - už ani nemám chuť denní hlášení otevírat, protože samej obrázek, žádnej text

3) to co postuješ všichni (snad) důkladně známe, takže já jen tiše házím facepalmy (tento důvod je už navíc a je to jen můj názor). Kdybych měl každej den házet, jakej vůl mě zmého týmu ustřílel na nulu, jací volové se při capu hromadně rozjeli co nejdál...

Tak prosím, pro přehlednost tématu, zkus to nějako zkompenzovat. Možná by se našlo i něco v pravidlech fóra, ale nač to tak hrotit.

 

Btw: Dnes sohrán Assassins creed: Brotherhood na 100% sync. Teda nějaký vedlejšáky jsem vynechal, to mě moc nebere...

Instalace COD Ghosts... po dvou hodinách instalace... a hodině hry. Líbí se mi, že tam jsou opět nějaký nápady, celkem mě to příběhově baví, i ty mise jsou dobře zpracovaný. Grafika... náročný a stejný jak předchozí díly.

War Thunder. Dnes opět většina sestřelů na mrtvýho pilota, ale taky jsem něco sundal.

 

WOT: T-127, bitvy při CW, když bylo plno a pak i po. Zvláštní. Sólo 50% čtyřky, večer četa 10 bitev, jen trojky. Teda v četě 9 winů, ale ani jednou nepadlo město. Ruinberg a Ensk se nám bránily.

Ta 127 je super. Krom TD se nemá moc čeho bát, všudypřítomný Pz I C cinkají i zezadu, dělo stačí skoro na vše...pohoda. Mooc mě to baví. Když jsem měl Himl (11 kusů) a následně Ensk (10 kusů), chrochtal jsem si blahem.Prostě jet a střílet, dokud je do čeho. Říkám mu Malý Rambič. škoda tý jedný prohraný bitvě v četě. Hold jeden enemák na ránu začal capovat a 3 naše tanky (plný) zdrahly z kopce co nejdál, co jim kolečka stačila.

 

Btw, pro všechny milovníky pedotankerství: 

gzrSJ.jpg

Kazí mi to tam jen dvě prohraný CW bitvy  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bída a utrpení, jinak se to nedá nazvat. Koupil jsem si znova IS, tolik zlata, co jsem schytal, to jsem fakt ještě neviděl. WR odhadem tam 30%, šance na výhru vyšší než 50% celkem ve 3 hrách, jinak někde mezi 21 a 41%. Mi bude někdo vykládat, že to je náhoda. Prostě stojí mm za *****. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravil jsem svoje příspěvky aby Zoltara a Zvedáka nebolel ukazováček na pravé ruce a neudělala se jim tam modřinka. Spokojeni?

 

aaanun.jpg

 

"3) to co postuješ všichni (snad) důkladně známe, takže já jen tiše házím facepalmy (tento důvod je už navíc a je to jen můj názor). Kdybych měl každej den házet, jakej vůl mě zmého týmu ustřílel na nulu, jací volové se při capu hromadně rozjeli co nejdál..."

 

Takže postujeme to samé, jenom já to dávám na obrázku. Tys nám vyrostl Zvedáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak zhodnotím včerejšek slovy: Konečně jsem se zase chytl. Po třech dnech útrap jsem se vrátil do kladných čísel, vyrovnaných her, a hlavně zábavy. Nebylo to sice vždycky ideální, hlavně když mě polský pablb v E100 na Jižním pobřeží nejdříve blokoval, a nakonec mě vytlačil tak, abych zhebnul. Nejdřív mi psal, že mě blokoval proto, že za sebou měl jiný tank. Tak jsem se potom juknul na replay, nic tam neměl, prostě a jednoduše se za mě schoval. No v jiné hře mi pro změnu další polský mistr světa v T29 na Letišti nadával, že vůbec nic nedělám a jen stojím za šutrem. Měl jsem T-44 a nastříleno jsem měl víc než on, protože díky mě nevyjeli na našeho jediného TigraII tři tanky, jelikož věděli, že bych je zpoza toho šutru rozstřílel. Ale bohužel Poláci jsou nejlepší myslitelé ve hře, tak borec stál na jednom vrcholku za šutrem a ostřeloval je z dálky. Já bych si ničeho nevšiml, kdyby za A do mě idiot nestřelil a za B nenapsal do chatu : Zajebat vsickych Cechu. Ok, tak tohle je už moc. Poláků je všude jak vší a kam příjdou, tam je nesnášejí. Btw bydlím 3 kilometry od Poslých hranic a mohu říci, že neznám jediného člověka ve svém okolí, který by poláka měl rád  :smile:.

No jinak celkově hry měly rytmus a spád. V četě jsme vzali dvě SU100Y a rozemleli soupeře na prach. Nejvíc problémů nám dělala AT8 a FV artynka. Prostě jsme se domluvili na jeden tank a ten poslali na dvě rány do garáže. Soupeři neměli šanci  :tongue:. Dokonce se mi včera dařilo i s T30. Takže ze 42% WR jsem to vytáhl na 45%. Žádný zázrak, ale aspoň nějaký posun.

A nakonec bych ještě dodal. Zkusil jsem si zahrát Test 8.10. Dal sjem 10 her, z toho mě 3x vystřelil ze hry vlastní spoluhráč, 2x mě vytlačili přímo před kanóny soupeře. Pokud máte problém s hráči na EU pobliku, tak ruští hráči jsou ještě víc dementnější než cokoliv jsem doteď zažil. Ještě že nehrají s námi, to bychom se potom divili, co za vypatlance může tuto hru hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...