Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, myslím, že horší jsem zažil dobráka s ISU, co střílel s BL-10 celou bitvu jen HE ammo. Bohužel byl v mém týmu :biggrin: . 

No já zažil oboje,jelikož Object 704 byl můj první stíhač na IX tieru,nějak jsme ještě neřešil fórum co a jak a jelikož mi díky free expům chyběly jen cca 2 bitvy na podvozek a o čachrech s vybavením jsem nevěděl,jel jsem to s houfnicí nabitou hečky a jak na sviňu kemperská mapa a navíc se mi medka promenádavaly před čumakem a jen to pleskalo,mám dojem že jsem měl snad 3000-4000 dmg v hned první bitvě.Ale Bl-10 je jinde to jooo..a ISU s HEčky jsem zažil minulý týden a zas jak na svini jsem seděl v batchatu..po zásahu nebylo moc věcí an tanku,co nebylo poškozených či zničených :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož den v pohodě. Dneska jsem si opět risknul zahrát s T30 sám a zas to vyšlo. Oproti četám to dává lepší losy. Tenhle byl super. Navíc jsem si rychle vyndal enemáckého Objecta a tak už nebylo moc enemáků co by mě ohrozili. T30 je jediný stroj nad 7 třídu, který se občas dá zahrát sólo.

Ovšem asi hoďku před koncem jsme dostali 5 her s  Hellcatem...normální porod. Vždy s 8 s naše topky klasika....43,44,45%...normálně jsme museli utéct na 4 třídu! Neskutečný opice...četa KV4 ....prostě se rozjede středem mapy....jede ...jede....a už hoří...všichni 0 dmg....ani jsem neměl sílu to fotit....to chce to 2x -3x zkusit a když se to neprolomí, zdrhnout jinam.

Ale jinak dneska v poho.---jo s T30 asi nikdy nebudu mít topgun...měl jsem 5ks..a všem třem enemákům co ještě zbyli....jsem vždy nechal 20-50hp...a šmejdi mi je vždy dodělali...dań pomalého reloadu a mé neochoty čekat jak srab na doražení...když já tak rád dmg :biggrin: .

 

1387318292.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobná náplast za sobotu, dneska mě to alespoň bavilo, všechny hry jen s HT. E-75 je fakt super tank, konečně mám něco, co dingá a dokáže rozdat poškození. Jenom musím ještě výrazně zapracovat na taktice. Taky dost výrazně přitahuje goldovou munici, ale když to není zrovna IS7, dá se to i tak.
Naplnil jsem trochu sklady spotřebákem, když jsou ty slevy.
h-xo4dqo5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Super bitva, mod střetnutí. Naše tanky nesmyslně kempili hned na spawnu a nepřítel bez povšimnutí zabral za necelé 2 minuty základnu.....

Proto mám ten stupidní mód vyplej (stejně tak i obranu/útok). :Smile_Default: 75% hráčů nezná mapy při standardní hře, natož, aby pochopili, že tyhle 2 módy se mají hrát trochu odlišně. pak to končí přesně takhle. nikdy si to nezapnu zpátky, ani jedno. :Smile_Default:

 

jinak dnes jsem jezdil jen 7vs.7, už se to lepší, ale furt to chce ladit, trénovat a sehrávat se. měl jsem 9 výher a rozpustilo se to. :facepalmic: tak jsem na tu zbývající zkusil náhodnej mančaft. byla by to škoda nevyužít 1-denní prémko. no..sice až napotřetí, ale vyšlo to. pak odjeta 1. bitva s prémiovým chrchlem (můj úplně 1. zakoupenej prémiovej tank) a násobky na ARL 44 a M103 (naštěstí hned první bitvu)

 

no docela jsem koukal, když mi M103 prostřelil Tiger I do mantletu, což by mělo bejt jediný a nejlíp pancéřovaný místo na celým tanku. a jel jsem komplet stock, nechce se mi vyhazovat 25k free expů za dělo. s prémkem a násobky je to hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera si zpočátku ze mě jako už obvykle MM dělalo legraci např: Vezmu KV1, byl jsem sice topka, ale jen tak ze zvědavosti kouknu kolik % w/l mi ukáže XVM a světe div se bylo tam neuvěřitelných 21% to už jsem dlouho neviděl(mám i screen) a co myslíte jak to dopadlo? Ano máte pravdu 4-15 prohra během 3min. načež má maličkost sejmula ty 4 enemáky, kteří si mysleli, že mě dostanou zadarmo. Po bitvě kouknu na dmg a jako jediný z 15 našeho skvělého red týmu, jsem zaznamenal něco jako zásah :-)

 

 

Pak následovala pauza a večer s kamarádem jsme dali četu, skoro jen X a až na red idioty v královské třidě jsem si pořádně zabojoval w/l sice jen 55% ale WN7 přes 2000, takže nakonec spokojenost.

 

 

 

p.s. Někdo tady nedávno velebil T28 prot. Nevím ale mi přijde ta nechutná pomalá mršina, jako pozůstatek starých beta časů, ale na dnešní zběsilí zásobníkový publik se již opravdu nehodí, stejně jako T28 je skoro k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem včera vytáhl KV-1 s klofátkem a peklo neskutečné - ale pro enemáky :devil: VK36 si na mě vyjela a než se probral měl půl života. Stihnul po mě jednou vystřelit, ale to bylo všechno na co se zmohl a já  ho spokojeně ukloval. Sice mě pak dostalo KV-1S, protože sme tam byli jen dva na čtyři enemáky, ale i tak super bitva a n to že sem byl v prostřed losu sem měl druhej nejvíc DMG. V další bitvě, kde sem byl na topu, sem měl spíš problém najít vhorný cíle (dostal sem tu debilní Tundru a enemáci se rozlezli po celý mapě, navíc byli uplně dřevění po dvou minutách jich byla půlka mrtvá), ale i tak good.

 

Pak ještě pár násobků, četička (docela to šlo, hlavně s IS-3, 4700 DMG a 5 killů se mi hned tak nepovede) a celkově 77% W/L. PO sedmi bitvách sem to vypnul, zmohla mě únava a nedokázal sem udržet pozornost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

p.s. Někdo tady nedávno velebil T28 prot. Nevím ale mi přijde ta nechutná pomalá mršina, jako pozůstatek starých beta časů, ale na dnešní zběsilí zásobníkový publik se již opravdu nehodí, stejně jako T28 je skoro k ničemu.

Myslím, že jsem to byl já  :biggrin:. A pomalý sice je až hanba, ale jinak je to super mašinka, která u mě v garáži má své čestné místo, jelikož se mi s ním hraje velice dobře. 

 

A teď k hlášení. Do půl deváté večera to bylo OK. Potom jsem se kvůli CW musel přehlásit z EU2 na 1 a po totálním masakru, jsem zkusil ještě čtyři hry. A to jsem neměl dělat. Jelikož já blb se nepřehlásil. To co jsem zažíval byl jednoduše horor. Z WN 1800 jsem spadl za čtyry hry hoooodně rychle dolů. Týmy byly plné total retardů. Ale když retardi tak s velkým R. Tři hry netrvaly déle jak 4 minuty. Ta čtvrtá byla delší díky tomu, že jsem masakroval s Hellcatem enemácký tým, ale bohužel sám nemohu udělat proti 15 strojům nic, takže jsem skončil s 2900dmg a 5 killy po skoro deseti minutách. Hra skončila 6:15. Jediné co mi bylo útěchou, tak po bitvě než jsem to vypnul mi napsal fialový enemák do PM: Verry good job. Btw, jeden jediný hráč z našeho týmu, krom mě,  dokázal nastřílet víc jak 500. S artynou jsem na EU1 netrefil absolutně nic. Ještě že mám nastaveno automatické přihlašování na EU2, jinak bych to asi nerozchodil. 

Jinak celkově byl ten den až do té půl deváté docela dobrý. Některé hry klasicky tužka, jiné pro změnu excelent. Všechno je to o strojích, se kterýma člověk jede a jakou má v tu chvíli podporu. Škoda že se neudělují body i za hrdinskou smrt. Musel jsem včera minimálně 5x umřít jen proto, abychom bitvu zvrátili v náš prospěch, jinak bych v těch bitvách byl do teď a naše čtyři tanky by se zpoza rohu neustále přestřelovali se třemi enemáky.

A ještě k postu LiC: Mě včera rozstřílel borec s E50M. Já měl E5. Jen vyjel, dal mi ránu kamkoliv a všechno prošlo. Jedno ze předu do pásů: 450dmg pásy dole, potom mi líznul hlavu, opravdu jen líznul: 400dmg, "vyřítí" se na mě E100 a ani s goldem mě neprostřelí a borec s E50M vyjede, trefí se mi přesně do prostřed hlavy mimo velitelskou kopulku a šup: 450dmg. Musel jsem se smát, tohle bych chtěl taky umět  :biggrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson Smith: Já to měl přesně naopak.....tedy s těma servrama. Večer mě kluci pozvali do jiné čety, která byla na EU2.....a pět pekelných her s ultra reds bylo na světě.....prostě tady je vidět, že je to o štěstí....

Jinak T28 pro je super....hrál ose mi sním moc dobře. Na nové mapy se hodí líp jak ISU či Ferda....deprese děla spolu s věží.....výborný a hlavně nenáladový kanon....super mašinka. Jen by mohla jezdit o 5km rychleji.

 

EDIT: jsem zapoměl napsat včerejší zážitek z mé druhé hry, což vždy vychází na mou Chi - Hu....

Byla to ta nová little stupidní camp mapa.....los jak jinak s pátou třídou. Náš jouda s Coventrotlem hrozně chvátal, což na této mapě  znamená jasnou sebevraždu...najednou okolo něj krožili dvě enemácké medka...s mou CHi- hou jsem naládoval gody a rval jsem to do nichz 300m , až z nich chlupy lítaly.....minimálně každému jsem 50% vzal...a vždy mi šťastně vyšla i ta poslední dodělávající rána. To je výhoda rychlopaky. A co kolaga, kterému jsem pomohl?? Poslal mi jednu, že jsem vyžírač killů!!! Já tomu noobovi zachránil kůži a on mi ji poslal. Tak jsem mu to taky napsal...on celý rudý, páč se na pořánou odpověď nezmohl, přejel půl mapy...nechal enemáka enemákem...objel mě a narval mi ještě jednu...a dodal, že teď mu je líp! Samo, že brutální prohra, páč jsme navíc měli velice špatné i ostatní pětky...já ještě stihnul s 14hp sundat KV...

Tak jsem kouknul na jeho staty....46%...1000 bitev...0,6 killů na hru....co dodat...je mi ho líto. Tu bitvu dal 63hp dmg...do mě 226....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Festival herného odpadu trvá už 4tý deň.

Ak to to takto pôjde aj dnes večer, WoT zrejme zase na dobrý rok zmažem a šup sa po mesačnej pauze do WT. Alebo rovno strelím účet.

Toto už fakt nemá zmysel.

 

Pre ilustráciu - bitka včera s E75.

8 výstrelov (samo, že po úplnom domeraní) - zásahy tri.

Všetky tri išli do boku E50M, ktorá stála kolmo, krasny terč. Jedna prerazila bez dmg a zvyšné dve cinkli.

Prehrali sme 2:15

 

S dicker maxom nie som schopý vyhrať už tri dni.

S indianom 43% win rate a podiel tier X bitiek je proste brutálny. Pomaly 100 bitiek, to už ani nemôže byť dočasne zlý MM.

 

Oproti minulemu roku prudko stúpla % šanca poškodenia modulu alebo člena posádky. Zrejme to celý rok pomaly "upravovali". Ked človek nehrá rok a zase začne, tak takéto veci bijú proste do očí.

Rovnako stúpol aj podiel masakrov.

Výsledky ako 2:15, 3:15 a podobne, ťažko vôbec nazvať bitkami.

 

No a sektorové mapy s dvoma cestami, aby aj najväčší retardi vedeli kade ísť, to je už len taká čerešnička na torte.

 

Nie, nie, páni.

Pre mna asi táto hra končí na furt.

Brodiť sa záplavou hlupákou nie je proste v mojom chápaní zábava. To je trápenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem podrobněji kouknul na nové WN8 hodnocení.....denně mám přes 3000, ale díky faktu, že jsem dřívě dle názoru WN8 hrál s OP tanky, které je třeba penalizovat, tak mám sotva necelých 2600....

Nejvíc to odskákali střední a masově oblíbený tiery....M18 a KV1S.....tupý rozdavači dmg naopak řádně povyskočili...je tam krásně vidět, že ty penalizace na dané tanky opravdu zavedli.  Hellcat, KV1S......naopak SU100M má přes 2800...,KV,Matilda BP, E100....S JgPzE100 jsem odehrál pár průměrných bitev..nic moc. Oproti Hellcatu je to šitka...a šup ..poposkočil o 600 bodů! jako proč?

Díky tomu, že jsem pzIV prodal ihned po nerfu, tak sním mám 3900.....ve Wn7 měl okolo 2600. Hellcat se mu už pomalu blížil....měl jsem už na něm 2412....byla to taková motivace. A šup...2366....v novém hodnocení průměr.

A já se ptám proč? To je vina hráčů, že si vyberou vždy to nejlepší co v ten okamžik WOT nabízí? Chci vyhrávat...a proto mám být penalizován?

Souhlasím s plošnou penalizací tierů 1-4....hra tam není lehčí, ale fraguje se tam častěji, což je logický. Ale penelizovat 80% tanků co mam v garáži....jen proto, že nejsem blbec a umím si vybrat stroj....

Jen pro představu...Hellcet je v WN8 hodnocení až můj 16 nejlepší stroj! Kdyby jste viděli jaké plečky jsou před ním.......jako kdyby to byl nějaký Op stroj....

WN8 je pro mě mrtvý údaj.....

 

EDIT: jen příklad jak to myslím....T18 byla správně penalizována i v WN7...měla jen 1849. A teď povyskočila jen na 2156..naproti timu Tetrarch a PzJager vyskočili z podobné pozice na 2420!

Ve WN7 byli správně panalizování všichni stejně. Ale ve WN8 je seznam, který když má člověk v garáži, tak se může snažit jak chce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že dle wot-labs, už jsem super-unikum hmmm, taková blbost ten WN8, fakt lama jako já a super-unikum, wot svět se v kravskou pr*el obrací :-)

 

 

 

Švejku, Ferdu jsem včera se slzou v oku prodal, protože poslední bitvy s ním byly opravdu už jen trápení, tento kdys vynikající stroj už bohužel na publiku nemá místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč jezdí top tiery....ale já CW ani desítky nejezdím. Chi se jen bavit. Když se bavím tak mi to jde a když mi to jde, tak naskaují i staty....tedy než přišla WN8....ikdyž stoupá  raketově. Jen prostě nesnáším najeké rozdělení od někoho kdo tu hru nedělal.....si určí co je Op co ne...a když máš ty Op stroje v garáži, máš smůlu.....dle statů hraješ stejně jako průměrný jouda, co ty stroje ze seznamu nemá....tomu se říká spravedlivý systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk007(NIHIL) : když ten údaj je pro tebe mrtvý, jak píšeš, tak proč se tolik tím údajem zabýváš? že to číslo někdo vymyslel,kdo tu hru nedělal, tím bych ten problém neviděl. WG udělalo hodnotu svoji a taky se ozývají hlasy,že to číslo není spravedlivé.

a jestli tato věta ,,dle statů hraješ stejně jako průměrný jouda, co ty stroje ze seznamu nemá,,směrovaná na mě, tak to laskavě uvaž,jak to líp napsat,protože tvoje hrubky (nemyslím tím spisovnou češtinu a sem tam překlep nebo čárku v souvětí) bych mohl pěkně okořenit a mohl tě nazvat něčím stejného typu.

Já jsem na nikoho neútočil a nikoho neosočoval. A nejsem tady jako ovce co s tebou by měla souhlasit stále, jak to je tu ve zvyku.

 

Emu87 moc nemá odehráno s topovými tanky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk007(NIHIL) : když ten údaj je pro tebe mrtvý, jak píšeš, tak proč se tolik tím údajem zabýváš? že to číslo někdo vymyslel,kdo tu hru nedělal, tím bych ten problém neviděl. WG udělalo hodnotu svoji a taky se ozývají hlasy,že to číslo není spravedlivé.

a jestli tato věta ,,dle statů hraješ stejně jako průměrný jouda, co ty stroje ze seznamu nemá,,směrovaná na mě, tak to laskavě uvaž,jak to líp napsat,protože tvoje hrubky (nemyslím tím spisovnou češtinu a sem tam překlep nebo čárku v souvětí) bych mohl pěkně okořenit a mohl tě nazvat něčím stejného typu.

Já jsem na nikoho neútočil a nikoho neosočoval. A nejsem tady jako ovce co s tebou by měla souhlasit stále, jak to je tu ve zvyku.

Johne! Bože, přečti si to celý....to není na tebe! To popisu obecně...jako ..koupíš si mrkev....sniš jí a je ti špatně....hold budu muset vše psát ..já koupím mrkev a mě bude špatně :biggrin: .

A k té češtině...fakt ji celkem umím. Dokonce i pišu knihu :biggrin: . Jenže se mi hrozně špatně píše na PC. Mám dolámaný prsty a přesto se snažím psát rychle.....takže skoro každé slovo je špatně...a mě už to nebaví opravovat.

U WN8 mi prostě vadí jen ta nepsravedlnost. Zvláště u M18....tonhle stroj je všechno, jen né OP...když vidím, že KV1 má o 600 více bodů....to prostě nemohu pochopit. KV1....u které bych zrovna penalizaci i pochopil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám že wot labs už jede ve wn8...lord_ice už je fialovej...stěžoval jsi si,takže teď ti gratuluji

Fialovej? Možná tak v 60-denním, jinak jsem zezelenal. :facepalmic:  :Smile-angry:

 

svejk007(NIHIL) : když ten údaj je pro tebe mrtvý, jak píšeš, tak proč se tolik tím údajem zabýváš? že to číslo někdo vymyslel,kdo tu hru nedělal, tím bych ten problém neviděl. WG udělalo hodnotu svoji a taky se ozývají hlasy,že to číslo není spravedlivé.

a jestli tato věta ,,dle statů hraješ stejně jako průměrný jouda, co ty stroje ze seznamu nemá,,směrovaná na mě, tak to laskavě uvaž,jak to líp napsat,protože tvoje hrubky (nemyslím tím spisovnou češtinu a sem tam překlep nebo čárku v souvětí) bych mohl pěkně okořenit a mohl tě nazvat něčím stejného typu.

Já jsem na nikoho neútočil a nikoho neosočoval. A nejsem tady jako ovce co s tebou by měla souhlasit stále, jak to je tu ve zvyku.

chce to přečíst celý v kontextu..

"si určí co je Op co ne...a když máš ty Op stroje v garáži, máš smůlu.....dle statů hraješ stejně jako průměrný jouda, co ty stroje ze seznamu nemá....tomu se říká spravedlivý systém."

 

Já to pochopil, že to je narážka na vývojáře WN8 (převážně kterej vymyslel OP list strojů), ne na Tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jestli tato věta ,,dle statů hraješ stejně jako průměrný jouda, co ty stroje ze seznamu nemá,,směrovaná na mě... 

:facepalm_wowp:  míň vztahovačnosti a více nadhledu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne! Bože, přečti si to celý....to není na tebe! To popisu obecně...jako ..koupíš si mrkev....sniš jí a je ti špatně....hold budu muset vše psát ..já koupím mrkev a mě bude špatně :biggrin: .

A k té češtině...fakt ji celkem umím. Dokonce i pišu knihu :biggrin: . Jenže se mi hrozně špatně píše na PC. Mám dolámaný prsty a přesto se snažím psát rychle.....takže skoro každé slovo je špatně...a mě už to nebaví opravovat.

U WN8 mi prostě vadí jen ta nepsravedlnost. Zvláště u M18....tonhle stroj je všechno, jen né OP...když vidím, že KV1 má o 600 více bodů....to prostě nemohu pochopit. KV1....u které bych zrovna penalizaci i pochopil.....

 

Jaka nespravedlnost ? S hellcatem mas nizsi rating, protoze vic % hracu s nim ma lespi vysledky nez ty. Zato u kv1 tech hracu co s ni hraji lip je mene (nez u hellcata).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord_Ice_Cube : ale v podpisu jsi fialový nejsem snad barvoslepej ...overal je fialová barva až teď ale vidím že 1800 není v WN8 fialová

svejk007(NIHIL)  a všem co do mě šli a čekal jsem to : ano vzal jsem to na sebe protože hraju průměrně,to mě nevadí, mě dostal ten jouda. O svých hrubkách víš,takže vlastně nic nového pod sluncem a tím pádem nic se nestalo a já lezu pod stůl. Je to hold psané písmo,kde člověk vytáhne jen podle sebe smysl té věty a nikdy podle toho, jak to autor psal a myslel.

Doufám tím,že jsem tu nepřilil olej do ohně. Co jsme si to jsme si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...