Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak jsem strávil večer u televize s manželkou a tanky opět pustil až po 23:00 a vyplatilo se, trošku jsem napravil odpolední utrpení

 

1386804025.jpeg

 

a vytvořil nový rekord v počtu killů za bitvu 

 

1386804039.jpeg

 

sice pedo, ale i to se počítá  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"bitvy předem rozhodnuté tím, že jedna strana má víc noobů? "Odstraňte XVM a všechno bude v pořádku, je to jen ve vašich hlavách"

(viz. Odpovědi vývojářů)

 

Další luxusní hláška. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se na mě všemocné WG oko nezaměřilo a celkem to i šlo 19 bitev z toho 73%win, WN7 -2140, dokonce se mi podařilo udělat násobek na poprvé u mé nejhorší desítky v garáži zvanou - šrot IS4, posléze parádní bitva s Obj.268 a 7000 dmg a završení s T110E3 a 5 killy :-). Škoda jen, že velice brzy budu za tu včerejší troufalost potrestán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že bylo štěstí na rozumné hráče a týmy, takže pohodičkové hraní. Jediná věc co mě to trošku zkazila byla výhra až na třetí pokus s Pattonem. K tomuto tanku jsem si vytvořil silnou citovou vazbu, proto mě každá porážka obzvláště mrzí.... :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nez jsem si nainstaloval WoT, tak jsem ihned vyhledal tehdy velice kvalitni a rozsahle forum klanu CSA neb ja osobne vim ,ze casto odehraju (single) hru a az potom se nekde dozvim, ze jsem pouzil jen 50% moznosti ktere mi hra nabizela - vim ze jsem lama, proto pokud chci neco hrat, tak se o to zajimam. t.z. uz v okamziku instalace hry jsem se o hru a jeji fungovani intenzivne zajimal.

casem jsem delal s klanem testy na spotovani. ruzny prehazovani posadek, s cammo a bez. na plani na Malinovce (mel jsem pujceny dalsi ucty, spoustel je na svych PC a ruzne zjistoval veci, ktere tehdy nebyli bezne dostupne) - tam sem stravil hodne casu zjistovanim ruznych veci. delanim ruznych tabulek ... (proto jsem v nemem uzasu, kdyz zde na foru "zkuseny" hrac pise jak to ze byl spotnut na Malinovce a nikoho nevidi - ta mista se nezmenila od doby bety a uz napr. Marder mel dohled 400 metru, takze kazdy kdo ma vic jak 50 bitev a trochu se o hru zajima, tak je toto pro nej naprosta samozrejmnost - proto me udivuje takova neznalost nebo naprosta ignorace cloveka, ktery zde stale rozdava rozumy a pritom nevi ani prd.)

 

a proto jsem take psal, ze "rajcata" neznamena spatny hrac - je to nekdo kdo se o hru moc nezajima. nevi ze muze davat bejaky skill posadce. nekteri mozna ani nevi, ze muzou dat lepsi kanon a pod - proto jsem psal, ze moje staty nic nerikaji o mem umeni hrat WoT - pouze rikaji, ze jsem se o hru zajimal, vim co vsechno jde vyuzit a ze mam max tanky a posadky - proto jsem ti nedavno psal o vycvikovkach a indtruktaznich videich - tam to ma vsechno byt. a clovek ktery tim projde bude dostavat o cca 10% stribra vic ... tak to trebas lidi skousnou a projdou si to ...

Přečetl jsem pár tvých příspěvků a šel jsem vykonat svou ranní potřebu, upřímně ti děkuji za poskytnutou službu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlášení ze včerejšího dne bych napsal ve stylu: Blbouni všech zemí spojte se. Co já dostával za týmy, to bylo až komické. Chocholoušek by to popsal slovy: Tohle se může stát jednou za deset let :smile:. Ať jsem dělal co jsem dělal, prostě ty hry byly v mnoha případech jak přes kopírák. Hrál jsem převážně devítky s M103 (to abych konečně dodělal E5), T30 (to abych si připomněl, že s tímhle tankem jsem tragéd), a M53/55 (to abych si mohl zapálit). 

E5 jsem tedy doexpil, byť jsem na to potřeboval víc her, než jsem chtěl. Ale aspoň jsem konečně tu M103 dostal do ruky, takže hry byly zábavné. Lítal jsem po mapách jak urvaný vagón. Ale co mě nejvíc dorazilo byla hra, kdy na dálnici proti desítkám jsem nevyrazil do města, ale na Áčko. Tam jsem po urputné bitvě vyndal IS3, T34, T32, a zůstala tam už jen M103 s 500HP proti našim čtyřem tankům. Tak jsem se otočil a jal se bránit bázi. Než jsem stačil dojet, tak koukám, že M103 stačila vyndat naše dva tanky. Co ti tam předvedli to by mě fakt zajímalo. No nic, dojel jsem na bázi a nahitoval VeKu A a ST-I. Dostal jsem za 250 od vlastního PantheraII, dodělal ST-I a přes město jsem vyrazil vstříc další prohře. Jelikož ti dva naši borci co zůstali na áčku nekoukali na minimapu vyrazili kupředu a překvapil je MAUS s IS4 a Obj 704. Výsledek byl naprosto jasný. Aspoˇjsem ještě stačil sejmout enemy artynku a dát hit fullHP MAUSovi a bylo po mě. Ale i tak jsem si hru užil. Co naplat, 4900dmg, nadingáno díky hlavě 8000dmg, 5 killů a prd platné. Podle vývojářů jsem střílel na špatném místě. Ale mě by fakt zajímalo, kde jsem měl v téhle hře být. Nemohu být přece všude. No ale na druhou stranu měli jsme šanci na výhru 32%, tak to byl celkově docela dobrý výsledek. Zadara to nedostali  :biggrin:. No mohl bych tady rozepsat i další velice podobné hry. Snad jen ještě zmínka o hře na Himmlu. Opět M103. Hned na začátku jsem nechtěl jet na kopec, ale jelikož tam jeli jen dva borci v IS3 (byli modří), tak jsem tam vyrazil s nimi. Přesně dle předpokladů jsme tam potkali Baťáka, Pattona, Indiana, k tomu E100, AT15 a fialovou IS3. Díky pomoci spoluhráčů zespod, kteří sundali E100 jsme si ten zbytek povodili. A byla to opět vysoce zábavná hra. Nakonec jsem od modrých kluků dostal pochvalu za dobře odvedenou práci a s pocitem uspokojení jsem koupil E5 a hru vypnul  :biggrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson Smith - gratz k E5 jen se obávám, že tvůj další příspěvek bude něco ve smyslu "jak jsem si koupil novou X a málem jsem se z toho pozvracel" :-)

Díky za blahopřání a neboj, já s tím počítám. Takže mě to už nepřekvapí  :biggrin:. Taky jsem si nechtěl kazit pocit z dobré hry a jen jsem ji koupil, dal posádku, doplňky a hru vypnul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi bez killu a proto taková bída.

 

Jo tááák, to jsem nevěděl, takže se zaměřím na dorážení a budu skiller. Díky. :-)

Teď už rozumím té oblibě nízkých tierů u skillerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muhahaa ty máš starosti..  já hraju jak lama poslední 3 měsíce.. čím míň mi to jde, tím míň her hraju a jak jsem nerozehranej, tak lamím.. jak tohle asi skončí?

 

tak starosti to extra nejsou, ale už jedu na doraz, práce, pak honění tanku v CW abych stihnul tu desítku, málo spánku, pak zase, takový kolotoč...eště že to v neděli končí a já si dám fakt pauzu a třeba týden......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tááák, to jsem nevěděl, takže se zaměřím na dorážení a budu skiller. Díky. :-)

Bohužel to tak je. Nejen dmg se počítá, ale i killy. A ty hlavně. Takže můžeš nastřílet jak magor, ale číslo se ti sotva hne. Pak stačí nastřílet 1000, dáš 4 killy a hned máš WN7 2000 :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to tak je. Nejen dmg se počítá, ale i killy. A ty hlavně. Takže můžeš nastřílet jak magor, ale číslo se ti sotva hne. Pak stačí nastřílet 1000, dáš 4 killy a hned máš WN7 2000 :smile:  

 

Tak to je stejně debilní počítání jako EFR a jeho hodnocení capu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za blahopřání a neboj, já s tím počítám. Takže mě to už nepřekvapí  :biggrin:. Taky jsem si nechtěl kazit pocit z dobré hry a jen jsem ji koupil, dal posádku, doplňky a hru vypnul. 

No já po svých velice katastrofálních výsledcích s IS4, když jsem se sebezapřením kupoval IS7, tak jsem se zařekl, že tento tank vytáhnu na publik jen ve výjimečných případech, jako 5násobky, do čety atd. Abych si nezhnusil další X tier a tak to i činím. IS7 mám zhruba 3 měsíce a mám sním najeto jen něco okolo 50 bitev a vyplácí se mi to, alespoň zatím :-). Na publik používám s X, E100,Obj.268 a teď čerstvě T110E3, které jsou daleko platnější, než ty ruské HT. A stejně jako ty, mám rozjetou lajnu na E5, už mám vyzkoumanou M103, ale po tom, co to mají HT, čím dále těžší v bitvě, nevím zda tuto lajnu někdy dojedu do konce, jelikož E5 a ten jeho magický hrnec na turetu je takové MEGA-lákadlo, že to lze trefit i na 500m což mě děsí a také sám vím ,když tento tank potkám, tak z velké částí nemá šanci, proto mě to odrazuje od koupi. Ale třeba se tobě poštěstí a budeš mít s ním úspěchy kdoví ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já po svých velice katastrofálních výsledcích s IS4, když jsem se sebezapřením kupoval IS7, tak jsem se zařekl, že tento tank vytáhnu na publik jen ve výjimečných případech, jako 5násobky, do čety atd. Abych si nezhnusil další X tier a tak to i činím. IS7 mám zhruba 3 měsíce a mám sním najeto jen něco okolo 50 bitev a vyplácí se mi to, alespoň zatím :-). Na publik používám s X, E100,Obj.268 a teď čerstvě T110E3, které jsou daleko platnější, než ty ruské HT. A stejně jako ty mám rozjetou lajmu na E5, už mám vyzkoumanou M103, ale po tom co to mají HT, čím dále těžší v bitvě, nevím zda tuto lajnu někdy dojedu do konce, jelikož E5 a ten jeho magický hrnec na turetu je také lákadlo, že to lze trefit i na 500m což mě děsí a také sám vím ,když tento tank potkám tak z velké částí nemá šanci proto mě to odrazuje od koupi. Ale třeba se tobě poštěstí a budeš mít s ním úspěchy kdoví ...

Hele mám IS7 taky v garáži a leží tam jen ladem. Vytáhnu ji stejně jako ty jen ve vyjímečných případech. Taky počítám, že na E5 dojedu tu posádku na 100% a koniec filma. Bude ležet v garáži. Ale bude tam a do CW jako alternativa bude dobrá. Stejně mám rozjetou ještě lajnu na E4, a ještě na T92. Potom nevím. Možná nějakýho němce, určitě chci T62A, tam jesm zatím jen na T-44, takže práce bude pořád dost  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to spis tim, ze nejvic DMG rozdal do mensich tieru nez je on sam. Kdyby to stejny nastrilel v takovy bitve s 8 tak to bude o hodne lepsi

 

Hele, funguje to. Teď jsem stál jak trubka, jen jsem dorazil jednu devítku a mám dvakrát lepší hodnocení. Neříkám, že nějak úžasné ale na to, že jsem neudělal nic (jen jsem zkoušel, jestli to funguje), je to super.   :-)  Takže, dorážet a staty poletí nahoru. LOL!

 

shot175.jpg

 

 

Takže, suma sumárum, nejlepší v týmu + 3500 hp dmg + 0 kill  =   614 WN7

                                     čtvrtý odspodu  + 1500 hp dmg + 1 kill  = 1105 WN7

 

Netuším, jestli v tom hraje nějakou roli výhra a prohra ale zaměřím se na to.

 

Tímto u mně definitivně přestal platit respekt u podpisů, protože hodnocení je absolutně neobjektivní.

Není důležité nastřílet ale někoho zabít. Tohle zjištění zcela jistě změní můj styl hraní.

Škoda, že jsem na to přišel po tak dlouhé době a jen díky JS.

 

BACK TO LOW TIERS!   :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson Smith koukám, že máme podobný vkus na výběr tanků ve hře , také expím na E4, zatím T28Prot. A hned potom chci T62A, zatím jen u VI tieru, ale při mém podaní expení to bude ještě hodně dlouho,než to budu mít v garáži :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson Smith koukám, že máme podobný vkus na výběr tanků ve hře , také expím na E4, zatím T28Prot. A hned potom chci T62A, zatím jen u VI tieru, ale při mém podaní expení to bude ještě hodně dlouho,než to budu mít v garáži :-)

No taky na to koukám  :biggrin:. Já jsem už u T30, a mohu za sebe říct, že jsem z toho tanku zklamán. Za to T28Prot byl jiné kafe, taky jsem si ho nechal v garáži, páč se mi s ním hrálo špičkově. No uvidíme co bude dál, snad si na něj zvyknu a bude to jen a jen lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem nikde nepsal, ze mi to prijde normalni. ale jelikoz jsi jen ubohy ignorant, tam me hazis do jednoho pytle s nekym kdo by zabil pro par korun. a nejsem hulic. to je jak kdybys napsal o nekom kdo si dava jednou za tyden dve pivka, ze je alkoholik.  ale ja mel aspon koule sem neco napsat o sobe, zajimalo by me, jak ciste a svedomite zijes ty - jiste jsi nikdy nekouril, nepil, nepodvedl pritelkyni, nehral karty, nemluvil vulgarne, nehral navykovy onlinovy hry... BOB_Mirek_Dusin_CZ strikes again

 

Nerozčiluj se... dáme špeka a bude klid :-D

 

ale ted vazne: zda se mi to, nebo uz se plzen zhorsit vic nemuze? (zvlastni je, ze tohle jsem si rikal uz pre dnekolika lety). nedavno jsme meli sraz, plzne tam bylo hafo, ja vzal soudek bernarda, obe ty piva jsou dvanactky a ten rozdil v chuti byl nehoraznej

 

Nevím jak bečky, ale lahvový půllitr a třetinka Plzně, to jsou "nebe a dudy"... samozřejmě ve prospěch třetinky. Také jsem slyšel fámy o tom, že na Moravu se dodává "slovenská Plzeň" v sudech... těžko říci, co je na tom pravdy. Nicméně Plzeň produkuje kvanta piva, takže (myslím) třeba ta jejich vyhlášená voda nedostačuje... a použití jiné vody zřejmě může výrazně ovlivnit chuť piva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...