Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera sem zas nehrál - prostě se k tomu nedokážu dokopat :confused:

 

Už mě nebaví ani pedotankování na dvojkách :sad:

Sakra tak to ti závidím.  :tongue:  To bych taky potřeboval.

 

Já jakožto závislák hrál včera asi až do 01:30 ... takže hrubá nevyspalost.... ale hry fajn a hodně výher ... :)

 

Dokonce jedna bitva na X tier... Himmelsdorf..... prohrávali jsme to už asi 6:11 .... zůstali jsme jen 3 ...a nakonec jsme to otočili. (T57, T62A a já s E50M).

A to nebyly žádný dorážečky ... full E100, Full JpPE100, Full IS7 atd....

Nádherná spolupráce, kdy jsme na konci všichni psali "wow" to neni možný. Zase jedna bitva ze sta co se opravdu povedla. Samosebou tam figuroval obrovskej faktor náhody a štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

trochu me prekvapila ta premiova E25, kterou jsem nevidel a sazela mi jeden pruraz za druhym - 7 vystrelu a 7 x mi ubrala HP - pritom ma prumernou pruraznost 150mm a Ferda ma ma predek 200mm. jsem se ruzne natacel, aby aspon neco dinglo ... nechal toho jenom proto, aby si prijel jeste bliz a dodelal me (a nechal me aspon jednou vystrelit) ... goldy nestrilel ... nevim. ja bych s prumernou prubojnosti 150mm na Ferdu ze predu snad ani nestrilel neb bych neveril ze neco projde ...

pokud jsi mu ukázal spodek korby, tak ta spodní lišta má 110mm (je to stejnej podvozek jak Tiger P) a na to E-25 v pohodě stačí. Při jeho přesnosti a rychlosti střelby stačí aby se trefila každá 3. WG uvádí vždycky max. tloušťku pancíře, místní zeslabení neřeší.

 

tady máš odkaz: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/116109-wot-armory-we-are-the-armor-nerds-of-this-game/page__st__40, post č. 60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je ještě docela cajk, už jsem potkal Mause s 2x LoLtraktor...víte jakej byl problém ustřílet toho Mause po tom co naši sundali ty dvě šmucky a Maus se pustil do nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem navštívil kámoše. Docela jsem se nasmál u jedné jeho bitvy na začátku. Povídá: "To jsou zase paka". Na dotaz proč odpověděl. Naši se topí a enemáci se řežou mezi sebou. Bitva 7 třídy. 2 utopený a 3x team kill. Potom už normální průběh bitvy.

 

Na hraní nějaké PC hry co nezabere moc času nebyla nálada a tak jsem Wot nepustil. Nic dalšího pozitivního na ní poslední dobou nevidím :sad:.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bádat nas spotingem už jsem dávno vzdal. Akorát se u toho pokaždé rozpálím jak podkaliberní střela při průchodu pancířem. Zkuste si někdy nakreslit pouze jednoduché schéma, kde budou tanky pouze jako jednotlivé body. Tyto body pak spojujte přímkami a zapište na ně vzdálenosti a pak si zkuste určit který bod na který vidí, který vidí zprostředkovaně a který nevidí vůbec. Budete z toho mít hlavu jak M103 věž. Když do toho přidáte keře a překážky, tak jste v prd...eli a to ani náhodou nedokážete nasimulovat ani velice jednoduchou sestavu, která v bitvě vznikne a každou sekundu se mění. Ten spoting je prostě největší chyba WG, kterou v této hře udělali.

"but even now, more than half of server resources are spent on the visibility mechanism." "již teď je více než polovina zdrojů serveru použita na mechanismus viditelnosti."

 

Kanáre měl jsi pravdu, že to je opravdu extrémně náročný. Pak se není čemu divit, že se tam může vyskytnout spousta chyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-127 zakoupeno. Mezi trojkama děsnej zabiják. Jen se vyhnout TD. Cinká krásně. Mezi čtyřkama už cinká zas to jeho dělo.

 

10 bitev ( 80% trojky), 80% win. Pak 7x v řadě čtyřky. Asi náhoda.

T29, sólo i četa, 10 her, 1x top, 5x devítky. Asi náhoda.

T-62a - opět mě zabil z plných HP náš. Retardík vyšel bez banu. Možn víc reportovali mě, že chci, aby ho reportovali...děti, to je humus.

E-100 ... prochorovka, letiště, malinovka... děkuji.

 

Poblik je vážně peklo. Jen ty roty a 7 vs 7 byly parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle vemeno mi v bitvě psalo, že má XVM a že jsem pěknej noob..nevím co si o tom mám myslet...

Jeho verzi jsi neuvedl a tak nevím. Asi ho štvalo, že jsi lepší a kosíš v T18 s mnoha perky jeho tým,kde je 8 začátečníků první třídy.

 

PS: Lehké obecné rýpnutí nic osobního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho verzi jsi neuvedl a tak nevím. Asi ho štvalo, že jsi lepší a kosíš v T18 s mnoha perky jeho tým,kde je 8 začátečníků první třídy.

 

PS: Lehké obecné rýpnutí nic osobního.

Az na to, ze ja mel Hellcata a nastrilel jsem 2x tolik DMG nez on s Tigrem II....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...