Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tyvole... T69 dnes, hrůza, jedna super hra za druhou, ale zároveň samý prohry. 4200 dmg, prohra. Už jsem se s ní zkamarádil, zatím mám průměrnej dmg na hru 1707, ale to je ovlivněný expením top děla a prvníma 50ti hrama. Tak na 2200 bych to mohl dostat, dnes jsem pod 2000 nešel.

 

Ale sakra, za kolik expů je (M) ? 1280 v základu nestačilo. Zatím jsem potkal jen jeden tank co měl laťku na (M) takhle vysoko, a to T71.

 

// Všechno budiž odpuštěno, (M) je tam ! 1485 expů bylo třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, bez čety už nevyjedu  :smile: Dnes jsme jezdili jen Hellcat. 3 zásadní přínosy skoro po sobě, něco kolem 82% WR. Jsem opravdu rád, že jsem šel k Nihilistům. Pak jsem si splnil misi na rychlejší zaměřování a skončil. Některé bitvy bylo RNG strašně proti mě. Odešel jsem i s 400 dmg, ani za boha jsem netrefil nic. Ale celkově hodnotím kladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až na to odpoledne, kdy jsme měli 5 vypečených lostů zasebou, dnes dobrý.....

Ikdyž..někdy ani zásadní přínos nestačí k winu....jen pro zajímavost, až 4 rána(gold z T29) penetrovala stupdní ISko. Měl jsem je tam, páč jsme tekli a já chtěl 100% jistotu, že ho co nejrychleji dám :wallbash:

 

1387403904.jpeg

 

A tady zas los, kdy jsme si s Georgem říkali, že je super MM...jenže nepoužíváme XVM.....nakonec adrenalin hra jako blázen. Zbylo na mě KV1,ARL44 a artyna...naštěstí mi klasická AP proti ARL nedingla a já ho dostal. Potil jsem se pěkně....

1387404286.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem to včera chválil....dnes to bylo na H .... týmy naprostých vymaštěnců.... a i já - co jsem mohl..to jsem podělal....  asi nějaké erupce či co......  zase hraju jen s Rhm.Borsig..... 

Příkladem budiž hra.... kdy jsem vynadal týmu, že jedou lemmings na jednu stranu .... hurá...reagovali a vrátili se...týmová síla pěkně rovnoměrně rozvrstvena po mapě......  bohužel enemáci udělali taky lemmings ... a tak tu jednu naší stranu (ze které jsem jakoby odvolal naše tanky) pěkně rushli a prohra jak prase...vystřelil jsem si 2x... :-D  mlátil jsem se skoro do hlavy....

 

Pak malinovka..... 1/2 top tanků kempí na základně.... neuvěřitelný.... jediné co mne napadlo zalézt do křoví a spotit Binem.... a nepokoušet se vystřelit.... jen díky tomu byla remíza a dostal jsem "hlídku".... uf ...Rhm je fakt neviditelnej... .... pak zmáčknout čudl na vypnutí a hajdy do hajan. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera po dlouhé době jsem vytáhl z garáže jeden můj velice neoblíbený tank a to premiák T34, důvod byly kredity. No nečekal jsem žádný zázrak, ale to co následovalo, byl nefalšovaný očistec z 10 bitev se mi povedly defakto jenom 2, kdy jsem byl schopen udělit přes 3000dmg a 2+ killy. Ať si každý co chce říká, ale to jeho nevyzpytatelné dělo, které zaměřuje 2 hodiny, je opravdu humus a pokoušet s ním snipovat nad 300m to je také sadomaso-komedie. Takže pro mě osobně T34 pořád zůstává v žebříčku oblíbenosti na spodních příčkách.

 

Dal jsem 10 bitev z toho 4/6 w/l, WN7 bylo na neuvěřitelných 1182, dmg na bitvu 1500, prostě T34 sh*t.

 

Abych si spravil chuť, tak jsem si na závěr dal několik desítkových bitev, kde po 5 bitvách, jsem měl dmg 3100 a WN7 1970, je to opravdu rozdíl, hrát s tanky které vás baví, anebo s tankem na vydělávání kreditu, kde o zábavnosti se dá těžko mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arty jsou zpátky a to v té nejhorší podobě. V pěti bitvách za sebou po třech artynách vždy na topu. Potkat v bitvě s KV-1 tři sedmičkové arty je demence prvního řádu. Oni už nevědí, jak by tu hru ještě víc zkurv*li.

 

P.S. Vzhledem k tou, že už se přestávám orientovat v tom, která stránka používá jaké WN, mažu svůj podpis, dokud nebude jedna objektivní statistika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem nevěřil vlastním očím, co se to dělo. Prvních 8 her = 8 výher. Pak už to nebylo tak dobré, ale i tak to byl den plný výher. Občas jsem byl odměněn týmy, které nesplňovali snad vývojově ani nástup do školky. Ale všechno to bylo jedno. Vyhrál (schválně píšu jednotné číslo) jsem hru, kde jsme měli 25% na výhru. A zrovna v SU100Y. Měl jsem 5killů a zůstal jsem ještě s Nashornem sám proti 5. No nemohl jsem nikam vyjet, protože jsem měl 1HP :tongue:. Tak jsem čekal v křáku a Nashorn byl kousek ode mě. Díky ultimátnímu dělu jsem nechával soupeřům, kteří se hrnuli jak prasátka na porážku, cca 50 HP a Nashorn je dodělal. Nakonec proti nám zůstal Sturer Emil, který měl 5 killů a správně jsem odvodil, že čeká někde zalezlý, protože mu došli náboje. Ta hra byla tak napínavá, jak už dlouho jsem nezažil. Největší sranda byla, že náš Nashorn měl 7 killů a 900dmg nastříleno. Všechno fragy za těch pár šušňů, co jsem nechal enemákům já. Ale vůbec mi to nevadilo. Nasvíceno jsem měl 2000dmg, nastříleno tak samo a k tomu teda 6 killů, za toho Emila. A pak jedna desítková bitva, kde byla na každé straně jedna devítková artynka a v jedné z nich jsem seděl já. Po třech minutách jsme prohrávali 1:6. Co jsem vystřelil, to jsem netrefil. A pak najednou změna. Moje první trefení=zabití T57 s třemi killy na kontě. A v ten moment začali hrát i spoluhráči. Nakonec jsem v bitvě nastřílel 4500dmg, měl 3 killy, dostal pochvalu od nej hráče z týmu za to, že jsem jeden z mála, který ví kam střílet a odměna byla výhra. Tak jsem si říkal, že to nebylo vůbec špatné. V konečné tabulce jsem zjistil, že jsem měl o 1000dmg než náš druhý hráč, takže to bylo vlastně vynikající. 

Tak dnes očekávám spravedlivý trest z ruky boha Serba a jeslti se vyhrabu někam na 30% WL, tak to bude zázrak  :teehee:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem to včera chválil....dnes to bylo na H .... týmy naprostých vymaštěnců.... a i já - co jsem mohl..to jsem podělal....  asi nějaké erupce či co......  zase hraju jen s Rhm.Borsig..... 

Příkladem budiž hra.... kdy jsem vynadal týmu, že jedou lemmings na jednu stranu .... hurá...reagovali a vrátili se...týmová síla pěkně rovnoměrně rozvrstvena po mapě......  bohužel enemáci udělali taky lemmings ... a tak tu jednu naší stranu (ze které jsem jakoby odvolal naše tanky) pěkně rushli a prohra jak prase...vystřelil jsem si 2x... :-D  mlátil jsem se skoro do hlavy....

 

Pak malinovka..... 1/2 top tanků kempí na základně.... neuvěřitelný.... jediné co mne napadlo zalézt do křoví a spotit biinem.... a nepokoušet se vystřelit.... jen díky tomu byla remíza a dostal jsem "hlídku".... uf ...Rhm je fakt neviditelnej... .... pak zmáčknout čudl na vypnutí a hajdy do hajan. 

Tohle se stává často. Někdy ihned po startu člověk kroutí hlavou, když vídí naše topky frčet do prostředka ve skupince...kostel je narvaný k prasknutí a naše četa "hlídá" obě strany.....jasný lost si říkám a nadávám na ty hlupáky. Jenže ouha...člověk musí počítat i s tím, že enemák má ještě větší hlupáky....kteří taky jeli na střed...tam tak nějak rudé kůže pomlátí a my už to obchvatem dorazíme....

Opravdu to tak je...časteji a časteji enemák překvapí ještě větší hloupostí...někdy je to až nepříjemné. Člověk si někam rychle jede na spot s M18...a potká se na tom jeodlehlejším a nejvyšším místě s 2x IS3..... :biggrin: ...

 

HBJ:  Já na ně přímo ve hře nadávám pravidelně. Vždy si znich dělám pr...el...ani moc neprotestují páč moc argumentů proti nemají...

naštestí jich tolik nejezdí. Ale zase stačí dvě na každé straně, navíc v topu a je problém. Máš pravdu že uhybat osmičkové artyně s M18 nebo s KV1 dostat od GW Panthera....je šílenost.

Včera jsme měli jednu špatnou hru s M18. Los s 8. Ovšem osmiček bylo málo a sedmiček taky. Převládaly šestky. Takže pro 8 arty jednohubky....patý kousek si dala enemy arty KV1S...splešem.......

Kouknu pak na jeho staty a měl 47%.....s tanky hrůza.

Jediné štěstí, že jich není tolik. Navíc kvůli stupidnímu XVM, jdou po mě jak po flusu....nedávno si mě vybrala S51...vedle mě stál KT....nekryl se..stál a střílel.....já mezi vystřely lítal tam a zpět, páč si na ty mrchy dávám pozor. Všechno marný....cukal jsem pěkně...netrefil...jenže to stačilo. Spleš a má papírová M18 tuhá....okolo mě všude stojící osmičky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera první bitva jak je už zvykem prohra. 12 výstřelů, 9 zásahů = 0 DMG. Neuspěl jsem ani na strojích se skoro polovičním pancířem než byla moje penetrace. Pravda, střelba na větší vzdálenost. Na kratší jsem to nestihl vyzkoušet, protože jsem byl na dva zásahy v garáži. Další bitvy obyč podle nalosování a zakončeno s denním win 53%.

 

Nemám rád mapu Velký park. Od doby co byla upravena jsem na ní vyhrál jen jednou, takže win na této mapě mám pod 10%. Už při načítání téhle mapy tuším prohru a to nevidím ani složení týmů.

 

Taky jsem dal bitvu ve dvojkách, kde mě poslal do garáže spojenec. Asi se mu nelíbylo jak hraju a že jsem nezničil za 3 minuty jednoho enemáka. Můj vrah (spojenec) hrál parádně pozičně. Celkem naštvanej jsem se ho chtěl zeptat a pak to vzdal. Nejsem přítel angličtiny a složitě v ní něco vysvětlovat a odkazovat se na SW třetích stran, protože v tom do WG potřebné informace nejsou nebo jen pro určité hráče by bylo moc složité. Pro osvícenější, kterých je zde na fóru doufám dost stačí napsat, že jsem seděl v T7 CAR a nepřítel v H35 ve vzdálenosti 250 m na Malinovce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri: On asi myslel, že jsi měl zasáhnout kulometem průzor a trefit řidiče do oka. Téé jasný. Jsi amatér...netrefit kulometem řidiče H35 do oka ..navíc jen na 250m :biggrin: :woot: :woot: :woot::wallbash:

Zabití řidiče zničí celý tank. Hmm, tak to jsem fakt nevěděl. Ještě se zeptám profíka, jak velké poškození způsobí on na celý zásobník té H35, když bude stát ideálně čelem na 250 m, což sice ve hře nikdy není, ale budiž. Rád se něco v tomto směru naučím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabití řidiče zničí celý tank. Hmm, tak to jsem fakt nevěděl. Ještě se zeptám profíka, jak velké poškození způsobí on na celý zásobník té H35, když bude stát ideálně čelem na 250 m, což sice ve hře nikdy není, ale budiž. Rád se něco v tomto směru naučím.

Miry ...zas ..to byl vtip a narážka na stupiditu toho jantara co tě buzeroval ve hře!!!! To tu nikdo nechápete ironické vtipy? :biggrin:

 

Jo ale H35 i H38 opravdu jde sundat oba dva z posádky....a je konec. U H38 se mi to stávalo...přijel PzII narvaný goldy a na dávku mi vymlátil posádku...já full...ale tuhej. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera převážně expení IS-3 a M103.. Se stock děly je to utrpení, ale free expy se mi na to plácat nechtěj. BL-9 nějak zkusim doexpit na týmovkách, tam se to expí krásně a nekazí se staty. :Smile_trollface-3: Na M103 to ale možná nevydržim..s dělem z T29..asi těch 10k expů obětuju.

 

Jinak ta akce za 3 vyhraný týmovky pohon v ceně 500k (prodej 250k) je dost luxusní. :Smile_Default: Stačí 3-7 her a hotovo..ne 50k dmg, 30 killů, apod, jak bylo tehdy..asi ten mód skoro nikdo nehrál, že udělali takovou akci. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera odhodlal a koupil nejvíce blbuvzdornou VIIIčku,KV-4 kterou jsem kdysi vlastnil a po pár bitváh prodal..za 40 000 freeček jsem nahodil dělo,nahodil posádku z 1sky a šel do boje.Popravdě,už jsem se dlouho nebavil jak s touto ruskou plechovkou.Jasně,všude jsem poslední takže musím jezdit tam,kde jsou boje nejprudší abych alespoň něco nastřílel,ale konečně se nemusím zajímat o tým,jen jedu a hrnu to před sebou..nej bitva byla,když jsem vytahoval team z průseru,kdy jsem nadobal cca 5000 DMG a s KV-2 musel vysekat posledních 6 enemáků.já chytal rány,on rozdával..naštěstí musím uznat,že 3/4 map byly městké typy,kdy po nastavení boku jsem se jen smál,ani T34 nebyla schopná to prorvat a já ji vesele odrovnal..poslední bitva malinovka,věděl sem že kopec nestihnu,do městečka se mi nehtělo a když jsem viděl,že všichni kempí okolo báze,vzal jsem to podél vody se zběsilým klikáním do mapy,kdy jsem na sebe stáhl veškerou palbu,přikotvil enemy na base a naši díky tomu prorazili vrchem..jediný,kdo mě probíjel byla T69 narvaná goldy z kopce pod 90st. úhlem..bohužel,T32 je pro mne stále univerzálnější tank,který dokáže se bleskově přesunout na druho stranu bojiště..ale v městě je KV-4 král..

ec7740ba7e1e8470edc942839f002a99.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miry ...zas ..to byl vtip a narážka na stupiditu toho jantara co tě buzeroval ve hře!!!! To tu nikdo nechápete ironické vtipy? :biggrin:

 

Jo ale H35 i H38 opravdu jde sundat oba dva z posádky....a je konec. U H38 se mi to stávalo...přijel PzII narvaný goldy a na dávku mi vymlátil posádku...já full...ale tuhej. :biggrin:

Tak ono je to někdy dost těžký poznat. Hráči píšou různý věci z různých důvodů. Ve tvém případě jsem byl zmatený posledním  smajlíkem.

Mám toho sice celkem dost nahráno, ale jen sólo a na publicu. Nějaké ty lepší vychytávky se v ostrý hře blbě zkouší. V low jsem zažil kulometnou přestřelku, kdy jsem udělal 3x větší DMG než soupeř, ale on mi sundal tři ze čtyř tankánů. Na dokončení souboje ani jeden z nás neměl kuráž a tak si jel každý jinam. Obecně celkem nic moc. Jen se mi to samé zabíjení posádek co mi ten frajer udělal nedaří.

V jiné low bitvě s jiným strojem a naštěstí už hodně dávno jsem to vzal obchvatem na silnějšího soupeře a on mi jednu plesknul za 21 HP a zabil mi celou dvoučlennou posádku. Tank skoro 100%, ale bez posádky. To, že něco obtížného nedokážu já, neznamená, že to nedokáže ve WoT někdo jiný.

Já sundat kulometem konkrétně na T7 Car H35 neumím. To ale nutněně neznamenalo, že to třeba konkrétně ty nedokážeš, ikdyž by to bylo extrémně obtížené.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Že by Sweetheart.

Pokud je to on, tak do toho tlačí asi dost peněz.

 

Jinak jako zajímavost dost dobrý.

 

 

 

Prachy skill nezaručí.

Občas prolustruji nějaké spolu/protihráče, a nezřídka vidím majitele několika až desítek premium vozidel, odehraných pár tisíc bitev a v garáži několik desítek , takže musel expit za free expy, tudíž platit. A WN7 300-500.

 

To není o penězích. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prachy skill nezaručí.

Občas prolustruji nějaké spolu/protihráče, a nezřídka vidím majitele několika až desítek premium vozidel, odehraných pár tisíc bitev a v garáži několik desítek , takže musel expit za free expy, tudíž platit. A WN7 300-500.

 

To není o penězích. 

Psal jsem, že peníze zaručují takový výsledky? Ne.

 

Já osobně bych si další účet na dobrý staty nezakládal a ze stejného důvodu do toho ani nerval finance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě hodně iritují záseky, nevím jestli jde o problém internetu, nebo hry...

Na 2-3 sekundy se to zasekne, nemůžu nic dělat. Ale pokud jsem v tu chvíli třeba jel, tak to tu chvíli jede dál. Umíte si představit když jak dement vjedete před 5 čekajících děl, nebo když skočíte do vody, nebo kroužíte dokolečka tak to hru docela znepřijemňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabití řidiče zničí celý tank. Hmm, tak to jsem fakt nevěděl. Ještě se zeptám profíka, jak velké poškození způsobí on na celý zásobník té H35, když bude stát ideálně čelem na 250 m, což sice ve hře nikdy není, ale budiž. Rád se něco v tomto směru naučím.

 

 

Čéče Miri, nevztahuj si hned všechno tak moc na sebe :thumbsup:

 

Georg: jojo, AT 2 je na trollení super! :biggrin: :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...