Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ha už jsem o 80km jinde a sedím u stařičkého PC......a tak Vám přemýšlím a potřebuji poradit.Ve všech třídách mam své favority. Spojuje je univerzálnost, věž nebo super deprese a hlavně dobrá penetrace. Jen pořád nevím co si koupit v 8 třídě. ISu a Ferda už jsou za zenitem. Moc už mě nebaví, a nové mapy těmto stařečkům bohužel nevyhovují. Ani zábava jako s M18,T49 či T30 snima logicky neni....jenže co? T28Pro mi sakra sednul....jenže by to chtělo 5km rychlejí pohon....napíšu seznam favoritů co mam v garáži a poraďte.

 

V současné době je celkem jednoznačně král tieru 8 Borsig. I  tvému stylu hraní by  maximálně vyhovoval. Na druhou stranu lze očekávat na 99% v budoucnu nějaký nerf, tak je otázka, jak si potom bude stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku zkus Jagdpanthera 2...super dělo, mobilita, slušnej pancíř.......pro mě nejlepší TD na 8. tieru....

To samé má Borsig a navíc ještě otočnou věž a podstatně lepší camo faktor :smile: . Kromě pancíře,ale na to se na tieru 8 už stejně nehraje. Mám v garáži oba a v současnosti vede Borsig o parník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož nový němec mě nenapadnul.....popřemýšlím. Ale aby to nedopadlo, že ho vyexpím a přijde nerf.....JPII jsem měl ihned po vydání. Zlatej Ferda....žádné velké přednosti...kanon je skoro zatevený...nemám rád TD bez deprese....navíc ten břich je hrozně velký....chce to palici....

Díky za typ....němec mě fakt nenapadl, páč zasadně pár měsíců nové lajny nejedu....no uvidím.

Pulčák rumu v sobě, možnost hraní WOTu je 80km vzdálená....jdu spát nebo koukat na nějakou...fokotinu. A nejdu....žena jde s kamarádkama na již měsíc domluvené mecheche a já hlídám....chci vidět jak nakojím 9 mesíčního syna....mé prsní žlázy jsou jaksi vyschlé :woot: :woot: :woot::wallbash: ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať mi někdo tvrdí, že se s losy nemanipuluje. Už dávno tvrdím, že hrát s Hellcatem je u mě katastrofa co se týče losů. Dnes jsem měl losy i pod 35% !!! Příšerné prohry a celková bilance 35% W/L. Hrávám s ním proto velice málo i když bych rád ale ty losy mě naprosto pokaždé odrovnají. Vzal jsem T40 a je to jedna výhra za druhou a losy od 50% nahoru. I ta blbá KV-1S má lepší losy. Kdyby to mělo střídavou bilanci, tak to beru ale ono je to furt stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnešek proběhl docela hladce, i většina proher ušla

 

1387570807.jpeg

 

poslední bitva s FV 183 byl velice slušnej souboj proti fialovýmu FV 183, byl trošku netrpělivej a 2x mě vůbec netrefil a to ho stálo výhru. Já přežil bez škrábnutí a 8500DMG nastřílených. Šance na WIN byla 32%, a proto nevěřte barvičkám  :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nashorn doexpen. Koupil jsem T25/2, už jsem ji měl z dřívějška v topu. Ještě 35k XP a zítra bude. Potom bych rád hnul s T-54 a vyexpil dělo na 50 120. Tím víkendové plány asi končí. A posádce to taky dělá moc dobře :) Jo a koupil jsem frantíka arty 5. tier. To není arty, to je houfnice s plochou dráhou letu. Už jsem na ní něco měl najeto. Tak už "jen" 10k XP...

 

Jinak spousta AFK hráčů, spousta retardů. Zase akce a rudo a rudo a ... zeleno (naproti)...

 

T25/2 - 40% devítky, 40% osmičky, 20% top... muheheh ach haha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď by měla být akce na malý rusáky = 50% sleva, tak jsem si jen tak z nudy rozjel ruskou lajnu TD a je to teda hrozná prasárna proti těm chudákům co s WoT začínaj... SU75, asi 5 her, 4 výhry, 3x top gun. SU85B, 4 násobky stačily, průměr 5 killů a 1300 dmg na hru, 100%winrate, SU85, zatím 3 výhry, dnes jsem tam nahodil derp gun a dal jednu testovací... 7 killů.

 

A na závěr Orlikova medaile, v T71 jsem rozdal 2k dmg, 2k dmg naspotil, zabil IS7, T54 a Leparda PT.A. Prohra 4<15. Když má scout 3 killy z celkovejch 4 týmu, tak je něco špatně...

 

PS pro Švejka: Podle mě IS3 je pořád králem tieru 8 a pokud hledáš jen TD, tak teda toho (OP)Borsiga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říci ke včerejšku??? No nebýt toho, že to hraju vážně for fun, tak bych asi něco rozbil. Klasický páteček a já dostával odpad hráčů, jaký svět neviděl. Opět vypustili blázny domů a povolili jim přístup na WoT. K tomu systém -  trefíš ale netrefíš - a je to doma  :smile:. No každopádně včera se konala pouze jediná epická bitva jinak to byla tragédie. S Hellcatem na Arktidě v bitvě VI/V tierů jsem nastřílel 3900dmg, 7 killů. Šance na výhru byla mizených 22%. Měl jsem tým od vrchu dolů jen červený. Enemák to měl malinko lépe vyvážené. No když jsem se postavil do strategického místa, vystřílel všechno co chtělo jet kolem vody, potom co se hrnulo středem a nakonec ve spolupráci ještě s Jacksonem dali poslední dva enemáky, kteří už nám capovali base, tak jsem schytal spršku nadávek na "zmetka v Hellcatovi, který s ním neumí hrát" a různé podobné od jejich nejlepšího hráče. Jinak to byla jediná bitva, která za něco stála. Točil jsem včera všechny stroje, které jsem si chtěl zahrát, takže žádná sláva celkově. Bral jsem do bitev i nenáviděnou IS7, abych to prolomil, ale nemá to smysl. Prostě týmy, které k ní dostávám jsou neskutečně debilní, a tudíž většinou držím někde nějaké místo sám plus jeden tank vs 4-5 enemáků. No celkově jsem zahrál včera opravdu prd, když to nejde tak ani vzývání boha Serba nepomáhá. Ale i tak jsem se bavil při hrách jako se strojem SU100Y nebo právě Hellcat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to ani neměl zapínat. 29 bitev a 13 výher !!! Ať jsem vzal co jsem vzal, tak los tragický skoro vždy. Výhra se konala jen díky mě a to už jsem byl skoro s HP i nervama hotový. WN7 skoro 2000 a poslední bitvu s T40 jsem nastřílel 3000 damage a dal 9 killů !!!!!!!! Vyhrál jsem to sám. Na tohle fakt nejde nic říct, než toto: "Milé WG tahle hra je největší ****** na světě protože v žádné hře co svět světem stojí ti nejlepší neprohrávají ale vyhrávají !!! "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u tý hry celkem dost nadávám, protože to, co vyvádí public, to je neskutečný. V drtivivý většině bitev, když nám capujou, tak se nikdo ani nehne a resetovat cap je nenapadne, oni debilové zůstanou na místě a nechej nás prohrát. A já tam jet nemůžu, protože to, co mám v garáži, jsou celkem pomalé stroje, takže to nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...