Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Už to zase začíná, nejvyšší čas jít dělat něco užitečného.

 

Tak ta 1 četa ukázala proč IS 7 vzala sebou tier V, aby jim zvedl průměr. Nechápu jak můžou mít 4x E 100 nastříleno 0 dmg, to byly AFK.

Nebo dostali první ranou ammorack?

V podstatě to byla hra 5:11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek k blití, desítkový hry už definitivně bez šťávy...CW můžu hrát večer... s devítkama se dostávám taky mezi 20 desítek, blbě se vykoukne a je konec, protože zásobníky válej. Když se zadaří ujet, řeší to artina. Vezmu artinu já, kraj kruhu, kraj kruhu, kraj kruhu, hit... ne, ne...jdu hrát něco jinýho, z tohodle by mi tímto tempem mrdlo....

 

Nižší tiery stále na pohodu, ale 8-10 je humus v dnešních dnech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnocení včerejšího dne: W/L dobrý a vlastně všechno relativně dobré, až na pár vyjímek. Ale výkyvům se člověk nevyhne. Začínám mít v oblibě medka. Učím se s nimi čím dál víc a baví mě to taky čím dál víc. Škoda jen, že je pro ně tak omezené využití na většině mapách. Ale je to více méně jasná věc. WT směřuje směrem k většímu kempování, než akční hře, takže se není čemu divit. Ale když už člověk dostane dobrou mapu a příležitost, tak je to paráda. Zatím se mi tedy osvědčili hlavně Ruské medka. Byť teda T-43 není žádný zázrak, tak i s tímto tankem je to docela na pohodu. Jen nesmí chytit devítky, to je pak člověk marný. U Němců a amíků jsem zatím na šestkách, takže potenciál není ještě plně využit. Jumbo (M4A3E2) je taková lemra líná, a Veka P taky není nijak extra obratný stroj. Ale zase oba mají větší hmotnost, takže se s nimi dobře ramuje. S Jumbem jsem už zramoval 2x Hellcata, protože než ho ustřílet, tak je lepší mu to prostě šupnout v plné rychlosti. Oni jsou většinou týpci v Hellcatovi přesvědčení, že se jim prakticky nemůže nic stát, protože jedou v Hellcatovi, ale dát mu takhle 200 jen nárazem a pak stačí už jen 2x vystřelit je pohodka :biggrin:.

Co se týče akcí na tento víkend a potažmo na celý měsíc, tak jsem maximálně spokojen a nadšen. Dal jsem 13 her, z toho jsem udělal 9 pětinásobků a prémiový den byl doma. Mise na 250K kreditů je taky pohodová, takže za mě opravdu maximální spokojenost. 

A opět kultura hráčů. Mapa Hroský průsmyk (prý oblíbená HBJ), já s T29 na severním respownu. Jako jediný jsem vyrazil v pravo na oblouk. potkal jsem tam 2x Hellcat, KV1 a T-34. Tak jsem si to tam s nimi rozdával. Nakonec mi přijel na pomoc ještě Cromwell. Tak jsme je tam rozbily všechny tři a vyrážíme dál. Vidím, že se přes údolí žene E25. Tak si najedu do výkroje a pustím mu ji tam ze zadu. Chlapec měl 300HP, tak skončil. A teď přišlo něco, čemu jsem se musel smát, ale byl jsem i docela nas*aný.  Borec mi napíše, že jsem Zas*raný camper, a že moje staty tomu odpovídají. A ne, nemám mu odpovídat, protože na takové kret*ny jako jsem já není zvědavý. Stejně jsem jen vyžírka, co to neumí hrát.

Na chvilku byl klid.Nicméně protože jsem viděl, že nám projíždí ELC na bázi, tak jsem se vrátil a sestřelil i to ELC. A opět sprška nadávek a urážek o výžírkách a kempeřích. 

Je tohle normální??? Ten hráč měl opět horší staty než já a to s více bitvami. Zahrál prd, protože se nechal zabít naprosto nesmyslně. Nadával na začátku naší artyně, že je idiot, protože ho trefil.Jak můžou takový dementi vůbec existovat???? :ninja:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta 1 četa ukázala proč IS 7 vzala sebou tier V, aby jim zvedl průměr. Nechápu jak můžou mít 4x E 100 nastříleno 0 dmg, to byly AFK.

Nebo dostali první ranou ammorack?

V podstatě to byla hra 5:11

 

Nebyly afk, prostě jenom jelita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek bomba,jak mi bylo sděleno že každý hráč má svůj strop,ono když jsem změnil pár mašin v garáži,začal se hrou bavit tak mi za dva dny skočil W/L nahoru o 0,1..a to mám ještě T40 a po včerejšku Hellcata v záloze :Smile_trollface-3: jinak včer vše solo,až na 5 bitev v rotě s 1s kde se trénovalo na campan,ovšem zjistilo se,že každý si dělá co chce tak se to raději ukončilo(nejlepší bylo,když se velitel klanu uklikl a poslal nás do boje v 8,nakone jsme vyhráli a tak zpocený sem dlouho nebyl)..i nějaké kluky z čech jsme potkali..

50fdf199d2999049b503346f0347bb68.jpged9f01c21e3bcbbd0c5867f2f12e2303.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 . 

......

Je tohle normální??? Ten hráč měl opět horší staty než já a to s více bitvami. Zahrál prd, protože se nechal zabít naprosto nesmyslně. Nadával na začátku naší artyně, že je idiot, protože ho trefil.Jak můžou takový dementi vůbec existovat???? :ninja:

Z toho si nic nedělej, je to ve WoT úplně normální. A kdyby to psali jen špatní hráči. Já si vysloveně vychutnávím fialky, co si přišli zmasakrovat lemouny na tierech 3-5. Počkám si na něj na profláknutém místě, kam si dojede v domnění, že si udělá jatka. A těch nadávek, když se místo střelnice hledá potom místo v garáži :biggrin:. Ber to s humorem, nakonec to nadávání vypovídá o jejich duševní úrovni, ne o tvé :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

patch ještě hodnotit nebudu jelikož jsem moc nehrál zatím. Jinak včera dopo pár povinných 5x a win kolem 63%. Konečně jsem na E-75 udělal věž a huráá na poslední dělo. 

Jinak mě se to teda moc zatím nelaguje jen mi docela často padá hra po bitvě ale tj asi tím xvm které tam mám. 

A jeden takový dotaz na vás: Co říkáte na tu novinku že na Vánoce budou všechny mapy zimní.? Nedokážu si třeba El Haluf představit pod sněhem :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Když se oháněj fyzikou,tak mechanika jim asi neříká už vůbec nic páč jinak by tank nemohl zatáčet při stejně rychle se točících pásech.Jeden stojí druhej se točí nebo se točí oba,ale každej naopak né.

 

To je blábol :sad: tanky zatáčej přibrzďováním pásů, to že se můžou pohybovat nezávisle na sobě (jeden stát a druhej jet, nebo jeden dopředu a druhej dozadu) byl upgrade kterej vymysleli Němci a neměli to na všech typech (třeba takovej Panther to měl, PzIV ne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska bída. 5tinásobky od 1700-2600. Strašně se nedařilo prostřelovat 150 mm boční pancíř trupu T54 :sad:. Bohužel je tohle vozítko skoro v každé bitvě. Dnešní WN7 964. Vyvenčím tedy LTP a ten snad nebude potkávat moc nepříjemných vozítek.

 

Edit: V low se taky nedá hrát. MM rozděluje strašně techniku. OP proti šrotu. Bejvalo to tam napínavé, ale dnes ne.

WN kleslo na 799 a denní win končím na 44%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska bída. 5tinásobky od 1700-2600. Strašně se nedařilo prostřelovat 150 mm boční pancíř trupu T54 :sad:. Bohužel je tohle vozítko skoro v každé bitvě. Dnešní WN7 964. Vyvenčím tedy LTP a ten snad nebude potkávat moc nepříjemných vozítek.

 

Edit: V low se taky nedá hrát. MM rozděluje strašně techniku. OP proti šrotu. Bejvalo to tam napínavé, ale dnes ne.

WN kleslo na 799 a denní win končím na 44%.

Já si teď dávám pauzičku, je to třeba. Co se týká těch lowtierů. Tak tento trend už je dlouho....proto vždy chytám záchvat :biggrin: , když se nějaká "hight tier skilla"  naváží do pedotankerů. ....sám si spokojeně jezdí s 9 či 10 třídou a a pedotankeři "killují" s třetí třídou KVčka....nebo s T40 KV1S....budu upřímný..... hrát nízké třídy je aktuálně daleko težší než si jezdit četičku s 3x E100.....

Jen má osobní zkušenost...7 z 10 her s CHi-ha je proti 5 třídě. Ale né jedné....je jich tam 12, zbytek 4 a trojky.....to samé platí i o dašlích strojích.

Největší posun byl u dvojkového MKIII. Tam si troufnu říct, že 8 z 10 her je proti 3 třídě...pedotankisti už existují jen na 1 třídě....ale tam nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teď dávám pauzičku, je to třeba. Co se týká těch lowtierů. Tak tento trend už je dlouho....proto vždy chytám záchvat :biggrin: , když se nějaká "hight tier skilla"  naváží do pedotankerů. ....sám si spokojeně jezdí s 9 či 10 třídou a a pedotankeři "killují" s třetí třídou KVčka....nebo s T40 KV1S....budu upřímný..... hrát nízké třídy je aktuálně daleko težší než si jezdit četičku s 3x E100.....

Jen má osobní zkušenost...7 z 10 her s CHi-ha je proti 5 třídě. Ale né jedné....je jich tam 12, zbytek 4 a trojky.....to samé platí i o dašlích strojích.

Největší posun byl u dvojkového MKIII. Tam si troufnu říct, že 8 z 10 her je proti 3 třídě...pedotankisti už existují jen na 1 třídě....ale tam nehraju.

Posun u MKIII vitam,ano face to face je clovek v pr....,ovsem je zase vice HP u enemaku a styl boje vicemene stejny,takze z pozici snipera v krovi je to v poho..samo pokud clovek potka pz Ic je zle..jinak dnes vypozorovana zajimava vec jak vsichni rikaji o hellcatu ze ma casto 8 tridu..je to asi pravda,tak temer 80% dnes sem jel proti VIIIckam,nejlepsi los byl 15 vs 15 6tek...bida des..to 1s...tam 8ky potkam 1,2 z 10 a hraju si na predatora s prcky IV a V třídy :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si chtěl odjet pětinásobky. Bohužel se to nedá. Co to je dneska za dementy, tomu fakt nerozumím. Co hra, to prohra. Ale jaká?? 5:15 nic nenrmálního. A je jedno na jakém tieru. Vzal desítku 5:15. Vzal jsem devítku 3:15. Hráči jezdí po mapě, jak smyslu zbavení. 9 tanků vychcípá na třech, dva jsou AFK a 4 tanky mají zastavit zbytek enemáků??? Kde to sakra jsme??? Raději jsem to vypl, jinak bych musel Serbovi napsat, ať to začne rozdělovat normálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si, jak spousta modrých a fialových hráčů pálí pouze a čistě APCR. Ptám se tedy, jaký já bych měl effencial, kdybych také pálil čistě zlatými ? 

Nic moc. To zas o tolik nezlepšíš. Pokud je někdo slabší hráč, tak mu nějaké goldy nepomůžou s EFR skoro vůbec. Typuju to sice jenom ale myslím si, že čím větší lama, tím menší efekt. Takže dejme tomu, že má někdo efektivitu 500, tak mu goldy hodí možná 1% navíc..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš že goldy pomůžou...proč myslíš, že je tolik fialek na goldech? Protože bez nich by byli zelení a začalo by jim to zas hezky padat. Jinak APCR neznamená gold. Některý tanky zvlášť desítkový medka to mají jako default munici a HEAT jako gold.

Ano máš pravdu, napsal jsem to blbě. A jinak si nemyslím, že používání goldů zvedne jen o nějaké procento. Vem si například takovou E50, kterou teďka jezdím. Nikdy jsem zatím za těch 280 bitev nepřebil na zlaté. Taková IS7 a jiné tanky zpředu jsou loterie. Díky goldům, bych byl na penetraci o 50 větší, tudíž 270, která se rovná E50M. Propálil bych skoro každou. => Dmg => Zvýšení eff. To stejné vidím u Wz120. Mám tam zatím jen druhé dělo. 189 penetrace, díky goldům jsi na 244. Potkal jsem shodou okolností ve své E50 maníka se stejným dělem na WZtku. V DMG panelu to psalo samé APCR, z mé E50 byl ementál. Vím moc dobře, jaký mi dělá E50 problém se 189 penetrací. On nedingl ani jednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si chtěl odjet pětinásobky. Bohužel se to nedá. Co to je dneska za dementy, tomu fakt nerozumím. Co hra, to prohra. Ale jaká?? 5:15 nic nenrmálního. A je jedno na jakém tieru. Vzal desítku 5:15. Vzal jsem devítku 3:15. Hráči jezdí po mapě, jak smyslu zbavení. 9 tanků vychcípá na třech, dva jsou AFK a 4 tanky mají zastavit zbytek enemáků??? Kde to sakra jsme??? Raději jsem to vypl, jinak bych musel Serbovi napsat, ať to začne rozdělovat normálně. 

Já si v klidu večer hrál retro hru Eart 2140...stavím si tam blbosti, mlátím enemáky a koukám po očku na TV....nečertím se pohoda.

A pak jsem udělal chybu...v hlavně mi prolétlo" voee je půl desátý večer, tak si dej pár her ve WOT a pak jdi spokojeně spát".

No spát jdu, ale spokojeně ne. Zapnu to a hele...5 násobky...zaruka šmejdských her s rudým mořem. Ok, neva projedu si od spoda do 10  garáž a jdu spát. Ani náhodou...dvě hry s MKIII a stačilo to. První hra neskutečná cukatůra...World of laaags v plné síle. Lost...

Ok, nevadí...druhá hra opět proti trojkám, ale už to cukalo snesitleně....Malinovka, všichni kempili..já držel sám "objížděcí stranu. Od začátku jsem prosil o pomoc....marně. Vyjelo na mě 5x trojek. PzIIIa a Mardera ještě sundám..T82 mě na ranku ukončuje. Zbytek našich když to vidělo, tak se v panice vydalo na sebevražedný front útok přes pole....

WOT vypnut, je mi zas dobře. Čím méně WOT hraju, tím více zjišťuji co je to za paskvil co jen ničí nervy normálně uvažujícím hráčům. WOT aktuálně není hra pro lidi s mozkem....ti trpí jak zvěř. nejlépe se má ten tupý rudý dobytek....to mu je vše jedno....ani laagy mu snad nevadí, možná díky tomu mu laags pomáhají předsazovat :biggrin: ....slovo které je jim taky normálně neznámé ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...