Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Na úrovni tieru 10 například. Bez toho aniž bys musel 3 dny hrát s něčím co ti vydělá na ty ztráty.

myslím že na to by měl bohatě stačit prémiovej účet a ten mi teda nepřijde nepřiměřeně drahej.. a nevím o nikom kdo by hrál jen nejvyšší tiery..

Jinak souhlasím s tím že je to tak nastavené správně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vám WG někdy odpovědělo?Já jsem tam psal tak 10x, vždycky slušně, ale nikdy jsem nedostal odpověď, tak už to nedělám. Řešení základních problému hry neočekávám, protože nepřináší takový profit, jako nové řady tanků, tam padaj pořádný palby, lamám je to stejně jedno, ti si toho nevšímaj a je jich drtivá většina, "hardcore hráči" jsou těžká menšina a jejich uspokojování WG nepřinese výrazný profit...ona je to hra zdarma, ale ku...sky drahá, když ji chceš fakt hrát

Odpověděli vždy. Buďto ve stylu, ať jdu do prdele, nebo ve stylu, ať jdu do prdele. Resp rozumějme - report teamkillu (instant kill) - "toto řeší systém, my tu nejsme od toho, aby jsme v sekci porušování pravidel trestali hráče za porušování pravidel."  A "Omlouváme se, že naše ochrana hajzlů zrovna při vašem zkratu nefungovala. Děkujeme za pochopení."...

 

Ale ano, odepsali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že na to by měl bohatě stačit prémiovej účet a ten mi teda nepřijde nepřiměřeně drahej.. a nevím o nikom kdo by hrál jen nejvyšší tiery..

Jinak souhlasím s tím že je to tak nastavené správně..

Jestli tady mluvíme o hře zadarmo a o tom, že se nedá pořádně hrát pokud se do toho nedá dost peněz, tak nevím co do toho pleteš tohle? Prémiový účet je docela drahý na naše platy a že ty bereš 30k měsíčně není měřítko. Navíc, hra zadarmo by měla umožnit v pohodě hrát všechny tiery zadarmo. Ono to sice jde ale musíš být setsakara dobrým hráčem a hrát jen s tím, co nejvíc vydělává. A jen těžko se dá hrát desítky bez toho aniž bys na ně vydělával něčím nižším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

megalost day!

 

Defeat
Battle: Northwest 30.10.2013 19:56:30
Vehicle: Tiger II
Experience received: 884
Credits received: 28 619
Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "3rd Class"

 

se stock tigerem2 nej v tymu...... asi 10 her a win jen 1x s T-28:(

 

uz na to dlabu, to se neda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil Löwe, jestli mu náhodou potichu nepřilepšili...a nepřilepšili. Pořád stejnej, nemotornej křáp s nesmyslným mm, ze kterýho si dělaj srandu všichni od tieru šest nahoru. Počkám ještě jeden patch a půjde do šrotu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil Löwe, jestli mu náhodou potichu nepřilepšili...a nepřilepšili. Pořád stejnej, nemotornej křáp s nesmyslným mm, ze kterýho si dělaj srandu všichni od tieru šest nahoru. Počkám ještě jeden patch a půjde do šrotu. 

Info:

(tak zkus ještě vydržet)

Lowe dostane docela masivní buff

 

Váha z 92,55 na 90 tun

Deprese a elevace z -6/+17 na -8/+38 (-5/+38, pokud je věž otočená na zadek tanku)

Munice z 40 na 80 kusů

Boční pancíř - vrchní část z 80 na 100mm 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvědav, jak brzo budou nerfovat Waffentragen a podle toho, jaké to dává pecky lze předpokládat, že tier 9 a 10 bude na tom stejně. Dal jsem s tím teprve 3 bitvy ale co rána, to bomba atomová.... :biggrin: . Tohle asi přepískli hodně protože kdo se umí zakempit, tak ten s tím nadělá děsnou paseku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim celkem spokojenost. Novou mapu sem jel jednou, takze vubec nic netusim :-D MM znatelny zlepseni. Jezdil sem T28 prototyp a tak 50% her sem byl top, X sem potkal tak 1-2 z 10. Jednou sem byl dokonce i jako jedina VIII v tymu :-D Na druhe strane Ferda a zbytek plankton pro nas:) Celkove se mi zda, ze je podstatne min vyher 15:2 a i na zacatku to furt neukazuje bud 68% nebo 32% na vyhru. Hraje se podstatne lip nez par dnu pred patchem. Jasny, ding do boku ELC s pene 245 se stal a staty za dnesek nevim, ale celkove podstatne prijemnejsi hra a o o o o to jde :) FPS drop jen na mape dalnice, kdyz sem zalezl do krovi, jinak sem si toho nevsiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera s napětím nainstaloval nový patch a s obavou pustil hru. Nu a nyní k samotnému patchi. Nová mapa ultrakemperská., hrána desítka E4 a celkem 18 TD se jen přestřelovalo.Samotná hra mi dost laguje, několikrát jsem jel určitým směrem abych skončil jinde...., velmi časté lagy během jízdy. Do toho mírný pokles fps.Co se týká nové liniie TD, 2 x jsem potkal tu desítku. Poprvé na Redshire kdy enemy hráč s ratingem kolem 600 byl jejich nejlepším hráčem se 4 killy a přes 5000 dmg, stačilo mu díky cammo bonusu a dělu jen stát a klikat tlačítko. Podruhé na Rybářském přístavu hráče fialku z PTS....který nás de facto vymlátil sám....měl 7 killů....dmg nespočítaně.Asi jde o zajímavý stroj, který bych měl mít v garáži jak mě štve :-D.

Celkově jsem i lamil, 2 x s BigTomem jsem se potkal, až poslední hra jsem dal 6000 dmg s Fochem a šel si lehnout.  V souhrnu zatím nejhorší patch co jsme hrál...., uvidím dál, doufám že změním názor.

 

Jo a koupil jsme si toho japonce a je to šrot :-D Medko co nemá akceleraci, pohyblivost ani mobilitu ? Jasná volba - kempení, jinak se bohužel s ním hrát nedá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejším dlouhém čekání, kdy se nám hra rozběhne, jsem se dočkal. Co mi bylo odměnou?? No tak předně prémiový tančík, jednořaddá lišta tanků, na kterou se těžko zase zvyká. Jinak mi hra spadla cca 3x, a dále už ne. Asi se musí malinko zabydlet v počítači, protože to udělalo každému. Možná to bude tím, že používají všichni mnou nalezený balíček módů. A nebo po přečtení jiných příspěvků, to dělá všem  :cool:

K samotnému průběhu hry, mohu napsat standartních pár řádků. Dařilo i nedařilo. Záleží jak se to veme. V poslední době mám pecháčka v podobě artyn, které se na mě musí zaměřit stůj co stůj. Už z toho začínám mít fóbii. I když si vemu artynu, tak po mě jde artyna nepřítele. Tohle začíná zavánět tím, že vyhlásili pro artyny soutěž, kdo zabije jako první Jassona, dostane kredity navíc.

Samotná hra trošku laguje, ale to už jsme si zvykli, že jo. MM je velice zvláštní, hází to dle mého soudu ještě o malinko hůře, než předtím. Jednou jste jediná sedmička v bitvě, a jste dole, potom jste jediná osmička ve hře, ale zase na topu. Nová mapa je těžce na nic. kempit budou všichni a všude, protože je ta mapa k tomu dělaná. Hrnout se někam kupředu je zbytečné. 

Zahráli jsme v klanu Týmovou bitvu. Je to prostě klasický ESL mód, takže opravdu super na trénink. Jinak nic převratného. Malinko upravená grafika Menu bitev přišla vhod, není to tak strohé. 

A nakonec jsme si dali rotičku. Čím víc nás je v klanu, tím víc je hrajeme, protože hráče nebaví public. Musím se jen smát faktu, že jsme dostali totálně naskillovaný tým. To není nic k smíchu, horší je, že co výstřel to dingačka. Všichni jsme měli minimálně 4 výstřely, ale každému prošla jedna, maximálně dvě rány. Já trefil Hellcata do předního kolečka z boku=ding. Z vrchu přímo doprostřed věže=ding. Asi jinej Gang  :ohmy:. A o něco později jsme potkali velice podobný tým v Ruinbergu. Když jsem to viděl, tak mi bylo jasné, že nikdo od nich nepojede přes město a vrhnou se přes malinkatou vesničku a rozbijou nás. Naštěstí jsme měli jižní base, takže se bylo kam poschovávat do okýnek, a pak už jen čekat. Co jsem předpokládal, to se i stalo, a nepřítel byl tak zaskočen, že i přes své hodně modré barvičky, prohrál poměrem 10:1. Hlavně není nad zašitého Hellcata, který  nám je všechny nasvěcoval, a oni nevěděli kde je. Chudák si potom stěžoval, že musel dát ruku z myši pryč, aby neměl to nutkání střílet. 

 

 

PS: to bigTom- Včera jsem potkal v bitvě týpka od Vás. Tentokrát jsem se nedočkal žádných nadávek  :cool: . Bude to asi tím, že po dvou minutách mě vyndala překvapivě artyna za šutrem. Ale jinak zahrál dobře, a byl na Topu v dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...