Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jistě nemusí. Já prostě nevěděl, co přesně jsi chtěl říci. Taky jsem viděl nováčka se 16 bitvama mezi 4 třídou. Hrál sice přijatelně, ale bylo vidět, že nemá vybavení, posádku a nezná mapy. Jak říkáš. Takových hráčů je v 3+ vidět málo. On si málokdo hned pořídí prémko, aby měl na tak rychlý postup. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To přejde, protože v každé ženě je kousek tchýně :tongue:

 

 

 

Správnej pocit, teda hlavně pokud jde o Panthera - je to takový horší TD a né medko, navíc stodoloidní. A s devítkama... no sem rád že sem ho přeexpil ještě v dobách kdy nebyly zásobníkový formule a nejhorší co šlo potkat byla četa Typů.

docela jsme se zasmál takže palec nahoru..ikdyž s tím ted nemohu souhlasit což ale chápeš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen poznatek ze včerejška..mám pocit, že jsem tu někde četl, že se při hraní točí stále stejný mapy furt dokola. Včera jsem odehrál 31 bitev a dneska udělal rozbor (díky vbaddict), jaký mapy jsem to vlastně hrál. Měl jsem pocit, že to bylo tak max. okolo 10. Ale ejhle.

gp55.png

 

Z 31 bitev jsem hrál 22 různých map. Což mě samotnýho dost překvapilo. Ono, když člověk za den hraje víc bitev (20+) a jednu mapu mu to hodí třeba 4x, má hned pocit, že jinou mapu nejezdí a zafixuje si to. Takže podle mě, s točením stejných map to nebude zas tak žhavý. :Smile_popcorn1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska pár her s Hellcatem a E-25 (což je opravdu zábavná mašinka  :teehee: ) a vypadá to takto:

 

47dnes_se_da_6.jpg

 

úplně mám hrůzu to večer pouštět  :geek:

nóó taky jsem to včera s Hellcatem měl po 10 bitvách takový pěkně fialový.. a po dalších 10 už to bylo světle zelený (10x lost) a pak jsem se v tom plácal až do hořkýho konce kdy jsem to 2x zasebou vypnul hned po odpočtu.. 15. místo v tabulce a nademnou rudé moře..

Měl bych si asi dát nějakej limit na počet her za den.. páč už jsem pak moc znechucenej a jsem línej i něco vymejšlet když je MM nepříznivej.. 60 až 100 bitev za den je prostě moc.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co stále nevěří, že Hellcat je balzám na nervy...vše jsem hrál sám..i mezi 8 umí zařádit...tři hry po sobě..a takové výsledky nejsou s Hellcatem vzácností.

 

Vítězství!
Bitva: Severogorsk 29.10.2013 11:36:52
Vozidlo: M18 Hellcat
Získáno zkušeností: 2 298
Získáno kreditů: 55 185
Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Vítězství!
Bitva: Perlová řeka 29.10.2013 11:48:16
Vozidlo: M18 Hellcat
Získáno zkušeností: 1 627
Získáno kreditů: 38 985
Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Vítězství!
Bitva: Dubový lesík 29.10.2013 12:15:56
Vozidlo: M18 Hellcat
Získáno zkušeností: 1 315
Získáno kreditů: 30 487
Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač

 

Prostě to je stroj na nové mapy.....spoter, který přitom navíc způsobuje dmg...co víc si přát.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co stále nevěří, že Hellcat je balzám na nervy...vše jsem hrál sám..i mezi 8 umí zařádit...tři hry po sobě..a takové výsledky nejsou s Hellcatem vzácností.

 

Vítězství!

Bitva: Severogorsk 29.10.2013 11:36:52

Vozidlo: M18 Hellcat

Získáno zkušeností: 2 298

Získáno kreditů: 55 185

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Vítězství!

Bitva: Perlová řeka 29.10.2013 11:48:16

Vozidlo: M18 Hellcat

Získáno zkušeností: 1 627

Získáno kreditů: 38 985

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Vítězství!

Bitva: Dubový lesík 29.10.2013 12:15:56

Vozidlo: M18 Hellcat

Získáno zkušeností: 1 315

Získáno kreditů: 30 487

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač

 

Prostě to je stroj na nové mapy.....spoter, který přitom navíc způsobuje dmg...co víc si přát.

 

no ještě ty mě štvi :-P

 

Edit: jako by nestačilo že lamím s tak super zábavným strojem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl průměr... snažil jsem se hrát převážně s Hellcatem... a dostat ho v denním win/lost nad 60%..... jenže ty týmy....uf........no ale když už ho tady chválíte... taky se mi povedla bitva na El Halluf ... kdy jsem coby VI tier tančík mezi samýma VIII dělal zpočátku jen kompars, abych nakonec (když už jsem zbýval sám s ISU proti 3 enemákům) udělal vlastní přepadovku na protějším svahu (něco jako Vinettou nebo Old Shatterhand). Po cestě byl ustřílen Ferda z 800hp, pak KT šel na ránu a nakonec rozebrána capující IS3 (mód boj o základnu) .... takže 5 kousků a Halonenova placka.... pak jsme to raději vypnul neb jsem si nechtěl kazit večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejradsi mam s Hellcatem Prochorovku, svalim nekde strom a jenom stojim, strilim a spotuju pro ostatni

hmm já jsem s nim dost marnej třeba v Přístavu nebo na Ensku kde velmi často chcípám sám protože všichni vjedou do ulic a já bráním sám tu otevřenou stranu.. ale třeba na Himmlu mi to jde i když je to vyloženě městská mapa.. Prochorovka, Malinovka, Pouštní řeka tj ráj..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm já jsem s nim dost marnej třeba v Přístavu nebo na Ensku kde velmi často chcípám sám protože všichni vjedou do ulic a já bráním sám tu otevřenou stranu.. ale třeba na Himmlu mi to jde i když je to vyloženě městská mapa.. Prochorovka, Malinovka, Pouštní řeka tj ráj..

Ono je to o týmu...s 8 třídou když máš hovádka tak si sice s Hellcatem zastřílíš, ale nikdy hru sám nevyhraješ. Zvlášť města....

Jestli ti mohu poradit, tak v přístavu jezdi na začátek mostů. Tam kam jezdí hodně heavy....vlastně se vším co sklopí gun se tam hraje moc pěkně. když nejsou arty nebo když tam člověk není sám...tak enemáky hrozně štue. Pořád je spotuju, šiju do nich a totálně zchaosním jejich útok. Funguje to super. Ale pozor na artyny....člověk musí být pořád v pohybu. A niky nenajíždět na vrch mostu...jen v případě jistoty, že máme přesilu a nikdo na mě nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to o týmu...s 8 třídou když máš hovádka tak si sice s Hellcatem zastřílíš, ale nikdy hru sám nevyhraješ. Zvlášť města....

Jestli ti mohu poradit, tak v přístavu jezdi na začátek mostů. Tam kam jezdí hodně heavy....vlastně se vším co sklopí gun se tam hraje moc pěkně. když nejsou arty nebo když tam člověk není sám...tak enemáky hrozně štue. Pořád je spotuju, šiju do nich a totálně zchaosním jejich útok. Funguje to super. Ale pozor na artyny....člověk musí být pořád v pohybu. A niky nenajíždět na vrch mostu...jen v případě jistoty, že máme přesilu a nikdo na mě nemůže.

:-D jj přesně tak to hraju.. tahle mapa mi ani nic jinýho nedovolí..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je jako fakt a nebo nějaká sranda? Navíc jsem to moc nepochopil protože tomu nerozumím.

Jo je to fakt, ale podle mě se to nevyplatí.

 

Př.: Máš posádku 100%+100%+85%.

Obyč přeškolení Tě stojí 10% ze základního výcviku, skilly/perky zůstávají nedotčeny. Takže po přeškolení budeš mít posádku 90%+100%+85%.

 

S resetem skillu ztratíš 10% exp, což bude v tomhle případě 100%+100%+80%. A pak ještě musíš přeškolit na daný tank, ve výsledku bude mít posádka 100%+100%+75%.

 

Ano, budeš mít rázem člena se 100% výcvikem, ale přeškolením a resetem podle mě ztratíš mnohem víc XP (u příkladu cca 40-60k..a čím víc máš skillů/perků, tím větší je postih), než pouhým přeškolením. A základní výcvik z 90% na 100% je téměř hned. Podle mě zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je klasika. Přeškolíš na jiný tank za 20k stříbra na 90%, potom za dalších 20k stříbra zrušíš dovednosti - tím se přelejou do 100% výcviku a znovu se nrozdělí schopnosti u posádky. Krajně nevýhodný. Ztratit desetitisíce XP při resetování schopností kvůli pár desítkám tisícům XP, který jsou třeba na dosažení 100% je blbost. Prostě se to nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...