Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska pohoda...tedy až do večera...to jsem si šetřil T30 do čety. A začalo peklo, které skončilo pádem z 61% na 53%...ano, mám na ni malinko bitev..stačí pár winů a jsem ok...ale k zamyšlení jsou ty losty. Neberu fakt, že 50% bylo díky našemu Reds Manchasteru United týmu....jsou dny, kdy jim neutečete...

Ale opravdu už mám plný zuby těch náhod faktorů...v jedné hře vše penetruju, ale dávám za nula, v druhé si počkáme na fialové Objecty 704..udělaly chybu a vlítly nám do pasti....ale proč se snažit? Object 704 odjíždí full a já hořím...páč jsem ho 3x na 50m nepenetroval...s T30..276mm pene. A sakra jsem mířil mimo mantlet....

Naprosto upřímně si přeju aby hra WT se povedla. Již jen dle videa je pro mě daleko bližší...historické typy vozidel, absence artyn(jen jde přivolat arty přepad).... no uvidíme. Jestli to bude k tomu, tak s WOtem okamžitě končím.

Vrcholem dneška byla moje sólo hra s T40..win a přežil jsem....ale co jsem přežil! Vyjela na mě KV1S ve fullu a narvala mě....díra, že by posádku z mé T40 zbírali na Uralu..ale já si vesele jel dál, páč měl už jen 90hp, tak jsem ho dorazil.......

Neexistuje hra, kde je výkon a osud hráče více v rukou náhody jako ve WOT.

 

EDIT: jezdil jsem dneska hlavně sám..a Hellcata...krásné hry. Je to radost stroj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera w/l ucházející, ale to bylo asi tak všechno.. s M6 jsem fakt tragéd.. je to jedinej stroj s kterým opravdu nevím co hrát.. útočím po 2 výstřelech chcípnu, neútočím nenastřílím a chcípnu taky.. mimo to mě nakrkly ještě 3 věci..

1) 16 bitev a 11x osmičky (bych blil) vždy po 2-3 minutách mě někde načapali a za 5vteřin jsem šel do garáže..

2) 16 bitev a 3x remíza! Mapa Dálnice.. u nás 9 strojů u enemy Hetzer a KV1S.. my jsme prorazili městem a jedem k capu.. dojedem k bázi (cca 50m) v tom pod naší bází blikne KV1S a Hetzer který na 2sec nasvítí naše arty.. Hetzera dostala a pak jí vyndala KV1S.. 6!! tanků se otočí a jede lovit jeden stroj!! Na cap vjedu pouze já, 4sec po mě začíná capovat enemák, ale ještě se blíží Chrchel.. říkám si: fajn, v klidu to capnem páč ti naši rudý šašci nemají šanci tam dojet včas.. Chrchel dojel na bázi, projel kolem mě a rychlostí 15km/h se vyřítil za tou bandou tupců!!! Na výzvy do chatu o cap, o pomoc ani na varovný výstřely žádná reakce.. pouze naše VK rudá jak paviání zadel mi napsala polsky že jsem NOOB a ať se učím hrát.. začal jsem bejt nasštvanej.. 2 bitvy na to.. stejná mapa, stejnej průběh bitvy a zas draw! jen stroje byly o dvě třídy vyšší a to už jsem málem rozmlátil klávesnici..

3) 16 bitev a z toho 4x Dálnice a 4x Letiště.. moc by mě zajímalo jak vlastně funguje výběr map.. s tímhle systémem ať jdou někam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včerejšek se vydařil jak už dlouho ne. Po dopolední  session, kdy se hrálo opět znamenitě, přišel odpolední útlum. Nicméně večer jsme si dali rotičku. A jelikož se rotička povedla, tak od 19 do 23 hod jsme valili jednu hru za druhou. Z nějakých 25 her jsme 3x vyhráli 10:0. Co předvádějí některé týmy je vyloženě k pláči. Několikrát jsme narazili i na borce, co byly zelenomodrofialový. Šance na výhru v našem případě byla 17-27%. Nicméně z pěti takovýchto her, se nám díky dobře zvolené strategii podařilo 2x vyhrát a jednou remizovat. Podstatný fakt, který jsem za hru vypozoroval: zelenomodrofialový hráči neumí střílet ničím jiným, než goldama. A to mi promiňte, ale na 6 tieru valit s KVS jen goldy, nebo s M6 a tak samo i s Hellcatem, je podle mne ubohost. Já za celých 25 her nabil goldy jednou jedinkrát, když jsem na konci zůstal sám, proti dvěma KV1S s mým ubohým Hellcatem. Oba jsem zabil díky tomu, že jsem nemusel nijak přesně mířit. Ale byl to konec bitvy. Nicméně, když po první spotu dostanete dvě rány a hned jsou goldové, tak ať se jdou vycpat. Tito hráči dle mého už potom neumějí zahrát bez goldu. 

Každopádně jsme si včera splnil dlouhodobý úkol. Konečně jsem zahrál M na StugIII. Byla to doba, ale když už Vám dojdou náboje, tak z toho musí ten Acetanker být  :tongue:. Díky tomu, že jsme byli jen mezi pětkami a enemáci jezdili jak prasátka na porážku, bylo to vcelku jednoduché. Ještě že jsem byl v celé bitvě jediný zelený, jinak by to zase nevyšlo. 

Taky jsme doexpil dělo na AMX 50 120. Škoda jen, že co jsem ho doexpil, dostal jsem ze dvou her 2x Útesy. A jelikož mé týmy byly plné mamlasů, tak jsem nic moc neudělal. Ale dělo je po prvních pár ranách vcelku solidní. Snad si to užiju, a bude mě čekat odměna v podobě AMX50B. 

 

Rád bych tady ještě dodal jedno. To že WG vyhrálo GoldenJoystick je vcelku jasné. Hráčská základna je neuvěřitelná. Dostat stroj zadara je fajn. Trochu ho prubnu, a pokud to bude stát za prd, tak ho prodám. Tzn, buďto mám tank, nebo mám místo na jiný. Já jsem s tímto spokojený. 

A na konec se zeptám: Proč jste "všichni" tak nespokojení? To vážně jako Češi neumíme nic jiného, než furt nadávat a nevážit si aspoň toho mála dobrého, co máme? 

Mě se hra v jistých ohledech taky nelíbí, ale pořád je to TOP hra, kde i bez placení jste konkurence schopní. Zahrajte si jiné onlajnovky. Mohu říct, že jsem jich vyzkoušel hromadu, a tohle je pořád ta nejlevnější hra, kterou jsem kdy hrál.A svým způsobem asi i "nejkvalitnější". Prosím berte to malinko s nadhledem. Je to můj subjektivní názor. :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že jsem někdy věčný nespokojenec. Poslední dny se daří..tedy až na chudáčka mazlíka T30...ted jsem dali 10 her a vše win.

Ale...zas...

Hellcat 13 hitů a jen 6 penetroval. Do stupidního Jacksona...tak mě to vytočilo, že jsem nasadil goldy...stejně neprošlo...proč? Protože měl posledních pár hp...

Pak hra s PzJE100...Kanár byl pesimista(dle barviček :biggrin: ), ale v poho vítězství. Jenže já si nezahrál....z 6 hitů jen 1 penetroval..ze zoufaltsví jsem vzal goldy...rval E3 do boku!!! A ani jednou neprošla....

Tohle jsou věci, který mi prostě pokazí celý herní den.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že jsem někdy věčný nespokojenec. Poslední dny se daří..tedy až na chudáčka mazlíka T30...ted jsem dali 10 her a vše win.

Ale...zas...

Hellcat 13 hitů a jen 6 penetroval. Do stupidního Jacksona...tak mě to vytočilo, že jsem nasadil goldy...stejně neprošlo...proč? Protože měl posledních pár hp...

Pak hra s PzJE100...Kanár byl pesimista(dle barviček :biggrin: ), ale v poho vítězství. Jenže já si nezahrál....z 6 hitů jen 1 penetroval..ze zoufaltsví jsem vzal goldy...rval E3 do boku!!! A ani jednou neprošla....

Tohle jsou věci, který mi prostě pokazí celý herní den.....

buď rád že ti to kazí jen den.. mě už se o tom i zdálo.. a né jednou :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla Švejku prohraná bitva ale ta jejich medka to totálně podělala. Možná to bylo tím BUBUBU faktorem, který jsem tam dělal s FWéčkovým 183mm strašidlem ale fakt je ten, že kdyby se nezastavil jejich postup pod tím kopcem, tak jsme v pééérdeli pane hrábě.... :biggrin: . Já si skoro nevystřelil protože když jsou medka pod kopcem, tak se nedá na hranu vyjet s a s takovým papírem už vůbec ne. Kdyby se hošani přehoupli, tak já střelím jen 1 x a další co tam byl s nějakým HTéčkem by mořná střelil 2 x. Když jsem viděl, jak se tolik medek dere ke kopci a pak i na kopec, tak už jsem to logicky viděl černě. Jednalo se o mapu Klidné pobřeží a o ten nejvyšší bod na mapě kam se dá vyjet. Ale jinak bezva četa. Na tiery 10 to fakt nemá cenu chodit. Maximálně tier 8. Stejně jsme byli i s osmičkami nejlepší mezi desítkami.... :biggrin: Podle barviček to bylo 50 na 50 ale jejich počet medek a hlavně u nás na topu jen žluťáci, tak to nasvědčovalo tomu, že to bude problém. Naštěstí propásli ten správný okamžik. A to měli tanky i zboku kopce. Asi to byl ten BUBUBU faktor.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas několik brečících postů za sebou, tak s dovolením zareaguju..

joo mě už to taky nebaví tak jak na začátku (už hraju jen 1 až 2x týdně), ale psát že WG nic nedělá je prostě krávovina.. Jasně že změny typu fyzika už nebudou, ale byly zavedeny nové módy, a v dalším patchi bude další.. pravda mapy se moc nepovedly ale zas můžeš hrát troj čety i bez premka, používat goldammo a gold spotřebáky za stříbrný, hrát roty, CW.. Každej si může najít to svý.. A pokud ti nic z toho nevyhovuje tak si najdi jinou a lepší ftp hru pokud to dokážeš.. (líbí se ti WT tak si lítej) Jasně není to dokonalý ale co je??

Hrajete to zadarmo tak přestaňte na tu hru pořád jen plivat a posuzujte to trochu z nadhledu..

 

Hele já chápu to o tom brečeí, ale uděláme si malou rekapitulaci:

1) fyzika - největší herní změna a i přes jisté problémy určitě posun kupředu. Jestli to dopadne s Havocem dobře bude to pecka.

 

2) nové módy. Hele tady se na mě nezlob, ale ta hra jede skoro tři roky a co máme? Zabij všechny enemáky nebo capni vlajku, zabij všechny enemáky nebo capni vlajku, ubraň/dobij vlajku - to všechno na stejnejch mapách. No dobře, máme dvaapůl modu, teď přidaj novej? No sorry, ale ty módy budou stejný, jen bude jinak složenej tým - tomu neříkám novej mód. Ale dobře, přimhouřim oko a budu rád, třeba to bude super.

 

3) WG nic nedelá. Ano, dělá, fyzika, jedenapůl módu, nějaký nový mapy, jenže za jak dlouho? Ta hra neskutečně vydělává, na tom se myslim shodneme, a jediný co přibylo jsou spousty novejch ufotanků. Chápu číňany, je to novej trh a jsou jim logicky bližší domácí stroje, ale zásobníkový monstra pro amíky a UBERTD pro další, to mi nepřijde jako moc dobrej pokrok. Místo toho klidně mohli vymyslet dva či tři nový herní módy, klidně i s unikátníma mapama pro ně. Už mě nebaví jezdit furt dokola to samý s čím dál horšíma hráčema.

 

O tom že můžu hrát trojčety i bez premka a používat goildammo a goldový doplňky? Sorry ale gold ammo za stříbro byla jedna z kardinálních chyb WGT, která totálně rozhodila balanc a spoustu tanků odsoudila k trapnýmu paběrkování. Dneska jak nemáš formuli s automatem, tak si v rici a musíš hodně přemýšlet kam se postavit, a stejně přijede lobotomák se zásobníkem, nasízí ti jich pět do kožichu a spokojeně odjede.

 

Tu hru rozhodně zadarmo nehraju, kupoval sem si dlouho prémko, mám prémiový tanky, ale už to neudělám - nelíbí se mi směr kterým to WG vede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil od voleb, zaslechl výsledky a pustil tanky. No, hra odhadla mou náladu celkem dobře:

 CwZbT.jpg

Myšlenky na volby tutam a hurá drandit...Večer roty s taky solidní úspěšností. 

 

Nesedět u voleb a neviděl ty veselý důchodce s úsměvem na tváři a hláškami: "Tak snad se to změní.", tak bych řekl, že dnešek byl naprosto výbornej  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesedět u voleb a neviděl ty veselý důchodce s úsměvem na tváři a hláškami: "Tak snad se to změní.", tak bych řekl, že dnešek byl naprosto výbornej  :smile:

Taky jsi seděl v komisi ? :)

 

Ano, ano. Kačky se hoděj. A dokonce jsem tam zastával i práci neoficiálního ajťáka, aby jsme mohli jít dřív domů :biggrin:  Celou dobu ze mě měli prdelky a pak byli rádi :pinch: Sekla se tiskárna, blblo USB.... Zvedák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je velice nefér aby volili lidé mladší 20-ti let a starší jak 50 let. U mladých ještě rozum nedozrál a mě je 52 a sám na sobě vidím, jak už blbnu..... :biggrin: .  Ultra nefér je pak to, když volí 80-ti letá babka a než stačí od urny odejít, tak to s ní sekne a je také v urně. :biggrin: No fakt. Co má co do budoucnosti kecat člověk, který to má za pár? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DNes to stálo za ****..po půl roce je to zralé na uninstal...CW..velitel mě pošle s batchatem 1 vs 1 proti leopardovi..s klidem vyjíždím du na něj,2xzepředu pene,3xz boku za nula...uplne sem ztuhl a dostal šok,šel na pásy a rty mě oneshotla..říkám WTF,z 30 m nepenetrovat z boku goldem(pry 2xding a nějaký modul lol)....poté na něj vyjel kolega s batem a plným containerem zlatek..když semv viděl jak se od leoparda odrazilo 5 zlatek bez vyditelného účinku chtěl sem něco rozkopat..samo CW lost,buzerace a kobereček u velitele s dotazem,proč 2 baty nedokázali zničit leoparda,ktery nam pak projel na base a dokonal dílo zkázy..poté random...7 lost v řade,batchat+T62..avg dmg 700..ano klepali se mi rue vztekem ale ty tymy..to byl taky des sileny..opravdu tohle bylo moc..bitvy kde vedeme 13:9 a prohrajeme??NP...full AMX 50b se proste balo vyjet na ISU,aby to nekoupilo FV 183 jej zezadu sfouklo na ranu,ja najizdejic na ISU z druhe strany to koupil a sel do kytek..spoluprace??zadna...myleni??naprosto...jediny svetly pripad byl,kdyz jsme na el halufu dokonale spolpracovali ja V T62 a manik z CSB v devitkove cine..ja na hrotu on vjizdel do boku a dorazel..nakonec z toho bylo 5 kilu a prez 6000 DMG..nadhera..uz aby byla ta kampan..

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je velice nefér aby volili lidé mladší 20-ti let a starší jak 50 let. U mladých ještě rozum nedozrál a mě je 52 a sám na sobě vidím, jak už blbnu..... :biggrin: .  Ultra nefér je pak to, když volí 80-ti letá babka a než stačí od urny odejít, tak to s ní sekne a je také v urně. :biggrin: No fakt. Co má co do budoucnosti kecat člověk, který to má za pár? :biggrin:

No, viděl bych to podobně... když lidi opakovaně volí, přjdou do místnosti, kde je na A4 napsáno od A-K, L-O, P-Z a nedokáží sami přijít ke správným lidem... neměl bych na to myslet. Pak se mi pod těmi veselými obličeji vybavuje kečup...

 

 

DNes to stálo za ****..po půl roce je to zralé na uninstal...CW..velitel mě pošle s batchatem 1 vs 1 proti leopardovi..s klidem vyjíždím du na něj,2xzepředu pene,3xz boku za nula...uplne sem ztuhl a dostal šok,šel na pásy a rty mě oneshotla..říkám WTF,z 30 m nepenetrovat z boku goldem(pry 2xding a nějaký modul lol)....poté na něj vyjel kolega s batem a plným containerem zlatek..když semv viděl jak se od leoparda odrazilo 5 zlatek bez vyditelného účinku chtěl sem něco rozkopat..

No, řekněmě, že HEATY do pásů jaksi nejsou nic moc. S E5 jsem goldem neprobil jinou E5 z boku mezi pásy. Ty pásy to prosě sežerou. Nebo s Batem. Na rozkaz jsem na CW vyjel, ups, 6 baťáků. No, řekněme, že do mě šlo cca 12 střel, než jsem byl kaput. Hold goldy do pásů nic moc. Takže na HEATy bacha  :down:  (pff goldy..hahaha  :biggrin: )

 

Jo a moje dnešní poslední bitva - nějaká T-62a psala, že jestli bude mít 23. porážku v řadě, uninstaluje wot. Pár desítek, pak devítky a osmy. Šance na win 40%, tak jsem se se svou T-62a snažil. Výsledek 6k dmg, 4 kusy, výhra. A to třetina týmu stála v bažině celou dobu na kopečku u základny...během hry se jen ozvalo "Bye bye wot..."

 

 

Jo a zakoupena WZ-120... teď ji hodit do topu. Fuj. No, aspoň 110 bude v klidu až ji vyexpím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je velice nefér aby volili lidé mladší 20-ti let a starší jak 50 let. U mladých ještě rozum nedozrál a mě je 52 a sám na sobě vidím, jak už blbnu..... :biggrin: .  Ultra nefér je pak to, když volí 80-ti letá babka a než stačí od urny odejít, tak to s ní sekne a je také v urně. :biggrin: No fakt. Co má co do budoucnosti kecat člověk, který to má za pár? :biggrin:

Souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...