Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nj, dneska je potreba hru vybalancovat. Musis se postavit dost blizko na to, abys podporil lemmingy, ale dost daleko na to, aby te nespotli a abys mel ustupovou cestu. Samotnej udaj o DMG ma jen castecnou hodnotu. DMG je potreba udelit v pravej cas - kdyz jeste zijou spoluhraci a kdyz jim to pomuze v utoku/odrazeni nepritele. Pri prilisnem kempeni se muze totiz stat, ze nenastrilis skoro nic, spoluhraci hrdinne chcipnou a ty pak nasazis kopec DMG do jednotlive prijizdejich enemaku. Jenze je jich proste moc a uz je nezvladnes. Kdybys to DMG nasazel driv a pomohl prezit spoluhracum, mozna by to bylo platnejsi. Ted hraju 50 120 a tam je potreba fakt minimalne ta druha rada, protoze to propali 99% tanku, co potkam i ve stocku. Takze se fakt drzim v zadu a je obtizny vybalancovat pozici, kdy jeste zvladnu podporit tym a kdy uz sem moc vzadu, takze nemuzu strilet a jsem zbytecnej. Ikdyz pak nasazim spoustu DMG, tak bitva je uz prohrana. Je fakt, ze mam vyhodu v zasobniku, takze tam poslu 4 strely (jednou ding a miss zarucen :-D ) a enemaci prece jen zakolisaji, kdyz najednou zacnou dostavat. Ten fear faktor pomuze spoluhracum.

 

 

BTW: Dneska se ve WG nekdo zblaznil, protoze sem dal 31 her a 21x win :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kozlus, tos napsal přesně! Odhadnout ten správný časový úsek je důležitější než cokoliv jiného. Pro každý tank je to ale jinde ten správný čas. Ovšem otázka stále zůstává. Proč to zpočátku jde a pak najednou nejde? Ten rozdíl je naprosto diametrální, takže to nemůže být nějakou náhlou indispozicí :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 16 bitev z toho 13 s desítkami a výsledek: 3520dmg na bitvu, w/l 68%, 3x válečník a WN7 2938,exp 1151 na bitvu, nejlepší byla bitva s miláškem Obj.268, kdy za stavu 6-10 pro enemáky, jsme vyhráli a já si připsal 8killů, 7k dmg.

 

Také jsme měli bitvu, proti četě fialových EXNOMů kteří ještě v týmu měli tuny modrých hráčů, kdy XVM nám dávalo šanci na vítězství neuvěřitelných 29%( ano nešel jsem se utopit, ala kanar :-) ), ale jak jsme je s kamarádem v četě nakopali s IS7mama 15-3, ti musejí koukat ještě teď ( výsledek IS7-5killů, 5k dmg), takže včera naprosta spokojenost. Škoda jen že takových herních wot dnů, není daleko více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se už nedivím. Stále se opakuje stejný scénář. Koupím nový tank, dám mu 100% a nebo i lepší posádku a začnu hrát. Výsledky jsou úžasné. Uběhne asi tak 7 až 10 dní a začne klasické peklo. Prohra za prohrou a skoro si v bitvách ani neškrtnu. Teď se to týká TDéčka T40. Ještě včera W/L 80% a W7 kolem 2000. Dnes je to W/L 47% a W7 1100. Je to rukama?! Někdo mi je amputoval a přišil jiné?! nebo mi udělali lobotomii?! Má na to někdo vysvětlení ?! Jak je možné, že se prohraje uplně všechno, včetně šancí 75% ?! Asi si zas pořídím něco jiného. Švejku, co mi poradíš prosím?

U T40 máš 58% win nebo mám špatný informace? Někomu to asi nestačí :sad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, to se mi taky deje casto, hlavne v platoonech. Na solo randomu byvam obvykle vyrazne opatrnejsi co se tyka nakupu. Takze kdyz to moc prasim, je potreba nejaka pauza a hlavne solo random a dukladne si uvedomit, co a jak.

 

Jj přesně tak, pauzička obvykle dost pomůže. Naposled jsem tohle podobný měl ve Warplanes, kdy jsme s kamarádem hráli (lítáme letku a snažíme se si v Britech vzájemně neutíkat co se progressu týče) Spitfiry I, zezačátku úplně super dojmy a výsledky, lítalo to "skoro samo", pak se to "nějak podělalo". Po pár neúspěšných pokusech to zlomit jsme si dali pauzu a lítali něco jinýho, během pauzy jsem měl čas přemýšlet a pak jsme se k tomu vrátili a najednou to šlo líp, když k tomu člověk přistupoval zase s pokorou a nečekal, že je nesmrtelnej...

 

Kanar: Neznám do detailu Tvůj herní styl, takže to těžko mohu hodnotit. Jen jsem psal, že mně se "výsledkově" stává občas taky něco podobného a nebývá to ani rukama, ani zásahem vyšší moci, ale hlavou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek nebyl nijak tragický, spíše ten konec ano. Hraji teď nejčastěji dopoledne. To je taková paráda, kdy hráči používají mozky. Odpoledne už je to horší a večer katastrofa. 

Situaci bych popsal tak, že nám na bázi přijede T-43 a bojuje s KV5. Tak jsem se vydal se svou T25/2 zachránit KV5. Říkal jsem si, že budeme dva, bude to paráda. Bohužel jsem zůstal sám. Jelikož "ne"hráč v KV5 zůstal schovaný za šutrem a T-43 si to vysypala do mě. Celých 30 vteřin, co jsme se s T43 přestřelovali, se KV5 nehla. A až T43 vyjela zpoza šutru a začla do KV5 střílet, tak se i KV5 rozhodl střílet a vzít mu posledních 300HP, které jsem mu nechal. Hru jsem potom vypnul, protože to za A lagovalo jak prase a za B to byla pátá prohra v řadě a k tomu s dementy, kteří mají místo mozku asi slámu.

Dopoledne jsem se pohyboval s W7 nad 1500, za hodinu hraní večer mi spadl 1355, tomu se říká humus největší. Ale není se čemu divit. T-28 jako jediná čtyrka mezi pětkami a šestkami. Ani enemák neměl čtyrku. S T29 bylo na každé straně po dvou sedmičkách, jinak devítky a osmy. V té bitvě mě ustřílel Leopard PTA společně mlíkem. Mlíko byl fialka a od začátku pálil goldama. Když jsem mu to napsal, tak chtěl zapírat, ale když jsem napsal že mám na to mód, tak napsal bla bla bla a konec. Já se mu neposmívám, taky jsem do Leoparda pálil goldy, ale do T29 a T32 co jsem kloval předtím, jsem golda neposlal, to je naprosto zbytečné. BTW u fialek se už nedivím, že pálí goldy. Každá rána od fialky, co jsem dostal a mám na to mód, tak je gold. Asi už jsou z těch CW tak zblblý, že neumí hrát normálně. 

No snad teď dopoledne to bude lepší a večer to zapnu jen v případě, že si zahrajeme rotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chodím sem na forum pro rozumy už nějaký čas, ale zatím jsem nějak neměl potřebu se zapojit do diskuzí. Když tu teď čtu o těch problémech s T40, tak jsem se odhodlal připojit se. Tenhle stíhač mám opravdu rád a mám už za něj dost odehráno. Když se mi nedaří s ničím, tenhle tančík mi vždycky pomůže. Tenhle týden je to ale marné i s ním. Jasně že to někdy člověk pokazí sám ale... Včera jsem si dal za t40 4 hry, na víc jsem se neodhodlal. Losy většinou s pětkami, což je pro t40 los přijatelný. Ale prostě to nešlo. Co chci vlastně říct. Myslím prostě, že to není tím tankem Kanáre. Někdy to prostě člověk nedokáže ovlivnit ani se supr vozítkem.

http://www.q3.cz/images/66t40.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ani neřekl že to je superbalancem, ale tim že ten tank prostě skomírá na úbytě. Ve hře jsou zkrátka jiný tanky a jiný superOP bestie, takže jako vždycky - ste v německým tanku? Hrajte to jako TD... a z pátý lajny... :confused:

superbalancem mám na mysli to co dělá WG na X tierech, nějaký stroj vyčuhuje tak přidají konkurenci.. ale ta je příliš OP tak dodají ještě silnější stroj a tak dál až je ten původní úplně k hov. k ničemu.. a pořád máte co expit a máte důvod do toho vrážet prachy.. bůhví kde to skončí.. pravdou ovšem je, že kdyby neustále nepřidávali nový stroje, tak by to začalo některý hráče nudit a odešli by.. otázkou ovšem zůstává jestli to je ta správná cesta..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela tragické, že už tanky jako IS-4, E-50M nebo IS-7 nemají v bitvě prakticky žádnou váhu proti zásobníkům a neprůstřelným, neviditelným TD a laufům s dmg 800+ (ISU-152 s BL-10 na osmém tieru....LOL). Jenomže velké části hráčů se tyhle staré tanky líbí a nová monstra ani expit nechtějí, takže, velká skupina hráčů přejde plynule do WT, kde by měl normálně fungovat systém spotu (když tam ten tank je, tak je vidět), nebudou tam, prozatím příšery jako Foch, FV nebo T57, mapy budou větší a snad to nebude tak manipulované. Někde jsem zaslechl datum 2.11. 2013, tak se nechám překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona stejně velká skupina hráčů přejde plynule do WT, kde by měl normálně fungovat systém spotu (když tam ten tank je, tak je vidět), nebudou tam, prozatím monstra jako Foch, FV nebo T57, mapy budou větší a snad to nebude tak manipulované. Někde jsem zaslechl datum 2.11. 2013, tak se nechám překvapit.

 no  bude zajímavé , jak to bude s tím 1 rána a kill, to se spoustě lidí líbit nebude a tipuju, že to bude kempící sajrajt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se už nedivím. Stále se opakuje stejný scénář. Koupím nový tank, dám mu 100% a nebo i lepší posádku a začnu hrát. Výsledky jsou úžasné. Uběhne asi tak 7 až 10 dní a začne klasické peklo. Prohra za prohrou a skoro si v bitvách ani neškrtnu. Teď se to týká TDéčka T40. Ještě včera W/L 80% a W7 kolem 2000. Dnes je to W/L 47% a W7 1100. Je to rukama?! Někdo mi je amputoval a přišil jiné?! nebo mi udělali lobotomii?! Má na to někdo vysvětlení ?! Jak je možné, že se prohraje uplně všechno, včetně šancí 75% ?! Asi si zas pořídím něco jiného. Švejku, co mi poradíš prosím?

Nepořizuj. Mám T40 v garáží snad 2 roky a všechny pohromy by Wg přežila. Je to sní jako na houpačce....po jednom patchy se sní daří lépe a po další hůře. Stroj je to fantastický. Ale po tomto patchy má T40 solidně **** MM....jenže to je prostě jen náhodou. Stejně vždy záleží na týmu....máš si vymazat barvičky a máš klid. 75% nic neznamená. Topky zamachrujou, lehnou a je vymalováno. A hlavně si musíš uvědomit jedno! 75% v lose, kde jsou 5 a 4 třídy, znamená, že všude je rudo a ty procenta děláš ty....rudé topky se vzájemně vymlátí a když ty nedáš uber dmg takto může být lost stejně jako by to bylo 50/50.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 no  bude zajímavé , jak to bude s tím 1 rána a kill, to se spoustě lidí líbit nebude a tipuju, že to bude kempící sajrajt.

 

Co jsem viděl videa, tak to tak není, v jednom dávalo KV jiné KV snad na čtyři rány.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela tragické, že už tanky jako IS-4, E-50M nebo IS-7 nemají v bitvě prakticky žádnou váhu proti zásobníkům a neprůstřelným, neviditelným TD a laufům s dmg 800+ (ISU-152 s BL-10 na osmém tieru....LOL). Jenomže velké části hráčů se tyhle staré tanky líbí a nová monstra ani expit nechtějí, takže, velká skupina hráčů přejde plynule do WT, kde by měl normálně fungovat systém spotu (když tam ten tank je, tak je vidět), nebudou tam, prozatím příšery jako Foch, FV nebo T57, mapy budou větší a snad to nebude tak manipulované. Někde jsem zaslechl datum 2.11. 2013, tak se nechám překvapit.

Musím malinko souhlasit....když má jeden a ten samý hráč v garáži Batmana vs E50M nebo JS7 vs Foch155, tak mi je jasné s čím se mu bude dařit lépe a s čím bude hrát.

Na WT jsem zvědav...uvidíme.

Mě na WOT zásadně vadí tyto věci..... je v silách WG to změnit....ikdyž je to utopie.

 

- nasazení UFO zásobníků

- arty ve hře

- nesktutečná"náhoda" prvek

- amaterský spoting

 

Ruďase nepočítám, ti jsou všude.

WT se drží historických předloh, což pro mě fandu WWII je fantazie. Uvidíme jak to tam bude s arty, ale prý se bude moci jen přivolat vzdálená arty podpora jako u BF2. To beru. Náhoda prvek tam neexistuje....zatím. O spotingu nic nevím....

 

Sakra teď jsem koukal na to video...super. Žádné UFA tam nevidám..a ani arty v TD módu :biggrin: . Půjdu do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že v úterý jsem měl win cca 70% a tušil jsem nějakou "kompenzaci ze strany WG" tak jsem ve středu nehrál s tím, že třeba na můj úterní úspěch zapomenou.  Bohužel nezapomněli, včera to bylo fakt peklo 22 her a win 31%. Hra opět lagovala jak prase, chvílemi nehratelná, jestli s tím něco neudělají, tak to vidím jako dost velký problém. MM hroznej, skoro pořád dole  s tierem o 2 třídy vyšším, v topu rajčata max. oranžády, prohry 2-3:15 po pár minutách hry. Já to nechápu jak to ty hráče může bavit, oni prostě jedou dopředu jednou vystřelí a umřou, to mi hlava nebere. :facepalmic:

Další humus návrat artyn ve velkém, člověk na chvilku zastaví a bum je po něm, 3-4 artyny na hru žádný problém. Aby se to nepletlo a já náhodou něco neuhrál sám, tak moje střely dingaly nebo lítaly do země nebo do pryč a když sem se trefil tak hláška dostali sme ho a 0 DMG. Včera mně to fakt vytáčelo do nepříčetnosti a já vůl místo abych to vypnul a šel od toho, tak sem se snažil to prokletí WG prolomit. Ale když to má člověk určený, tak se může na hlavu stavět a je to marný, je to marný. :Smile_teethhappy:

Takže sem za ty 2 dny opět v průměru cca 50%, což je podle WG samo v normě a dneska očekávám taky nějakou šudlačku kolem 50% win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepořizuj. Mám T40 v garáží snad 2 roky a všechny pohromy by Wg přežila. Je to sní jako na houpačce....po jednom patchy se sní daří lépe a po další hůře. Stroj je to fantastický. Ale po tomto patchy má T40 solidně **** MM....jenže to je prostě jen náhodou. Stejně vždy záleží na týmu....máš si vymazat barvičky a máš klid. 75% nic neznamená. Topky zamachrujou, lehnou a je vymalováno. A hlavně si musíš uvědomit jedno! 75% v lose, kde jsou 5 a 4 třídy, znamená, že všude je rudo a ty procenta děláš ty....rudé topky se vzájemně vymlátí a když ty nedáš uber dmg takto může být lost stejně jako by to bylo 50/50.....

Jasně, to máš pravdu, že ty procenta tam dělám převážně já sám. Jenže to je právě to podivné, že ten íberdamage jsem dával a najednou nedám skoro nic. :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koupil T-62a. Celkem borec tank :)

 

Dneska jsem ho vytáhl. Po 90s jsem byl sám. Opravu, nevěřil jsem, že je něco takovýho možný...

Ano na 10 tieru je to k pláči. Včera ve hrách během půl či jedné minuty běžně stav 0:7, to prostě nemůžu pochopit.

Nevíte co toto Serb vypustil z úst znamená? Jestli to náhodou nesouvisí s tím mojim předchozím příspěvkem :Smile_trollface-3:

- v prvni casti testu 8.9 nebyl skill MM v modu 7/42 jeste spusten

- skill MM v 7/42 nebere v potaz jen WR, takze ho neni mozne porovnavat se statistikami XVM, je zalozen na celkovem pohledu na hracovu kvalitu tak, jak ji vidi WG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kanár: stejný jsem to měl s IS, IS3, T29, KV3, T150, Hellcat, T40, Hetzer, Cruiser Mk lll, Matilda.. to všechno jsou stroje který měli ze začátku (cca 50 bitev) přes 70% win, pak se to zlomilo a spousta z nich začala rychle padat dolů.. Zvlášť těžáci s kterýma mi to moc nejde.. Dle mé soukromé konspirační to má WG nějak ošetřený.. psalo se o tom že nově pořízený stroje mají lepší MM co se týká tierů, ale mě přijde že mají lepší losy co se skillu spoluhráčů týká.. to tu ale bylo xkrát rozebráno a popřeno.. ale já si myslím svoje :-)

Jinak co se týká tý T40, tak jsem to měl stejně jako Švejk (díky němu jsem si jí taky pořídil ;-)) ten stroj JE úžasnej, ale po posledním patchi se mi zdála nepřesnější a byl jsem z 90% proti 6.t (a já nechci aby o mojí výhře rozhodovaly rudý KV1Ska) tak jsem to už nevydržel a minulý týden jsem jí prodal.. byla to VELKÁ chyba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi prodali vadnou 50 120, protoze po koupi sem mel sileny W/L nekde okolo 25% az do cca 50. bitky. A furt prohry stylem 5: 15 a podobne. Pak se to zacalo zlepsovat a uz se mi to povedlo vytahnout na 48% S zadnym jinym tankem sem tohle nezazil. Styl boje znam z 50 100 a tam mam 58% wr prakticky od zacatku. Jasne, castecne je to tim, ze dost casto jsem jako IX top a protoze nemam pancir, tak proste nemuzu delat toho dingace, co ostatni podrzi. 

Dle mé soukromé konspirační to má WG nějak ošetřený.. psalo se o tom že nově pořízený stroje mají lepší MM co se týká tierů, ale mě přijde že mají lepší losy co se skillu spoluhráčů týká.. to tu ale bylo xkrát rozebráno a popřeno.. ale já si myslím svoje  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...