Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Potvrzuju, goldy nabíjí kdejakej jouda - armor je v týhle hře už uplně na bačkoru (pokud se teda nejedná o uberarmored mostra typu AT-2, KV-4 nebo T110).

 

Včera to stálo za bačkoru, zahrál sem uplnou tužku, akorát se nas... a tak sem to radši vypnul. Proběhl sem se Locustem, nacapoval a pak šel zalítat do WT, abych se konečně dostal na německý bitevníky. WoWp šlo, odbombardoval sem si svejch 10 pozemních cílů, zničil tři enemáky a vyhrál tři bytvy - zlatý doma a do plný bych měl mít na měsíc prémka.

 

Klucí v četě sorry za to držkování :sad:

Jaké držkování? 9 výher z 10 her...já byl spokojený :biggrin: . T30 je super....tvou E75 jsem prodal, páč jsem často dopadl jako ty...všechny hovada ládujo goldy jako blázni, to E75 prorveš v poho čelně i do palice. Já na T30 ještě gold nepoužil. Taky nevím, proč...když už neprojde AP, tak tam by neprošel ani gold...je to blbě trefený. Tedy pokud nemám den blbec, kdy nepenetruju ani papírek....

Jinak já to říkám pořád....aby byl hráč aktuálně ve WOt úspěšný, tak potřebuje dvě věci.

Stroj s otočnou palicí a kanon s penetrací. Pancíř je k ničemu....

Proto si zpět koupím T28Pro....ISU a Ferda jsou mimo.Stále jsou dobří a hry se povedou...ale T28Pro je univerzálnější. Škoda jen, že není na 8 tieru, rychlejší TD s otočnou věží. Klidně by mohlo být papírové....to by byl masakr.

Věže budou opět v kurzu....artyny se vrací...včera poslední hra s T30 ..5x arty na každé straně z toho 3x10 tier.....

 

EDIT to Zvedák:

Já třeba taky občas vystřelím s goldem na nesmyslný cíl....třeba s hellcatem na dalšího hellcata apod. Páč mám gold připravený na nějaké prasátko a najednou se tam vyvalí tento papír...není čas na reload. A stává se mi to dost často...těch pár vteřin může znamenat zbytečný konec. Ale kdo vozí jen goldy.....to už je šílenství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další den v ráji :Smile_trollface-3:

 

Wins / Battles: 75.0% (9 / 12)

Exp (avg): 15424 (1285.33)

FreeXp: 1425

Credits: 164904

Gold: 0

DmgDlt (avg): 36177 (3014.75)

DmgRcv: 17517

Frags (avg): 29 (2.42)

Hits: (130 / 157) (82.8%)

pěkný ;-) (lehká závist) ..jen pár detailů by nezaškodilo. Čety ano/ne a jaký stroje jsi hrál.. rád bych si našel nějakej OP stroječek na hraní sólo public;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

EDIT to Zvedák:

Já třeba taky občas vystřelím s goldem na nesmyslný cíl....třeba s hellcatem na dalšího hellcata apod. Páč mám gold připravený na nějaké prasátko a najednou se tam vyvalí tento papír...není čas na reload. A stává se mi to dost často...těch pár vteřin může znamenat zbytečný konec. Ale kdo vozí jen goldy.....to už je šílenství.

Jistě, taky občas nabiju a výstřel jde do něčeho malýho... jenže je hodně situací kdy enemák jde po tobě a má 100% jistotu penetrace po prvním výstřelu stejnak nechává goldy...hold jinej skill no.

 

Včera public, nakonec to šlo, trochu jsem zaexpil... večer roty, trochu jsem poexpil. Jen si nejsem jist, jestli někde nedělám chybu, když s WZ-132 dělám válečníky.

No a taky mě začíná štvát, že nebudu žádná ultra uber skilla, jak jezdím ty roty... WN6 se hýbe lehce nad 2000  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný ;-) (lehká závist) ..jen pár detailů by nezaškodilo. Čety ano/ne a jaký stroje jsi hrál.. rád bych si našel nějakej OP stroječek na hraní sólo public;-)

 Odjedu si násobky na všech 10tkách, t54 a potom jezdím type 59 + kv5 :) Jedno místo v četě pořád máme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, že to tu ještě jednou zaprasím ale když už jsem to začal, tak je třeba udělat i konec jelikož se situace diametrálně zmenila. Ten batoh s tím diskem tam ten idiot nezodpovědný kameraman prostě zapoměl !!! Takže žádná krádež !!! Udělal ze všech akorát blbce a až ho policajti skřípnuli, tak se přiznal. Nejen, že naprosto zklamal tím, že měl na starost přinést druhý disk a data dablovat ale ještě klidně ten jeden jediný disk nechá někde jen tak ležet. Nicméně pátrání po disku pokračuje. Data jsou pro běžné počítače nečitelná, takže lze předpokládat, že to někdo zformátuje a nebo nechá tak a pokusí se to prodat. Zastavárny v Brně už postupně kontaktujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš, že za 10 mrtvejch je taky 50 goldů a za 10 výher taky...

 

jj, akorát na to nemám skill (a trpělivost).

 

Ale jak tak na to koukám, bYtvy... fuj tajbl, hned se plácnu přes ruce :pinch:

 

Švejk - jo, výhry byly, ale ne mojí zásluhou, já šel do garáže bez DMG hnedka zkraje :( S E-75 mít nastřílenejch necelejch 500, to je mizérie, najel sem tam jak debil a nechal se rozebrat desítkovejma medkama (protože sem tak nějak předpokládal že když mu jí tam pošlu za 500 tak souvne, a on necouvnul, on tam najel ještě jeden se zásobníkem a do toho mi prskla artyna... :sad: ).

 

Hrál sem jak blbec, jediiná solidní bitva z mý strany byla ta s T18, a tam mě rozebrala uprděná jednička s automatem... a goldama :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, akorát na to nemám skill (a trpělivost).

 

Ale jak tak na to koukám, bYtvy... fuj tajbl, hned se plácnu přes ruce :pinch:

 

no mě ta hra padá,tak jsem úplně včudu...jsem rád,že udělám 10pozemních a 10 vzdušných a jdu od toho...a to je třeba za cenu,že mi to 10 spadne než tohle udělám....děs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že si dám X tier s E50M.Oba týmy ve složení IS7,T57,Bat 25,JGE100,FV215 a Foch.Jedna JGE100 mě dala na ránu.Ještě mi dva lidi napsali,ať s E50M do takových bitev nelezu a jeden náš mi napsal,že su noob a že sem tým vážně ohrozil s takovou plečkou.

to musí bejt fakt fajn vyexpit si takovej stroj, věnovat tomu čas a námahu a pak s ním hrát druhý housle díky superbalancu :-P zlatý 5 a 6 :-) upřímnou soustrast..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se už nedivím. Stále se opakuje stejný scénář. Koupím nový tank, dám mu 100% a nebo i lepší posádku a začnu hrát. Výsledky jsou úžasné. Uběhne asi tak 7 až 10 dní a začne klasické peklo. Prohra za prohrou a skoro si v bitvách ani neškrtnu. Teď se to týká TDéčka T40. Ještě včera W/L 80% a W7 kolem 2000. Dnes je to W/L 47% a W7 1100. Je to rukama?! Někdo mi je amputoval a přišil jiné?! nebo mi udělali lobotomii?! Má na to někdo vysvětlení ?! Jak je možné, že se prohraje uplně všechno, včetně šancí 75% ?! Asi si zas pořídím něco jiného. Švejku, co mi poradíš prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to musí bejt fakt fajn vyexpit si takovej stroj, věnovat tomu čas a námahu a pak s ním hrát druhý housle díky superbalancu :-P zlatý 5 a 6 :-) upřímnou soustrast..

 

Já bych ani neřekl že to je superbalancem, ale tim že ten tank prostě skomírá na úbytě. Ve hře jsou zkrátka jiný tanky a jiný superOP bestie, takže jako vždycky - ste v německým tanku? Hrajte to jako TD... a z pátý lajny... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar: U mě třeba tohle občas v některý hrách nastává a není to rukama, ale hlavou - prvních pár super výsledků mě dostane do stavu "nic se mi s tím kua nemůže stát, aajemdabossspyčo!" a začnu s tím hrát méně a méně opatrně, dovoluju si víc a víc a leckdy taky víc dostávám na držku... Tím neříkám, že to musí nutně vysvětlovat Tvoje problémy, jen to, že já tohle dost často v různých hrách pozoruju taktéž a leckdy je problém v tom, že postupem času propadnu iluzi vlastní nepřemožitelnosti na základě prvních pár dobrých výsledků a začnu hrát víc bezhlavě... Znovu opakuju (aby z toho nebyl flame na dvě stránky) - netvrdím, že je to nutně Tvůj případ, ani nepochybuju o Tvých hráčských schopnostech, jen dávám svůj úhel pohledu a to, co se mi občas stává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar: U mě třeba tohle občas v některý hrách nastává a není to rukama, ale hlavou - prvních pár super výsledků mě dostane do stavu "nic se mi s tím kua nemůže stát, aajemdabossspyčo!" a začnu s tím hrát méně a méně opatrně, dovoluju si víc a víc a leckdy taky víc dostávám na držku... Tím neříkám, že to musí nutně vysvětlovat Tvoje problémy, jen to, že já tohle dost často v různých hrách pozoruju taktéž a leckdy je problém v tom, že postupem času propadnu iluzi vlastní nepřemožitelnosti na základě prvních pár dobrých výsledků a začnu hrát víc bezhlavě... Znovu opakuju (aby z toho nebyl flame na dvě stránky) - netvrdím, že je to nutně Tvůj případ, ani nepochybuju o Tvých hráčských schopnostech, jen dávám svůj úhel pohledu a to, co se mi občas stává...

Mohlo by to být. Jenže asi není. Já hraju opatrně, že mi až je vyčítáno, že kempuju. Tady jde o to, že ty bytvy jsou uplně podle stejného scénáře. Nedostanu se většinou k žádné pořádné střelbě a enemáky mám všude kolem a někdy i vzadu, což je vzhledem na moji opatrnost už fakt děsné. Pakliže vyhrajeme, tak si stejně zase skoro ani nevystřelím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...