Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Svejku doporucuji Skyrim+DLC (Dragonborn+Dawnguard) pokud jsi to nehral, tak to pro RPG hrace je nutnosti :-)

 

Svejku, jestli si chceš solidně zastřílet ,se smysluplným vylepšováním vybavení a dobrou lekací atmosferou a "idilyckým počasím" zkus Stalkera COP. Sice to místy "trochu" škube, ale jinak dobrý starší RPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nad to, když si něco člověk zažije sám a jenom o tom nečte. Zatím jsem dal jen 3 bitvy.

1 bitva - hra spadla při načítání bitvy (to už jsem hodně dlouho neviděl)

2 bitva - po skončení dlouhé sekunda vtipná černá obrazovka (už vím o čem tady někteří psali)

3 bitva - naspotuju dva enemáky ve vzdálenosti 420-423 m. Jeden dojede asi na 390 m do křoví a pak logicky zmizí.

Druhý pokračuje vpřed a na čas zmizí na své cestě vpřed z neznámého důvodu v úseku 378-365 m.  

 

Jdu na pivo a další případné dnešní anomálie vyladěné hry svedu na alkohol.

 

 

Edit 20:49:

MM losů stojí dnes za starou bačkoru jako už dlouho ne.

(Tak důvod chápu. Natáhnout hráče do toho nového herního módu :sad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T18? :Smile_trollface-3:

 

ee, Hellcat a E-25. Je tam průměrný tier 6.5 tak to asi nebude T18  :Smile_blinky:

 

   :Smile_veryhappy:  :Smile_veryhappy:  :Smile_veryhappy:  po dvou hrách ??? Vždyt toto je uplně normální stav .... :facepalmic:  :Smile_veryhappy:  

 

počkáme do večera, myslím, že to pod 3000WN7 a 60%WR nespadne  :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tazka je toto hra,veru tazka.Ked medka a heavy zaistuju zakladnu a TD a arty spotuju enemakov.A scouti cakaju za tou cervenou ciarou na prilezitost vyrazit dopredu a zabrat enemakom zakladnu :)

 

To z toho udělali opilci z Minsku svojí "balancí". Přece HT nepoleze před kanóny z křižníků. Dostane jednu za +-900 (když má štěstí a nedostane dvě nebo jednu za 1700) a co bude hrát dál? Většina TD na vysokých tierech má pancíř daleko lepší než HT, tak proč by nejela dopředu? Není nad čím koumat, prostě tu hru zprasili a HT jsou nejlabším článkem týmu. A skauti? Proč by někam jezdili? I když se jim podaří něco spotnout a nezařvat na ránu, tak tím směrem stejně nikdo nevystřelí. Není vůbec čemu se divit, prostě vývoj téhle hry jde úplně jiným směrem než na začátku, kdy to bylo o dynamických bitvách s tanky a nejobávanějším nepřítelem byl Löwe a IS7. Dneska jsou pro srandu králíkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zakoupil AT 7, abych se trošku hnul z místa v britských TD. Po osmi bitvách 13% winrate. Pořád jsem byl u devítek, mý devítky většinou rudé rajčata, jejich většinou modré tříčlenné čety. Když jsem nepenetroval T34 zboku, A43 zboku a poté 3x neprorazil Sturer Emila, věděl jsem, že je něco špatně. Rozmrdnul jsem další myš, tudíž zítra mohu jet opět nakupovat. WG mě po dlouhé době donutilo hru vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WZ-120 ve stocku. Wow, tým desítek, já nastřílel 2400 dmg s tím flusátkem se 190mm pene, spoustu nasvítil, hrdině se bránil dvěma devítkám, dokud nezaply HEčka na dorážku. A dal kamikazi díky desítkový arty co do mě nacouvala.

 

Jinak expeníčko na publiku... večer četa. win kolem 70%, ale pocity... E-75 je fajn, fakt vydrží a už i zvládám trochu to dělo. Ale mohl bych sepsat knihu, co jsem dnes vše viděl.

Upřímně mě fakt začíná sejřit, že hra NEUMÍ dát flek tam, kam skutečně dopadla střela. Ve hře vidím masivní flek na místě, kde by v životě nebyl, v replay je najednou jinde, kde je to OK... a takových odrazů asi vídám poslední dobou více, než je zdrávo. Prostě sedím s otevřenou hubou, co jsem to zas cinkl... no a on je flek jinde, než by měl být...

 

no a většina bitev dno tabulky, krom večerních čet, tak jsme byli občas i top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlášení z bojiště včerejšího dne začnu nezapomenutelným koncem. 6 proher v řadě. Ale jakých, to jsem ještě neviděl. Šestkrát po sobě prohrát né lépe než 5:15 je humus. Týmy byly naprosto mimo. Co předváděli Top tanky, na to se nedalo dívat. Já byl samozřejmě vždycky dole, a i tak jsem se umisťoval mezi prvními třemi. Prostě jsem to musel vypnout, jinak bych musel něco rozmlátit. Lemming trainy byly naprostou normou. Nikoho nezajímalo, že je druhá strana odkrytá. Zelení hráči klikají jak o dušu na mapu, ale sami se drží toho Lemmingu. Tak kde to sakra jsme? Borec hned na začátku hry napíše, že jsme tým bez mozku, a že se máme naučit hrát. Wtf  :ohmy:. Sám měl o 5000 bitev víc jak já, ale jen o 20 bodíků lepší WN. Je tohle snad nějaký vtip od WG??? Co naplat, tak jsem si zkazil těžce v posledních bitvách WN i W/L, ale zase žádná katastrofa, naženu to jindy. 

K tomu, co se dělo před závěrem. Hrálo se relativně dobře, byť jsem i tak měl takový zvláštní den. Jednou jsem prostřelil vše jen pohledem, potom zase pro změnu neprostřelím s M103 do boku hlavy M46 Patton. Opět Jinej Gang  :cool:. Konečně jsem si nahrál Acetankera na T-43. A opět to bylo při porážce. Lítal jsem po mapě jak splašený kůň a zachraňoval co se dalo. Ale když nakonec zůstanu sám proti čtyrem tankům, tak to už fakt nejde. Nehledě k faktu, že už nás začali capovat, a já byl na druhé straně mapy. Ale užil jsem si poslední bitvu s tímto neskutečně náladovým tančíkem se slaboučkým dělem. Konečně jsem doexpil T-44 a mohu se vrhnout směle na na tento stroj. 

A nakonec pojednání o Týmových bitvách. Pár jsme jich už v klanu dali, ale včera jsem to vzal malinko vážně, takže jsem vybral hráče, kde jsem věděl, že úspěch musí být zaručen. A to se taky stalo. 10 her=10 výher. Historie se nebude ptát na to, že jsme tři hry vyhráli díky našim jedničkám, když soupeř tyto tanky postrádal a ony nepozorovaně pronikly na jejich cap a základnu obsadili, byť hra byla prakticky prohraná. Nicméně co sjem vypozoroval, hodně se v těchto bitvách jezdí v houfu a právě bez jedniček. Jde vidět, že tyto týmy nemají moc zkušeností z ESL, takže těm jedničkám nepřikládají žádnou váhu. 

A nakonec bych to opět završil kulturou hráčů. Mám založen tým, čekám na posledního hráče než se připojí a přiskočí tam někdo cizí. Tak mu napíšu, že Děkuji, ale je to klanový tým. A borec mi na to napíše: Se nepos*r blbe. 

A tohle má jako znamenat co?? To jsme opravdu všichni klesli už tak hluboko??? :ninja:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se do toho konečně opřel,prodal šrot co mě nebavil,koupil 1sku na roty..všechny hry solo,ovšem některe uz sem se ke konci snazil odrbat,jen abych mel 50 000 zkusenosti..ovšem T-25(věřím že má upravený MM,VIIky jsem potkal jen jednou) opět překvapila,vlivnější stroj než T40(u které mě strašně mrzí,že cca polovinu her sem jel proti tieru 6. jezdíte nějaké určité časy,kdy to má lepší MM??)Takže super a dneska hura pro hellcata

7962554c51edce70831dd9e5bd7b8155.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nutně nepotřebuješ peníze,doporučuji nabít zlatky,fun factor se zdvojnásobí a zvýšené příjmy to pokryjí..

 

Jasně, záleží na situaci, HEčkama umlátím AT2 čelně i KV-1, pokud se dostanu do boku je gold paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco pro ty, kdo ještě nevěří, že s námi WG mává podle svých představ. Kdo zná parametry TOP gunu na Prototypu, tak ví, že tohle nebude úplně košer :sad: . Nehledě na komickou průměrnou  udělenou damage 248 (HE jsem nestřílel a vše šlo do plných HP). Dokážu celkem odpustit, když ze mě někdo trošku dělá vola- musí to ale dělat elegantně a tak ,abych se i já u toho alespoň trošku pobavil. Ale tohle už je, myslím, trošku přes čáru......

 

shot123tht.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny správný tankisty.Nevím kam přesně směřovat tento dotaz tak to zkusím tady. Případně se omlouvám za špatně umístěný dotaz. Nevíte náhodou někdo, proč se neaktualizují "statistiky" hráčů? Mě to pořád píše, že jsem odjezdil 3000 bitev, přitom už jich mám 5000. Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco pro ty, kdo ještě nevěří, že s námi WG mává podle svých představ. Kdo zná parametry TOP gunu na Prototypu, tak ví, že tohle nebude úplně košer :sad: . Nehledě na komickou průměrnou  udělenou damage 248 (HE jsem nestřílel a vše šlo do plných HP). Dokážu celkem odpustit, když ze mě někdo trošku dělá vola- musí to ale dělat elegantně a tak ,abych se i já u toho alespoň trošku pobavil. Ale tohle už je, myslím, trošku přes čáru......

 

 

 

Ještě, že jsem tohle nenapsal já. To by bylo komentářů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...