Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ačkoli byly včera 5násobky a publik se hemžil rudým morem jako nikdy, tak přesto všechno mohu včerejšek označit za velice dobrý, 39bitev, hlavně 8-10 tiery, W/L 75%, WN7 2330, WN8 2850, prostě to šlo.

 

 

P.S. Včera jsem si koupil T110E3 zatím jen 6 bitev, musím říct, že tento stroj předčil všechna má očekávání, chybělo málo a mohl být i hrdina, ale jinak co tahle hladová bestie vydrží a rozdá dmg, to je opravdu brutální :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera opět nevydržel a jal se instalovat mody, což byla velká chyba a hra dle toho vypadala. Ohledně módů nejsem vůbec náročnej, stačí mi pouze minimalistic zaměřovač(naštěstí byl takřka okamžitě po vydání patche) a pak hitlog, což je ale problém. Bohužel je to vázáno na XWM, což by samo osobě nebyl až takovej problém, problém je spíš ten, že xwm obsahuje třeba takovou pitomost, jako "andělíčci" nebo jak to nazvat, co vylétavají při zničení tanku. A takových věcí je tam zřejmě víc, protože po instalaci mi padne FPS z 60-ti na 30 a nedá se to slušně hrát. Přitom s xwm test 1 fungovalo naprosto super a nic takového tam nebylo, ale zas pro změnu padalo. Teď už to sice nepadá, ale stejně jsem to musel odinstalovat. Bohužel nejsem tak počítačově zdatný, abych dokázal vypreparovat pouze hitlog........
Jsem všem komunitním nadšencům opravdu vděčný, že se nám snaží hru vylepšit, ale já už na to asi nemám počítač. Jsem z toho dost otrávenej, páč ještě nikdy se mi nestalo, že by mi balíček módů takhle dramaticky zvyšoval HW požadavky na hru. :confused:        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pětinásobky pryč= :Smile_bajan2:. Dopoledne bylo perfektní. Zahrál jsem si v průměrných týmech. Byl jsem schopen ovlivnit hru, hráči jezdili a dělali co měli. Odpoledne začalo peklo na nebi. 8 porážek v kuse. 3-6:15 nic nenormálního, spíše pravidlo. Prd nastříleno, protože než jsem se rozkoukal, byla půlka týmu pod kytkami. Co jsem vystřelil, to šlo vedle, nebo jsem slyšel hlášku Neprošla či Odrazila se. Opět hromada zelonomodrofialových goldových, namyšlených skillerů. Kupy rudých paviánů, kteří točí jen kanóny, a nejsou ničeho schopni. Koupil jsem si T-44 v naději, že si aspoň udělám ten pětinásobek. Jaká to mýlka. Tři hry naprostá katastrofa. Ať jsem dělal z tím základním kanónem co jsem mohl, tak vždycky lost. 

Nadávky a urážky co druhou hru od kohokoliv na kohokoliv. V jedné hře tři utopení vlastní demencí. A nakonec zelenomodrá četa v pětkových německých stíhačích mě rozesmáli na maximum. Zůstal jsem proti nim sám v Hellcatovi s 5%HP, a nefunkčním Wolverinem, který uvízl na břehu. Mapa byla ten debilní Komarín. Oni zašití v lese, a píšou, že na ně máme vyrazit. Tak jim píšu, jestli nejsou normální, že mám 5%HP, tak ať vylezou oni, zakempení zbabělci. No tak jsem nakonec byl zbabělec, já protože neumím bojovat čestně  :Smile-_tongue: . Tady někomu z těch barviček leze něco na mozek. Btw když už jsem u těch map. Severozápad= těžký kemp, Komarín= těžký kemp, Bažina= těžký kemp. Dvě remízy během včerejška díky tomu, že prostě nikdo nechce vyjet před kanón takových monster. teda aspoň já ne, protože to nemám zapotřebí. Už kolikrát začínám remízu počítat za výhru, protože jsem přežil situaci, kdy jsem byl vlastně v nevýhodě. 

 

A nakonec se přidám ke Koniasi. Také děkuji všem nadšencům, kteří se pachtí s něčím, co jim WG kazí. Primárně používám balíček od Crabtra. Ale samozřejmě jsem vyzkoušel i od Zvedáka či Musaciho. Všechny jsou super, a všechny mají něco do sebe. Pánové díky za tu obětavost. :Smile_great:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera bída a utrpení, kdy krom mýho lamení mi hra ještě chtěla všechno pěkně osolit.

 

Nashorn

Rudýho debila v KV-1S nejdřív čelně dingnu, abycho ho pak, když se mi pro sichr postavil bokem, třikrát minul.

 

E-50M - po řadě bitev, kdy sem to podělal (jak jinak se dá nazvat bitva kde nastřílíte 1500 nebo míň?!?) přišla celkem solidní záležitost v podobě střetnutí na Prochorovce, kde nás nakonec převálcovali na kopci - francouz AMX 50 (nevim která verze) a americká T110E5 proti nám vyjeli když už sme byli nazobaní, frantíka sme ještě udolali, i když naše T57 to už nerozdejchala a mě s 9HP raml američan. Ovšem celou dobu nám hrdinně v zádech kempovaly dvě T30, které nejenže nepomohly, ony ani nic netrefily - koukal sem posmrtnou kamerou a ten blb vypálil po tý 110 snad pětkrát a všechno šlo úplně mimo. Když se k tomu přičetl pád hry třetího spoluhráče, který tak v nejdůležitější fázi hry chyběl, byl z toho další lost jak vyšitej...

 

E-75 - z naší strany solidně (i když hodně opatrně) zahraný v kopcích na Jižním pobřeží, jenže jsme najednou zjistili že enemák prorazil spodkem. A já pak po bitvě zjistil že v kopcích neumím, páč sem měl necelých 500SMG což byla jediná střela do T-54 která něco dala. Pak už sem jen dingal IS-7.

 

Když nad tím tak přemýšlím, tak sem tam najel tak ultradebilně, že sem se moh většinu hry jen schovávat a nedělat nic, protože sem měl dycky enemáky zboku. Takže příště kopce už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to docela šlo. :Smile_Default:

gwov.png

 

Stala se dost vtipná situace. Hrál jsem s bráchou četu a při načítání jedný bitvy mi zůstala černá obrazovka a nic nešlo dělat. Brácha byl normálně v bitvě, mapa Komarin (nebo Bažina, už nevim) a komentoval průběh. Já mezitím přes Správce úloh ukončil hru, znovu zapnul, potvrdil přihlášení a? zase černá obrazovka! A takhle asi 3x dokola. Říkal jsem, že se mi to třeba rozběhne, až skončí bitva. Brácha na to, že už to bude za chvíli, že je výhra blízko. Jenže pak se to začalo kazit a enemy vzdoroval. Já teda zkusil restart, spustit hru, přihlásit a samozřejmě černá obrazovka. Zkusil jsem teda smazat všechno ve složce res_mods a spustit. "Critical error, file .\res_mods\0.8.9 doesn't exist" What the f***?! :Smile_teethhappy: Tak jsem tam vytvořil složku 0.8.9, spustil a přihlásil...konečně jsem se úspěšně připojil do bitvy! Do tý doby tam zůstali 1 vs. 1 + já AFK. :Smile_teethhappy: Zbejvaly 3 minuty do konce, oba jsme byli v Hellcatech a proti nám enemy Nashorn (cca 360 HP) zakempenej na vlastní bázi. Tak jsme se rozjeli, já vepředu připravenej schytat ránu. Blížim se k bázi, najednou žárovka, nad věží mi proletěla střela. Zastavim, vypálim, 250 HP dolů. Nashorn mi dal jednu pecku zpátky a brácha ho dodělal. Výhra, děkuji, nemáte zač, nashle. :Smile_trollface-3:  :Smile_bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o předchozích třech dnech lze říct jen jednou dobrou věc a to- zaplaťpánbůh, že už zkončila ta dementní akce na 5-ti násobky. A pevně doufám, že v zájmu zachování duševního zdraví u pár zbývajících normálních hráčů se hodně dlouho nebude opakovat.

Ale něco pozitivního- včera jsem koupil Nashorna a hned v druhé bitvě nasázeno 2600 damage a to byly v bitvě i osmičky. Sice na Hrdinu to nestačilo, ale to přijde časem. Vypadá to na hodně slušné TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku - chtěl jsi napsat, že se vrátíš do BAGA. Všichni víme, že ti bude vyhovovat.

 

Jinak včera nový rekord v cinkání. Malinovka. E3. Náš scout hned chcípl. Zajel jsem do baráku do okna. Enemy scout stál uprostřed v křoví, neviděn. Přežil jsem 45 zásahů. Co bylo komický. S binem jsem neviděl nikoho. T-62a mi trefila dělo. Opravil jsem ho a ihnedpo opravě opět dělo v háji. Přes mantl mi něco dalo APčkem za 950 dmg, wtf? ... potom jsem kousek poodjel od zdi. enemy arty trefovala barák, shazovala mi pásy a dávala drobný dmg (přes barák? wtf?) ... 45 zásahů přežito, 21k odcinkáno,

 

Včera solidní hry s E-75. Opravdu solidní, celkem se dařilo dostávat na 5k dmg a to samý odcinkat. E-100 se hezky přiblížila.

 

A pro všechny ostatní: Stahuje můj balíček, obsahuje méně rajčat a více pomerančů  :devil:  Zjistil jsem, že mám ještě starý Musaciho konfig barev, takže ta hra nevypadá tak depresivně a rudě  :biggrin:  ... jenom to chce počítat s tím, že žlutí stále lejno umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl z toho pohledu, že je to až do očí bijící. Já jsem po dnešku už docela zoufalý. Leštím spodky tabulek. Sice W/L není špatné, ale buď jsem za dva dny zapoměl hrát, nebo je něco špatně. Co vystřelím, to letí mimo, neprostřelí, nebo někam zmizí. Střílejí mě neviditelné tanky na 150 metrů. Chcete mi snad říct, že rudé Jumbo má proti mému BDR 1000% cammo bonus? Stojíme oba ve křoví, já ho nevidím on mě jo??? Mohu paradoxy pokračovat, ale to nemá smysl. Někdo tam na tom forku napsal jednu pravdu, rudé moře vymyslý většinou takovou stupiditu, že když jedeš mapu 100x +, tak tě to překvapí. Ale většinou velice nemile, protože oni vymyslí stupiditu a dobrý hráč to odnese tím, že se octne proti X enemákům sám, potažmo s dvěma tanky, proti zbytku týmu. Bohužel to je můj případ poslední dva dny, a je mi z toho docela špatně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani hravam par hodin denne od vydania noveho patchu (5x, akcie atd.) a este som ani raz nebol na tej novej mape, je to vobec mozne, ci tu mate tiez niekto podobnu skusenost?

 

nevím jak je to s rotací map, ale už jsem ji jel několikrát a že  bych byl z ní nadšen ...prostě mapa no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani hravam par hodin denne od vydania noveho patchu (5x, akcie atd.) a este som ani raz nebol na tej novej mape, je to vobec mozne, ci tu mate tiez niekto podobnu skusenost?

Já sem toho nahrál dost v pátek, v sobotu, v neděli i včera a ještě sem novou mapu neměl a ani se mi po ní nestýská :Smile_blinky:

Doufám že jsem to zrovna nazakřiknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už tady zase řešíte tuhle teorii? Stejně je to jenom berlička  pro výkonnostně slabší hráče aby si mohli stěžovat, že za jejich staty může nějaký komplot by WG...

 

Já to neřeším. Já jsem s tím smířený, že prostě jednou za čas musí WG vyzkoušet trpělivost hráče. A ano jsem velice slabý hráč, takže si nějakou tu výmluvu musím najít. Protože dobrá výmluva i život zachrání. Btw pak se nediv, když takto reaguješ, že jsou tvé příspěvky mazány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už tady zase řešíte tuhle teorii? Stejně je to jenom berlička  pro výkonnostně slabší hráče aby si mohli stěžovat, že za jejich staty může nějaký komplot by WG...

Nevím, ale teorie je taková, že lepší hráči to mají horší, takže jako berlička pro lamy to nemůže fungovat. Jestli ale myslíme oba stejnou teorii. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...