Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dneska jsem nechtěl...ale pak jsem to zkusil.....a 6 winů v řadě..si říkám super, tak teď budu jezdit jen miláčka Hellcata. A začalo peklo...

Win až na 3x....tak jsem se vrátil na T49 a KV1...s Hellcatem mít dobrý los je zázrak a navíc mít dobré 8 ..to už bych chtěl moc. Ovšem ten dmg..2100, 350, 2400 ....Ale jen jeden win. A proč v té druhé hře jen 350 dmg? Protože Hellcat... :biggrin: Dokonce mi dávali za pravdu i enemáci...totální enemy noob v Cearnevonu či jak se to jmenuje....vystavoval se a jel rovnou capnout naši base....Tak si ho zaměřím a začnu pálit....jenže AP munice u Hellcata aktuálně nepropálí ani MS1 .....Tak jsem se naštval a přijel si blíž....dal jsem goldy....pene 248mm ....Z 6 ran mi prošel jeden náboj a ten dal za nula...já si ho tam vodil jako blázen....ale k čemu? Dal mě na dvě ranky....

Já mu neubral za celou tu bitvu ani hp....A to není první bitva....obecně je dingání do míst, kde by dřív člověk nepočítal s dingnutí či s dělem, které bylo spolehlivé velice časté....a to mi posádka jede 4 skill....

World of SAZKA.....

 

Poslední dnešní hra s T49..win, ok.....ale zas ta penetrace...noobíka v KV trefím a jak jinak sundám mu jen pásy....hit ho lehce natočí...mám KV a vím kam ho trefovat aby šlo pěkně ikdyž je natočené. Po 10 hitech(50% AP 50% gold) jsem to vzdal a sundal dva enemáky vedle.....ani jednou jsem KV nepenetroval. AP 128mm, Gold 180.....KV1 tělo 75mm....tohle už ani nekomentuju.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to psal nedávno, že Hellcat prostřelil v pohodě goldem tier 8 čelně na 300m a teď ho nedá ani když stojí vedle něho a byl jsem s tím za blbce :biggrin:. Některá děla jsou nyní ultradingací. Zkuste si namontovat na Waffena 8. tu 150mm rouru a uvidíte, jak to nemá ani cenu používat. S goldem to má tabulkovou průbojnost až hrůza ale praxe je taková, že ze tří projde jedna a i ta je za nula a s goldem je to jen o chloupek lepší. Dáte tam 125mm dělo a prorvete skoro všechno. Rozdíl je uplně strašlivý. Když hraju se 150-kou, tak mám průměrně tak o 200 - 300 XP méně, než s tou 125-kou. Vidím to tak, že Waffen 9. má ta děla asi stejně nastavená, takže expit ty velké roury nemá smysl. O přesnosti a reloadu se ani nemá cenu bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po posledním patchi má Hellcat podzřele špatný losy mezi osmičama.Já dnes tři bitvy a všechny s osmičama.Nebyl sem výš než třetí odspoda.

Hellcat je skoro stále mezi VIII :-) alespoň u mne už tak 1/4 roku...

 

Dnes docela fajn... jsem marod...takže v pondělí nasbíráno 50 tis zkušeností ... a den prémka zdarma.... a dnes zase 50t .... a tak jsem si prémko obnovil.... :-) To je nádhera jak to pak přibejvá.

Navíc dnes byl získán dodnes docela nemyslitelný "hrdina" na AMX 12t... (ten tank nenávidím) ... a taky u Nashorna .... s tím hraju rád.... ale totálně jsme musel zmenit styl hry s TD ... to už není ani kartonová krabice.... to je opravdu regulérní papír gramáže 80.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to psal nedávno, že Hellcat prostřelil v pohodě goldem tier 8 čelně na 300m a teď ho nedá ani když stojí vedle něho a byl jsem s tím za blbce :biggrin:. Některá děla jsou nyní ultradingací. Zkuste si namontovat na Waffena 8. tu 150mm rouru a uvidíte, jak to nemá ani cenu používat. S goldem to má tabulkovou průbojnost až hrůza ale praxe je taková, že ze tří projde jedna a i ta je za nula a s goldem je to jen o chloupek lepší. Dáte tam 125mm dělo a prorvete skoro všechno. Rozdíl je uplně strašlivý. Když hraju se 150-kou, tak mám průměrně tak o 200 - 300 XP méně, než s tou 125-kou. Vidím to tak, že Waffen 9. má ta děla asi stejně nastavená, takže expit ty velké roury nemá smysl. O přesnosti a reloadu se ani nemá cenu bavit.

 

Máš TD které dává na osmém tieru za +- 800 a stejně s tím máš problém. Já tu placku viděl v akci, do čeho plácla, to šlo spát, takže možná je jen dobře, že v rukou některých hráčů neprostřelí všechno. To bys toho chtěl trochu moc ne? Nestačí, že to rychle jezdí, má otočnou věž a dmg na osmý tier nesmyslnou? Ještě bys chtěl aby to mělo megapenetraci? Podívej se na E-100, tam na tom větším laufu neprojdou dvě ze tří a stejně to má každej namontovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl ve znamení potrestání od WG za pondělní winratio, hrál jsem jen X tiery Obj268 a T110E3 bez čety, ale to co mi do losu WG namíchalo za červené zrůdy, to jsem již delší dobu na publiku neviděl. Jinak řečeno utrpení, bída, děs a frustrace po 13 bitvách jsem to raději vypl. Dokonce mi jeden maník od enemy týmu na mapě redshare, kde jsem zůstal po 4 min hry úplně sám (3killy 5k dmg) napsal, že se mnou soucítí a raději ani do mě nebude střílet, jelikož takové situace zažívá neustále :-) Doteď však nepochopím, jak někdo kdo má odehráno 31K bitev, může mít WN 400 to mi hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera špatenka, ani já se nepředvedl....hrány desítky...Proč já na ně lezu ? :-D

 

Protože tě to baví waltriku, stejně jako mě, tak proto, jenomže WG nám dává jasně najevo, že jednoduché to nebude a hraní s X tiery se nám neustále snaží co možná nejvíce zhnusit. Expit mě absolutně nebavím hrát za šrot tanky ve stocku už vůbec ne, hrát s červenýma zrůdama v topkách také omrzí, takže zůstává už jen konkurence v podobě WT :-) a vydání se blíží !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože tě to baví waltriku, stejně jako mě, tak proto, jenomže WG nám dává jasně najevo, že jednoduché to nebude a hraní s X tiery se nám neustále snaží co možná nejvíce zhnusit. Expit mě absolutně nebavím hrát za šrot tanky ve stocku už vůbec ne, hrát s červenýma zrůdama v topkách také omrzí, takže zůstává už jen konkurence v podobě WT :-) a vydání se blíží !!!

 

jo, to jo, baví mě to - dost, ostatně to má být i tanková meta ve hře, hrát desítku...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to jo, baví mě to - dost, ostatně to má být i tanková meta ve hře, hrát desítku...:-)

 

Byt to na mě, tak hraní s X tierem bych podmínil uděláním IQ testů, to bychom pánečku koukali, ale jednu nevýhodu by to mělo, rapidně by se zvedl čekací čas na bitvu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl ve znamení potrestání od WG za pondělní winratio, hrál jsem jen X tiery Obj268 a T110E3 bez čety, ale to co mi do losu WG namíchalo za červené zrůdy, to jsem již delší dobu na publiku neviděl. Jinak řečeno utrpení, bída, děs a frustrace po 13 bitvách jsem to raději vypl. Dokonce mi jeden maník od enemy týmu na mapě redshare, kde jsem zůstal po 4 min hry úplně sám (3killy 5k dmg) napsal, že se mnou soucítí a raději ani do mě nebude střílet, jelikož takové situace zažívá neustále :-) Doteď však nepochopím, jak někdo kdo má odehráno 31K bitev, může mít WN 400 to mi hlava nebere.

Rudí.......v každé online hře je potkáte. Bohužel WOT je jediněčná hra s možností jedné smrti za hru a tady je ten zakopaný pes....Ale co mi na rudých neskutečně vadí....že z toho rudnu u PC já :biggrin: ......tak jejich hloupost. Rudí hráči mají právě toto společné a jeto důvod jejich "výsledků". Neumí číst mapu a situace, neumí vyhodnodtit nic....mají jen ouzké periferní vidění...proto nesledují okolí, bojují na svem 50m písečku a na všechny prozby o přemístění či pomoc nereagují. Každá věková skupina to má z jiného důvodu, ale výsledek je stejný...děti na to prostě ještě nemají. Nic ve zlém. U dosplělých...zvláště když mají tisíce bitev jejich hloupost nechápu a nikdy nepochopím. Může Vám být 133 let, můžete mít ruku pomalou a na PC hry nezvyklou....ale když bude jakýkoliv hráč u hry přemýšlet, tak vždy bude pro tým přínosem. Pozná mapy a tak bude tam kde má s daným strojem být, když minimapa ukáže průšvih tak se hráč přesune, zareaguje na situaci...atd atd. WOT je i přes svou náhodovost, stále velice těžká taktická hra. Ale má jednu velkou výhodu. Dá se naučit tak, aby každý hráč mohl být úspěšný. To v BF2,3 neexistuje...v těchto střílečkách můžete přemýšlet jak chcete, ale maldíci s relflexy kočky Vás sejmou dřív než mrknete....

Proto nesnáším rudé.... aby hráč byl ve WOT po x bitvách neúspěšný, tak musí hrát neskutečně hloupě. Tahle hra není o rukou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem to ani nezapl a klid pohoda. Už aby tu bylo WT, jenže co s účtem?!?

 

HBJ: čouveče ty tu celý roky pláčeš nad OP TD a Arty a když tu někdo jinej napíše že mu WG hejbá s parametrama tak umravňuješ že se pořád brečí?!?

 

Bigtom - hele já si nemyslím že pohádnka o ovlivňování výsledků je berlička pro slabý hráče aby mohli brečet, dokonce mi ani nepřijde že WG cíleně nerfuje RNG dobrým hráčům, já si myslím že je to přesně naopak - WG cíleně ovlivňuje RNG slabým hráčům (nahoru). Pak máš situace, kdy stojíš zakempenej s ultrapřesným dělem, blb s efr nula nula nic ti jede bokem, ty ho dělem s přesností 0.3 pětkrát mineš a on ti pak z otočky po sundání pásů plácne jednu na ammorack a jseš tuhej.

 

To co rudý nebo skoromrtvý tanky přežijou je neskutečný. Blba kterej ani neví kde to má předek s jedním procentem dvakrát mineš, dvakrát dáš za nula a pak ho dorazí arty.

 

O mejch statech se bavit nebudeme, ty jsou teď ovlivněný tím že mě ta hra tak ukrutně nebaví a herní peak mám dávno za sebou - aktuálně pořád klesám. Jednou za čas se sice zadaří, ale to jsou výjimky (a většinou se zadaří když lostnem :confused: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rudí.......v každé online hře je potkáte.

Proto nesnáším rudé.... aby hráč byl ve WOT po x bitvách neúspěšný, tak musí hrát neskutečně hloupě. Tahle hra není o rukou....

No jo svejku, ale jak chceš tento rudý mor ze hry vyselektovat? To bohužel nejde, protože tento mor tvoří největší část hráčské základny, takže zbývá otázka: co udělat proto, aby tyto rudé nepřemýšlející bytosti začali u hry přemýšlet a jak toho docílit ??? Jak jsme psal já včera potkal rudou bytost co měla 31k bitev a WN7 400, takže to bude oříšek něco u něj změnit :-)

 

 

Charlie tomu co rozepisuješ se říká tzv. RED SHIELD AURA, kdy je dotyčný chráněn z těch nejvyšších WG míst :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Máš TD které dává na osmém tieru za +- 800 a stejně s tím máš problém. Já tu placku viděl v akci, do čeho plácla, to šlo spát, takže možná je jen dobře, že v rukou některých hráčů neprostřelí všechno. To bys toho chtěl trochu moc ne? Nestačí, že to rychle jezdí, má otočnou věž a dmg na osmý tier nesmyslnou? Ještě bys chtěl aby to mělo megapenetraci? Podívej se na E-100, tam na tom větším laufu neprojdou dvě ze tří a stejně to má každej namontovaný.

Na E100 se to s goldem dá v pohodě ale tady nee. Já si nestěžuju, mě to vyhovuje. Dávám pouze informace pro ty, kteří to ještě nemají, že 150mm je tragédie a že to nemá cenu ani kupovat.

 

 

Neustále čekám na to, kdy už konečně WG příjde na to, že by byla neskutečná zábava hrát garážové bitvy a ne, když chcípnu, tak konec ! Lamkám by se to jistě líbilo a ostatní by byli nadšení protože by bylo materiálu ke zničení mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rudé hráče vyselektovat nejde. Jediné co jde, tak nastavit úrovně. A to klidně i dle WG hodnocení. Samozřejmě jsou i časy, kdy nehrají rudí, nebo pro změnu modří, takže jeden až tři hráči s lepším, či horším hodnocením by se mohli objevit. Nicméně pokud má člověk dva dny losy takové, že je jediný světle zelený a zbytek hraje červenooranžovými barvami, a na druhé straně je to zelenomodré, tak v té bitvě prostě nic neuděláte. 

A pak by tu ještě měla být změna celkového nasazování tanků do bitvy. Když je více jak třetina TD a ktomu ještě dvě SPG, tak je někde error. Ale podívejte se na tabulku před přihlášením do bitvy. Nejvíc čekajících tanků?? TD!! A důvod? No není nic jednoduššího, než se někde zakempit a počkat si na mamlasa v HT nebo MT a pak mu vysmahnout půlku HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek ucházející..

qgqc.png

 

Ale po dlouhý době jsem si u hry docela zanadával. Expení "beďara" už není tak fajn, jak jsem si myslel. Hulldown pozice? NE! Nikdy nikdy nikdy nejezdit hulldown! Než vůbec uvidíte enemy, schytáte 3 rány do kebule a radši couváte - -75% HP. Jenže vyhnout se tomu na většině map je docela oříšek. Proto vždycky, když to jde, jedu radši do města vykukovat zpoza baráku.

 

Na ukázku včerejší krásná bitva. Po 3 minutách konec za stavu 5:15. Já všech 5 kusů, 9 "frajerů" v mým týmu 0 dmg. Děkuji.

8q6u.jpg

 

A opět se potvrdil trend poslední doby -> zelení/modří/fialoví z 90% pálí goldy. Včera fialka v E-25, full VII. bitva (13 HT, 1x TD, 1x arty). Pálil tam goldy jeden za druhým. Nebo V. bitva (cca 5 ks + nějaký IV. a III.) a modrásek s T-34 na topu sype goldy do boku mýho BDR. No kde to sme? To už fakt hráči neumí jezdit bez goldů?

Ano, taky naláduju goldy, ale jen v bitvě s T32 (základní pene 198) proti X., nebo VII. IS proti IX. (a to jen v případě, že jsou tam potvory jako ST-I nebo něco z E-lajny). Ale proti stejnýmu, nebo nedejbože nižšímu tieru? Dost smutný. :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord_Ice_Cube: tak zrovna E-25 má velice špatnou penetraci, ale jinak s goldama střílí každý kdo na to má, nejen tito hráči a nejsmutnější jsou co hrají s Obj268 a heat munici :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...