Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

V nízkých třídách jsem zvyklej na ledacos, ale to co dnes předvádělo dost hráčů v mém týmu už bylo asi moc. Po bitvě na Prochorovce s LTP jsem to dnes vzdal. Nastřílel jsem ze všech v bitvě nejvíc, nasvítil o 25 méně než nejlepší (to byl enemák) a najezdil taky nejvíc 2.9 km. To jsem nepřejel koleje ani polovinu mapy. Stejně prohra a los vypadal dobře. Na MM tady nadávat nemůžu. Nepřátelský tým hrál víc jako tým.

 

Tedy jestli podobný materiál co jsem dnes fasoval jezdí na desítkách, tak vám ty bitvy nezávidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, Kanáre, máš vysoce nadprůměrný winrate a ještě si stěžuješ. Trochu skromnosti. Nemůžeš pořád vyhrávat v týmové hře. Příliš hráčů, příliš náhod. Hraj pro radost a ne pro statistiky nebo ti praskne žilka a budeš do smrti tahat nohu za sebou.   :-)

To rikam furt vzdyt je to jen hra :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím "náhodná výhra" jsem samozřejmě myslel to o čem jsem psal před tím a to je ta loterie na všechno. Samozřejmě, že nejsem tak blbý abych si myslel, že se losuje kdo vyhraje. Nejhorší je, když si každý hned dopředu myslí, že ten co něco napsal je hotový hlupák a proto je nutné mu to ukázat, že? :biggrin:  Prostě bych raději, když by hra měla stejný charakter jako třeba COD a nebo CS. Co vidím, to vidím, co dobře zamířím, tak to také trefím a když to trefím do místa, kde to má ubrat 500HP, tak jich to také 500 ubere atd. atd. atd. Pochopili a nebo jsem furt ještě za idiota? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

pochopili. Musíš si zvyknout, že v této hře je téměř všechno random. Ty z toho děláš konspiračky....

Na to si nikdy nezvyknu a na tom, že se WG snaží pomocí těch říyených náhod ovlivnit hru ve prospěch lamek nevidím nic konspirativního. Kdzbz to bzlo tvoje ta hra, tak bzs dělal co?

 

 

Úkol splněn na 50%,dvě uzemí získána,3 území lost ve finále,odehráno 5 her,konečně sprcha,jídlo a do zítřka na to nešáhnu..

A co tím jako chceš prokázat? To nějak nevím :confused:

 

 

poslušně hlásím do denního hlášení, že uživatel Kanár se blíží k 10K příspěvkům :-)

 

tak přejeme, aby ti na další dekádu sloužili prsty a klávesnice :Smile_trollface-3:

Kdyby mi admini nekontrolovali všechno co napíšu a polovinu toho nesmazali, tak už to dávno mám v kapse :biggrin: . Jinak ale dík za upozornění, já to ani nevěděl. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si vždycky myslel, že desítková medka mají nejlepší penetraci vůbec. A ono je potřeba vozit goldy? Já je ani na E-50M nevozím, protože probije prakticky všechno co se dá. Jak ale vidím, jsem asi jeden z posledních.

 

shot044oto.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si vždycky myslel, že desítková medka mají nejlepší penetraci vůbec. A ono je potřeba vozit goldy? Já je ani na E-50M nevozím, protože probije prakticky všechno co se dá. Jak ale vidím, jsem asi jeden z posledních.

 

 

asi tě zklamu ale ani jedno s toho čím po tobě stříleli není gold

jen se mrkni co má tvoje E50m jako standartní ammo budeš překvapen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to si nikdy nezvyknu a na tom, že se WG snaží pomocí těch říyených náhod ovlivnit hru ve prospěch lamek nevidím nic konspirativního. Kdzbz to bzlo tvoje ta hra, tak bzs dělal co?

 

 

A co tím jako chceš prokázat? To nějak nevím :confused:

 

 

Jinak ale dík za upozornění, já to ani nevěděl.  :cool:

Co prokázat??Já že je tohle denní hlášení,asi sem si spletl topic,nebo ty tady schvaluješ co se zde může psát a nemůže??Sry že sem vubec napsal,jak se vede v kampani...Btw a stěmi příspěvky,nechtěj mi říct že sis po 2 letech na foru nevsiml te neprehlednutelne cislovky pod tvoji fotkou,o kterou snad zavadis pokazde,kdyz projizdis topicy ktere jsou zaplnene tvymi nadavkami a OTčky na WG..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych ukončil konspirační teorie asi následujícím popisem. Dnes dopoledne, jak jsem psal, co jsem vystřelil to šlo do Prčic nebo jsme neprorazily a tak podobně. Kojotů v týmech ažaž. A ejhle, navečer to zapnu, první tři hry drsné prohry, ani jsem neotočil kanónem a bylo po mě. Už jsem měl náběh na Žilku. A po těch třech prohrách, asi někdo usoudil, že toho bylo dost. Střely začali létat kam měly, tanky byly vidět, přesně podle toho jak být vidět mají. Týmy byly sice pořád rudé, ale asi ti hráči byly řízení nějakou aurou. Takže jsem se od oběda do večera zlepšil v hraní. Jak já to dělám, že je ze mě na dva dny noob, který nic netrefí, a za tři hodiny to naráz jde.

Jen bych asi upřesnil jednu věc. Já nikde nepsal, že jen dobrým hráčům se dějí tyto věci. Ony se dějí napříč celým hráčským spektrem, byť někomu více, někomu méně. Někdo to ustojí tím, že si své nastřílí v monstrech. My ostatní, co valíme tanky proto, že nás baví s nimi jezdit, a né s nimi někde stát, máme smůlu, protože těch monster je nějak moc. Neříkám víc nebo míň, ale na můj vkus moc. 

No a nakonec bych dodal, že jsem z úplného dna WN7= 700, došel až na momentálně "úžasných" 1200. Byla to mě pro mě dřina, ale jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50B je Heavy :Smile-tongue:

 

 

50B je ale hevyna :)

to jste pořád řešili ještě medka? Pochopil jsem to jako obecnou diskuzi o goldech.

Pak ano, všechny X tier medka mají goldy HEAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co prokázat??Já že je tohle denní hlášení,asi sem si spletl topic,nebo ty tady schvaluješ co se zde může psát a nemůže??Sry že sem vubec napsal,jak se vede v kampani...Btw a stěmi příspěvky,nechtěj mi říct že sis po 2 letech na foru nevsiml te neprehlednutelne cislovky pod tvoji fotkou,o kterou snad zavadis pokazde,kdyz projizdis topicy ktere jsou zaplnene tvymi nadavkami a OTčky na WG..

Nějak ti nerozumím. Copak ti tu něco vyčítám ohledně toho co můžeš a nebo nemůžeš psát? To by mě ani nenapadlo. Ostatně proto jsem také dostal padáka jako admin protože jsem nikoho nemazal. A když napíšu, že jsem si toho nevšiml, tak je to pravda. Nemůžu za to, že je to pro někoho tak nepochopitelné ale já se na to prostě nekoukám. Proč taky? Ještě nedávno jsem ani nevěděl, že se tu pluskuje a mínuskuje, kdyby o tom nevznikla taková vlna flejmů. S tím prokazováním jsem to nějak popletl, to se omlouvám ale asi jsem chtěl reagovat na jiný příspěvek. Prostě to k tomu tvému hodnocení dne nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...